IQ Test

Czyli tutaj rozmawiamy o wszystkim i o niczym... ;)

IQ Test

Postautor: Azirafal » wt 30.12.2003 15:18

Natrafiłem na sieci na taki teścik.

http://web.tickle.com/tests/uiq/

Bierzcie udział i podawajcie wyniki. Moje to:

135 oraz typ inteligencji: Visionary Philosopher 8)

P.S. Nie wiem dokładnie jak to jest z tą ostatnią stronką, gdzie trzeba podawać swoje dane, ale wiem tak: nie trzeba podawać prawdziwego mail'a, imienia ani nazwiska, ani nie trzeba zgadzać się na przesyłanie czegokolwiek. Za to polecam wybrać odpowiednią płeć, datę urodzenia oraz wykształcenie (mogą, choć pewien nie jestem, mieć wpływ na ostateczny wynik [wiek na pewno ma]).
If you don't stand for something you'll fall for anything.
Awatar użytkownika
Azirafal
Arcypryk
 
Posty: 1938
Rejestracja: wt 07.01.2003 15:33
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Hifidelic » wt 30.12.2003 15:28

Nie zrobię sobie testu na IQ - nie chcę się zdołować, to raz. Nie chcę mieć nowej ksywy (np. 75) to dwa.
Obrazek
Debian Sid i jest git!
Awatar użytkownika
Hifidelic
Spammer!!!
Spammer!!!
 
Posty: 1137
Rejestracja: ndz 13.07.2003 18:27
Lokalizacja: Uroczysko

Heh...

Postautor: Hekate » wt 30.12.2003 19:33

Popieram Hajfiego: żyjmy w błogiej nieświadomości... Poza tym takie testy są niemiarodajne i zawsze dają nam niepełną ocenę własnej umysłowości.

Pozdrawiam, ja.
Hekate
Lady
Lady
 
Posty: 208
Rejestracja: czw 06.11.2003 7:45

Postautor: Wotan » wt 30.12.2003 20:59

A mnie się zawsze przypomina piosenka "Mniej niż zero"
gdy myślę o teście na IQ
http://www.allsecrets.co.uk
moj film...
http://www.well-known-artist.com
Moja nowa odkurzona www, zapraszam!
http://www.vimeo.com/1271372 - moj showreel
Wotan
Pretorianin
Pretorianin
 
Posty: 1160
Rejestracja: pt 04.10.2002 23:52
Lokalizacja: Varsovia

Postautor: Sorden » śr 31.12.2003 9:36

popierwam hifiego..
jak to moj ojciec zawsze mowi:
"Mniej wiesz, spokojniej śpisz"
p.s. jakos tak to bylo :P
Pzdr!
Love, Trance & Psychedelic !
Awatar użytkownika
Sorden
Pretorianin
Pretorianin
 
Posty: 1238
Rejestracja: wt 05.11.2002 23:34
Lokalizacja: Gliwice

Postautor: Jakub Cieślak » śr 31.12.2003 9:43

Po co taki skończony debil jak ja miałby jeszcze utwierdzać się w przekonaniu o własnej "inteligencji"?
Obrazek
Mistrz Gimli powiada:
Cisza nie leży w naturze krasnoludów. Jednakże w lochach pełnych orków jest ona jak najbardziej wskazana.
Awatar użytkownika
Jakub Cieślak
Prefekt
Prefekt
 
Posty: 4010
Rejestracja: czw 12.12.2002 22:24
Lokalizacja: JózefOFF k. Otwocka

Postautor: Alganothorn » śr 31.12.2003 10:09

zburżuiłem się i robię testy tylko na sesjach mensy
:-)
to jedyne miejsce, gdzie mam zaufanie do wyników...
pozdrawiam
We've all been raised on television to believe that one day we'd all be millionaires, and movie gods, and rock stars. But we won't. And we're slowly learning that fact. And we're very, very pissed off.
Awatar użytkownika
Alganothorn
Monarcha
Monarcha
 
Posty: 5085
Rejestracja: pn 06.01.2003 23:02
Lokalizacja: point of no return

Postautor: Azirafal » śr 31.12.2003 11:04

Bosz, ludzie! Co wy tacy sceptyczni? Powinniście coś zrobić z tym negatywnym nastawieniem! :P Friend testy i insze głupoty robiliście raz-dwa, a jak ja linkę zasyłam, to już nie? :( To jest taka sama zabawa jak każda inna. Ja tego nie traktuję poważnie.

Jedyny test IQ jaki traktuję poważnie to był test Mensy w ramach IV Festiwalu Nauki w Warszawie - miałem 18 lat i wynik 139. NIe przyjęli mnie do Mensy ( :D ), ale i tak byłem z siebie dumny! (mam wysoki wskaźnik rozwiązywania testów na IQ... nic więcej, po prawdzie... :P )
If you don't stand for something you'll fall for anything.
Awatar użytkownika
Azirafal
Arcypryk
 
Posty: 1938
Rejestracja: wt 07.01.2003 15:33
Lokalizacja: Warszawa

Heh...

Postautor: Hekate » śr 31.12.2003 11:41

Ktoś kiedyś powiedział, że testy na inteligencję mierzą jedynie... umiejętność rozwiązywania testów na inteligencję.

Pozdrawiam, ja.
Hekate
Lady
Lady
 
Posty: 208
Rejestracja: czw 06.11.2003 7:45

Postautor: Azirafal » śr 31.12.2003 11:58

A co ja napisałem?! Czytaj czasem poprzednie posty uważniej, może jednak?... <kręci głową>
If you don't stand for something you'll fall for anything.
Awatar użytkownika
Azirafal
Arcypryk
 
Posty: 1938
Rejestracja: wt 07.01.2003 15:33
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Lechu » śr 31.12.2003 12:33

JANDER!!!!!!!!!!!!!!
Dlaczego Cię nie ma?? :(
Znów bysmy rozwalili kolejny test :twisted:

No dobra przyznam się - 126 za pierwszym podejściem :P
Nazwali mnie "Visual Mathematician" :
This means you are gifted at spotting patterns - both in pictures and in numbers. These talents combined with your overall high intelligence make you good at understanding the big picture, which is why people trust your instincts and turn to you for direction ? especially in the workplace.

Ale kurde niektóre pytania były trudne, bo angielskiego aż tak dobrze nie znam :)

A wy reszta zmulasy jesteście :P (oprócz Aziego ofcorpse :) )
My new Home:
Heroes Home
Obrazek
Awatar użytkownika
Lechu
Lord
Lord
 
Posty: 1638
Rejestracja: pt 06.12.2002 12:41
Lokalizacja: Guild Wars / Heroes Home

Heh...

Postautor: Hekate » śr 31.12.2003 12:48

Azirafal pisze:A co ja napisałem?! Czytaj czasem poprzednie posty uważniej, może jednak?... <kręci głową>

Spokojnie, Nowy Rok się zbliża, ludzie sobie wybaczają... Co do tamtego mogłabym się bronić ale sobie odpuszczę bo jeszcze wyjdzie na to, że jestem kłótliwa jakaś... A tak całkiem offtop, skoro już napomknęłam o Nowym Roku to szczęśliwego.
Żeby natomiast tego posta nie skasowano (zagranie taktyczne, cóż za strategia!), może robiliście sobie sławny Narodowy Test Inteligencji? I?

Pozdrawiam, ja (i kto mówi, że krótkie posty piszę?).
Hekate
Lady
Lady
 
Posty: 208
Rejestracja: czw 06.11.2003 7:45

Postautor: Sztickin » śr 31.12.2003 13:17

Test inteligencji TVN...

hmm.... dla mnie zbyt skomplikowywane
CiOm tO jEsT TVN? Jak to się włoncza? hahahah to jest ta telewizja co... hehe... gulczas se kondona na głowe założył... ale tam muzycznych pszebojuff nie ma ;(

po tym co napisałem wyshej, moshna wywnioskowa, she wyshlo mi w tym teście 77 IQ.
Co JeSt pRaWdĄ :)
Sztickin
Rycerz
Rycerz
 
Posty: 482
Rejestracja: pn 14.07.2003 17:10
Lokalizacja: jestem?

Postautor: Sithon » śr 31.12.2003 16:12

prosze niemowmy o tescie ktory zorganizowal TVN przy wspolpracy z Mensa bo test ten byl jedyne wielka porazka :)). Dawno niewidzialem zeby w tescie byly takie bledy gdzie odpowiedz nie jest zgodna z prawda no ale coz moze nastepny test bedzie lepszy i niebedzie obfitowal w takie bledy, jakie mialy miejsce w tym przypadq.
power of speech is given to all, wisdom of mind to few :(
Awatar użytkownika
Sithon
Wędrowiec
Wędrowiec
 
Posty: 52
Rejestracja: ndz 27.04.2003 18:00

Postautor: hops » śr 31.12.2003 17:42

Wynik: 129

We also compared your answers with others who have taken the test, and according to the sorts of questions you got correct, we can tell your Intellectual Type is a Facts Curator.

This means you are highly intelligent and have picked up an impressive and unique collection of facts and figures over the years. You've got a remarkable vocabulary and exceptional math skills - which puts you in the same class as brainiacs like Bill Gates. And that's just some of what we know about you from your test results.

Podoba mi się ten komentarz :D Ciekawe czy będę tak samo obrzydliwie bogaty jak nasz ukochany magnat z Redmont :)
"There is nothing amazing. Just the norm." - Naota, FLCL
http://www.stalin-vs-hitler.w.pl
Awatar użytkownika
hops
Paladyn
Paladyn
 
Posty: 524
Rejestracja: śr 09.10.2002 19:01
Lokalizacja: Gdańsk

Postautor: JediMasterek » pn 19.01.2004 15:59

Mój wynik w teście na inteligencje na stronce TVN wynosił 117 IQ.
Zapewne byłoby więcej ale jak nad siedzą tad tobą dwaj kuple to się po prostu nie da.
I'm back.
Watch out for you're back....
Awatar użytkownika
JediMasterek
Pustelnik
Pustelnik
 
Posty: 23
Rejestracja: pt 02.01.2004 11:58
Lokalizacja: Wrocław

Postautor: Hifidelic » pn 19.01.2004 16:17

Jak długo żyję, to nie słyszałem, żeby ktoś podał niższy wynik niż 105. :)
Obrazek
Debian Sid i jest git!
Awatar użytkownika
Hifidelic
Spammer!!!
Spammer!!!
 
Posty: 1137
Rejestracja: ndz 13.07.2003 18:27
Lokalizacja: Uroczysko

Postautor: Lechu » pn 19.01.2004 16:24

Może ekhm, nie obrażając tutaj nikogo, ekhm jak się ma mniej niż 105, to się hmmm nie powinno istnieć? W myśl zasady "myślę więc jestem"? :twisted:

:wink:
My new Home:
Heroes Home
Obrazek
Awatar użytkownika
Lechu
Lord
Lord
 
Posty: 1638
Rejestracja: pt 06.12.2002 12:41
Lokalizacja: Guild Wars / Heroes Home

Postautor: Hifidelic » pn 19.01.2004 16:27

Haha :lol: 100 to jest średnia, więc statystycznie co drugi człowiek powinien być poniżej setki. A tu sami powyżej... To mnie właśnie zadziwia. :D
Obrazek
Debian Sid i jest git!
Awatar użytkownika
Hifidelic
Spammer!!!
Spammer!!!
 
Posty: 1137
Rejestracja: ndz 13.07.2003 18:27
Lokalizacja: Uroczysko

Postautor: Azirafal » pn 19.01.2004 19:45

Weź no się rozejrzyj, hajfi! Widzisz tu gdzieś pijaczków spod bramy? Albo szyitów bez włosów? No to tutaj raczej Ci się nie zjawią nagle sami poniżej 100 ! :twisted: (No chyba, że poczekalibyśmy ażby wrócił Angbandzier, to wtedy kto wie... pewnie i byłby jeden poniżej :twisted: )
If you don't stand for something you'll fall for anything.
Awatar użytkownika
Azirafal
Arcypryk
 
Posty: 1938
Rejestracja: wt 07.01.2003 15:33
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Shizm » wt 20.01.2004 10:40

To ja wam cos powiem. Ja mialem ponizej setki, jak se te z mensy (czy jak sie te tam ludzie nazywaja). Wziolem zestaw (z ksiazki, zeby nikt nie pomyslal ze zdawalem :P ), cztam pare kartek wczesniej, ze ten na 60 min. No to mysle jade, gupi nie jestem to se poradze :D
Minal czas a u mnie 80-pare kunktow. Mysle cos nie tak, powalilo im sie pewnie z punktacja :mrgreen: Znowu na wczesniejsza strone i czytam, ze nastepny na 45 min. No to pisze, stres jak cholera (przeciez na debila przed soba wychodze) pisze i co sie okazuje? 90-pare tym razem.
Zdenerwowany cisnalem ksiazka, mysle "Chujowa jakas, pewnie nawet przez mense nie zatwierdzona".
Tknelo mnie jednak cos, zeby punkty przeliczyc. Szukam na tych wczesniejszych stronach jeszcze raz jak sie od czasu przelicza i widze. [b]Zeztawy od ktoregos do koregos w rozdziale 4 przeznaczone sa na 90 min.
Jak mnie krew nie zalala i w oczach poczulem cos podobnego jak pani posel :mrgreen: Bo ja se najlepsze sprawdzalem czasy do wczesniejszego rozdzialu. W koncu juz nie pamietam dokladnie swojego IQ, ale wiem ze bylo gdzies w granicach 120-125
Tylko czy przy takim IQ mozna popelniac takie bledy? :lol: :lol: :lol:

Pozdrawiam!!!!!!!!!!!!!
A dream that will come true is not a real dream
Obrazek
Awatar użytkownika
Shizm
Pretorianin
Pretorianin
 
Posty: 939
Rejestracja: wt 12.11.2002 11:09
Lokalizacja: Guild Wars [MARS]

Postautor: Jander » pn 16.02.2004 20:48

Zrobiłem sobie ten test od Aziego.
Wynik był 122. Szczerze mówiąc, myślałem, że będzie gorzej, bo nie brałem tego testu na serio i parę rzeczy z eng. nie rozumiałem.
Your Intellectual Type is Precision Processor. This means you're exceptionally good at discovering quick solutions to problems, especially ones that involve math or logic. You're also resourceful and able to think on your feet. And that's just some of what we know about you from your test results
Miałem robiony prawdziwy test jakieś 2 lata temu, przy okazji wyrabiania opinii z PP. Wtedy miałem 125.
A co do średniej 100 to tyle ma przeciętny zjadacz chleba czytający pół książki na rok i popierający Samoobronę i LPR (chociaż to do inteligencji chyba dużo nie ma).

Rozwalenie tego testu nie byłoby takie proste, dużo pytań, jeszcze do tego wybór wieku i nieznany najwyższy wynik. A na koniec testu mogą podać prawidłowe odpowiedzi więc nie ma sensu rozwalanie :)
Awatar użytkownika
Jander
Czujnik ;-)
Czujnik ;-)
 
Posty: 1504
Rejestracja: sob 09.11.2002 23:07
Lokalizacja: Wrocław / Mysłowice


Wróć do Offtopicownia

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 37 gości