Witam was

Czyli tutaj rozmawiamy o wszystkim i o niczym... ;)

Postautor: Otorek » czw 29.07.2004 10:01

Jak to szło "Owca w wielkim mieście" ?? :P
Festina Lente
Awatar użytkownika
Otorek
Paladyn
Paladyn
 
Posty: 750
Rejestracja: pn 07.04.2003 10:16
Lokalizacja: Świnoujście

Postautor: Alganothorn » czw 29.07.2004 10:24

tak, 'Sheep and the city'
niemniej jednak wolę podział na sheep i ram, co powoduje utzrymywanie się cienia nadziei na płeć piękną...
:-)
pozdrawiam
We've all been raised on television to believe that one day we'd all be millionaires, and movie gods, and rock stars. But we won't. And we're slowly learning that fact. And we're very, very pissed off.
Awatar użytkownika
Alganothorn
Monarcha
Monarcha
 
Posty: 5085
Rejestracja: pn 06.01.2003 23:02
Lokalizacja: point of no return

Postautor: -WasyL- » czw 29.07.2004 11:35

Siema ,Siema ,witam nowoprzybylych 8)

Jednak obecna sytuacja na tym topicu bardziej kojazy mi sie z "milczeniem owiec" niz z "Owca w wielkim miescie" bowiem sam zainteresowany wypowiedzial jednynie 2 kwestie poczym zostal zagadany przez silniejsze osobniki :P :P

Ps. Sheep powinienes sie teraz postarac o dobrego avatara ,bo sama twoja ksywa nakreca dyskusje a co moze byc dalej...
Obrazek
Awatar użytkownika
-WasyL-
Rycerz
Rycerz
 
Posty: 351
Rejestracja: sob 20.03.2004 17:02
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Sheep » czw 29.07.2004 13:58

Dzięki za powitanio-przywitanie.
Mała owca a cieszy ;-)
Także pozdrawiam wszystkich starych/starszych userów.
... pull please
Sheep
Pustelnik
Pustelnik
 
Posty: 20
Rejestracja: wt 27.07.2004 14:59

Postautor: Breja » czw 29.07.2004 14:07

-WasyL- pisze:
Jednak obecna sytuacja na tym topicu bardziej kojazy mi sie z "milczeniem owiec" niz z "Owca w wielkim miescie" bowiem sam zainteresowany wypowiedzial jednynie 2 kwestie poczym zostal zagadany przez silniejsze osobniki :P :P


No cóz Wasylu , Sheep chciał sie tylko przywitać, co jest bardzo kulturalne z jego strony, ja tez sie witam , co prawda juz zczelismy sobie przyjemnie konwersować na philosophii , no ale lepiej późno niż wcale.

pozdro
Mamo !! Dzieci w szkole się ze mnie śmieją, że śmierdzę trupem - płacze Jasiu - mamo!!, mmaaamo, mamoooooo.....
Awatar użytkownika
Breja
Rycerz
Rycerz
 
Posty: 242
Rejestracja: czw 20.03.2003 0:34
Lokalizacja: z dupy

Postautor: Alganothorn » czw 29.07.2004 14:26

sheep, czy zdradzisz nam swoją przynależność płciową?
zakończy to pewien spór, który, jakkolwiek dodaje kolorytu i z całą pewnością Cię bawi, to jednak chyba nie wnosi nic konstruktywnego...
...ale w sumie: czy musi...
;-)
pozdrawiam
We've all been raised on television to believe that one day we'd all be millionaires, and movie gods, and rock stars. But we won't. And we're slowly learning that fact. And we're very, very pissed off.
Awatar użytkownika
Alganothorn
Monarcha
Monarcha
 
Posty: 5085
Rejestracja: pn 06.01.2003 23:02
Lokalizacja: point of no return

Postautor: Sheep » czw 29.07.2004 15:19

Jestem płci żeńskiej. O pisanie do mnie "kolega stwierdził" się nie obrażam.
Powiem Wam jedno: to całkiem fajne forum - tak fajnie się kłócicie/spieracie/dyskutujecie.
Życzę więc wszystkim konstruktywnych rozmów, sporów, wymiany opinii.
PS. Błagam, nie chcę mieć tych obrzydliwych ust/serc/whatever prz moim 'sheep' :-)
... pull please
Sheep
Pustelnik
Pustelnik
 
Posty: 20
Rejestracja: wt 27.07.2004 14:59

Postautor: Tyhagara » czw 29.07.2004 15:25

Tak, usta są brzydkie, bleeeee
A co do kłótni, to ty jeszcze nic nie widziałaś :twisted:
I lepiej niech tak zostanie.
PS: robi się z tego Offtopik, może przeniesiemy się na O CO CHODZI???????????
Tyhagara
Paladyn
Paladyn
 
Posty: 704
Rejestracja: ndz 11.01.2004 15:30

Postautor: Breja » czw 29.07.2004 16:24

A ja kurde zrobiłem z Ciebie faceta :?
Mam nadzieje że sie nie gniewasz :oops:
Mamo !! Dzieci w szkole się ze mnie śmieją, że śmierdzę trupem - płacze Jasiu - mamo!!, mmaaamo, mamoooooo.....
Awatar użytkownika
Breja
Rycerz
Rycerz
 
Posty: 242
Rejestracja: czw 20.03.2003 0:34
Lokalizacja: z dupy

Postautor: RaF » czw 29.07.2004 16:47

Choroba no, kolejna kobieta zbuntowana na usteczka... :(
Moze cos sie z tym zrobi, ale to potem :wink:
W kazdym badz razie witam i ja :)
"Diese nadmierne sformalizowanie starożytnego prawa zeigt Jurisprudenz jako rzecz tego samego rodzaju, als d. religiösen Formalitäten z B. Auguris etc. od. d. Hokus Pokus des znachorów der savages" -- Karol Marks
Awatar użytkownika
RaF
Katedralny Malkontent
 
Posty: 3498
Rejestracja: pt 04.10.2002 22:24
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: bejzkik » czw 29.07.2004 16:53

ech breja breja
nawet zdjecia nie widziales
pewnie po tonie glosu :)


no ale topik sie przydal
no i kolezanka juz jest na osmiu postach
(pewnie dostala powiadomienie mailem)
bejzkik
Lord
Lord
 
Posty: 1581
Rejestracja: sob 10.05.2003 11:27
Lokalizacja: sosnowiec/krakow

Postautor: Louen » czw 29.07.2004 21:50

witam również i zapewniam iż każda owieczka odnajdzie tutaj swego pasterza... ;)

Breja pisze:A ja kurde zrobiłem z Ciebie faceta :?

dobrze, że nie jesteś chirurgiem... nie jesteś prawda??
wzorem dla mnie są zimą misie...
Awatar użytkownika
Louen
Rycerz
Rycerz
 
Posty: 412
Rejestracja: wt 02.09.2003 9:28
Lokalizacja: Łódź

Postautor: Breja » pt 30.07.2004 9:40

ehehehe , nie nie jestem , miałem być ale nie będe 8)
Mamo !! Dzieci w szkole się ze mnie śmieją, że śmierdzę trupem - płacze Jasiu - mamo!!, mmaaamo, mamoooooo.....
Awatar użytkownika
Breja
Rycerz
Rycerz
 
Posty: 242
Rejestracja: czw 20.03.2003 0:34
Lokalizacja: z dupy

Postautor: bejzkik » sob 31.07.2004 12:26

az sie boje pomyslec kim w takim razie mogl zostac :)
bejzkik
Lord
Lord
 
Posty: 1581
Rejestracja: sob 10.05.2003 11:27
Lokalizacja: sosnowiec/krakow

Postautor: Breja » sob 31.07.2004 21:59

No cóż , to dosyć długa historyjka 8) , i chyba daruje sobie tego typu zwierzenia.
Mamo !! Dzieci w szkole się ze mnie śmieją, że śmierdzę trupem - płacze Jasiu - mamo!!, mmaaamo, mamoooooo.....
Awatar użytkownika
Breja
Rycerz
Rycerz
 
Posty: 242
Rejestracja: czw 20.03.2003 0:34
Lokalizacja: z dupy

Postautor: Emiel Regis » pt 19.11.2004 17:23

Witam wszystkich na tym forum. Jetsem nowy co widac i chciałbym zgóry wszystkich przeprosi za błedy które moge popełniac w najbliższym czasie. Nigdzie nie umiałem znaleźdz tematu dotyczącego nowych, a więc tu się wpisałem.
Coś o sobie:
Jestem młody i mam 17 lat:)
Z grami RPG spotykam sie często. "Fantasy" mam na drugie imie:)
Natomiast za SF nie przepadam za bardzo, chodz sie spotkałem z paroma ksiązkami które mi się spodobały i to bardzo.
Jeśli chodzi o gry to Diablo jest dla mnie na 1 miejscu. Gry online jak najbardziej. Lubię także gry typu "szczelanki wojenne".
Mam nadzieje, że zostane przyjęty do waszego bractwa i zostane przez was zaakceptowany.

Jeszcze jeden małe szczegół o którym nie lubie mówi, a który i tak wyjdzie po kilku postach. Robie cholerne błędy ortograficzne i nic nie mogę na to poradzic wiec myśle, że nie będą was one drażnic.

Z wyrazami szacunku:
Emiel Regis
Przybyłem ze światła i od bogów, a otom na wygnaniu, oddzielony od nich.
Fragment Turfa'n M7
------
Krew moje życie
zabieram czyjeś, by samemu żyć wiecznie
Kradnę sny marzenia, zostawiam koszmary, pustkę. Jedna noc, czyjeś życie, nie moje.
Emiel Regis
Pustelnik
Pustelnik
 
Posty: 1
Rejestracja: pt 19.11.2004 17:00
Lokalizacja: Stąd, skąd się nie wraca

Postautor: Tyhagara » pt 19.11.2004 18:10

Emiel Regis pisze:
Mam nadzieje, że zostane przyjęty do waszego bractwa i zostane przez was zaakceptowany.


Ja Wielki Inkwizytor Katedry przyjmuje twoje zgłoszenie. Czas okaże czy zostaniesz przez nas zaakceptowany :wink:
A jeśli chodzi o błędy, sprawdź pisownię za pomocą Worda lub OpenOffica. Choć za same błędy ortograficzne, jeszcze nikt tu bana nie dostał (chyba :devil: .)
Tyhagara
Paladyn
Paladyn
 
Posty: 704
Rejestracja: ndz 11.01.2004 15:30

Postautor: -WasyL- » pt 19.11.2004 18:21

Przez chwile po przeczytaniu twojego posta poczulem sie jak bysmy byli jakas sekta ,ale co tam :wink:
Witam cie i ja !!
w naszej katedrze i obys nie dolaczyl nigdy do czarnej lisy 0/1 postowcow a pisal duzo i madrze :)

Ps.
Tyhagara pisze:Choć za same błędy ortograficzne, jeszcze nikt tu bana nie dostał

W sumie to prawda bo Kaka nie robil samych bledow :P
Obrazek
Awatar użytkownika
-WasyL-
Rycerz
Rycerz
 
Posty: 351
Rejestracja: sob 20.03.2004 17:02
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: RaF » pt 19.11.2004 19:40

Ano, ja takoż witam, życząc przy okazji miłej lektury naszych dotychczasowych wypocin i dodawania własnych ;)

Co do ortografów, to w tym poście nie było jeszcze źle. Ortografy (nie w nadmiarze) to pół biedy (choć i tak zabawnie będzie się czasem czepnąć :D). O ile nie będziesz nagminnie pisał w stylu "wtiam wszyswkich" (tłumaczy się jako: "witam wszystkich"), to będzie dobrze! :D
"Diese nadmierne sformalizowanie starożytnego prawa zeigt Jurisprudenz jako rzecz tego samego rodzaju, als d. religiösen Formalitäten z B. Auguris etc. od. d. Hokus Pokus des znachorów der savages" -- Karol Marks
Awatar użytkownika
RaF
Katedralny Malkontent
 
Posty: 3498
Rejestracja: pt 04.10.2002 22:24
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Marc_us » pt 19.11.2004 20:19

O rany - kolejny Emiel Regis. Za dużo się ich tu robi.
Obrazek
Awatar użytkownika
Marc_us
Wojownik
Wojownik
 
Posty: 224
Rejestracja: wt 29.04.2003 16:03
Lokalizacja: Białystok (Ganimedes)

Postautor: Gvynbleid » pt 19.11.2004 21:59

E tam charyzmatyczny ów wampir to i nie dziwota że ludzie się z nim utożsamiają :wink:

Witam cię i ja, i zachęcam jak i Wasyl powyżej do przełamania binarnej bariery, reszta pójdzie jak z górki.
Obrazek
Awatar użytkownika
Gvynbleid
Paladyn
Paladyn
 
Posty: 808
Rejestracja: pn 16.02.2004 10:59
Lokalizacja: Silesia sweet Silesia

Postautor: Alganothorn » pn 22.11.2004 9:25

wita tyle osób, przywitam i ja
;-)
niniejszym witam...
:D
a co do błędów: możesz się spodziewać różnych reakcji, od próśb o poprawienie, przez nabijanie się z nich po brak reakcji - najlepszym sposobem uchronienia się jest, jak to już zostało zaproponowane, korzystanie z jakiegoś programu, który owe błędy poprawia, ewentualnie cierpliwość w późniejszym edytowaniu własnych postów
;-)
pozdrawiam
We've all been raised on television to believe that one day we'd all be millionaires, and movie gods, and rock stars. But we won't. And we're slowly learning that fact. And we're very, very pissed off.
Awatar użytkownika
Alganothorn
Monarcha
Monarcha
 
Posty: 5085
Rejestracja: pn 06.01.2003 23:02
Lokalizacja: point of no return

Postautor: Lilly » pn 22.11.2004 12:22

Jako przedstawicielka ten mniej licznej i z zalozenia ladniejszej (co mi tam 8) ) czesci Katedry, rowniez witam :) Zawsze to milo, jak ktos nowy nam zawita na te strony... przynajmniej zawsze to szansa do odnowienia kilku wyczerpanych w starym gronie dyskusji :)

Co do bledow ortograficznych, to jakos w Twoim poscie bardzo sie w oczy nie rzucaly, wiec chyba nie jest tak zle (ja przynajmniej nie zauwazylam ;-) ). Jesli zdajesz sobie z tego sprawe i starasz sie nad tym pracowac, to nie ma problemu. A pojedyncze bledy, to nie taka tragedia... to sie zdarza kazdemu (ja tez czasami nie moge sobie przypomniec, jak sie pisze niektore wyrazy :lol: ). O ile Twoje posty beda zrozumiale i czytelne, to mysle, ze unikniesz tzw. czepiactwa ;-) (chociaz wyjatki zawsze moga sie zdarzyc...)

Tak wiec jeszcze raz witam serdecznie i mam nadzieje, ze spodoba Ci sie dyskutowanie z nami :)
Obrazek
Awatar użytkownika
Lilly
Lady
Lady
 
Posty: 941
Rejestracja: wt 09.09.2003 10:13
Lokalizacja: Wrocław/Częstochowa (Moonglade)

Poprzednia

Wróć do Offtopicownia

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 22 gości