Przeprosiny

Czyli tutaj rozmawiamy o wszystkim i o niczym... ;)

Przeprosiny

Postautor: Shizm » sob 06.12.2003 0:47

Dobra chłopaki, jest problem i ja go muszę wyjaśnić.
Ostatnio się "trochę" czepiałem i nie zawsze wyrażałem w taki sposób jak powinienem; oto czas wyjaśnień.

Od listopada mam kompa i net. Od tego czasu na forum nic się nie działo. Wszystko na co tak czekałem nie nastąpiło. Forum w moich oczach padło niczym postrzelone. Gdzie nie zajrzałem, to albo pustki, albo jakieś luźne gadki. Trochę się wnerwiłem, jak ja zacząłem sie starać coś działać, a na moim topicu widzę posty, które doprowadzą do jego zapaści.
Wtedy mnie poniosło, ale nadal twierdzę, że w słusznej sprawie, może w niezbyt wyszukanej formie, ale mojej własnej.
Była burda, ja sam ją rozpętałem i przepraszam.

Potem topic o 1000 userach, OK jest spoko, ale znowu zaczęły dziać się tam przykre dla mnie rzeczy.
Może kolejny raz się źle wyraziłem, ale słowa Marc_us'a były dla mnie w jakiś sposób prowokujące. To jest wina netu; nigdy do końca nie wiemy co autor postu miał na myśli. Ale pojawiła się sprawa dzielenia przeze mnie forumowiczów. To nie prawda, mi chodzi tylko o to, że kolega poruszył temat drażliwy i którego nie zna tak od podszewki. Tylko, że pewnie znowu zostanę posądzony o chamstwo i kolejne podziały (na starych i nowych) lecz to już nie ważne.
Cała dyskusja doprowadziła do tego, że się po uszach hilfidelic'owi dostało, ale też nie lubię, jak mnie ktoś przez net ocenia.
hilfidelic:
Nie rób tego więcej, nie wysnuwaj na mój temat teorii, bo mnie nie znasz. Dla mnie to jest nieprzyjemna sprawa, jak ktoś uważa, że mam o innych niskie mniemanie. Nie dla mnie was oceniać i nie dla was mnie. Jeżeli kiedyś kogoś na forum oceniłem nie zgosnie z prawda, to przepraszam.

Na koniec chciałem stwierdzić, że chyba Algi miał racje z daniem sobie spokoju na jakiś czas z Offtoicownią i ja również pójdę w ślady kolegi, wiec koniec z mim chamstwem i spamem. Pozwólcie tylko ostatni raz:

Posty + 1 :mrgreen:

Choć i tak to już dla wielu nic nie znaczy.

Pozdrawiam!!!!!!!!!!!!!!
A dream that will come true is not a real dream
Obrazek
Awatar użytkownika
Shizm
Pretorianin
Pretorianin
 
Posty: 939
Rejestracja: wt 12.11.2002 11:09
Lokalizacja: Guild Wars [MARS]

Postautor: Hifidelic » sob 06.12.2003 10:14

Czuję się skarcony. To się więcej nie powtórzy.
Dla niezorientowanych, pozwolę sobie przytoczyć fragment mojego postu, który Shizm komentuje:
Marc_us w te słowy zwrócił się do Shizma:
Cytat:
"ty się tu zaczynasz rządzić"

Trudno się z tym stwierdzeniem nie zgodzić. Myślę że taka postawa Shizma wynika z bardzo wysokiego mniemania o sobie i bardzo niskiego o innych.

Do powyższych wniosków doszedłem na skutek uważnej lektury Twoich postów Shizm (zresztą staram się czytać uważnie posty wszystkich użytkowników).
Nie napisałem jednak: Taka postawa Shizma wynika.... itd, lecz MYŚLĘ ŻE taka postawa... Już sam fakt, że zaznaczyłem iż nie jest to uniwersalna prawda, lecz przemyślenia omylnego użytkownika, którym niewątpliwie jestem świadczy o tym, że nie mam monopolu na ocenianie ludzi przez internet. Podzieliłem się jedynie z kolegami z forum swoimi przemyśleniami.
Ty jednak znasz mnie doskonale i oceniasz, posługując się jedynie tym medium. Mój pech chciał, że trafnie. Faktycznie nie mogę myśleć o Tobie bo się pocę. Właściwie to nawet teraz już jestem spocony.

Re hilfidelic:
Mam wysokie mniemanie o sobie, o forum i o forumowiczasch. Nie znasz mnie wiec nie mysl o mnie bo sie spocisz.

Cieszę się, że masz o mnie wysokie mniemanie. To miłe. Świadczy o tym, że być może nie jesteś zadufanym w sobie człowiekiem w Ramonesce, który patrzy na wszysktich z góry. A już zwłaszcza na tych "NOWYCH". Dzięki. Cieszę się, że zapewne myliłem się co do Ciebie.

Pozdrawiam!!!!!!!!!!!!!!
Obrazek
Debian Sid i jest git!
Awatar użytkownika
Hifidelic
Spammer!!!
Spammer!!!
 
Posty: 1137
Rejestracja: ndz 13.07.2003 18:27
Lokalizacja: Uroczysko

Postautor: Jakub Cieślak » sob 06.12.2003 10:24

No dobrze, dziewczęta. Shizm powiedział "przepraszam", nie czyńmy więc dalej osobistych wycieczek na różnorakie słowa. Myślę, że już to wcześniej unaoczniłem naszemu koledze, że charakter jego wypowiedzi może być czasem "kujący". Rozumiem też troskę Schizma o nasze forum (osnute ostatnio mgłą zapomnienia i niechęci) jednak wszyscy pamiętajmy, że wszyscy troszczymy się na równi o nasze forum. A ta troska ma nas łączyć, nie dzielić!
Obrazek
Mistrz Gimli powiada:
Cisza nie leży w naturze krasnoludów. Jednakże w lochach pełnych orków jest ona jak najbardziej wskazana.
Awatar użytkownika
Jakub Cieślak
Prefekt
Prefekt
 
Posty: 4010
Rejestracja: czw 12.12.2002 22:24
Lokalizacja: JózefOFF k. Otwocka

Postautor: Azirafal » sob 06.12.2003 12:31

Jakub Cieślak pisze:Myślę, że już to wcześniej unaoczniłem naszemu koledze, że charakter jego wypowiedzi może być czasem "kujący".


Domyślam się, że chodzi Ci o "kłujący"? :twisted: Sorki, też się nie mogłem powstrzymać :P A tak na poważnie. Schizm przeprosił. W swoim stylu, niezbyt się skruszywszy, ale zawsze przeprosił. Dajmy mu na chwilę spokój i nie wyciągajmy ponownie dyskusji sprzed tygodnia czy dwóch, bo nie ma to sensu. Powinniśmy tu żyć w zgodzie niczym wielka rodzinka (ze swoimi animozjami, z kłótniami, ale przynajmniej się akceptująca!) i nie róbmy sobie na siłę złośliwości, O.K.? To tyle od wujka Azi'ego. Bawcie się grzecznie dzieci i nie rzucać się zabawkami proszę! :D
If you don't stand for something you'll fall for anything.
Awatar użytkownika
Azirafal
Arcypryk
 
Posty: 1938
Rejestracja: wt 07.01.2003 15:33
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Jakub Cieślak » sob 06.12.2003 16:37

Ucięło jedną literkę i już się czepia gałgan jeden!
A i przypominam- odgrzewać stare wątki, rozmasowywać to trochę skostniałe forum, a nie łapać się za słówka! No już, do roboty!
Obrazek
Mistrz Gimli powiada:
Cisza nie leży w naturze krasnoludów. Jednakże w lochach pełnych orków jest ona jak najbardziej wskazana.
Awatar użytkownika
Jakub Cieślak
Prefekt
Prefekt
 
Posty: 4010
Rejestracja: czw 12.12.2002 22:24
Lokalizacja: JózefOFF k. Otwocka

Postautor: Marc_us » sob 06.12.2003 17:08

Azirafal pisze:Bawcie się grzecznie dzieci i nie rzucać się zabawkami proszę! :D


No nie wiem... ja mam przewagę :D
Moje 'zabawki' są ciężkie - kilka kilo ołowiu pod postacią figurek. Uwierz mi, że nie chciałbyś dostać takim Hurricane Walker'em (grimfang powiedz mu) :lol:
Obrazek
Awatar użytkownika
Marc_us
Wojownik
Wojownik
 
Posty: 224
Rejestracja: wt 29.04.2003 16:03
Lokalizacja: Białystok (Ganimedes)

Postautor: '//iedzmin » ndz 07.12.2003 17:52

imho traktujecie to forum zbyt powaznie.
Moja rada: jak mnie ktos sie czepia lub ktos ma pretensje do moich przyjaciol (elves - znam ludzi nie raz z nimi palilem ;) ) wchodze na IRC i wyjasniam sprawe... juz ze 2 razy tak bylo chyba... ;) - zadnych zwad, przeprosin, klutni na forum - bo komu to potrzebne ?
Obrazek
Awatar użytkownika
'//iedzmin
Pretorianin
Pretorianin
 
Posty: 694
Rejestracja: ndz 06.10.2002 9:44
Lokalizacja: Currahee

Postautor: Avathar » ndz 07.12.2003 18:12

No i wszyscy sie pogodzili :)

And they lived happily ever after Obrazek

Pozdrawiam
Obrazek
Avathar
Lord
Lord
 
Posty: 1245
Rejestracja: sob 02.11.2002 0:18
Lokalizacja: Gdynia / Poznań

Postautor: RaF » ndz 07.12.2003 18:31

Inna sprawa, że zawsze siłą napędową tego forum były kłótnie ;) Nie mówię tu o tym, żeby zaraz skoczyć sobie do gardeł, ale sporo kreatywizmu takie sprzeczki jednak wyzwalają :) Oczywiście jeżeli nie ograniczają się do bezzasadnego naskakiwania na czyjąś osobę. Mimo wszystko jest potem co powspominać... Na przykład jak to się kiedyś z Wiedźminem obszczekiwaliśmy na pewnym wielkim topicu... :P
"Diese nadmierne sformalizowanie starożytnego prawa zeigt Jurisprudenz jako rzecz tego samego rodzaju, als d. religiösen Formalitäten z B. Auguris etc. od. d. Hokus Pokus des znachorów der savages" -- Karol Marks
Awatar użytkownika
RaF
Katedralny Malkontent
 
Posty: 3498
Rejestracja: pt 04.10.2002 22:24
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: bejzkik » wt 09.12.2003 12:57

Marc_us pisze:Uwierz mi, że nie chciałbyś dostać takim Hurricane Walker'em (grimfang powiedz mu) :lol:


nie chciałbyś
bejzkik
Lord
Lord
 
Posty: 1581
Rejestracja: sob 10.05.2003 11:27
Lokalizacja: sosnowiec/krakow

Postautor: '//iedzmin » wt 09.12.2003 18:54

Raf - hau hau :)
Obrazek
Awatar użytkownika
'//iedzmin
Pretorianin
Pretorianin
 
Posty: 694
Rejestracja: ndz 06.10.2002 9:44
Lokalizacja: Currahee

Postautor: Shizm » wt 09.12.2003 19:23

KONIEC TEGO TOPICA

PISZECIE JUZ OD RZECZY
A dream that will come true is not a real dream
Obrazek
Awatar użytkownika
Shizm
Pretorianin
Pretorianin
 
Posty: 939
Rejestracja: wt 12.11.2002 11:09
Lokalizacja: Guild Wars [MARS]

Postautor: Vampdey » wt 09.12.2003 20:09

Nie chce sie opowiadać za którąś ze stron i robić z topicu mającego pogodzić userów miesjce do klótni, ale zapyatm: o co ci znów Shizm chodzi?


PS,
Kim jest Pan z mojego obrazka?????????

Tóżto nieśmiertelny Al :)
Obrazek
Awatar użytkownika
Vampdey
Katedralny Malkontent
 
Posty: 3946
Rejestracja: sob 16.11.2002 20:34
Lokalizacja: Bełchatów/Łódź

Postautor: Shizm » wt 09.12.2003 21:32

Vampdey:

Nie rozumiesz, ze to koniec topica.
To nie OT tylko przeprosiny, nie prosilem nikogo o stawanie po ktorejs ze stron, tylko powiedzialem co mialem i koniek.
Koniec
Koniec
Koniec

Pytanie w pospisie to tylko retoryczne. :mrgreen:

Pozdrawiam!!!!!!!!!
A dream that will come true is not a real dream
Obrazek
Awatar użytkownika
Shizm
Pretorianin
Pretorianin
 
Posty: 939
Rejestracja: wt 12.11.2002 11:09
Lokalizacja: Guild Wars [MARS]

Postautor: Vampdey » wt 09.12.2003 21:53

Buhahaha, kim jest pan z mojego avika? :P
Ok, już nie spamuje, nie mogłem sie naprawde powstrzymać :lol:

Pozdrawiam Shizm :)

(może źle zrozumialem - fakt, koniec, peace ;) )
Obrazek
Awatar użytkownika
Vampdey
Katedralny Malkontent
 
Posty: 3946
Rejestracja: sob 16.11.2002 20:34
Lokalizacja: Bełchatów/Łódź


Wróć do Offtopicownia

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 23 gości