Indoktrynacja - co my tak naprawde wiemy

Czyli tutaj rozmawiamy o wszystkim i o niczym... ;)

Indoktrynacja - co my tak naprawde wiemy

Postautor: Avathar » wt 25.11.2003 19:33

Czy nie zastanawialiście sie nigdy, czy pomimo tzw. wyzwolenia Polski , nadal nie jesteśmy okłamywani ?? Czy naprawde wiemy co robią politycy ?? Skąd macie pewność ,że TVP i inne stacje nie są cenzurowane ?? I takie troche paranoiczne pytanie : "Kto naprawde rządzi Polską ?".
Czy wszystkie historie o tym jaką władze mają ,lecz ukrywają Żydzi są prawdą ?? Czy to prawda ,że na świecie panuje polityka Wielkiego Izraela ??

Pytań jest wiele i tak mnie ciekawi czy ktoś wogóle , wciągu swego całego życia , wziął pod uwagę to ,że mogą go okłamywać ... Czy mówią nam tylko to co chcą ...

Pozdrawiam.
Obrazek
Avathar
Lord
Lord
 
Posty: 1245
Rejestracja: sob 02.11.2002 0:18
Lokalizacja: Gdynia / Poznań

Postautor: Zuhar » wt 25.11.2003 19:43

Wierzę tylko to w co widzę, a i to nie zawsze. Resztę traktuję na zasadzie prawdopodobieństwa. Mogło być tak, ale mogło być i tak. Czy uważam, że jestem okłamywany. Tak. Prawie przez każdego. Przy czym za kłamstwo uważam w tym momencie także zatajenie części prawdy. Nasuwa się pytanie (przynajmniej mnie), czy okłamuję? Tak. Nie zawsze mówię całą prawdę (patrz wyżej). Skora ja, to dlaczego nie inni i skoro inni dlaczego nie ja?
Awatar użytkownika
Zuhar
Mechanik Pokładowy
Mechanik Pokładowy
 
Posty: 520
Rejestracja: śr 11.12.2002 14:13
Lokalizacja: Łódź

Postautor: Lechu » wt 25.11.2003 19:59

Bzz trtrrrrttttt brrtt error error za mądre słowo wykryte brrt error proszę spróbować ponownie bip

Avi, ja Ci powiem.
Polską rządzi MJ18 na czele z WKJN, i oni juz zadbają, żebyś ty całej prawdy nie widział. Tylko w bieliźnie.
To jest teoria spisku na skalę światową. MJ18 wkrótce przejmie całkowitą kontrolę nad Ziemią, a TVP i inne telewizje będą tylko jedną rzecz pokazywać. I tylko w bieliźnie.
Ta wiadomość ulegnie zniszczeniu wczoraj. A tak wogóle, zamiast to czytać, skontaktuj się z najbliższym oddziałem MJ18 lub znajomym KJN, aby przyłączyć się do nas.
JOIN THE REVOLUTION!
MJ18 WILL RULE THE WORLD!!!

PS Avi, Ty paranoiku :P
My new Home:
Heroes Home
Obrazek
Awatar użytkownika
Lechu
Lord
Lord
 
Posty: 1638
Rejestracja: pt 06.12.2002 12:41
Lokalizacja: Guild Wars / Heroes Home

Postautor: Sorden » wt 25.11.2003 20:18

Czemu odrazu paranoik :wink:
Na moje nieszczescie, moj Dziadek i moj Wujek w takie cos wierza :( Caly czas mecza rodzine ze to Żydzi rzadza panstwem i chca doprowadzic do upadku naszego panstwa !
Nawet dostalem w prezencie ksiazke pt "Strach byc Polakiem" Pana Henryka Pająka, gdzie koles caly czas bierze wyjete z kontekstu cytaty opisujac je w sposob "ze wszystko jest robione przeciw panstwu polskiemu"... Nawet przemysl filmowy odgrywa tu wielka role :)

Moje zdanie na ten temat jest takie:
Nie jestem swiecie przekonany, ze jestesmy calkowicie oszukiwani i ze zydzi chca naszego upadku... Wrecz walcze z ta tearia...
Moge jedynie powiedziec, ze jest to niezbyt inteligentne stwierdzenie... A napewno nie jest to logiczne dzialanie... Wierze w to co widze, a jak narazie nie widze tu az tak wielkiego zagrozenia jak to przedstawil pan Pajak w swojej durnej ksiazeczce...
Pzdr!
Love, Trance & Psychedelic !
Awatar użytkownika
Sorden
Pretorianin
Pretorianin
 
Posty: 1238
Rejestracja: wt 05.11.2002 23:34
Lokalizacja: Gliwice

Postautor: Sztickin » śr 26.11.2003 8:50

Gdy ktoś mówi o jakiś teroriach spiskowych itp. to zawsze pod mym nosem pojawia się cyniczno - ironiczny uśmiech, który świetnie odzwierciedla mój stosunek do sprawy :)
Sztickin
Rycerz
Rycerz
 
Posty: 482
Rejestracja: pn 14.07.2003 17:10
Lokalizacja: jestem?

Postautor: Louen » śr 26.11.2003 10:15

w Polsce, w Stanach, w Rosji... na całym świecie panuje dezinformacja i subiektywne kreowanie i interpretowanie faktów... historia pisana przez zwycięzców, bądź polityków, kłamstewka i półprawdy otaczają nas z każdej strony... dziś media wcale nie przekazują więcej prawdy niż za czasów "komunizmu"... co najwyżej przekazują "prawdę kontrolowaną" sterowaną lub wydumaną na potrzebę oglądalności, wzbudzanie sensaci, nienawiści przychodzi telewizji bardzo łatwo, nie myślą i nie przejmują się konsekwencjami swojego działania... ważne są kolejne skandale i domniemywanie winy... to SHOW, które musi trwać... np. komisja śledcza, taki pan Rokita czy Ziobro... nic nie robią tylko pozują na gwiazdy... to ludziom sie podoba i dlatego przy następnych wyborach to oni zdobędą więcej punktów niż fachowcy, którzy obecnie naprawdę ciężko pracują, ale nie udzielają się w mediach...
wzorem dla mnie są zimą misie...
Awatar użytkownika
Louen
Rycerz
Rycerz
 
Posty: 412
Rejestracja: wt 02.09.2003 9:28
Lokalizacja: Łódź

Postautor: Hifidelic » śr 26.11.2003 10:38

Louen: którzy fachowcy?


Wiem, że informacja w Polsce podlega cenzurze. Nie w takim stopniu jak w czasach komunizmu rzecz jasna. Wystarczy pooglądać program "Sprawa dla reportera", żeby prędzej czy później trafić na reportaż poświęcony właśnie cenzurowaniu informacji.
Ja widziałem takie dwa. Niemiecki wydawca wywierał silną presję na podległe mu polskie gazety, zabraniając angażowania się w kwestie gospodarczo - polityczne. Trzeba dodać, że dotyczyło to małych gazet z małych miejscowości, które mogły doprowadzić do poprawy sytuacji na swoich frontach.
Oddzielną bajką jest działalność szpiegowska obcych państw. Jest ona integralną częścią każdego systemu społecznego, politycznego, gospodarczego i militarnego, jaki udało mi się poznać. Twierdzenie, że dziś szpiegów nie ma, a ich działalność jest wymysłem zwolenników spiskowej teorii dziejów, jest skrajną naiwnością.
Obrazek
Debian Sid i jest git!
Awatar użytkownika
Hifidelic
Spammer!!!
Spammer!!!
 
Posty: 1137
Rejestracja: ndz 13.07.2003 18:27
Lokalizacja: Uroczysko

Postautor: Louen » śr 26.11.2003 17:40

hifidelic pisze:Louen: którzy fachowcy?

no nie przesadzaj... "na górze" są również fachowcy... mało kto wie jak sie nazywają i czym sie zajmują bo o nich sie nie mówi... mówi się o kilku politykach i ich wydumanych hasłach... ale są też tacy co wykonują wiele pożytecznej i niełatwej pracy...
wzorem dla mnie są zimą misie...
Awatar użytkownika
Louen
Rycerz
Rycerz
 
Posty: 412
Rejestracja: wt 02.09.2003 9:28
Lokalizacja: Łódź

Postautor: Jakub Cieślak » śr 26.11.2003 22:16

Indoktrynację ostatnio w klasycznej odslonie oglądałem na dwójcę. Dokument zdaje się był BBC a mówił o rasach i poglądach na temat podziału rasowego. Ciekawy dokument, lecz dość ostentacyjnie wieszczone były "niby" wnioski z prowadzonej narracji ale tak na prawdę były to silne i proste hasła "kolor skóry nie świadczy o odmienności człowieka", "Koty też są różnie umaszczone, a jednak nic nie świadczy to o nich możliwościach i osobowości". Trochę szczypało w oczy, ale takie dokumenty są potrzebne młodzieży. Widzę w indoktrynacji też dobre strony.
Obrazek
Mistrz Gimli powiada:
Cisza nie leży w naturze krasnoludów. Jednakże w lochach pełnych orków jest ona jak najbardziej wskazana.
Awatar użytkownika
Jakub Cieślak
Prefekt
Prefekt
 
Posty: 4010
Rejestracja: czw 12.12.2002 22:24
Lokalizacja: JózefOFF k. Otwocka


Wróć do Offtopicownia

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 41 gości

cron