Poporostu odpadlem :PPPP

Czyli tutaj rozmawiamy o wszystkim i o niczym... ;)

...

Postautor: Hekate » pt 12.12.2003 12:48

...!

Pozdrawiam, ja.
Ostatnio zmieniony sob 13.12.2003 7:24 przez Hekate, łącznie zmieniany 3 razy
Hekate
Lady
Lady
 
Posty: 208
Rejestracja: czw 06.11.2003 7:45

Postautor: Hifidelic » pt 12.12.2003 13:16

Dziękuję. Nie tylko w swoim imieniu.
Ostatnio zmieniony pt 12.12.2003 15:00 przez Hifidelic, łącznie zmieniany 1 raz
Obrazek
Debian Sid i jest git!
Awatar użytkownika
Hifidelic
Spammer!!!
Spammer!!!
 
Posty: 1137
Rejestracja: ndz 13.07.2003 18:27
Lokalizacja: Uroczysko

Postautor: Sorden » pt 12.12.2003 13:29

Rowniez dziekuje !
p.s. Ja powoli trace szacunek do ciebie droga Hekate...
Pzdr! (ale tylko hifidelica) :wink:
Ostatnio zmieniony pt 12.12.2003 15:43 przez Sorden, łącznie zmieniany 1 raz
Love, Trance & Psychedelic !
Awatar użytkownika
Sorden
Pretorianin
Pretorianin
 
Posty: 1238
Rejestracja: wt 05.11.2002 23:34
Lokalizacja: Gliwice

...

Postautor: Hekate » pt 12.12.2003 15:02

Hm, więc jak mogę usunąć konto?

Pozdrawiam, ja.
Ostatnio zmieniony sob 13.12.2003 8:09 przez Hekate, łącznie zmieniany 2 razy
Hekate
Lady
Lady
 
Posty: 208
Rejestracja: czw 06.11.2003 7:45

Postautor: Avathar » pt 12.12.2003 17:24

2. I pewnej rzeczy nie chcę komentować. Powoli całkowicie tracę szacunek do tego forum.

Gwarantuje Ci Hekate ,że za takie odzywki prędzej forum straci szacundek do Ciebie niż Ty do niego. Zaczynasz sie robić zbyt śmiała. Hifi poprosił ładnie , a Ty już wielka obrażona !!
Przed siebie idziesz i zabijasz
Nic nie czując w serce sztylet wbijasz
Lady Makbet - jedna z tysięcy
Ty - Lady Makbet o brudnych rękach
Chcesz więcej, więcej, chcesz ciągle więcej
Byle więcej, więcej, za każdą cenę

A po co to wepchnełaś to ja nie pojmuje. Miss(understanding) Dramaturgi.

Pozdrawiam , Moja Babcia. :evil: :evil: :evil:
Obrazek
Avathar
Lord
Lord
 
Posty: 1245
Rejestracja: sob 02.11.2002 0:18
Lokalizacja: Gdynia / Poznań

Postautor: SaraniX » pt 12.12.2003 20:27

stracilem jakis dobry dowcip? łee

jesli nie dowcip to i tak na pewno przeoczylem cos ciekawego...
co do "szlachetnego" i "wielce wznioslego" ujmowania sie za innymi w kwestii "chrystusowej" -> faaaAAAaaake

a jesli to byl zart to: "dowcipy sa zawsze dowcipami - aż dowcipami i tylko dowcipami"

...

-Ukamieniować!
I rzekł Pan:
-Kto pierwszy zgrzeszył, się niech jako ostatni rzuci kamieniem w głowę!
"Anioł ognisty mój anioł lewy
Poruszył dawną miłości strunę (...)"
[Człowiek]

V3mpire
Awatar użytkownika
SaraniX
Pustelnik
Pustelnik
 
Posty: 29
Rejestracja: sob 12.10.2002 11:27
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Azirafal » pt 12.12.2003 20:28

Po raz: nie trafiłem na odpowiedni moment, żeby przeczytać, to co było. Czy ktoś mógłby mi to przesłać na PM'a lub mail'a (jak zna). Chciałbym wiedzieć, co tak bardzo zniesmaczyło Hifi'ego, bo znam już troszkę człowieka i wiem, że byle czym by się nie zbrzydził.
Po dwa: Hekate. Nie utrudniaj życia sobie i nam. Hajfi naprawdę jest dość grzecznym człowiekiem i nie wiem, czemu się na niego obrażasz za grzeczne upomnienie? My naprawdę jesteśmy tu troszkę dłużej od Ciebie i widzieliśmy upadki lepszych topików z powodu podobnych rzeczy (dobrze się chyba domylam, prawda?). Żyjmy w zgodzie i tyla. Nie ma po co niepotrzebnie psuć sobie krew.
Po trzy: nie zwracam się tylko do Hekate, panowie. Do Was także. Nie przesadzajmy, O.K.? Koleżanka jest nowa i jeszcze nie rozeznała się za bardzo na Forum. Avi, trzymaj nerwy na wodzy, i wszyscy żyli długo i szczęśliwie, dobra? :wink:

I także cytat z dedykacją:
"Zgoda buduje, niezgoda rujnuje" :)
If you don't stand for something you'll fall for anything.
Awatar użytkownika
Azirafal
Arcypryk
 
Posty: 1938
Rejestracja: wt 07.01.2003 15:33
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: '//iedzmin » pt 12.12.2003 21:00

Hekate - nikt Cie tu nie trzyma - free country. Jak ktos nie ma do mnie szacunku.. to mowie wprost - jak bedziesz wychodzic to skasuj konto za soba.
Pozdrawiam! (calkiem szczerze)
Obrazek
Awatar użytkownika
'//iedzmin
Pretorianin
Pretorianin
 
Posty: 694
Rejestracja: ndz 06.10.2002 9:44
Lokalizacja: Currahee

Postautor: RaF » sob 13.12.2003 0:39

Nie wiem o co poszło, ale mówię po raz setny chyba: TAKIE RZECZY SIĘ ZAŁATWIA NA PRIVA
Koniec dyskusji w tym tonie, jak ktoś ma jeszcze coś do załatwienia, to niech załatwia na PM. Jeżeli następny post będzie się odnosił do tej niezdrowej wymiany zdań (czy uargumentowanej, to nie wiem, bo nie jestem w temacie - ale to inna sprawa), temat zostanie zamknięty.
"Diese nadmierne sformalizowanie starożytnego prawa zeigt Jurisprudenz jako rzecz tego samego rodzaju, als d. religiösen Formalitäten z B. Auguris etc. od. d. Hokus Pokus des znachorów der savages" -- Karol Marks
Awatar użytkownika
RaF
Katedralny Malkontent
 
Posty: 3498
Rejestracja: pt 04.10.2002 22:24
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Sorden » sob 13.12.2003 0:44

Teraz to ja odpadlem :D

Obrazek
Love, Trance & Psychedelic !
Awatar użytkownika
Sorden
Pretorianin
Pretorianin
 
Posty: 1238
Rejestracja: wt 05.11.2002 23:34
Lokalizacja: Gliwice

Postautor: Azirafal » sob 13.12.2003 1:34

Dobre, ale baaaaaardzo stare :P To jest lepsze - szybko, dzieci. Ściągnijcie sobie nowego emotka do gg :twisted:

Obrazek

P.S. Dziękuję Avatharowi za tego wspaniałego gifka :D
If you don't stand for something you'll fall for anything.
Awatar użytkownika
Azirafal
Arcypryk
 
Posty: 1938
Rejestracja: wt 07.01.2003 15:33
Lokalizacja: Warszawa

Poradnik dla satanistycznych webmasterów

Postautor: Hekate » sob 13.12.2003 7:16

Avathar, a czy ja jestem obrażona? Jesli nie wiesz to proponuję nie mówić bo z tego wynikają nieporozumienia.
A rozgoryczenie moje wynikło z żalu spowodowane usunięciem posta, co pogwałca moim zdaniem wolność słowa. Wiersz był dodany pod wpływem impulsu bo w jakimś wcześniejszym topicu przeczytałam, że wskazane jest pisanie szczerze. Coś nadal nie tak? Ach, że to forum nie ma szacunku do mnie zauważyłam wcześniej ale jak już pisałam wcześniej w fatalizm nie bedę popadać.
A żeby nie było tak zupełnie nie na temat to:

Strona Prawdziwego Satanisty musi być dobrze zrobiona, aby jej właściciel był traktowany poważnie.

Styl:
Na satanistycznych stronach styl jest ważniejszy od treści. Bez odpowiedniego stylu żaden satanista nie będzie się kłopotał przeglądaniem treści. Styl jest treścią. Najważniejsze elementy stylu to: kolory, grafika, metody linkowania, tytuł i e-mail.

Kolory
Polecany jest czerwony tekst na czarnym tle. Ten schemat stał się już wyróżnikiem stron satanisycznych. Bardzie wyrafinowana alternatywa to szarość 222 i oczywiście czerwony tekst. Szarość składająca się z 222 R, 222 G i 222 B niesie ze sobą wyraźne przesłanie, choć dla niektórych może ono być zbyt subtelne.

Grafika
Satanistyczna strona musi być pełna grafiki. Uzywaj dużych obrazków na każdej ze stron, bez kompresji. Szybkość transferu nie stanowi dla prawdziwych satanistów problemu, bo Książę Ciemności dał im stałe łącza. A ci, którzy z powodu małej wiary muszą zadowalać się modemem, zniosą długi czas ładowania, który będzie i tak nikłą zapłatą za możność kontemplowania potęgi Lucyfera.


Jeśli nie masz skąd, ściągnij grafike z www.S (górną winietkę). Uwaga: pentagram składa się z kilku obrazków! ...tylko wcześniej przeczytaj tekst na głównej stronie, na samym dole, białą czcionką... :}

(dodane dnia 2003-02-04, w związku z zauważeniem kolejnego plagiatu)


Linki
Często się o nich zapomina, ale są nadzwyczaj ważne. Podkreślone linki się nie nadają na satanistyczną stronę. Prawdziwy satanista ukrywa wszystkie linki wśród grafiki. To prawdziwa przygoda, wejść na satanistyczną stronę, na której jest nieskompresowany drzeworyt z 1387 roku o wymiarach 1600 x 1200, w którym linki są ukryte w pojedynczych pikselach. Wyznawcy z zapałem odszukają linki, zaś zwyczajny obywatel opuści stronę nie pozostawiając bluzgów w księdze gości.

Tytuł
Tytuł jest kluczowy dla stylu. Powinien zawierać imiona Szatana lub efektowną nazwę świątyni.

E-mail
To kolejny ważny element strony wpływający na twoją wiarygodność jako satanisty - login może być jakimkolwiek imieniem, pod warunkiem, że zawiera w sobie 666.

Zawartość
Niestety sam styl nie wystarczy. Potrzebna jest treść, żeby być tłem dla stylu. Obowiązkowe elementy to:

A. Hołd dla Marilyn Manson.
B. Nagość. Jeśli nie możesz stworzyć własnych obrazków, skopiuj jakieś dobre rysunki Vallejo.
C. Jedenaście satanistycznych zasad, Dwadzieścia jeden satanistycznych punktów, Dziewięc satanistycznych grzechów i Dziewięć twierdzeń satanizmu. Są na każdej stronie, ale musisz je skopiować na swoją stronę w całości - żadnych linków - żeby być wiarygodnym jako Filozof Satanistyczny i dodać swojej stronie złożoności.
D. Twoje własne poglądy: To jest miejsce, w którym objawiasz światu swoje osobiste refleksje na temat satanizmu. Najlepsza jest duża grafika przedstawiająca demony z napisem ?Strona w przygotowaniu".

Strona tytułowa
Strona tytułowa to punkt krytyczny. Na niej pokazujesz styl i zapraszasz do dalszego zwiedzania.

Na szczycie daj tytuł. Nie używaj czcionki, tytuł musi być grafiką. Tylko w ten sposób zapewnisz sobie to, że niczytelna czcionka, jaką wybrałeś, pokaże się bez zniekształceń. Pod tytułem duża grafika, co najmniej 1152 x 864. Jeśli nie masz talentu, weź jakiś obraz Gigera. Mało kto rozpozna różnicę między Obcym a Szatanem. Ukryj linki prowadzące do dalszej części tej strony w grafice.

Na stronie tytułowej musi się tez znaleźć niebieska wstążka, symbol Kampanii Na Rzecz Wolności Słowa. Sataniści wierzą w Wolność Słowa dla każdego.

Nie na stronie, lecz w wyskakującym okienku powinna się znajdować ostrzegawcza wiadomość dla chrześcijan, w której mówisz im, że mają się wynosić i że jeśli wpiszą się do księgi gości albo wyślą ci e-maila, to ich zabijesz.

Czy wspomniałem już o niebieskiej wstążce? Sataniści wierzą w wolność słowa dla każdego.

W końcu, umieść na stronie tytułowej wiadomość "Najlepiej oglądać w rozdzielczości 800 x 600". Dla niewtajemniczonych wygląda to jak wskazówka dotycząca ustawień przeglądarki, ale naprawdę jest to tajny kod satanistyczny mający chronić twoją stronę przed hackerami

To mam nadzieję, już żadnych katolików nie urazi.


Pozdrawiam, ja.
Hekate
Lady
Lady
 
Posty: 208
Rejestracja: czw 06.11.2003 7:45

Postautor: Azirafal » sob 13.12.2003 11:45

Nie powinno :D Ale swoją drogą, z tych wszystkich "dowciapów" wychodzi mi, że chyba Cię śmieszy "satanizm", "chaotyzm" czy inne tego typu rzeczy... To skąd akurat takie zainteresowanie i samozaparcie, żeby wyszukiwać tego typu rzeczy? I wklejać je do nas, ku uciesze tłumów? :twisted: I skąd je wogóle bierzesz, chyba, że Cię niedoceniam i sama to wszystko wymyśliłaś?
If you don't stand for something you'll fall for anything.
Awatar użytkownika
Azirafal
Arcypryk
 
Posty: 1938
Rejestracja: wt 07.01.2003 15:33
Lokalizacja: Warszawa

Yhm...

Postautor: Hekate » sob 13.12.2003 12:17

Po pierwsze... Skąd zainteresowania? Hm... Powiedziałabym, że wyssane z mlekiem matki ale ten argument akurat łatwo byłoby zbić bo nigdy nie byłam karmiona piersią. Podejrzewam, że wytłumacze się w takim razie niejasnym "tak jakoś wyszło". No więc tak jakoś wyszło, fascynacja powoli przeradza się w coś poważniejszego ale o tym sza, nie chcę zapeszać.
Te wszystkie wklejone tu teksty znalazłam w sieci, sama napisałam podobnych tylko pięć, nie wkleiłam ich z powodu braku czasu bowiem musiałabym je tu wszystkie przepisac a póki co czas mnie nagli ku czynieniu czegoś innego, że się tak niejasno wyrażę.
Ciąg dalszy być może nastąpi jeśli zaistnieje popyt na moje obraźliwe teksty znalezione w sieci.

Pozdrawiam, ja.
Hekate
Lady
Lady
 
Posty: 208
Rejestracja: czw 06.11.2003 7:45

Prawo a Miłość

Postautor: Hekate » pt 19.12.2003 19:28

Mam nadzieję, że żadnego konfliktu (międzypokoleniowego?) to nie wywoła, khem, khem:

W Minnesocie nielegalne jest, by mężczyzna miał stosunek seksualny z żywą rybą.

W Detroit nie wolno parom kochać się w samochodzie, chyba że fakt ma miejsce, gdy auto jest zaparkowane na terenie prywatnym, należącym do tej pary.

W Oxford (Ohio) jest nielegalne, by kobieta zdjęła swe ubranie, stojąc przodem do obrazu, na którym jest mężczyzna.

(Kentucky): Żadna kobieta nie powinna pojawić się w stroju kąpielowym na autostradzie w tym stanie, chyba że jest ona eskortowana przez co najmniej dwóch oficerów policji.

Jedyną akceptowalną w Waszyngtonie pozycją seksualną jest pozycja misjonarska. Każda inna pozycja jest uważana za nielegalną.

W Michigan kobiecie nie wolno obciąć jej własnych włosów bez przyzwolenia małżonka.

W Ventura County (Kalifornia) koty i psy nie mogą uprawiać seksu bez zezwolenia.

Wg libańskiego prawa mężczyźni mogą legalnie współżyć ze zwierzętami, ale zwierzę musi być płci żeńskiej. Stosunki płciowe ze zwierzętami płci męskiej są prawnie zabronione.

Prawo w Fairbanks (Alaska) zabrania łosiom stosunków seksualnych na ulicach miasta.

W Kingsville (Texas) istnieje prawo zabraniające świniom stosunków na terenie lotniska.

Kobiety mogą pracować topless w sklepach w Liverpoolu ale tylko jeśli jest to sklep z tropikalnymi rybami.

W stanie Texas jest niedopuszczalne, by dwóch mężczyzn uprawiało seks oralny lub analny i jest to traktowane jako sodomia. To samo prawo nie ma zastosowania dla par damsko-męskich przejawiających tą samą aktywność.

W Romboch (Virginia) jest nielegalne uprawianie miłości przy włączonym świetle.

W stanie Utah seks ze zwierzętami (oprócz uprawianego dla osiągnięcia korzyści majątkowych) nie jest uznawany za sodomię i jest legalny.

Wszędzie w USA jest nielegalne użycie niebezpiecznych dla życia gatunków zwierząt (z wyjątkiem owadów) na publicznych lub prywatnych przedstawieniach lub wystawach ukazujących seks między różnymi gatunkami.

W Carlsbad (Nowy Meksyk) jest legalne, by pary uprawiały seks w zaparkowanym samochodzie w czasie ich przerwy obiadowej, ale samochód musi mieć zaciągnięte zasłony, by powstrzymać obcych od zerkania do środka.

W cichym miasteczku Connorsville (Wisconsin) jest nielegalne by mężczyzna strzelał z pistoletu w momencie gdy jego partnerka przeżywa orgazm.

Jest nielegalne by kobieta lub mężczyzna uprawiali seks na schodach kościoła po zachodzie słońca w Birmingham w Anglii.

W stanie Waszyngton istnieje prawo zabraniające pod każdym względem seksu z dziewicą (odnosi się ono także do nocy poślubnej).

Prawo w Tremonton (Utah) zabrania kobiecie seksu z mężczyzną podczas jazdy sanitarką. W przypadku złamania tego prawa, oprócz procesu sądowego, nazwisko kobiety zostanie opublikowane w lokalnej gazecie. Mężczyzna przy tym nie naraża się na żadną karę.

Jest zbrodnią przeciw prawu, by mężczyzna klął w czasie seksu w Willowdale (Oregon).

W Georgii grozi 5 lat więzienia za uprawianie seksu oralnego.

Reprezentant stanu Oklahoma zaproponował ustawę, wymagającą od mężczyzny, by wyjaśnił kobiecie niebezpieczeństwo zajścia w ciążę i by musiał on uzyskać jej pisemną zgodę zanim mogliby się oddać współżyciu cielesnemu.

W Oblong (Illinois) jest karalne uprawianie seksu podczas polowania lub łowienia ryb w dniu swojego ślubu.

Żaden mężczyzna nie może kochać się ze swoją żoną jeśli czuć od niego czosnek, cebulę lub sardynki w Alexandria (Minnnesota). Jeśli żona tego zażąda, prawo nakaże mu umyć zęby.

Po zakończeniu stosunku w Ames (Iowa) mężowi nie wolno wypić więcej niż 3 łyki piwa, gdy leży w łóżku z żoną lub trzyma ją w ramionach.

W Bozeman (Montana) istnieje prawo, zakazujące aktywności seksualnej między osobnikami odmiennej płci w odległości jarda od domu, po zachodzie słońca - jeśli są oni nadzy.

W hotelach w Sioux Falls (Południowa Dakota), każdy pokój powinien posiadać dwa łóżka. Łóżka muszą być oddalone od siebie o co najmniej dwie stopy, gdy wynajmująca je para pozostaje tam tylko jedną noc. I jest nielegalne uprawianie seksu na podłodze między łóżkami.

Właściciele hoteli w Hastings (Nebraska) są zobowiązani do zaopatrzenia każdego z gości w czystą i wyprasowaną koszulę nocną. Żadna para, nawet jeśli są małżeństwem, nie może spać razem nago. Także nie wolno im uprawiać seksu, chyba że są ubrani w te czyste, białe koszule nocne.

Prawo stanowe w Illinois nakazuje, by kawalerowie byli nazywani "master" a nie "mister" przez panny.

W Norfolk (Virginia) kobiecie nie wolno wyjść na ulicę bez założonego gorsetu (powstała specjalna służba cywilna {tylko dla mężczyzn} nazywana gorsetowy inspektor).

W Merryville (Missouri) prawo zakazuje kobietom nosić gorsety.

Jest rzeczą bezpieczną uprawiać seks w zaparkowanym samochodzie w Coeur d'Alene (Idaho). Policjantowi nie wolno po prostu podejść i zapukać w okno takiego auta. Jeżeli podejrzewa, że w aucie ma miejsce stosunek, musi zaparkować radiowóz za podejrzanym pojazdem, zatrąbić 3 razy, odczekać około 2 minuty i dopiero wtedy może wysiąść z auta i podjąć śledztwo.

Inne prawo w Helena (Montana) zabrania kobietom tańczenia na stole w barach, chyba że ma ona założone na siebie co najmniej 3 funty i 2 uncje ubrań.

Prawo ze stanu Floryda: Jeśli jesteś kobietą samotną, rozwiedzioną lub wdową nie wolno ci skakać ze spadochronem w niedzielne popołudnia.

Kobietom nie wolno nosić butów-lakierek w Cleveland (Ohio), gdyż mężczyĄni mogliby w ich odbiciu zobaczyć coś, czego nie powinni widzieć.

W Maryland nie wolno sprzedawać prezerwatyw w automatach na stacjach benzynowych i w sklepach, z jednym wyjątkiem. Wolno ustawiać takie automaty w miejscach, gdzie sprzedaje się napoje alkoholowe.

Automaty z kondomami są zabronione całkowicie także w stanach: Hawaje, Kentucky, Massachusetts, Pesylvania i Wisconsin.

W Texasie nikt inny jak tylko "zarejestrowany farmaceuta" może sprzedawać kondomy w publicznych miejscach. Każdy inny złapany na takim procederze zostanie oskarżony o "nielegalną praktykę lekarską"

W Nebrasce tylko lekarze mogą sprzedawać kondomy w ramach ich praktyki lekarskiej. W Arkansas sytuacja wygląda podobnie.

W Kentucky i Idaho kondomy wolno sprzedawać tylko farmaceutom ze specjalnymi uprawnieniami. Taka licencja nie może być jednak wywieszona w publicznym miejscu. Z drugiej strony w Maine licencjonowani sprzedawcy kondomów mają obowiązek wywiesić swoją licencję w publicznym, widocznym miejscu.

Nevada ze swoimi 35 legalnymi burdelami nie ma kondomowego problemu; prawo wymaga by w każdym burdelu kondomy były ogólnodostępne. Użycie kondomów w burdelach Nevady jest obowiązkowe.

W Willowdale (Oregon) zabronione jest, by mężczyzna przeklinał w czasie seksu, ale dopuszczalne jest, by żona szeptała mu do ucha brzydkie wyrazy w czasie seksu.

W Indiana i Ohio istnieje prawo zabraniające mężczyĄnie - instruktorowi łyżwiarstwa stosunków ze swoimi uczennicami. Prawo to nic nie mówi o instruktorkach łyżwiarstwa i ich uczniach - chłopcach.

W Clinton (Oklahoma) zabrania się mężczyznom masturbacji gdy widzą oni kochającą się parę w samochodzie w kinie samochodowym. Jeśli zostanie ktoś na tym złapany, oskarżony będzie o "molestowanie pojazdu".

Północna Karolina ma prawo zabraniające mężczyznom podglądania kobiet przez okna. Kobietom wolno podglądać mężczyzn bez ograniczeń. Mężczyznom wolno także podglądać mężczyzn.

Kalifornijscy mężowie i żony mogą zostać skazani oboje na 15 lat więzienia za uprawianie seksu oralnego, nawet jeśli dzieje się to w ich prywatnej sypialni.

Przejeżdżając przez Skullbone (Tennessee) powstrzymaj się od zaspokajania kierowcy. Tamtejsze prawo zabrania kobietom zadowalania mężczyzny gdy ten prowadzi samochód. Każdy kierowca zatrzymany ze spuszczonymi majtkami otrzyma mandat - co najmniej 50$ i 30 dni aresztu.

Jeśli jesteś żonaty i masz ochotę na małe co nieco na boku - uważaj, gdzie się na to decydujesz. W Kalifornii prawo przewiduje rok odsiadki i grzywnę 1000$ za zdradę małżeńską. Lepiej jechać do Arkansas - zdrada jest tam dużo tańsza - od 20 do 100$.

Kawalerowie i panny w Michigan złapani na uprawianiu seksu płacą karę 5000$ i mogą trafić do więzienia na 5 lat. W Teksasie taka praktyka kosztuje już tylko 500$, natomiast w Virginii w ogóle nie idzie się do więzienia a tylko należy zapłacić karę od 20 do 100$.

W Rhode Island niezamężnym i nieżonatym nie wolno uprawiać seksu, a jeśli zostanie ktoś na tym złapany, zapłaci 10$.

W Arizonie za to samo można trafić do więzienia na 3 lata.

Seks oralny w różnych stanach: Południowa Dakota - 10 lat więzienia; Utah - 6 miesięcy i 299$; Rhode Island - 7 do 10 lat; Nowy Meksyk - 5000$ i 2 do 10 lat; Floryda - 20lat...

W Cattle Creek (Kolorado) prawo zabrania uprawiania miłości podczas kąpieli w jeziorze, rzece i strumieniu.

Liberty Corner w New Jersey jest miejscem, które powinni omijać kochankowie lubiący "to" robić na przednim siedzeniu samochodu. Jeśli w czasie ich igraszek przypadkowo zatrąbi klakson, uznane to będzie za wykroczenie i ukarane zostaną obie osoby biorące udział w zdarzeniu.

W Anniston (Alabama) zabrania się kobietom seksu na basenie.

Samotne kobiety złapane po zmroku na ulicy Kansas City (Kansas), mogą zostać aresztowane na podstawie do dzisiaj obowiązującego prawa z 1901 roku.

W Cottonwood (Arizona) nie wolno uprawiać seksu w samochodzie z oponą bez powietrza. Jeśli zostaniesz złapany na tym w zaparkowanym samochodzie, na przednim siedzeniu - kara wynosi 25$; jeśli na tylnym - 50$. Jeśli w czasie seksu twoje auto bez powietrza w oponie jedzie - płacisz 100$ za pierwszy raz. Jeśli znowu cię złapią - płacisz 150$ za każdy następny raz.

W Nebrasce stosunki analne są zabronione i za ich uprawianie grozi 20 lat więzienia. W Pensylwanii grozi za to kara 5000$ i 10 lat więzienia; w Południowej Karolinie - 500$ i 5 lat więzienia; w Maryland - 1-10 lat więzienia; w Kansas - 6 miesięcy więzienia.

W Michigan za masturbację grozi 5 lat więzienia.

W New Jersey grożą za masturbację 3 lata więzienia - ale tylko w przypadku wzajemnej masturbacji kilku partnerów.


Pozdrawiam, ja.
Hekate
Lady
Lady
 
Posty: 208
Rejestracja: czw 06.11.2003 7:45

Postautor: RaF » pt 19.12.2003 22:14

Niee no ja jestem wielkim fanem tego typu wypisów z kodeksów wszelakich, chciałem nawet parę przytoczyć w Philosophii w dyskusji o Dekalogu, ale ze względu na powagę tematu się powstrzymałem ;)
"Diese nadmierne sformalizowanie starożytnego prawa zeigt Jurisprudenz jako rzecz tego samego rodzaju, als d. religiösen Formalitäten z B. Auguris etc. od. d. Hokus Pokus des znachorów der savages" -- Karol Marks
Awatar użytkownika
RaF
Katedralny Malkontent
 
Posty: 3498
Rejestracja: pt 04.10.2002 22:24
Lokalizacja: Warszawa

Różne Joga dziwa robi

Postautor: Hekate » sob 20.12.2003 9:07

JOGA - człowiek, co sztukę zwaną jogą uprawia. Wielce ci on lubi źwierza wszelkiego małpować.



Jak krowę widzi, to tak se nogi zaplecie, że krowi pysk udaje, a w on czas krowę, co stoi w wielkim osłupieniu, łatwiej mu wydoić.



Zaś jak węża uźrzy, że wszystkie ludzie gonią w bok, to on się na ziemi ułoży, a węża udaje, posykuje, że wąż sam ucika.



A jak ptaka obaczy, żurawia jakiegoś, to se na jednej nodze stanie, ręce rozpostrze, a że sam ptak w locie się zatrzymie, a na ziemię ląduje, co by sie bliżej przypatrzyć owej poczwarze. A joga ci stoi nieruchomo jak towarzysz pancerny, jeno bez rynsztunku, i czeka. Zaś kiedy żuraw osłupion jaje zniesie i oczy w słup postawi, Joga mu je podbierze i sam wysiaduje, co bardzo lubi. Tedy se siedzi na jaju, a dycha z rzadka. Powietrze se długo trzymie, coby dla każdego starczyło. Bywa, że zapomni dychać i se lekko drzymie, dopiro, jak się ptaszek wykluje i go dziubnie, to się włocknie.



Jogi górach ci żyją wysokich, a jak na przełęczy wysokiej wspólna droga im wypadnie i mało tam miejsca, to nie na nogach, a na głowie stają i facecyje prawią, co bardzo ich kontentuje. W dobry humor wprawieni jeszcze się okręcają tak, że głowa w jedną a nogi w drugą stronę patrzą.



Kobiet zażywają. Siedzi Joga, jeno dziurkę uchyli, a winniczka wypuści i czeka, aby go któraś dosiadła. A jak się zespoli, to trąbką nektar żeński spija, co się amritta zowie, chowając go na czas, gdy niewiast blisko nie będzie.



Pojadają Jogi jedynie korzonków, bulw, olpuchów, a bobu lubią wielce. Jak taka Joga poje, a czuje, że go wzdymie, to on u dołu zawrze, a gazu nie puści, wdech tęgi powietrza zrobi, a gardło zatka językiem, niby korkiem. Jak gaz z dołu i powietrze z góry się spotkają, to Joga pęcznieje i lekko z ziemi się unosi, a jak wiatru dostanie, to się i przemieszcza. Lewitacyją to się zowie.



Różne Joga dziwa robi. Ale ludzie dobre są, a jak ukontentowani w kupie się zbiorą, to buczą cicho jak pszczółki. A miłe ci to dla ucha, jeno miodu z
tego ni ma.



Ks. Benedykt Chmielowski
"Nowe Ateny" t. I Wyd. 1746 r.


Pozdrawiam, ja.
Ostatnio zmieniony sob 20.12.2003 14:09 przez Hekate, łącznie zmieniany 1 raz
Hekate
Lady
Lady
 
Posty: 208
Rejestracja: czw 06.11.2003 7:45

Postautor: Azirafal » sob 20.12.2003 13:20

Ehehehahahhiehiehahaheheuhuhuhuuuuuu! :twisted: Te 124 przetłumaczone są boskie!!! Tylko dlaczego, do *$##@! ^$^$#@ (cholerci jasnej, oczywiście 8) ) nie znam norweskiego?!?!?! :cry:
If you don't stand for something you'll fall for anything.
Awatar użytkownika
Azirafal
Arcypryk
 
Posty: 1938
Rejestracja: wt 07.01.2003 15:33
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: RaF » sob 20.12.2003 21:43

czaddd :D super stripe'y, szkoda że tak mało :)
Hekate, moi znajomi, którym podesłałem tego linka, chcą ci postawić piwo za to żeś go wygrzebała ;)
"Diese nadmierne sformalizowanie starożytnego prawa zeigt Jurisprudenz jako rzecz tego samego rodzaju, als d. religiösen Formalitäten z B. Auguris etc. od. d. Hokus Pokus des znachorów der savages" -- Karol Marks
Awatar użytkownika
RaF
Katedralny Malkontent
 
Posty: 3498
Rejestracja: pt 04.10.2002 22:24
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Azirafal » sob 20.12.2003 23:36

Eeeeeeeeeeej, co się stało z namiarami na tą stronkę?! Gdzie się podział ten obrazek?!?! Co jest!? Hekate!!! Wracaj, odłóż to spowrotem... :(
If you don't stand for something you'll fall for anything.
Awatar użytkownika
Azirafal
Arcypryk
 
Posty: 1938
Rejestracja: wt 07.01.2003 15:33
Lokalizacja: Warszawa

A God

Postautor: Hekate » ndz 21.12.2003 9:14

Obrazek

Pozdrawiam, ja.
Hekate
Lady
Lady
 
Posty: 208
Rejestracja: czw 06.11.2003 7:45

Postautor: Avathar » ndz 21.12.2003 22:47

http://www.mtv.pl/added/spoty

Są Ci Co Chcą ... I Ci Co Mogą ...
Te spoty są THE BEST :P

Pozdrawiam
Obrazek
Avathar
Lord
Lord
 
Posty: 1245
Rejestracja: sob 02.11.2002 0:18
Lokalizacja: Gdynia / Poznań

Postautor: Chaon » pn 22.12.2003 7:54

:lol:
Avi, to jest świetne! :D
Westside, my taliban brotha!

W

Pozdrawiam
Czy nie czujesz całą swoją duszą jak staliśmy się niczym bogowie?
Awatar użytkownika
Chaon
Lord
Lord
 
Posty: 1065
Rejestracja: pn 16.12.2002 23:20
Lokalizacja: Szczecin

Postautor: Sorden » wt 23.12.2003 1:40

No no... to jest super... najlepsi sa kolesie przy silniku !
Poprostu wymiot... Doslownie tak widze niektorych kumpli :P
Pzdr!
Love, Trance & Psychedelic !
Awatar użytkownika
Sorden
Pretorianin
Pretorianin
 
Posty: 1238
Rejestracja: wt 05.11.2002 23:34
Lokalizacja: Gliwice

Postautor: Azirafal » wt 23.12.2003 12:23

Boskie, Avi, boskie!!! Najlepsi są Backstreet Boys z rybami! :twisted: I tylko spróbujcie zaprzeczyć!!!

Chaon... Coś Ty sobie z avatarem zrobił? :shock: Awgad... [boje się jak cholera, kiedy on na mnie spogląda]
If you don't stand for something you'll fall for anything.
Awatar użytkownika
Azirafal
Arcypryk
 
Posty: 1938
Rejestracja: wt 07.01.2003 15:33
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Chaon » wt 23.12.2003 15:10

Azirafal pisze:Chaon... Coś Ty sobie z avatarem zrobił? :shock: Awgad... [boje się jak cholera, kiedy on na mnie spogląda]


Tia.. wiem że sobie jaja robisz :P Co zrobiłem? Behold my Corel skills :D Trochę kolorów, trochę pęknieć, trochę zabawy z przetwarzaniem obiektów i animacja gotowa, możecie podziwiać moje makabryczne arcydzieło...
Pozdrawiam
Czy nie czujesz całą swoją duszą jak staliśmy się niczym bogowie?
Awatar użytkownika
Chaon
Lord
Lord
 
Posty: 1065
Rejestracja: pn 16.12.2002 23:20
Lokalizacja: Szczecin

Postautor: Chaon » pt 02.01.2004 20:35

http://web.mit.edu/patil/www/media/video/yatta.asf

Ściągnijcie to! :lol:
Yatta!
Pozdrawiam
Czy nie czujesz całą swoją duszą jak staliśmy się niczym bogowie?
Awatar użytkownika
Chaon
Lord
Lord
 
Posty: 1065
Rejestracja: pn 16.12.2002 23:20
Lokalizacja: Szczecin

Postautor: Sorden » śr 07.01.2004 10:51

Walory najnowszego BMW to:
1. Drzwi od kierowcy maja być przeźroczyste, aby widać było CALY dres
2. Ma być tak wąski, aby przez obydwa okna można było wyciągnąć łokcie
3. Producent dodaje w ramach promocji rękawicę magnetyczną, aby przy prędkości 140 kmh można było trzymać rękę na dachu.
W zmodernizowanej wersji będzie jeszcze miał:
a. perukę blond podczepiona do dachu jeżeli pasażerka ma inny kolor włosów
b. na przedniej szybie lampę kwarcową zamiast solarium
c. otwory w podłodze aby można schować obcasy wyższe niż 20 cm.
d. megafon, żeby lepiej niosło dicho .
e. szyby kuloodporne, żeby nie popękały od megafonu
f. zestaw kamer wideo, żeby cos widzieć wszak ma 100% przyciemniona przednia szybę .
g. srebrny wieszaczek na zloty łańcuch
h. opony ze skory a nie zwykle gumiaki
i. złote felgi nabijane ćwiekami
j. wyciąg w fotelu, jak walnie cichacza
k. sprężyna w zagłówku pomagająca machać cabanem w rytmie "Milano"
l. zdejmowane lusterko wsteczne, żeby móc wymierzyć równe działki koki
m. automatycznie wysuwany bejsbol z napisem: Shazza moja milość
n. golarkę do szlifowania łysej pały
o. schowek na szaliki, w zależności od tego gdzie się wybiera poimprezować
p. sprężyna pod pedałem gazu, żeby pogrzać a i przypakować w nogi
Love, Trance & Psychedelic !
Awatar użytkownika
Sorden
Pretorianin
Pretorianin
 
Posty: 1238
Rejestracja: wt 05.11.2002 23:34
Lokalizacja: Gliwice

Postautor: Sorden » pt 09.01.2004 10:45

Love, Trance & Psychedelic !
Awatar użytkownika
Sorden
Pretorianin
Pretorianin
 
Posty: 1238
Rejestracja: wt 05.11.2002 23:34
Lokalizacja: Gliwice

Postautor: Azirafal » pt 20.02.2004 19:32

Ludzie!!! Najpierw oglądnijcie to: http://weebls-stuff.com/toons/29/

Jeżeli Wam się spodoba, to obejrzyjcie sobie wszystko co tam jest. Jedne lepsze inne gorsze, ale wszystkie jajcarskie na maksa! Np.: http://weebls-stuff.com/toons/21/

Argh... Borsuki!!! BORSUKI!!!!! :twisted: :twisted: :twisted:
If you don't stand for something you'll fall for anything.
Awatar użytkownika
Azirafal
Arcypryk
 
Posty: 1938
Rejestracja: wt 07.01.2003 15:33
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Sorden » wt 09.03.2004 13:23

Obrazek
Love, Trance & Psychedelic !
Awatar użytkownika
Sorden
Pretorianin
Pretorianin
 
Posty: 1238
Rejestracja: wt 05.11.2002 23:34
Lokalizacja: Gliwice

Postautor: Lilly » pn 22.03.2004 14:31

Ogolnie, prawie spadlismy z krzeselka:

http://acn.waw.pl/luc/images/nazwiska.jpg
Obrazek
Awatar użytkownika
Lilly
Lady
Lady
 
Posty: 941
Rejestracja: wt 09.09.2003 10:13
Lokalizacja: Wrocław/Częstochowa (Moonglade)

Postautor: -WasyL- » pn 22.03.2004 16:08

Buhaha ,niezle niezle Obrazek
...ale niektorzy ludzie mieli pecha
Obrazek
Awatar użytkownika
-WasyL-
Rycerz
Rycerz
 
Posty: 351
Rejestracja: sob 20.03.2004 17:02
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Vampdey » wt 23.03.2004 17:11

Obrazek
LOL :D
Obrazek
Awatar użytkownika
Vampdey
Katedralny Malkontent
 
Posty: 3946
Rejestracja: sob 16.11.2002 20:34
Lokalizacja: Bełchatów/Łódź

Postautor: Shizm » wt 23.03.2004 22:24

Nie wiem jak z autentycznoscia tego czegos, ale juz to wczesniej czytalem i stylowo to moze byc Miodek. Wypowiedz jakze trafna i jakze rozweselajaca. Boki zrywalem jak to pierwszy raz przeczytalem. Motyw z chodnikiem rulez :mrgreen: , no i poziomki nieczego sobie.

Ogolnie wyklady Miodka sa zabawne, mialem sie o tym okazje przekonac w sredniej szkole. Nasz nauczyciel A.A. (to nie przynaleznosc tylko inicjaly :P ) bardzo sobie cenil wyzej wymienionego profesora i czesto ogladalismy telewizyjne programy szkrzetnie nagrywane przez A.A. W pamiec mi zapadl temat "Kartofel, czy ziemniak", o genezie oby slow i ktore z nich jest bardziej polskie :)

Pozdrawiam!!!!
A dream that will come true is not a real dream
Obrazek
Awatar użytkownika
Shizm
Pretorianin
Pretorianin
 
Posty: 939
Rejestracja: wt 12.11.2002 11:09
Lokalizacja: Guild Wars [MARS]

PoprzedniaNastępna

Wróć do Offtopicownia

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 20 gości