Twoja xywka...

Czyli tutaj rozmawiamy o wszystkim i o niczym... ;)

Postautor: RaF » ndz 29.12.2002 17:19

Męska forma od rozłamu w Kościele? :D
"Diese nadmierne sformalizowanie starożytnego prawa zeigt Jurisprudenz jako rzecz tego samego rodzaju, als d. religiösen Formalitäten z B. Auguris etc. od. d. Hokus Pokus des znachorów der savages" -- Karol Marks
Awatar użytkownika
RaF
Katedralny Malkontent
 
Posty: 3498
Rejestracja: pt 04.10.2002 22:24
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Detoks » pn 27.01.2003 10:38

detoks od bohatera "Opuścić Los Raques" Żerdzińskiego, polecam fanom cyberpunka i nie tylko
Powiedziałem, co chciałem powiedzieć
Ty zrobisz, co uważasz za słuszne
gdzie byli detoksi gdy przybyli obcy??
www.maskarada.republika.pl
Awatar użytkownika
Detoks
Wojownik
Wojownik
 
Posty: 192
Rejestracja: czw 14.11.2002 13:36
Lokalizacja: Arrakis

Postautor: borsuq » śr 29.01.2003 20:44

A moją xywkę zawdzięczam powiedzonku mojego i brata i jego kolegoów, a mianowicie na pyatnie
-Dlaczego ?-
Odpowiadali
-Bo borsuk!-
No a potem jak sie gdziestam logowalem byl juz borsuk wiec dlaem q zamiast k :)
A w szkole mówią na mnie jabol, ale to już inna, dużo bardziej skomplikowana historia... :p

Re Ariana
Za dużo fallouta :)
Ostatnio nosze Czerwony Kapelusz...
Talerz.
Awatar użytkownika
borsuq
Najemnik
Najemnik
 
Posty: 62
Rejestracja: ndz 06.10.2002 19:38
Lokalizacja: Wawa

Postautor: Klarkash-ton » czw 30.01.2003 3:12

Borsuq, urzekla mnie twoja historia :mrgreen:
YOG-SOTHOTH NAFL'FTHAGN !!! Hail 159 !
Awatar użytkownika
Klarkash-ton
Pretorianin
Pretorianin
 
Posty: 660
Rejestracja: wt 05.11.2002 0:45
Lokalizacja: Dolina Muminków

Postautor: Azirafal » pt 31.01.2003 0:49

==> Shizm: Wielka Schiza Wschodnia? ;-)

A moja xywka wzięła się od (nic oryginalnego) postaci sympatycznego anioła-bibliofila z "Dobrego Omenu" Terry'ego Pratchetta. Wcześniej używałem nicka Renocen (skleconego przez samego siebie). A większość znanych mi ludzi zna mnie pod xywą Sequel - ale to już inna i baaaaaaardzo długa historia... (z tego frum może znać ją tylko Jakub Cieślak, choć nie wiem czy on był wtajemniczony ;-) )
Awatar użytkownika
Azirafal
Arcypryk
 
Posty: 1938
Rejestracja: wt 07.01.2003 15:33
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Xaos » wt 18.02.2003 19:20

khem... otóż jak byłem młooodszy to miałem bardzo głupią xywę - Nemesis :roll: .
Na szczęście pewnego dnia przejrzałem na oczy i stwierdziłem, że trzeba wymyślić coś nowego...
Chciałem coś
>oryginalnego
>ładnie brzmiącego
>odpowiadającego mojej osobowości :-P

zgodnie z punktem ostatnim od razu przyszło mi do głowy "Chaos", gdyż cenie sobie wolność itp. Ale jak wiadomo takich "Chaosów" od cholery i ciut ciut :-P.
Dr.Chaos - też nie, zresztą słusznie, bo wkrótce potem zobaczyłem na jakimś servie kolesia z taką xywą :-P

Więc może coś takie zmienić w tym "Chaosie".... Dałem "X" i kurcze jest gicior - Xaos!
Jakiś czas temu doszła jeszcze "." więc teraz jestem ".Xaos"
No. Chyba wystarczy :-)

Pozdrawiam,
.Xs
Awatar użytkownika
Xaos
Najemnik
Najemnik
 
Posty: 81
Rejestracja: pt 14.02.2003 17:14
Lokalizacja: Bruxelles

Postautor: LordDraven » wt 18.02.2003 20:08

Mój nick wziął się z ulicy... Idę sobie ulicą i nagle... Bach... Mam nicka... Dopiero duzo duzo potem ktoś mi mówił, zę to z jakiejs gry, ale ja nie kojarzę z jakiej to mogłoby być...
Nie masz wpływu na to co dzieje się ze światem... Nikt nie ma.
LordDraven
Pustelnik
Pustelnik
 
Posty: 7
Rejestracja: pn 17.02.2003 18:31

Postautor: Howler » śr 19.02.2003 14:28

No coz- czemu Howler?He he-"doslownie" rzecz biorac,to zawsze lubilem powyc troszke do Luny.Polski "Wyjec" brzmi równie dobrze (tak sądze :wink: ), leczdoangielskiej nazwy juz zbyt przywyklem (tak,len jestem,wiem :)No a poza tym,Howler ma rowniez drugie,slangowe znaczenie - "fatalny,glupi blad" (czy cos takiego),a zeczesto pakuje sie w glupie klopoty,to i stwierdzilem ze moze zostac.Przy okazji-rzeczywiscie, roznych gandalfow,conanow itd jest od cholery.Nie mowie,ze to zle,ale z czasem staje sie nudne (bez urazy dla wszelkich wielbicieli takich xsywek :wink: ).....To byloby na tyle....
Awatar użytkownika
Howler
Wędrowiec
Wędrowiec
 
Posty: 33
Rejestracja: pn 17.02.2003 14:43
Lokalizacja: Gdynia

Postautor: EmpE Lathspell » śr 19.02.2003 17:59

Ja poszukiwałem swojej ksywki przez długi czas. Zmieniałem, zmieniałem... a oto historyjka:

Raz kiedy wraz z kuzynem rysowaliśmy wrzuciki na ścianie przy dźwiękach k44 (nie ma muzy nie ma weny :wink: ) przyszedł czas na podpis. A ja ksywy nie mam (jakiejś konkretnej). No to on napisał moje inicjały MP. Dopisałem tak, jak się je czyta - empe, poprawiłem 'e' na 'E' żeby to jakoś wyglądało i opracowaliśmy taga. Z tym tagiem wyskakuje teraz wszędzie.

A Lathspell? W sieci nasrane Gandalfów, a ja jestem tą ksywą urzeczony :wink: , no to dla oryginalności nazwałem się Lathspell (tak rzekł na Gandalfa gadzi jęzor, a to w jęzorze Rohanu oznacza posłańca przynoszącego złe nowiny z pola bitwy - czy jakoś tak :) ). aLe chyba to zmienie, bo i tak za długie.

Ale piszę EmpE, a Lathspell to taki przydomek, którego czasami do rodzimej ksywy używam (używam też czasami zamiast Lathspell'a Heldenhammera, ale to dłuugie, za długie :) ).

No i czasem Klapcio, albo Uchy. Tak na mnie czasem mówią, bo to skrót od Kłapouchy. Czemu tak? Tym co czytają moje posty i A.A Milne'go tłumaczyć nie musze :D .

Dobra - koniec tej długaśnej historyjki. A Ty Wiedźmaku kiedyś mówiłeś, że na Ciebie POOHacz mówią (jeżeli dobrze pamiętam). Dlaczego? To jest według mnie supa ksywka 8) .
"Dobry elf, to martwy elf."
Marszałek Milan Raupenneck
"Dobry marszałek, to martwy marszałek"
Generał EmpE Lathspell
EmpE Lathspell
Najemnik
Najemnik
 
Posty: 64
Rejestracja: wt 15.10.2002 15:22
Lokalizacja: Stumilowy Las

Postautor: Alganothorn » śr 26.02.2003 21:57

nick absolutnie i beznadziejnie wymyslony dla celów praktycznych: w ramach Dyplomacji Fantasy objąłem władzę w państwie Thorn i stwierdziłem, że popełnię jakieś imię z tym kraikiem związane; kiedy się tu rejestrowałem nie zmieniałem, ale i tak większość znajomych zna mnie jako Yeti'ego
pozdrawiam
btw Xaos, wiesz, że w zapisie greckim właśnie przez duże 'chi', czyli 'X' zapisuje się chaos...nie odszedłes od chaosu zbyt daleko... ;-)
We've all been raised on television to believe that one day we'd all be millionaires, and movie gods, and rock stars. But we won't. And we're slowly learning that fact. And we're very, very pissed off.
Awatar użytkownika
Alganothorn
Monarcha
Monarcha
 
Posty: 5085
Rejestracja: pn 06.01.2003 23:02
Lokalizacja: point of no return

Postautor: Xaos » czw 27.02.2003 14:30

Alganothorn pisze: duże 'chi', czyli 'X' zapisuje się chaos...nie odszedłes od chaosu zbyt daleko... ;-)


nie wiedzialem, na greckim sie nie znam : )
Ale czasem używam też japońskiego zapisu mojego nicka - "Zaosou"
Awatar użytkownika
Xaos
Najemnik
Najemnik
 
Posty: 81
Rejestracja: pt 14.02.2003 17:14
Lokalizacja: Bruxelles

Postautor: Shizm » pt 07.03.2003 11:17

Dziekuje za wyjasnienie mi co znaczy moja xywa, bo ja ja jakos tak zklecilem od schizofenii--schizu. Trzeba bylo zrobic ja bardziej osobowa, wiec schizm, ale jakos mi sie nie podobalo w pisowni wiec Shizm zosta.

Teraz wiem ze ona ma jakies znaczenie nawet, spoko!!!

Dzieki
Pozdrawiam
A dream that will come true is not a real dream
Obrazek
Awatar użytkownika
Shizm
Pretorianin
Pretorianin
 
Posty: 939
Rejestracja: wt 12.11.2002 11:09
Lokalizacja: Guild Wars [MARS]

Postautor: Seia » pt 14.03.2003 21:17

Seia... doosho tu nie ma do napisania... pare miesięcy temu pisałam opowiadanie... potrzebowałam imienia... a po głowie chodziło mi tyklo jedno słowo - Seiah... pasowało mi do tej postaci, więc go ushyłam. Ushywałam (eh, te powtooshenia) go potem sama jako nick... minęło troche czasoo... obciełam "h" no i oto powstało Seia.
"The world we live in is always within darkness... Which is why, we seek light."
Awatar użytkownika
Seia
Lady
Lady
 
Posty: 5
Rejestracja: pt 14.03.2003 11:24
Lokalizacja: Strefa Ciszy

Postautor: hops » ndz 16.03.2003 23:29

Seia pisze:Seia... doosho (...) ushyłam. Ushywałam (...)powtooshenia (...) czasoo...

Ja rozumiem, że to jest teraz modne, popularne itp. Ale skoro forum obsługuje kodowanie ISO-8859-2, to chyba można pisać używając polskich znaków diakrytycznych, normalnych polskich dwugłosek zamiast angielskiej fonetyki etc. Palce od tego nie odpadają :) To tylko sugestia, ja broń boże nikogo nie krytykuje :P
"There is nothing amazing. Just the norm." - Naota, FLCL
http://www.stalin-vs-hitler.w.pl
Awatar użytkownika
hops
Paladyn
Paladyn
 
Posty: 524
Rejestracja: śr 09.10.2002 19:01
Lokalizacja: Gdańsk

Postautor: Lechu » ndz 23.03.2003 23:31

Masz tu rację hejhops, ja jestem człowiek cierpliwy i tolerancyjny, ale jak widzę te nowoczesne, coolaste i wyczesane sposoby pisania to mnie krew zalewa. Każdy kombinuje jak może żeby być oryginalnym a zwykły szary człowiek nie wie czy śmiać się czy płakać. Ale ja standardowo powiem w tej sytuacji, że mi to nie przeszkadza, tylko że trudno nie czytać czegoś takiego na forum gdzie raczej posty powinno się czytać. Przynajmniej ten pierwszy, bo potem wiem kto i jak pisze i następnym razem olewam danego usera i jego sTyLe i inne wybryki.

hejhops, a tak wogóle, ty tu na temat jeszcze się nie wypowiedziałeś, nie rób offtopika w offtopikowin :wink: tylko pochwal się czemu się hejhops tytułujesz :D
My new Home:
Heroes Home
Obrazek
Awatar użytkownika
Lechu
Lord
Lord
 
Posty: 1638
Rejestracja: pt 06.12.2002 12:41
Lokalizacja: Guild Wars / Heroes Home

Postautor: hops » ndz 23.03.2003 23:50

Lechu pisze:hejhops, a tak wogóle, ty tu na temat jeszcze się nie wypowiedziałeś, nie rób offtopika w offtopikowin :wink: tylko pochwal się czemu się hejhops tytułujesz :D

Heh, jakoś nie widziałem takiej potrzeby ;) Alo skoro już ktoś o to zapytał, to opowiem :)
Wszystko zaczęło się od mojej fascynacji regionalnymi programami [wtedy jeszcze było TVG (Telewizja Gdańsk)]. Pewnego razy, gdy miałem może 11 lat, przypadkiem natknąłem się na program "Wieprz i Wanila", który to był parodią "Pieprzu i Wanilii". Tonik Walik i Elżunia Bzikowska podróżowali po świecie szydząc w delikatny sposób niemal ze wszystkiego. Program bardzo przypadł mi do gustu, więc namiętnie, co tydzień śledziłem poczynania dwójki podróżników. Pewnego razu dotarli do Egiptu. A jak wiadomo w kraju piramid nie sposób nie wspomnieć o faraonach... Wtedy po raz pierwszy usłyszałem o Hejhopsie, faraonie, którego piramida jest największą na świecie :)

Po raz drugi z Hejhopsem zetknąłem się w trakcie lektury mojego ulubionego komixu niejapońskiego - Tytusa, Romka i A'Tomka. W Księdze o Sztuce, Tytus, przechodząc niesamowitą delirkę bądź odurzenie narkotykowe [czy jakoś tak :)] trafia... właśnie do Egiptu. Tam też dostaje zlecenie wyrzeźbienia sarkofagu dla faraona Hejhopsa :)

A zacząłem używać tego nicka, w chwili, gdy podłączyłem się do internetu. Zastosowany na potrzeby IRCa i listy dyskusyjnej fantasy-pl, przylgnął do mnie na stałe. I, co najważniejsze, na całym świecie tylko ja go używam :) Nie ma to jak wyjątkowość :) [choć ostatnio się zdarza, że skracam go do krótiego "hops". Lenistwo i te sprawy :)]

A czemu z małej litery? Bo z dużej pisano go w komixie :) Ja faraonem nie jestem i szacunkiem mnie darzyć nie należy.
"There is nothing amazing. Just the norm." - Naota, FLCL
http://www.stalin-vs-hitler.w.pl
Awatar użytkownika
hops
Paladyn
Paladyn
 
Posty: 524
Rejestracja: śr 09.10.2002 19:01
Lokalizacja: Gdańsk

miło mi ;)

Postautor: Lubek » pt 11.04.2003 15:05

Lechu pisze:biorąc pod uwagę nietypowość Waszych ksywek


Hehe, moja jest wyjątkowo typowa*, jakoże me nazwisko brzmi Lubecki, stąd lubek.
* - ale i tak napiszę ;)


lubek
Awatar użytkownika
Lubek
Wojownik
Wojownik
 
Posty: 209
Rejestracja: czw 13.03.2003 17:17

Postautor: Lechu » pt 11.04.2003 15:52

Hmmm a ja bardziej się zastanawiam ostatnio jak ona się odmienia, ta twoja ksywka :)
Np lubka czy lubeka, lubkiem czy lubekiem, lubkowi czy lubekowi, itp. Kilka osób na forum z tego co wiem też się nad tym głowi :D
My new Home:
Heroes Home
Obrazek
Awatar użytkownika
Lechu
Lord
Lord
 
Posty: 1638
Rejestracja: pt 06.12.2002 12:41
Lokalizacja: Guild Wars / Heroes Home

Postautor: Lubek » pt 11.04.2003 16:00

hehe :) . To zanim powstanie ankieta ("czy xywkę należącą do użytkownika lubek odmienia się: 1 - z 'e', 2 - bez 'e', 3 - wolę korniszony :mrgreen: "), rozwieję wątpliwości.
M lubek
D lubka
C lubkowi
B lubka
N lubkiem
Ms lubku
W lubku (ale głowy nie dam, bo właśnie sam zgłupiałem ;))


lubek, jak najbardziej
Awatar użytkownika
Lubek
Wojownik
Wojownik
 
Posty: 209
Rejestracja: czw 13.03.2003 17:17

Postautor: Lord Turkey » sob 12.04.2003 18:32

Witam

Moja ksywka wzięła się od tego, że będąc małym chłopcem :) wymyśliłem sobie, że będę miał ksywkę Turkey - turek. Póżniej dodałem Lord, a potem zamiast Turkey - turek wszyscy mówili Turkey - indor.

Pasjonujące i ciekawe samo w sobie, prawda? :wink:

Na modę Lubka odmiana 8) :

M. Lord Turkey
D. Lorda Turkeya
C. Lordowi Turkeyowi
B. Lorda Turkeya
N. Lordem Turkeyem
Ms. Lordzie Turkeyu

Pozdrawiam
Obrazek
Krzysztof Kozłowski
Lord Turkey
Książę
Książę
 
Posty: 2549
Rejestracja: sob 15.02.2003 12:41
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Xaos » sob 12.04.2003 20:12

A co będę gorszy :D
Też dam odmianę mojej xywy, szczególnie, że dużo osób robi przy tym błędy :P

M .Xaos
D .Xaosa
C .Xaosowi
B .Xaosa
N .Xaosem
Ms .Xaosie
W .Xaos!
Awatar użytkownika
Xaos
Najemnik
Najemnik
 
Posty: 81
Rejestracja: pt 14.02.2003 17:14
Lokalizacja: Bruxelles

Postautor: Einar » śr 16.04.2003 9:44

Cos się ostatnio gramatycznie zrobiło

N. Einar
G. Einaris
D. Einari
Akk. Einarem
Abl. Einare
V. Einar

Nie mogłem się powstrzymać. Piszę ten post kiedy w sali obok moja klasa ma łacinę. Nie chcało mi się iść :wink:

Ksywa einar to nie jest moja prawdziwa ksywa. Ta brzmi derlu (od nazwiska) ew. słoniu od rozmiarów.

dla chętnych:
M derlu
D. derla
C. derlowi
B. derla
N. derlem
Msc. derlu
W. derlu

A ksywa Einar pochodzi od pewnej postaci, którą sam wymyśliłe i gram w nią w WFRP - "Homo dziwkus". Einar - bo miałem pustkę w umyśle i chciałem szybko wymyslec jekies imię. Nie lubie niemc, więc wybrałem skandynawskie.

Voila
Einar
Najemnik
Najemnik
 
Posty: 83
Rejestracja: pn 07.04.2003 9:49
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Breja » pn 21.04.2003 15:26

Postać z warha,nierozwijający sie żul,rasista,ksenofob,psychopata.
Taka odskocznia od normalnych przygód i postaci.
Nie grałem nim jakieś dwa lata.
Aż sie łezka w oku kręci.
Mamo !! Dzieci w szkole się ze mnie śmieją, że śmierdzę trupem - płacze Jasiu - mamo!!, mmaaamo, mamoooooo.....
Awatar użytkownika
Breja
Rycerz
Rycerz
 
Posty: 242
Rejestracja: czw 20.03.2003 0:34
Lokalizacja: z dupy

Postautor: Palantir » pn 12.05.2003 11:26

Mojej nie muszę przedstawiać zważywszy na tematykę forum. Dla niewtajemniczonych napiszę jednakże "Palantir" to kryształowa kula umożliwiająca kontakt wizualny jej posiadaczowi poprzez nią z inny Palantirem niezależnie od odległości.
Nie wyjdę dziś z tobą babe na techno
Nie pójdę z tobą za rękę po molo
Nigdy w życiu nie pokocham dziewczyny, która słucha disco polo!

www.fantazjon.fivnet.com
Awatar użytkownika
Palantir
Pustelnik
Pustelnik
 
Posty: 27
Rejestracja: pn 21.04.2003 11:24
Lokalizacja: Kościerzyna

Postautor: RaF » pn 12.05.2003 19:50

Dodajmy, że to z Władcy Pierścieni ;)
"Diese nadmierne sformalizowanie starożytnego prawa zeigt Jurisprudenz jako rzecz tego samego rodzaju, als d. religiösen Formalitäten z B. Auguris etc. od. d. Hokus Pokus des znachorów der savages" -- Karol Marks
Awatar użytkownika
RaF
Katedralny Malkontent
 
Posty: 3498
Rejestracja: pt 04.10.2002 22:24
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Nain Wieczny Tułacz GM » pn 12.05.2003 20:42

moja ksywaka to krasnoludzkie klanowe imie..trzeba przyznac (niechwalac sie) ze jest orginalna i dzieki długiemu psuedo ludzie mnie zapamietuja... :wink:
There is nothin' as sure in the world as the glitter of gold and the treachery of Elves."
- Old Dwarf Saying
Awatar użytkownika
Nain Wieczny Tułacz GM
Wojownik
Wojownik
 
Posty: 141
Rejestracja: czw 17.04.2003 11:57
Lokalizacja: Olsztyn

Postautor: '//iedzmin » pn 12.05.2003 22:37

Palantir pisze:Mojej nie muszę przedstawiać zważywszy na tematykę forum. Dla niewtajemniczonych napiszę jednakże "Palantir" to kryształowa kula umożliwiająca kontakt wizualny jej posiadaczowi poprzez nią z inny Palantirem niezależnie od odległości.


Od dzisiaj masz xywke "kulka" :]


Dodajmy, że to z Władcy Pierścieni


No ba! :] Ten nasz Raf jakis wszystkowiedzacy :]
Obrazek
Awatar użytkownika
'//iedzmin
Pretorianin
Pretorianin
 
Posty: 694
Rejestracja: ndz 06.10.2002 9:44
Lokalizacja: Currahee

Postautor: RaF » wt 13.05.2003 16:53

Wiedzmin_666 pisze:
Dodajmy, że to z Władcy Pierścieni


No ba! :] Ten nasz Raf jakis wszystkowiedzacy :]

No cóż, ja tylko wypowiadałem się w trosce o owych niewtajemniczonych, o których wspominał Palantir :P
"Diese nadmierne sformalizowanie starożytnego prawa zeigt Jurisprudenz jako rzecz tego samego rodzaju, als d. religiösen Formalitäten z B. Auguris etc. od. d. Hokus Pokus des znachorów der savages" -- Karol Marks
Awatar użytkownika
RaF
Katedralny Malkontent
 
Posty: 3498
Rejestracja: pt 04.10.2002 22:24
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Alganothorn » śr 14.05.2003 15:24

kulka władcy pierścieni...i wszystko jasne ;-)
pozdrawiam
We've all been raised on television to believe that one day we'd all be millionaires, and movie gods, and rock stars. But we won't. And we're slowly learning that fact. And we're very, very pissed off.
Awatar użytkownika
Alganothorn
Monarcha
Monarcha
 
Posty: 5085
Rejestracja: pn 06.01.2003 23:02
Lokalizacja: point of no return

Postautor: Nain Wieczny Tułacz GM » pn 19.05.2003 19:14

heh. bardzo przydatny temat. szczerze mowiac najbardziej z całego forum intrygowala mnie ksywka lorda indyka :wink: i dzieki temu topickowi poznalem jej geneze :wink:
There is nothin' as sure in the world as the glitter of gold and the treachery of Elves."
- Old Dwarf Saying
Awatar użytkownika
Nain Wieczny Tułacz GM
Wojownik
Wojownik
 
Posty: 141
Rejestracja: czw 17.04.2003 11:57
Lokalizacja: Olsztyn

Postautor: Sithon » wt 20.05.2003 13:27

Moja ksywa wziela sie na potrzebe (wczesniej bylo kilka innych takich sobie :D) gry slowo to jest slowem lacinskm znaczenia se poszukajcie:P a powstala ona kiedy z qmplem siedzac na gg wymyslalismy i szukalismy ksywek :D a skrotem od nicka jest shitek :)
POZDRAWIAM
power of speech is given to all, wisdom of mind to few :(
Awatar użytkownika
Sithon
Wędrowiec
Wędrowiec
 
Posty: 52
Rejestracja: ndz 27.04.2003 18:00

Postautor: Otorek » ndz 28.09.2003 18:32

Mója ksywa nie jest za bardzo oryginalna bo powstała od mojego nazwiska, zresztą sam ją stworzyłem. Otorek-Otorowski :D
Festina Lente
Awatar użytkownika
Otorek
Paladyn
Paladyn
 
Posty: 750
Rejestracja: pn 07.04.2003 10:16
Lokalizacja: Świnoujście

Postautor: Jakub Cieślak » pn 29.09.2003 13:53

A mnie tak na chrzcie dali i już zostało...
Tak w ogóle to na forum zapisywałem się w celu dyskutowania o pisaniu opowiadań i o moich opowiadaniach, więc uznałem, że nie będę się ukrywał pod żadnym pseudonimem.
W necie używam często imienia mojej ulubionej postaci z rpg: kaphara. Znajomi często wołają na mnie Jay, CE, albo po prostu Cegła.
Obrazek
Mistrz Gimli powiada:
Cisza nie leży w naturze krasnoludów. Jednakże w lochach pełnych orków jest ona jak najbardziej wskazana.
Awatar użytkownika
Jakub Cieślak
Prefekt
Prefekt
 
Posty: 4010
Rejestracja: czw 12.12.2002 22:24
Lokalizacja: JózefOFF k. Otwocka

Postautor: Alganothorn » pn 29.09.2003 17:05

dla jasności: 'cegła' w wypadku JC (wymawiaj: dżej si ;-) ) nie odpowiada jego aparycji ani wyglądowi...
dla ciekawych: sitho, -nis - przymiotnik, oznaczający 'suchy, zeschły'; rzuca nowe światło na postać Stithona, prawda?
;-)
pozdrawiam
We've all been raised on television to believe that one day we'd all be millionaires, and movie gods, and rock stars. But we won't. And we're slowly learning that fact. And we're very, very pissed off.
Awatar użytkownika
Alganothorn
Monarcha
Monarcha
 
Posty: 5085
Rejestracja: pn 06.01.2003 23:02
Lokalizacja: point of no return

Postautor: Jakub Cieślak » pn 29.09.2003 18:36

Dziękuję, Algu, żeś pospieszył z wyjaśnieniem. Domniemywałem, że ludzie będą szukać wyjaśnienia tego pseudonimu w moim wyglądzie, bądź prędkości myśli. Uznałem jednak, że wypowiem się szerzej na ten temat, kiedy ktoś o to zapyta. Po prostu w gronie moich znajomych jest kolega, który ma pseudo "Be" od pierwszej litery swojego nazwiska i jestem ja z pseudem "Ce". Tyle, że wobec siebie stosujemy różne rozwinięcia tych skrótów. Ja go nazywam "Beta", albo "Betka", a on mnie "Cegła". Ot i tyle.
Obrazek
Mistrz Gimli powiada:
Cisza nie leży w naturze krasnoludów. Jednakże w lochach pełnych orków jest ona jak najbardziej wskazana.
Awatar użytkownika
Jakub Cieślak
Prefekt
Prefekt
 
Posty: 4010
Rejestracja: czw 12.12.2002 22:24
Lokalizacja: JózefOFF k. Otwocka

PoprzedniaNastępna

Wróć do Offtopicownia

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości