900 użytkowników... Countdown to 1000 initiated...

Czyli tutaj rozmawiamy o wszystkim i o niczym... ;)

Kiedy będziemy mieli 1000 użytkowników?

W grudniu
3
18%
W styczniu
4
24%
W lutym
2
12%
Jakoś w przyszłym roku
3
18%
Później
1
6%
Aaaaa tam, Azi! Ale gadasz!!! Jeszcze listopad się nie skończył!!! :)
4
24%
 
Liczba głosów : 17

Postautor: Hifidelic » czw 13.11.2003 9:18

a ja wam powiem że w życiu nie piłem żubra i czarnego okocimia


No i dobrze. Zamiast pić Czarny Okocim, to lepiej od razu ująć oburącz stylisko siekiery i uderzyć się obuchem w czoło ;)
Następnego dnia nie będzie różnicy, a taniej.
Nie wiem co mnie kusi w tym nieśmiertelnym zabójcy? To chyba coś jak picie nafty przez speców od Kung-fu. ;)
Obrazek
Debian Sid i jest git!
Awatar użytkownika
Hifidelic
Spammer!!!
Spammer!!!
 
Posty: 1137
Rejestracja: ndz 13.07.2003 18:27
Lokalizacja: Uroczysko

Postautor: Jakub Cieślak » czw 13.11.2003 9:28

Fajnie, że topic o jednym, a my o drugim... Otwóżcie nowy temat: mój ulubiony napój wyskokowy, miast tutaj robić kolejny miszmasz o niewiadomo czym.
Obrazek
Mistrz Gimli powiada:
Cisza nie leży w naturze krasnoludów. Jednakże w lochach pełnych orków jest ona jak najbardziej wskazana.
Awatar użytkownika
Jakub Cieślak
Prefekt
Prefekt
 
Posty: 4010
Rejestracja: czw 12.12.2002 22:24
Lokalizacja: JózefOFF k. Otwocka

Postautor: Hifidelic » czw 13.11.2003 9:34

O cholera!! Jak to się stało??
Obrazek
Debian Sid i jest git!
Awatar użytkownika
Hifidelic
Spammer!!!
Spammer!!!
 
Posty: 1137
Rejestracja: ndz 13.07.2003 18:27
Lokalizacja: Uroczysko

Postautor: Jakub Cieślak » pn 01.12.2003 9:55

Człowiek ma dwa razy więcej czasu pozaglądać na forum i tylko dzięki temu zaczyna być świadomy strasznej prawdy. Moje ulubione topici są kompletnie już zapomniane. Poza PBFem na ZC już nikt się nie udziela, forum w zasadzie jest martwe. W DnD głównie rozmawiam ja i Shizm. Czasem ktoś się epizodycznie objawi. Ogólnie na forum postów jest generowanych 5,6. Czasem gwałtownie statystykę podnoszą systemy bitewne. Regularnie posty pojawiają się w Offtopicowni i Philosophii. Po dwa, trzy posty. I to ma być ilość godna tylu użytkowników?
Obrazek
Mistrz Gimli powiada:
Cisza nie leży w naturze krasnoludów. Jednakże w lochach pełnych orków jest ona jak najbardziej wskazana.
Awatar użytkownika
Jakub Cieślak
Prefekt
Prefekt
 
Posty: 4010
Rejestracja: czw 12.12.2002 22:24
Lokalizacja: JózefOFF k. Otwocka

Postautor: Zuhar » pn 01.12.2003 12:50

Za to Ci, którzy się udzielają reprezentują w miarę równy i wysoki poziom. Przynajmniej nie dochodzi do kłótni tak często jak gdzie indziej (choć oczywiście się zdarzają). Czyżby forum elitarne? ;)
Awatar użytkownika
Zuhar
Mechanik Pokładowy
Mechanik Pokładowy
 
Posty: 520
Rejestracja: śr 11.12.2002 14:13
Lokalizacja: Łódź

Postautor: bejzkik » pn 01.12.2003 13:28

no stagnacja panienki

moze już się tematy skończyły?
bejzkik
Lord
Lord
 
Posty: 1581
Rejestracja: sob 10.05.2003 11:27
Lokalizacja: sosnowiec/krakow

Postautor: Shizm » pn 01.12.2003 18:42

Jak widac.

Posty + 1

Pozdrawiam!!!!!!!!!!!
A dream that will come true is not a real dream
Obrazek
Awatar użytkownika
Shizm
Pretorianin
Pretorianin
 
Posty: 939
Rejestracja: wt 12.11.2002 11:09
Lokalizacja: Guild Wars [MARS]

Postautor: Jakub Cieślak » pn 01.12.2003 20:54

No ale się pytam, gdzie jest to 965 użytkowników? Siedzą na bermudach?
Obrazek
Mistrz Gimli powiada:
Cisza nie leży w naturze krasnoludów. Jednakże w lochach pełnych orków jest ona jak najbardziej wskazana.
Awatar użytkownika
Jakub Cieślak
Prefekt
Prefekt
 
Posty: 4010
Rejestracja: czw 12.12.2002 22:24
Lokalizacja: JózefOFF k. Otwocka

Postautor: Jakub Cieślak » wt 02.12.2003 10:37

Stałem się bodajże zwiastunem złych wieści, bo ostatnie kilka dni minęło w prawie kompletnej ciszy...
Obrazek
Mistrz Gimli powiada:
Cisza nie leży w naturze krasnoludów. Jednakże w lochach pełnych orków jest ona jak najbardziej wskazana.
Awatar użytkownika
Jakub Cieślak
Prefekt
Prefekt
 
Posty: 4010
Rejestracja: czw 12.12.2002 22:24
Lokalizacja: JózefOFF k. Otwocka

Postautor: Marc_us » wt 02.12.2003 14:17

Muahahaha :!:

Dobrze wam tak!
To kara boska za 'O co chodzi???????????' :twisted:
Obrazek
Awatar użytkownika
Marc_us
Wojownik
Wojownik
 
Posty: 224
Rejestracja: wt 29.04.2003 16:03
Lokalizacja: Białystok (Ganimedes)

Postautor: Sorden » wt 02.12.2003 15:39

A tam kara... Jakos tak zauwazylem. ze w tym ofresie, zawsze jest malo postow :D
Moze to te kolosy... moze nauka... a moze pogoda, ktora sprawia, ze nic nam sie nie chce...
Trzeba to przeczekac!!
Albo sami sie wezmy do roboty zamiast narzekac :D
Love, Trance & Psychedelic !
Awatar użytkownika
Sorden
Pretorianin
Pretorianin
 
Posty: 1238
Rejestracja: wt 05.11.2002 23:34
Lokalizacja: Gliwice

Postautor: Shizm » wt 02.12.2003 18:23

No ta rozmowa powinna sie przeniesc do O CO CHODZI???????????
Typowa dla tego tematu dyskusja.

Co do 1000 userow, to jeszcze minie zdziebelko czasu zamin taki stan nastapi. Ludzi ostatnio mniej przybywa, ale to tylko zla passa, ktora powinna minac.

pozdrawiam!!!!!!!!!
A dream that will come true is not a real dream
Obrazek
Awatar użytkownika
Shizm
Pretorianin
Pretorianin
 
Posty: 939
Rejestracja: wt 12.11.2002 11:09
Lokalizacja: Guild Wars [MARS]

Postautor: Marc_us » wt 02.12.2003 18:46

Tutaj się nie kasuje user'ów więc wystarczy że kilku narwańców zapisze się kilka razy i będzie 1000.




... i będzie to równie wiarygodna liczba co obecna.
Obrazek
Awatar użytkownika
Marc_us
Wojownik
Wojownik
 
Posty: 224
Rejestracja: wt 29.04.2003 16:03
Lokalizacja: Białystok (Ganimedes)

Postautor: Jakub Cieślak » wt 02.12.2003 23:22

Mnie tam niewiele obchodzi ile będzie userów, byleby ci juzerzy zaczęli korzystać z forum. Życie zamarło, trza nam tchnąc w forum nowe.
Obrazek
Mistrz Gimli powiada:
Cisza nie leży w naturze krasnoludów. Jednakże w lochach pełnych orków jest ona jak najbardziej wskazana.
Awatar użytkownika
Jakub Cieślak
Prefekt
Prefekt
 
Posty: 4010
Rejestracja: czw 12.12.2002 22:24
Lokalizacja: JózefOFF k. Otwocka

Postautor: Marc_us » śr 03.12.2003 3:30

Jakub Cieślak pisze:Życie zamarło, trza nam tchnąc w forum nowe.


To jest myśl!!
Poucinajmy trupom kończyny itp, zszyjmy to razem, do tego mózg .. w miarę świerzy i ożywmy te monstrum!!! Żyj!! Żyj!! Żyyyyyyyyj!!!!....

Khe, khem... przepraszam... 3:30 a ja jakiś głupi projekt musze robic :?
Obrazek
Awatar użytkownika
Marc_us
Wojownik
Wojownik
 
Posty: 224
Rejestracja: wt 29.04.2003 16:03
Lokalizacja: Białystok (Ganimedes)

Postautor: Jakub Cieślak » śr 03.12.2003 8:57

Marc_us...
Trochę Cię poniosło.
Że niby teraz ciężki okres na uczelniach i w szkołach? A kiedy nie jest? To chyba nawet specjalnie nie jest uciążliwy okres. Nie przypominam sobie, aby grudzień był jakąś nadzwyczajną mordęgą w liceum, czy poniżej. Na uczelni też ludzie narzekają daleko bardziej na inne miesiące.
Obrazek
Mistrz Gimli powiada:
Cisza nie leży w naturze krasnoludów. Jednakże w lochach pełnych orków jest ona jak najbardziej wskazana.
Awatar użytkownika
Jakub Cieślak
Prefekt
Prefekt
 
Posty: 4010
Rejestracja: czw 12.12.2002 22:24
Lokalizacja: JózefOFF k. Otwocka

Postautor: Chaon » śr 03.12.2003 11:20

No cóż, nikt nie ma obowiązku pisać na forum, widocznie tak się złożyło że dużo ludzi ma inne sprawy na głowie, albo po prostu nie są w nastroju do pisania na forum. Tych >900 nieaktywnych użytkowników jakoś mało mnie obchodzi...
Pozdrawiam
Czy nie czujesz całą swoją duszą jak staliśmy się niczym bogowie?
Awatar użytkownika
Chaon
Lord
Lord
 
Posty: 1065
Rejestracja: pn 16.12.2002 23:20
Lokalizacja: Szczecin

Postautor: Marc_us » czw 04.12.2003 1:02

Jakub Cieślak pisze:Marc_us...
Trochę Cię poniosło.
Że niby teraz ciężki okres na uczelniach i w szkołach? A kiedy nie jest? To chyba nawet specjalnie nie jest uciążliwy okres. Nie przypominam sobie, aby grudzień był jakąś nadzwyczajną mordęgą w liceum, czy poniżej. Na uczelni też ludzie narzekają daleko bardziej na inne miesiące.


Bo cie chyba na architekturze nie było.

Wczoraj do 5:30 robiłem projekt z Podstaw Projektowania (ale 3.5 jest więc spox). Dziś o 8:30 koło z Geometrii Wykreślnej... a w weekend z Informatyki będzie przynajmniej jedno koło (albo tylko z anglika albo dorzuci się jeszcze UTK i Programowanie Strukturalne) Jak do tego dorzucić pogodę i przeziębienia to jest to mało przyjemny okres... chociaż styczeń-luty chyba są gorsze :?
Obrazek
Awatar użytkownika
Marc_us
Wojownik
Wojownik
 
Posty: 224
Rejestracja: wt 29.04.2003 16:03
Lokalizacja: Białystok (Ganimedes)

Postautor: Jakub Cieślak » czw 04.12.2003 9:35

Na architekturze mnie nigdy nie było. To prawda, a opowiedz, kiedy masz lżejsze okresy? A może masz cięższe okresy. Zakładam, że nie jest to wcale super ciężki okres, jeżeli byś sobie zestawił miesiące spięć pracowych.
Obrazek
Mistrz Gimli powiada:
Cisza nie leży w naturze krasnoludów. Jednakże w lochach pełnych orków jest ona jak najbardziej wskazana.
Awatar użytkownika
Jakub Cieślak
Prefekt
Prefekt
 
Posty: 4010
Rejestracja: czw 12.12.2002 22:24
Lokalizacja: JózefOFF k. Otwocka

Postautor: Shizm » czw 04.12.2003 11:15

Re: JC i Marc_us
To chyba nie jest topic o studiach :mrgreen:

Re Chaon
Ja tez jakos ostatnimi czasy nie odczowam potrzeby pisania, bo na forum WH np. nie mozna normalnie pogadac (po prostu nie ma z kim). Przykladem sa moje dwa topici, kiedys by bylo nie do pomyslenia, zeby cos takiego, tyle czasu pozostawalo tak dziewicze i nietkniete.
OT padla po mojej borucie, bo ludziom teraz nie chce pisac czegos innego niz OT w OT.
Swiat Mroku tez padl, bo nie udal sie (jak narazie) plan zwerbowania swiezej krwi.
M&A; tam zawsze stala zaloga (teraz po woli i ja do niej dolacze). To jest w sumie dobre, bo najczesciej jak ktos wyskoczy (oczywiscie spozo zalogi) to takich czerstwych rzeczy na wypisuje, ze az zeby bola, jak sie chce to w jakis sposob przetrawic.
D&D, pomimo staran JC, tez nie wykazuje zbyt wielkiej aktywnisci. Przykro mi to ogladac, bo wiem jak to jest (JC-->nie martw sie, jaks sie moze uda :) ).
Muzyka tez juz zeszla ze starego poziomu, nie ma juz klutni i wymiany zdan, nie ma nic nowego, co by naprawde przyciagnelo.
Arkona tez nie jest jakas rewelacja dla forumowiczy (a powinna, przeciez to rzecz powstala pod naszymi nosami, przez naszych kolegow.

Te wszystkie czynniki wynikaja z jednego faktu, ktory jest rowniez przyczynal malej aktywnosci rejesracyjnej.
NASZ POZIOM ZLECIAL NA LEB, NA SZYJE DO POZIMU INNYCH FOR, a dla mnie to najgorsza sprawa.

Ja nawet nie widze nic na tyle ciekawego, ze bym co dziennie tam zagladal; a kiedys rdazalo mi sie chorowac, jak ktoregos dnia nie moglem przesledzic ulubionych wontkow. Teraz taowych nie ma i po tym co obserwyje, to chyba i nie bedzie.
Ostatnimi czasy zagladam na forum z jedna nadzieja: MOZE KTOS SIE WPISZE NA REEDYCJE PBFWoD I MOZE KTOS COS CIEKAWEGO NAPISZE W WARHAMMERZE.

Wiec panowie nie ma co sie dziwic, ze taka sytuacja, jak nawet "starcom" nie chce sie pisac.

Pozdrawiam!!!!!!!!!!!!!!!!!
A dream that will come true is not a real dream
Obrazek
Awatar użytkownika
Shizm
Pretorianin
Pretorianin
 
Posty: 939
Rejestracja: wt 12.11.2002 11:09
Lokalizacja: Guild Wars [MARS]

Postautor: Jakub Cieślak » czw 04.12.2003 11:48

Temat studiów bezpośrednio wynika z dyskusji na temat powodu opustoszenia forum. Off Topiciem więc względnie nie jest.
Nie uważam też, aby poziom dyskusji gdzieś radykalnie się obniżył. Spadła chęć do dyskusji, brak pomysłów na kontynuowanie wątków, lub na nowe. Tak ja to widzę. Jakość pozostaje. Ilości brak. Przezimujmy trochę.
A tak w ogóle to zacząłem swoje narzekania w tym topicu od pytania: gdzie jest te 900 użytkowników? Czy powinniśmy być dumni, że Kauntdaun tu tauzent łoz iniszijejted, skoro te 900 to pusta liczba?
Obrazek
Mistrz Gimli powiada:
Cisza nie leży w naturze krasnoludów. Jednakże w lochach pełnych orków jest ona jak najbardziej wskazana.
Awatar użytkownika
Jakub Cieślak
Prefekt
Prefekt
 
Posty: 4010
Rejestracja: czw 12.12.2002 22:24
Lokalizacja: JózefOFF k. Otwocka

Postautor: Marc_us » czw 04.12.2003 11:59

Jakub Cieślak pisze:Na architekturze mnie nigdy nie było. To prawda, a opowiedz, kiedy masz lżejsze okresy? A może masz cięższe okresy. Zakładam, że nie jest to wcale super ciężki okres, jeżeli byś sobie zestawił miesiące spięć pracowych.


To ja po prostu powiem kiedy mam cięższe:
Grudzień - zarówno na Informatyce jak i na Architekturze nauczyciele odkrywają nagle że przydało by im się pare ocen... tak przed świętami bo potem to już sesja przecież.
Styczeń-Luty (przełom miesiąca) Sesja!!!!

Pozostałe o dziwo mnie nie drażnią... przynajmniej na razie.
Obrazek
Awatar użytkownika
Marc_us
Wojownik
Wojownik
 
Posty: 224
Rejestracja: wt 29.04.2003 16:03
Lokalizacja: Białystok (Ganimedes)

Postautor: Marc_us » czw 04.12.2003 12:04

Jakub Cieślak pisze:A tak w ogóle to zacząłem swoje narzekania w tym topicu od pytania: gdzie jest te 900 użytkowników?

Odp. brzmi - nie ma ich.

Jakub Cieślak pisze:Czy powinniśmy być dumni, że Kauntdaun tu tauzent łoz iniszijejted, skoro te 900 to pusta liczba?

To tak jakby być dumnym z dziury budżetowej... :wink:
Obrazek
Awatar użytkownika
Marc_us
Wojownik
Wojownik
 
Posty: 224
Rejestracja: wt 29.04.2003 16:03
Lokalizacja: Białystok (Ganimedes)

Postautor: Shizm » czw 04.12.2003 12:24

Po pierwsze Marc_us, to jest przycisk edit i prosze z niego kozystac.

Po drugie to ja dumny jestem i chociaz 889 userow zarejestrowanych po mnie to w wiekszosci obce mi osoby, ktorych nigdy nie widzialem, to i tak fakt, ze zblizamy sie do 1000 jest wielkim wydazeniem.
Ty Marc_us mozesz tego nie rozumiec, bo jak tu dotarles to juz bylo sporo osob, a ja bylem ty kiedy pisane bylo 5-6 postow dziennie, ale i byly dni 24-godzinnegi przestoju. Ty dla mnie jestes nieznana osba, widuje cie zadko w mnie interesyjacych topicach, ale jestem dumny, ze gdzies jestes, wiec nie pisz, ze to jest bez znaczenia, chyba ze chcesz sie stac kims o takim parametrze.

Pozdrawiam!!!!!!!!!!
A dream that will come true is not a real dream
Obrazek
Awatar użytkownika
Shizm
Pretorianin
Pretorianin
 
Posty: 939
Rejestracja: wt 12.11.2002 11:09
Lokalizacja: Guild Wars [MARS]

Postautor: Marc_us » czw 04.12.2003 12:44

Shizm pisze:Po pierwsze Marc_us, to jest przycisk edit i prosze z niego kozystac.


Po pierwsze jak dla mnie to chamski tekst. Upominać to możesz kogoś kto tu pierwszy raz jest albo robi to nałogowo. A kumpli którzy walą po kilka tekstów na raz to nie upominasz co nie.
Obrazek
Awatar użytkownika
Marc_us
Wojownik
Wojownik
 
Posty: 224
Rejestracja: wt 29.04.2003 16:03
Lokalizacja: Białystok (Ganimedes)

Postautor: Jakub Cieślak » czw 04.12.2003 13:05

Shizm, kompletnie nie zgadzam się z Twoim poczuciem dumy. Pomimo, że nawiązujesz do swojej tu bytności od zarania dziejów. Te całe 900 użytkowników ani trochę nie powinno napawać Cię dumą wobec faktu, że są to albo zeropostowcy, albo jednopostowcy. Taka statystyka to żaden powód do radości.
Słowami "Ty Marc_us możesz tego nie rozumieć" niezbyt uprzejmie zwracasz się do kolegi, o którego pojęciu, bądź braku pojęcia nie Ty powinieneś się wypowiadać. Skąd możesz w końcu wiedzieć, o czym ma pojęcie Marc_us a o czym nie ma pojęcia?
Z historią forum można się na przykład zaznajomić za pomocą tasiemcowych topiców typu "O co chodzi??!!".
Obrazek
Mistrz Gimli powiada:
Cisza nie leży w naturze krasnoludów. Jednakże w lochach pełnych orków jest ona jak najbardziej wskazana.
Awatar użytkownika
Jakub Cieślak
Prefekt
Prefekt
 
Posty: 4010
Rejestracja: czw 12.12.2002 22:24
Lokalizacja: JózefOFF k. Otwocka

Postautor: Shizm » czw 04.12.2003 13:22

Re Marc_us:
To nie chamstwo przezemnie przemawia, a chec wyjasnienia, ze niektore funkce czasami powinnismy wykozystywac. Skoro takowe sa, to w jakims celu i nie uwazam za chamswo powiadamiania o tym kolegi (za ktorego cie uwazam, choc malo mamy wspolnych tematow 8) ).
Co do upominania kolegow, to zajzyj tutaj: http://forum.katedra.net.pl/viewtopic.php?t=2521&postdays=0&postorder=asc&start=0

Re JC:
Rozumiem, ze dymny nie moge byc z jakosci userow, ale z samej ich ilosci chyba powinienem.
Jezeli chodzi o kolege Marc_us'a, to z jego wypowiedzi wnioskuje, ze niejt tak dokladnie zaznajomiony z tymi tasiemcami, skoro uwaza O CO CHODZI??????????? za rzezc karalna :mrgreen:
Co do nieuprzejmosci, to prawdopodobnie wina braku :mrgreen: , ale nie znam dobrze kolegi, wiec takowa, moglaby spowodowac brak reakcji na upomnienie.
Kolejny raz powtarzam:
Posty + 1 :mrgreen:
Nie chce byc postrzegany jako czepiak (o co sam kolege posadzilem :( ), ale chcialbym jakis porzadek utrzymywac, a bezslownie sie tego nie da.

Pozdrawiam!!!!!!!!!
A dream that will come true is not a real dream
Obrazek
Awatar użytkownika
Shizm
Pretorianin
Pretorianin
 
Posty: 939
Rejestracja: wt 12.11.2002 11:09
Lokalizacja: Guild Wars [MARS]

Postautor: Marc_us » czw 04.12.2003 13:55

Shizm pisze:Rozumiem, ze dymny nie moge byc z jakosci userow, ale z samej ich ilosci chyba powinienem.

I tu mamy niemal unikatowy przypadek osoby dumnej z polskich polityków. Co prawda wysokiego poziomy nie reprezentują ale za to ilu ich jest :lol: :wink:

Shizm pisze:Jezeli chodzi o kolege Marc_us'a, to z jego wypowiedzi wnioskuje, ze niejt tak dokladnie zaznajomiony z tymi tasiemcami, skoro uwaza O CO CHODZI??????????? za rzezc karalna :mrgreen:

'O CO CHODZI???????????' to przykład degeneracji tego forum :evil: - istna parodia regulaminu. Wątek broniony przez kilku spamerów bojących się o swój status. Powinniscie zmienić mu nazwę na 'Posty +1'

Wątek naraził mi się już dawno (a własciwie na początku) kto jest zorientowany to wie 'o co chodzi'.
Obrazek
Awatar użytkownika
Marc_us
Wojownik
Wojownik
 
Posty: 224
Rejestracja: wt 29.04.2003 16:03
Lokalizacja: Białystok (Ganimedes)

Postautor: Lechu » czw 04.12.2003 14:19

Dobra Panowie, powiem krótko (choć pewnie i tak długo wyjdzie):
Radziłbym Wam skończyć tę debilną dyskusję, która widać prowadzi do ostrej kłótni. Marc_us, ja się Tobie dziwię, że ty jeszcze po pół roku ponad masz do nas uraz za tamten topik. Aż tak zabolało, że do tej pory musisz co chwila wypominać nam jacy my źli, niedobrzy, niesprawiedliwi i wogóle spamerzy? Daruj sobie, a jeśli uważasz że łamiemy regulamin - zgłoś to Adminom.
A reszta poszli mi pisać gdzie indziej, bo ja patrzę że jak tylko nudą powieje to zaczynają się pojawiać niewesołe dyskusje. A to nie jest sposób na rozruszanie forum.

Miałem jeszcze pogratulować Marc_usowi wyboru studiów. Architektura na PB to niesamowity kierunek :mrgreen: Dzienne czy zaoczne?
My new Home:
Heroes Home
Obrazek
Awatar użytkownika
Lechu
Lord
Lord
 
Posty: 1638
Rejestracja: pt 06.12.2002 12:41
Lokalizacja: Guild Wars / Heroes Home

Postautor: Shizm » czw 04.12.2003 14:26

Tak Marc_us, wlsnie ruszyles sprawe, ktorej nie powinienes. Topic, o ktorym mowisz, jest c historia. Historia tak dawna, ze ty do niej nie nalezysz (choc nikt ci tego nie zabranial) i nie powinienes sie wogole czepiac. Na topicku tym byly posty czepiajace sie WarZone i ja to rozumiem, ze ci to nie w smak, ale robienien szamba z takiego czegos, to juz przegiecie.
Za wiele zlych slow tam bylo o WZ, ale pamietanie tego tylko psuje ci krew, a to jest z kolei niepotrzebne
Ze to topic typu Posty + 1 to sie jakos nie zgadzam, bo choc spam tam nie milosierny to wszystkie posty trzymaja sie raczej przyjetego tematu.
Wiekszosc z postow odpowiada na problem O CO CHODZI?, a ze temat "rzeka" to inna sprawa :mrgreen:

Posty + 1 :mrgreen:

Pozdrawiam!!!!!!!!!!
A dream that will come true is not a real dream
Obrazek
Awatar użytkownika
Shizm
Pretorianin
Pretorianin
 
Posty: 939
Rejestracja: wt 12.11.2002 11:09
Lokalizacja: Guild Wars [MARS]

Postautor: Marc_us » czw 04.12.2003 14:34

Lechu pisze:Aż tak zabolało, że do tej pory musisz co chwila wypominać nam jacy my źli, niedobrzy, niesprawiedliwi i wogóle spamerzy? Daruj sobie, a jeśli uważasz że łamiemy regulamin - zgłoś to Adminom.

Zabolało? Nie.... tak mnie wkurwiliście że do dziś pamiętam ('ciepłe' powitania zawsze sę pamięta).
A do adminów nie pójdę bo to nie ma sensu - macie za dużą protekcję. To że jeszcze nie zablokowano tego wątku najlepiej o tym świadczy. :P
Już wole wam to wytykać do końca istnienia owego topiku. :twisted:

Lechu pisze:Miałem jeszcze pogratulować Marc_usowi wyboru studiów. Architektura na PB to niesamowity kierunek :mrgreen: Dzienne czy zaoczne?

'Wieczorowe' (od rana do wieczora)... płace tyle kasy by siedzieć w tej ruderze. Już wolałem poprzednią.




<edit bo się ktoś przyczepi jeszcze>

Ohoho... czuję zapach napalmu... tak... chyba jakiś flame war się zbliża :twisted:
Tak Marc_us, wlsnie ruszyles sprawe, ktorej nie powinienes. Topic, o ktorym mowisz, jest c historia. Historia tak dawna, ze ty do niej nie nalezysz (choc nikt ci tego nie zabranial) i nie powinienes sie wogole czepiac.

:shock: Cenzura? Heh.. nieźle... rozkecacie się widzę.
I w dodatku sa tu podziały na tych lepszych (co tworzą 'occ') i gorszych (pozostałych). Brawo.

A ja mam prawo nielubieć 'occ' i mam prawo je krytykować gdy ktoś inny się nim podnieca. To że masz moda, ileśtam postów i napisałeś tony spamu w 'occ' jak dla mnie nie czyni z ciebie jakiegoś autorytetu. Zamiast 'tylko dbać o porządek' na forum to ty się tu zaczynasz rządzić.
Ostatnio zmieniony czw 04.12.2003 14:54 przez Marc_us, łącznie zmieniany 1 raz
Obrazek
Awatar użytkownika
Marc_us
Wojownik
Wojownik
 
Posty: 224
Rejestracja: wt 29.04.2003 16:03
Lokalizacja: Białystok (Ganimedes)

Postautor: Lechu » czw 04.12.2003 14:40

To co mam zrobić żebyś dał sobie spokój z tym? Rozumiem że zamknąć tamten topik? Nie łatwiej zapomnieć i mieć spokój?

Wieczorowe, hehe, a na 8 rano macie :D Ja na dziennych siedzę, mam dość tego syfu, uczenie się tam to katorga, a ten nowy budynek, to tragedia. Nie mają już jak uprzykrzać mi studiowania, to jeszcze budę przenoszą do jakiegoś bunkra. A jak się pan Chodorowski podoba? :P (jeśli masz z nim zajęcia :) )
My new Home:
Heroes Home
Obrazek
Awatar użytkownika
Lechu
Lord
Lord
 
Posty: 1638
Rejestracja: pt 06.12.2002 12:41
Lokalizacja: Guild Wars / Heroes Home

Postautor: Marc_us » czw 04.12.2003 15:06

Lechu pisze:To co mam zrobić żebyś dał sobie spokój z tym? Rozumiem że zamknąć tamten topik? Nie łatwiej zapomnieć i mieć spokój?

Trudno zapomnieć jak widzisz że ktoś się podnieca tym wątkiem. Na jakiś miesiąc - dwa masz spokój dopuki nie zauważe kogoś z głupim tekstem 'O co chodzi???????????' :P :wink:
Innym rozwiazaniem jest to byście nie zwracali uwagi na moje docinki :P

Lechu pisze:Wieczorowe, hehe, a na 8 rano macie :D Ja na dziennych siedzę, mam dość tego syfu, uczenie się tam to katorga, a ten nowy budynek, to tragedia. Nie mają już jak uprzykrzać mi studiowania, to jeszcze budę przenoszą do jakiegoś bunkra. A jak się pan Chodorowski podoba? :P (jeśli masz z nim zajęcia :) )

Pewnie zarobli na wymianie tych budynków. Hala jest po prostu rozbrajajaca.
A Chodorowski? Hehe... weź... pamiętam jak rok temu po wpis do indexu stałem... zdobyłem go dopiero nastepnego dnia o 21:30. A wykłady były fajne... przeciętnie 8 osób.
Obrazek
Awatar użytkownika
Marc_us
Wojownik
Wojownik
 
Posty: 224
Rejestracja: wt 29.04.2003 16:03
Lokalizacja: Białystok (Ganimedes)

Postautor: Jakub Cieślak » czw 04.12.2003 16:37

Na tą specjalną okazję przejrzałem sobie dokładnie topic "O CO CHODZI?!!". Po pierwsze, z całą przykrością stwierdzam, że skasowanie tego topicu nie spowodowałoby u mnie spadku rangi, nie sądzę też, aby drastycznie opadły wszystkim. Po drugie, wiele tam jest śmiecia i głupot, ale pośród tego jest masę ciekawych spostrzeżeń i jest to (jak to właśnie niegdyś napisał Alg) swoisty Hyde Park naszego forum. Zauważyłem, że dość szybko uczuliłeś się do tego forum, Marc_us, ponieważ nie otrzymałeś odpowiedzi na swoje pytanie. Do dzisiaj nie możesz się przekonać do tego topica, który jest przede wszystkim zapisem historii naszego forum.
Dla przykładu odnalazłem post Czarownicy z 26.06.03 z bardzo podobnym pytaniem do mojego, od którego zaczęła się cała dyskusja. "Gdzie jest tych 620 użytkowników?!" pisze z rozpaczą Czarownica... Już wtedy ludzie zauważali, że ilość użytkowników nie ma się nic a nic do ilości postów i intensywności dyskusji.
Obrazek
Mistrz Gimli powiada:
Cisza nie leży w naturze krasnoludów. Jednakże w lochach pełnych orków jest ona jak najbardziej wskazana.
Awatar użytkownika
Jakub Cieślak
Prefekt
Prefekt
 
Posty: 4010
Rejestracja: czw 12.12.2002 22:24
Lokalizacja: JózefOFF k. Otwocka

Postautor: Hifidelic » czw 04.12.2003 17:03

Marc_us w te słowy zwrócił się do Shizma:
ty się tu zaczynasz rządzić

Trudno się z tym stwierdzeniem nie zgodzić. Myślę że taka postawa Shizma wynika z bardzo wysokiego mniemania o sobie i bardzo niskiego o innych.
A jeśli ktoś powinien pamiętać o używaniu klawisza "edit" to Shizm właśnie. Jego niechlujne posty wprost roją się od błędów.
Obrazek
Debian Sid i jest git!
Awatar użytkownika
Hifidelic
Spammer!!!
Spammer!!!
 
Posty: 1137
Rejestracja: ndz 13.07.2003 18:27
Lokalizacja: Uroczysko

PoprzedniaNastępna

Wróć do Offtopicownia

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 53 gości

cron