Irc'owy kanał katedry

Czyli tutaj rozmawiamy o wszystkim i o niczym... ;)

Irc'owy kanał katedry

Postautor: Vampdey » ndz 02.11.2003 0:15

Dziś doznałem szoku. Kanału Katedralnego już nie ma! W nie tak odległych czasach spotkać można tam było Lubka, Rabbiego, Shakala, Aviego, Aziego, Ryana, Wiedźmina, naszych kochanych adminów (:P)... Pobawić sie botem wiedźmuna i nabić liczbe napisanych słówek do rankigu :P...
Jeszcze teraz wiele osób ma w podpisach adres kanalu...
Kanał trzeba odnowić, postawić boty i co najważniejsze... uczęszczać na niego! Myśle, że teraz gdy mamy dużo więcej userów zawsze będzie można kogoś tam spotkać i pogadać chwile...
Ostatnio zmieniony ndz 02.11.2003 0:21 przez Vampdey, łącznie zmieniany 1 raz
Awatar użytkownika
Vampdey
Katedralny Malkontent
 
Posty: 3946
Rejestracja: sob 16.11.2002 20:34
Lokalizacja: Bełchatów/Łódź

Postautor: rabbi » ndz 02.11.2003 0:18

Często tam bywałem, lecz ostatnio jak napisał kolega wyżej, nikogo tam zastać nie można. Tak więc odpalam mojego mIRC'a i ruszam czatować. ;-] Zachęcam oczywiście do tego innych użyszkodników tegoż forum.
rabbi
Karczmarz
Karczmarz
 
Posty: 159
Rejestracja: czw 14.11.2002 18:35
Lokalizacja: Włocławek

Postautor: Avathar » ndz 02.11.2003 0:25

Nic dodać nic ujšć. IRC Kam Bak :D

Pozdrawiam.
Obrazek
Avathar
Lord
Lord
 
Posty: 1245
Rejestracja: sob 02.11.2002 0:18
Lokalizacja: Gdynia / Poznań

Postautor: Vampdey » ndz 02.11.2003 10:03

Eeee... Jest ktoś chętny do postawienia botów? :P Shakal, Wiedżmołek?
Oświadczam, że od teraz kiedy jestem on line można mnie tam znaleść. O. :)
Awatar użytkownika
Vampdey
Katedralny Malkontent
 
Posty: 3946
Rejestracja: sob 16.11.2002 20:34
Lokalizacja: Bełchatów/Łódź

Postautor: Alganothorn » ndz 02.11.2003 11:36

nie używam IRC'a, jakoś nigdy nie używałem i nie mogę się przekonać doń...
wolałem czaty, ale czat forumowy to eufemistycznie rzecz ujmując, pustynia...
ale cóż, można mnie schwytać na gg - i tak jestem niewidoczny, ale spróbować zawsze można
:-)
pozdrawiam
We've all been raised on television to believe that one day we'd all be millionaires, and movie gods, and rock stars. But we won't. And we're slowly learning that fact. And we're very, very pissed off.
Awatar użytkownika
Alganothorn
Monarcha
Monarcha
 
Posty: 5085
Rejestracja: pn 06.01.2003 23:02
Lokalizacja: point of no return

Postautor: Vampdey » ndz 02.11.2003 13:21

Algi....
Nie chcesz, nie instaluj, prosić nie będe :P. GG a IRC to jednak pewna różnica, a piszesz to jakbyś nam łaske robił że można i tak z Tobą pogadac :wink: ...
#katedra-pl
Obrazek
Awatar użytkownika
Vampdey
Katedralny Malkontent
 
Posty: 3946
Rejestracja: sob 16.11.2002 20:34
Lokalizacja: Bełchatów/Łódź

Postautor: Alganothorn » ndz 02.11.2003 13:31

oj Vamp...
:-(
przykro mi, jeśli ktokolwiek NA SERIO tak pomyślał...
chodzi mi tylko o to, że nie pojawiałem się i nie pojawiam na IRC'u katedrowym z racji mojej antypatii do irc'a per se, a nie żadnego innego powodu;
a na gg to każdy może zrobić mi łaskę i się do mnie odezwać
;-)
pozdrawiam
ps. irc'a porównuję z czatem, nie gg, a i tak są różnice :-)
We've all been raised on television to believe that one day we'd all be millionaires, and movie gods, and rock stars. But we won't. And we're slowly learning that fact. And we're very, very pissed off.
Awatar użytkownika
Alganothorn
Monarcha
Monarcha
 
Posty: 5085
Rejestracja: pn 06.01.2003 23:02
Lokalizacja: point of no return

Postautor: Vampdey » ndz 02.11.2003 13:41

Nie zauważyłeś mordki ';)'? :)
Są pewne różnice, topic ten ma zachęcić lud do zaglądanie gdzieś gdzie można spotkać kilka osób.
IRC nie pasuje? Od teraz spotkać mnie można równierz na chacie :P.
Obrazek
Awatar użytkownika
Vampdey
Katedralny Malkontent
 
Posty: 3946
Rejestracja: sob 16.11.2002 20:34
Lokalizacja: Bełchatów/Łódź

Postautor: Lechu » ndz 02.11.2003 13:58

Vamp, nie łam mi serca. Akurat jak ja od poniedziałku mam wolne, bo skończyłem robotę, i znów będę miał wolne wieczory, Ty mi mówisz że #katedra-pl umarł???? AAARGHHHHH
Trzeba coś z tym zrobić, bo na chacie to nie to samo, a GG to wogóle tragedia. IRC rządzi, i nie ma co tu pisać że się go nie lubi czy nie używa. Kurcze, przecież to jest kwestia uruchomienia, podania nicka, wejścia na kanał i już. Sam kiedyś byłem przeciwnikiem tego programu, więc wiem co mówię. Czy to za wysoka cena za możliwość spotkania i pogadania z userami tego Forum? :roll:
#katedra-pl nie może umrzeć!!!!!!!! :bad-words:
My new Home:
Heroes Home
Obrazek
Awatar użytkownika
Lechu
Lord
Lord
 
Posty: 1638
Rejestracja: pt 06.12.2002 12:41
Lokalizacja: Guild Wars / Heroes Home

Postautor: Jander » ndz 02.11.2003 14:28

Lechu pisze:to jest kwestia uruchomienia, podania nicka, wejścia na kanał i już

I uważania na różne robale, trojany itp gdyż całkiem prawdopodobne, że na początku mojego nowego neta złapałem je przez IRCa ale jak wejdę na kanał Katedry to może ich nie złapię. Narazie wolę nie próbować.
Ostatnio zmieniony ndz 02.11.2003 16:57 przez Jander, łącznie zmieniany 1 raz
Awatar użytkownika
Jander
Czujnik ;-)
Czujnik ;-)
 
Posty: 1504
Rejestracja: sob 09.11.2002 23:07
Lokalizacja: Wrocław / Mysłowice

Postautor: Vampdey » ndz 02.11.2003 14:31

Jander - nie odstraszaj nam ludzi :P.
Lechu - 100 % poparcia ;). Będziesz siedział tam ze mną :P.
Botów szukamy! Najlepiej TAKICH
Obrazek
Awatar użytkownika
Vampdey
Katedralny Malkontent
 
Posty: 3946
Rejestracja: sob 16.11.2002 20:34
Lokalizacja: Bełchatów/Łódź

Postautor: Lechu » ndz 02.11.2003 14:52

jander, to najlepiej wogóle internetu nie włączaj. Zupełnie jakbyś mówił, że nie wsiądziesz do samochodu, bo możesz mieć wypadek. Nie musisz włazić na inne kanały poza tym.
Zresztą, co ja będę się spierał. Od dzisiaj nie ma mnie na GG dla nikogo. Jedyny sposób spotkania Lecha to tutaj, albo na kanale, o ile ten odżyje. Zobaczymy co jest silniejsze - strach przed trojanami czy chęć pogadania z Lechem :twisted:



:wink:
My new Home:
Heroes Home
Obrazek
Awatar użytkownika
Lechu
Lord
Lord
 
Posty: 1638
Rejestracja: pt 06.12.2002 12:41
Lokalizacja: Guild Wars / Heroes Home

Postautor: Azirafal » ndz 02.11.2003 16:20

No cóż. To szkoda, że już sobie nigdy nie pogadamy, Lechu. Miło było. Pa.
If you don't stand for something you'll fall for anything.
Awatar użytkownika
Azirafal
Arcypryk
 
Posty: 1938
Rejestracja: wt 07.01.2003 15:33
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Lechu » ndz 02.11.2003 17:58

Azi.......
Tak łatwo Ci zrezygnować z rozmowy ze mną? Ehh..... :(
Nie ważne, widać że nikt mnie tu nie lubi i nawet nie chce się dla mnie poświęcić. Lajf is brótal. Poszukam sobie innego forum.... albo przeniosę się na kanał i mnie trojany i wormy zjedzą.... :wink:

Na poważnie.
Ja jestem za ozywieniem kanału. Kto chce, i się trojanów nie boi, niech się przyłączy :D
My new Home:
Heroes Home
Obrazek
Awatar użytkownika
Lechu
Lord
Lord
 
Posty: 1638
Rejestracja: pt 06.12.2002 12:41
Lokalizacja: Guild Wars / Heroes Home

Postautor: Jander » ndz 02.11.2003 18:06

Lesiu, coś się tak uczepił tych trojanów? Poprostu niedawno złapałem parę prawdopobnie z irca i miałem trochę roboty przy ich usuwaniu. Ale no dobra, niech stracę, jak tylko ściągnie się WE7 (wolę teraz nie ryzykować złapania i np. zawieszenia downloadu) wejdę na irca, ale jak coś złapię to wyślę ci je w prezencie :twisted:
Awatar użytkownika
Jander
Czujnik ;-)
Czujnik ;-)
 
Posty: 1504
Rejestracja: sob 09.11.2002 23:07
Lokalizacja: Wrocław / Mysłowice

Postautor: '//iedzmin » ndz 02.11.2003 18:08

jako ze nie bylo aktywnosci na IRC to bot poszedl w niepamiec, ale dostalem prosbe od vampdaya aby postawic cosik tam :) wiec napewno to zrobie :>. Zreszta wlasnie sie kompiluje na shellu - ale konfig mi troche zajmie :D.
Obrazek
Awatar użytkownika
'//iedzmin
Pretorianin
Pretorianin
 
Posty: 694
Rejestracja: ndz 06.10.2002 9:44
Lokalizacja: Currahee

Postautor: Lechu » ndz 02.11.2003 18:18

Jander -> gotta catch them all!!! :P
Wysyłaj, ja się nie boję. Mam gorsze problemy z kompem niż jakieś tam trojany 8)

Czekamy, Wiedzminie. Prowizorkę, byle kanał był. Resztę się dorobi jak się rozkręci :)
My new Home:
Heroes Home
Obrazek
Awatar użytkownika
Lechu
Lord
Lord
 
Posty: 1638
Rejestracja: pt 06.12.2002 12:41
Lokalizacja: Guild Wars / Heroes Home

Postautor: Vampdey » ndz 02.11.2003 18:26

No... tylko mimo zobowiązań vamp nie spotkał tam dziś żywej duszy. No co z wami?!
Lechu kiedyś o kanale na moderatorskim napisał, że trza oczojebnej reklamy. Bo próba ożywienia kanału to któraś. Tym razem postawienie na nogi kanału ma być trwałe, tam mają zaglądac ludzie! :)
Obrazek
Awatar użytkownika
Vampdey
Katedralny Malkontent
 
Posty: 3946
Rejestracja: sob 16.11.2002 20:34
Lokalizacja: Bełchatów/Łódź

Postautor: RaF » ndz 02.11.2003 18:52

Hmmm... a miałby kto może shellika dla biednego admina? :D Bo mi jakiś burak klina założył (na całe neo zresztą), no i pupa :(
Co do bakcyli rozprzestrzeniających się drogą IRCową, to proponuję sobie zamiast mIRCa używać np. BitchXa ;)
"Diese nadmierne sformalizowanie starożytnego prawa zeigt Jurisprudenz jako rzecz tego samego rodzaju, als d. religiösen Formalitäten z B. Auguris etc. od. d. Hokus Pokus des znachorów der savages" -- Karol Marks
Awatar użytkownika
RaF
Katedralny Malkontent
 
Posty: 3498
Rejestracja: pt 04.10.2002 22:24
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Avathar » pn 03.11.2003 8:17

Coś czuje ,że z tego ratowania nic nie wyjdzie. RaFowi i Sordenowi mIrc diabelny nie chce się połączyć , Jander ma cykora ( ;) ) ... i najgorsze ... Azi się buntuje :( Ech .... wystarczy troche rozsądku , zabezpieczeń i mIrc to raj !!

Pozdrawiam.
Obrazek
Avathar
Lord
Lord
 
Posty: 1245
Rejestracja: sob 02.11.2002 0:18
Lokalizacja: Gdynia / Poznań

Postautor: Azirafal » pn 03.11.2003 8:23

Bunt? Bunt!!! A tak poważnie, to każdy, kto siedział ze mnąna mIRC'u (czy na gg) i prowadził rozmowy o mIRC'u, to wie co i jak i dlaczego go nie mam i nie chce mi się po raz kolejny powtarzać. Jakby co, to często bywam na gg - łapcie mnie tam. Na mIRC'u mnie raczej jeszcze przez długi czas nie będzie (no... dopóki nie będę miał własnego kompa - czyli długo :P )
If you don't stand for something you'll fall for anything.
Awatar użytkownika
Azirafal
Arcypryk
 
Posty: 1938
Rejestracja: wt 07.01.2003 15:33
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Avathar » pn 03.11.2003 8:26

Azi wybacz , ale jeśli myślisz ,że wszyscy rzucimy mIrca i wspólne rozowy i polecimy automatycznie na GG .... no to chyba wiesz ,że się ciut mylisz. My Cię nie chcemy na osobności tylko na balandze !! Argh ! :?

Pozdrawiam.
Obrazek
Avathar
Lord
Lord
 
Posty: 1245
Rejestracja: sob 02.11.2002 0:18
Lokalizacja: Gdynia / Poznań

Postautor: Azirafal » pn 03.11.2003 8:38

LOL - nie chcę nic mówić, ale nawet ten topic powstał, żeby ludzie przerzucili się SPOWROTEM na #katedra.pl, bo NIKOGO TAM NIE BYŁO! To nie Wy macie rzucić mIRC'a, tylko nie musiscie do niego wracać :P

P.S. To była tylko czysta demagogia, oczywiście. Nie mam nic przeciwko mIRC'owi (o ile nie odbiera mi kumpli ;) )
If you don't stand for something you'll fall for anything.
Awatar użytkownika
Azirafal
Arcypryk
 
Posty: 1938
Rejestracja: wt 07.01.2003 15:33
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Avathar » pn 03.11.2003 8:50

Arghh !! Ja tu z Tobą oszaleje !! :x
Chcemy wrócić na mIrca bo tam naprawde przyjemnie sie rozmawia ! Można też poznac (napewno ciekawiej niż na GG) nowych ludzi.
GG SUCKS bo ostatnio sie rozłącza z serwerem i wyskakują jakieś durnawe errory !!
Azi ! Nie łam się ! Przełam się !! Chcemy wrócić na kanała. A czemu nie ??

Pozdrawiam
Obrazek
Avathar
Lord
Lord
 
Posty: 1245
Rejestracja: sob 02.11.2002 0:18
Lokalizacja: Gdynia / Poznań

Postautor: Alganothorn » pn 03.11.2003 8:56

uwaga natury technicznej:
wieloosobowe rozmowy na gg są jak najbardziej możliwe i wykorzystywane w praktyce...
ich minus, czyli brak możliwości dołączania nowych osób, jest bardzo często plusem
;-)
ale to było OT, nie chcę dyskusji o wyższości jednej formy komunikacji nad inną - każdy ma swój typ i tyle;
ja chwilowo nie korzystam z niczego poza gg bo nie bardzo mogę pisać (powikłania pochorobowe upośledziły nieco moje palce), a dostępny być muszę...
pozdrawiam
We've all been raised on television to believe that one day we'd all be millionaires, and movie gods, and rock stars. But we won't. And we're slowly learning that fact. And we're very, very pissed off.
Awatar użytkownika
Alganothorn
Monarcha
Monarcha
 
Posty: 5085
Rejestracja: pn 06.01.2003 23:02
Lokalizacja: point of no return

Postautor: Avathar » pn 03.11.2003 9:02

No kułde !! Załaz pozabijam te kłuliki !!
Wszyscy sie czepiają :evil: Na mIrca !!! Kułde !!!

Pozdrawiam :evil:
Obrazek
Avathar
Lord
Lord
 
Posty: 1245
Rejestracja: sob 02.11.2002 0:18
Lokalizacja: Gdynia / Poznań

Postautor: Lechu » pn 03.11.2003 9:54

Avi, daruj sobie. Kto będzie chciał, to przyjdzie. Takim namawianiem tylko zniechęcasz. A jak nikt nie przyjdzie, to będziemy tam sami siedzieć 8)

Algi, wieloosobowe rozmowy na GG to masakra. To, że trzeba być dostępnym, jeszcze przeboleję. Ale ciągłe errory i zwisy tego durnego programu, to nie dla mnie (a nawet w rozmowach 1 na 1 to się często zadarza). IRC jest szybszy, wygodniejszy, mniej obciąża kompa, itd. To tak na marginesie :)
My new Home:
Heroes Home
Obrazek
Awatar użytkownika
Lechu
Lord
Lord
 
Posty: 1638
Rejestracja: pt 06.12.2002 12:41
Lokalizacja: Guild Wars / Heroes Home

Postautor: Alganothorn » pn 03.11.2003 10:01

problem w tym, że jak już będę mógł pisać w miarę bezboleśnie, wracam do magisterki i na luksus otwartego okna w celu rozmowy raczej sobie nie będę mógł pozwolić
:-(
przy gg przynajmniej widzę, że ktoś coś nowego napisał...ale owszem, ma sporo błędów
pozdrawiam
We've all been raised on television to believe that one day we'd all be millionaires, and movie gods, and rock stars. But we won't. And we're slowly learning that fact. And we're very, very pissed off.
Awatar użytkownika
Alganothorn
Monarcha
Monarcha
 
Posty: 5085
Rejestracja: pn 06.01.2003 23:02
Lokalizacja: point of no return

Postautor: Hifidelic » pn 03.11.2003 11:22

Ja wolę Irca, a korzystam z gg... czasem trudno mi trafić za własnymi ścieżkami rozumowania...
Obrazek
Debian Sid i jest git!
Awatar użytkownika
Hifidelic
Spammer!!!
Spammer!!!
 
Posty: 1137
Rejestracja: ndz 13.07.2003 18:27
Lokalizacja: Uroczysko

Postautor: Jander » pn 03.11.2003 13:49

Cykora to ja nie mam, poprostu wolałem nie ryzykować ponownej infekcji. No ale przed chwilą próbowałem ale dopadł mnie największy minus mirca-problemy z lączeniem się z serverem, czyli to samo co u RaFa i Sordena. No ale cóż, fajnie się gadało na ircu, a teraz możliwe, że z powodu neo+ nie może się połączyć:
You are not welcome to this server: cale Neo+, zmienny adres IP, brak identyfikacji
No mówi się trudno, z niektórych rzeczy trzeba rezygnować w ty przypadku chociażby z rozmów z Lechem (Soul Calbura 2 masz?).
Bo irc był za słony.
Awatar użytkownika
Jander
Czujnik ;-)
Czujnik ;-)
 
Posty: 1504
Rejestracja: sob 09.11.2002 23:07
Lokalizacja: Wrocław / Mysłowice

Postautor: Vampdey » pn 03.11.2003 14:07

Algi... Rozmowy kilku osób na gg?! Powinni tego zabronić!
Wyskakujące nowe okienka nie wiadomo czemu co chwila, trodnosć odczytu, chaos, błeee!

MIRC :evil:
Obrazek
Awatar użytkownika
Vampdey
Katedralny Malkontent
 
Posty: 3946
Rejestracja: sob 16.11.2002 20:34
Lokalizacja: Bełchatów/Łódź

Postautor: Chaon » pn 03.11.2003 18:28

Mi irc kojarzy się tylko z jednym słowem : lagi.
Na gg mogę porozmawiać z kim chcę, wiem kiedy ktoś coś napisze nowego, mogę wstawiać obrazki, nie trzeba wpisywać nazw kanałów, klik-klik i już wszystko jest. Od rozmów grupowych wolę rozmowy prywatne, poza tym gadu jest IMO bardziej emocjonalne, można się na nim lepiej wyrazić, nie to co bezduszny, notatnikowy irc. Kiedyś miałem, odinstalowałem, jakiś czas temu zainstalowałem, ale odinstalowałem tego samego dnia i więcej instalować już nie zamierzam.
Pozdrawiam
Czy nie czujesz całą swoją duszą jak staliśmy się niczym bogowie?
Awatar użytkownika
Chaon
Lord
Lord
 
Posty: 1065
Rejestracja: pn 16.12.2002 23:20
Lokalizacja: Szczecin

Postautor: Sorden » wt 04.11.2003 0:02

No to mam do was pytanie:D
Nie potrafie wejsc na bylejaki server mircwski... Poprostu nie potrafie sie polaczyc :(
Wczesniej bylo wszystko ok a ty nagle cos takiego :/
:( nie moge z wami pogadac :(

Wiecie moze dlaczego tak sie dzieje ?
Love, Trance & Psychedelic !
Awatar użytkownika
Sorden
Pretorianin
Pretorianin
 
Posty: 1238
Rejestracja: wt 05.11.2002 23:34
Lokalizacja: Gliwice

Postautor: '//iedzmin » wt 04.11.2003 0:34

MIRCOWSKI ? czy tylko na Polskie ?
jak na zaden serwer to : albo masz zjebanego mirca, albo masz zablokowanego na firewallu ;)

jak tylko na polskie to pewnie masz k-line - niech zgadne - DIALOG ? NEO+ ?
Obrazek
Awatar użytkownika
'//iedzmin
Pretorianin
Pretorianin
 
Posty: 694
Rejestracja: ndz 06.10.2002 9:44
Lokalizacja: Currahee

Postautor: Sorden » wt 04.11.2003 9:09

nie moge sie wogule polaczyc :/ (caly czas pisze ze czas minol :?
Love, Trance & Psychedelic !
Awatar użytkownika
Sorden
Pretorianin
Pretorianin
 
Posty: 1238
Rejestracja: wt 05.11.2002 23:34
Lokalizacja: Gliwice

Następna

Wróć do Offtopicownia

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 57 gości