GG Szpieg

Czyli tutaj rozmawiamy o wszystkim i o niczym... ;)

GG Szpieg

Postautor: Sztickin » wt 28.10.2003 7:20

Małe pytanko. Może wiecie coś o wtyczce do Power GG o nazwie GG Szpieg. Pozwala ona zobaczyć status niewidoczny u innego usera. Szukałem na forum gg3d, ale tam nie wiedzą o czymś takim. A z drugiej strony slyszałem niepotwierdzone informacje, że takie cacko istnieje...
Sztickin
Rycerz
Rycerz
 
Posty: 482
Rejestracja: pn 14.07.2003 17:10
Lokalizacja: jestem?

Postautor: Hifidelic » wt 28.10.2003 9:29

Jeśli ktoś chce być niewidoczny, to jest niewidoczny i tyle. Używanie takich programów, jak opisany powyżej, niewiele różni się od grzebania w czyimś portfelu, albo podglądania go w ubikacji. Programy typu backdoor ofrice itp, napełniają mnie obrzydzeniem. Sam nigdy z nich nie korzystam i nie korzystałem. Na marginesie - ingerowanie w cudzą prywatność zagrożone jest pozbawieniem wolności do lat dwóch.
I nie przemawia do mnie tłumaczenie: "ale ja chciałem tylko zobaczyć, czy naprawdę go nie ma, czy jest tylko niewidoczny."
Obrazek
Debian Sid i jest git!
Awatar użytkownika
Hifidelic
Spammer!!!
Spammer!!!
 
Posty: 1137
Rejestracja: ndz 13.07.2003 18:27
Lokalizacja: Uroczysko

Postautor: Alganothorn » wt 28.10.2003 10:52

istnieje zakładka o nazwie inwigilator, która informuje o statusie niwidoczności; nie korzystam, korzystam z innego dołączonego do tego pakietu - ukrywacza; ukrywacz służy, jak sama nazwa wskazuje, do ukrywania, a skutecznie radzi sobie chyba z każdym programem do podglądania...
podobnie jak u hifidelica, podglądanie ma u mnie dość negatywne konotacje
pozdrawiam
ps. nazwa programu jakaś jest, ale nie powiem Ci która wersja i którego, bo szukałem długo dobrego zabezpieczenia i w sumie nie wiem która z nakładek zadziałałą...
We've all been raised on television to believe that one day we'd all be millionaires, and movie gods, and rock stars. But we won't. And we're slowly learning that fact. And we're very, very pissed off.
Awatar użytkownika
Alganothorn
Monarcha
Monarcha
 
Posty: 5085
Rejestracja: pn 06.01.2003 23:02
Lokalizacja: point of no return

Postautor: Sztickin » wt 28.10.2003 12:53

Inwigilator nie informuje mnie w sposób satysfakcjonujący ;) Może on jedynie rozpoznać zmianę statusu gdy ktos np. zmieni opis na niewidocznym, lub wylączy GG nie przechodząc wcześniej na niedostępny.
Ale za to można szpiegować adsresy IP, gdy koledzy sięklonem bawią.

P.S. Hifidelic- to nie temat na Twoje osobiste uwagi względem prywatności. Proszę tu o linka to tego programiku, nie o opinię o podglądaniu. Jeśli ktoś zechce mi tą wtyczkę dać, to da, gdy nie, to nie.
Sztickin
Rycerz
Rycerz
 
Posty: 482
Rejestracja: pn 14.07.2003 17:10
Lokalizacja: jestem?

Postautor: Sztickin » wt 28.10.2003 12:54

Inwigilator nie informuje mnie w sposób satysfakcjonujący ;) Może on jedynie rozpoznać zmianę statusu gdy ktos np. zmieni opis na niewidocznym, lub wylączy GG nie przechodząc wcześniej na niedostępny.
Ale za to można szpiegować adsresy IP, gdy koledzy sięklonem bawią.

P.S. Hifidelic- to nie temat na Twoje osobiste uwagi względem prywatności. Proszę tu o linka to tego programiku, nie o opinię o podglądaniu. Jeśli ktoś zechce mi tą wtyczkę dać, to da, gdy nie, to nie.
Sztickin
Rycerz
Rycerz
 
Posty: 482
Rejestracja: pn 14.07.2003 17:10
Lokalizacja: jestem?

Postautor: Hifidelic » wt 28.10.2003 12:56

Przepraszam, to się więcej nie powtórzy.
Obrazek
Debian Sid i jest git!
Awatar użytkownika
Hifidelic
Spammer!!!
Spammer!!!
 
Posty: 1137
Rejestracja: ndz 13.07.2003 18:27
Lokalizacja: Uroczysko

Postautor: bejzkik » wt 28.10.2003 14:26

kryptoreklama komunikacyjna

popierając open sourcowe oprogramowanie polecam mirandę im
obsługuje i gg i tlen i jabbera i kilka innych protokołów

bardzo miła, używam od dluzszego czasu i nie ma zadnych problemów
bejzkik
Lord
Lord
 
Posty: 1581
Rejestracja: sob 10.05.2003 11:27
Lokalizacja: sosnowiec/krakow

Postautor: Alganothorn » wt 28.10.2003 14:38

nie wiedziałem, że inwigilator to za mało - wybacz, nie korzystam, to i mało się orientuję;
co do mirandy - kilku znajomych używało, ale dwóch zrezygnowało z powodu jakichś problemów z mottami itp...generalnie słyszałem same pozytywne opinie, ale wystarcza mi gg, leń ze mnie
:-)
pozdrawiam
We've all been raised on television to believe that one day we'd all be millionaires, and movie gods, and rock stars. But we won't. And we're slowly learning that fact. And we're very, very pissed off.
Awatar użytkownika
Alganothorn
Monarcha
Monarcha
 
Posty: 5085
Rejestracja: pn 06.01.2003 23:02
Lokalizacja: point of no return

Postautor: Sorden » wt 04.11.2003 0:12

Sztickin pisze:Inwigilator nie informuje mnie w sposób satysfakcjonujący ;) Może on jedynie rozpoznać zmianę statusu gdy ktos np. zmieni opis na niewidocznym, lub wylączy GG nie przechodząc wcześniej na niedostępny.
Ale za to można szpiegować adsresy IP, gdy koledzy sięklonem bawią.

Kiedys za pomoca inwigilatora, udalo mi sie ustalic gdzie mieszka koles ktory mi sie przez neta narazil :P Okazalo sie ze mieszka w gliwicach i jest sasiadem mojej kumpeli z WOPRu ! Od tego momentu, zawsze sprawdzam niezyczliwych mi ludzi... potem ich namierzam... a potem lubudu... :twisted: :wink:
Love, Trance & Psychedelic !
Awatar użytkownika
Sorden
Pretorianin
Pretorianin
 
Posty: 1238
Rejestracja: wt 05.11.2002 23:34
Lokalizacja: Gliwice

Postautor: '//iedzmin » wt 04.11.2003 0:38

Obrazek






Obrazek






Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
'//iedzmin
Pretorianin
Pretorianin
 
Posty: 694
Rejestracja: ndz 06.10.2002 9:44
Lokalizacja: Currahee

Postautor: Alganothorn » wt 04.11.2003 0:41

och, mam słabość do tych erudycyjnych popisów Wiedźmina...
;-)
pozdrawiam
We've all been raised on television to believe that one day we'd all be millionaires, and movie gods, and rock stars. But we won't. And we're slowly learning that fact. And we're very, very pissed off.
Awatar użytkownika
Alganothorn
Monarcha
Monarcha
 
Posty: 5085
Rejestracja: pn 06.01.2003 23:02
Lokalizacja: point of no return

Postautor: bejzkik » wt 04.11.2003 14:09

tak naprawde to po cholere taki inwigilator?

co ci da fakt wiedzy, że kolo ma włączonego kompa
raczej nic
bejzkik
Lord
Lord
 
Posty: 1581
Rejestracja: sob 10.05.2003 11:27
Lokalizacja: sosnowiec/krakow

Postautor: Sorden » wt 04.11.2003 17:43

:roll: :?: :?: :?:
Gdyby nikomu sie nie przydawala taka funkcja, to pewnie juz by tego nie zamieszczali :) Okazuje sie jednak ze ta funkcja jest jedna z najpopularniejszych funkcji power GG
Pzdr!

p.s. chcialbym zauwazyc, ze to czasami i tak nic nie daje... ja mam wlaczonego kompa 24 h na dobe... Zawsze trzymam na niewidocznym 8)
A w wiekrzosci wypadkow mnie nie ma :P
Love, Trance & Psychedelic !
Awatar użytkownika
Sorden
Pretorianin
Pretorianin
 
Posty: 1238
Rejestracja: wt 05.11.2002 23:34
Lokalizacja: Gliwice

Postautor: Azirafal » wt 04.11.2003 17:53

No cóż. Jak się ukrywam (status "niewidoczny"), to znaczy, że mam jakiś powód by się nie pokazywać. I ja to rozumiem i szanuję. Chociaż szczerze wkurzają mnie ludzie, którzy trzymają się cały czas na niewidocznym i gadaj zdrów... :P Ja jak jestem, to jestem dostępny, rzadko (aczkolwiek czasem mi się zdarza) jestem niewidoczny. Najczęściej jeśli mnie nie widać, to mnie naprawdę nie ma :P I tyla! Nie wtykać mi nosa w nieswoje sprawy :twisted:
If you don't stand for something you'll fall for anything.
Awatar użytkownika
Azirafal
Arcypryk
 
Posty: 1938
Rejestracja: wt 07.01.2003 15:33
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: '//iedzmin » wt 04.11.2003 20:18

Alganothorn pisze:och, mam słabość do tych erudycyjnych popisów Wiedźmina...
;-)
pozdrawiam




Obrazek
:D
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
'//iedzmin
Pretorianin
Pretorianin
 
Posty: 694
Rejestracja: ndz 06.10.2002 9:44
Lokalizacja: Currahee


Wróć do Offtopicownia

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości