Najgłupsze pytanie na forum

Czyli tutaj rozmawiamy o wszystkim i o niczym... ;)

Najgłupsze pytanie na forum

Postautor: Angbandrider » pt 17.10.2003 20:25

Czytając wasze posty można natknąć się wielokrotnie na imię Kuba, Kuba tu Kuba tam, pije Kuba do Jakuba i tak dalej. Mam głupie pytanie(nawet bardzo głupie pytanie, to wogóle głupi top ale patrząc co poniektórych innych tematach w offtopicowni, nie jedyny i bardzo dobrze gdzieś przecież trzeba się wygłupić :D) - ile Kubów jest na tym forum :?: Sorry musiałem bardzo mnie to intryguje.

Zaczynam od siebie (ach ten egocentryzm :wink: ), w końcu też jestem Kuba.
I am the fallen angel who will punish you for all your sins
Awatar użytkownika
Angbandrider
Rycerz
Rycerz
 
Posty: 252
Rejestracja: pn 30.06.2003 20:11
Lokalizacja: prosto z piekła

Postautor: Chaon » pt 17.10.2003 21:36

Imion urzywają tylko Jakub Cieślak i Jakub "Shakal" Klich, a więc EOT :P
Pozdrawiam
Czy nie czujesz całą swoją duszą jak staliśmy się niczym bogowie?
Awatar użytkownika
Chaon
Lord
Lord
 
Posty: 1065
Rejestracja: pn 16.12.2002 23:20
Lokalizacja: Szczecin

Postautor: Alganothorn » pt 17.10.2003 21:52

na forach ogólnych, np. OT czy Philosophii, w 9 przypadkach na 10 chodzi o Jakuba Cieślaka
w kwestii uściślenia, bo poza tym wynika z kontekstu...
pozdrawiam
We've all been raised on television to believe that one day we'd all be millionaires, and movie gods, and rock stars. But we won't. And we're slowly learning that fact. And we're very, very pissed off.
Awatar użytkownika
Alganothorn
Monarcha
Monarcha
 
Posty: 5085
Rejestracja: pn 06.01.2003 23:02
Lokalizacja: point of no return

Postautor: RaF » pt 17.10.2003 23:20

no poza tym mamy jeszcze Kubę "Elthana", ale on rzadko tu pisuje ;)
"Diese nadmierne sformalizowanie starożytnego prawa zeigt Jurisprudenz jako rzecz tego samego rodzaju, als d. religiösen Formalitäten z B. Auguris etc. od. d. Hokus Pokus des znachorów der savages" -- Karol Marks
Awatar użytkownika
RaF
Katedralny Malkontent
 
Posty: 3498
Rejestracja: pt 04.10.2002 22:24
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Lechu » sob 18.10.2003 6:23

No i Shizm to Kuba, ale chyba nigdy nie zwracałem się tutaj do niego po imieniu :P Zresztą poza forum też :wink:
My new Home:
Heroes Home
Obrazek
Awatar użytkownika
Lechu
Lord
Lord
 
Posty: 1638
Rejestracja: pt 06.12.2002 12:41
Lokalizacja: Guild Wars / Heroes Home

Postautor: Jakub Cieślak » pn 03.11.2003 13:06

Na tym forum występuje tylko jeden Kuba, a dokładnie Jakub. Reszta wstydząc się swojego imienia ukrywa się pod nickami.
Obrazek
Mistrz Gimli powiada:
Cisza nie leży w naturze krasnoludów. Jednakże w lochach pełnych orków jest ona jak najbardziej wskazana.
Awatar użytkownika
Jakub Cieślak
Prefekt
Prefekt
 
Posty: 4010
Rejestracja: czw 12.12.2002 22:24
Lokalizacja: JózefOFF k. Otwocka

Postautor: Alganothorn » pn 03.11.2003 13:12

there can be only one...
;-)
pozdrawiam
We've all been raised on television to believe that one day we'd all be millionaires, and movie gods, and rock stars. But we won't. And we're slowly learning that fact. And we're very, very pissed off.
Awatar użytkownika
Alganothorn
Monarcha
Monarcha
 
Posty: 5085
Rejestracja: pn 06.01.2003 23:02
Lokalizacja: point of no return

Postautor: Jakub Cieślak » pn 03.11.2003 14:16

jestem na ustach wszystkich...
Obrazek
Mistrz Gimli powiada:
Cisza nie leży w naturze krasnoludów. Jednakże w lochach pełnych orków jest ona jak najbardziej wskazana.
Awatar użytkownika
Jakub Cieślak
Prefekt
Prefekt
 
Posty: 4010
Rejestracja: czw 12.12.2002 22:24
Lokalizacja: JózefOFF k. Otwocka

Postautor: Alganothorn » pn 03.11.2003 14:25

nie przesadzaj, na moich ustach jest w tym momencie jedynie sok z jabłka, które spożywam...
tam zaraz na ustach...
tam zaraz wszystkich...
;-)
pozdrawiam
We've all been raised on television to believe that one day we'd all be millionaires, and movie gods, and rock stars. But we won't. And we're slowly learning that fact. And we're very, very pissed off.
Awatar użytkownika
Alganothorn
Monarcha
Monarcha
 
Posty: 5085
Rejestracja: pn 06.01.2003 23:02
Lokalizacja: point of no return

Postautor: Azirafal » pn 03.11.2003 14:30

A zauważcie, że to troszkę znaczące mimo wszystko, że "najgłupsze pytanie na Forum" wyszło spod palców ANgbandridera :mrgreen:
If you don't stand for something you'll fall for anything.
Awatar użytkownika
Azirafal
Arcypryk
 
Posty: 1938
Rejestracja: wt 07.01.2003 15:33
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Alganothorn » pn 03.11.2003 14:41

zauważmy, że moje 'there can be only one' ma charakter praktyczny - jednego Kuby już na forum mniej...
;-)
pozdrawiam
We've all been raised on television to believe that one day we'd all be millionaires, and movie gods, and rock stars. But we won't. And we're slowly learning that fact. And we're very, very pissed off.
Awatar użytkownika
Alganothorn
Monarcha
Monarcha
 
Posty: 5085
Rejestracja: pn 06.01.2003 23:02
Lokalizacja: point of no return

Postautor: Vampdey » pn 03.11.2003 14:44

Algi, sugerujesz, że Shizm i Shakal są w kolejce do bana? ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
Vampdey
Katedralny Malkontent
 
Posty: 3946
Rejestracja: sob 16.11.2002 20:34
Lokalizacja: Bełchatów/Łódź

Postautor: Alganothorn » pn 03.11.2003 14:48

ja nie sugeruję, ja jedynie zwracam uwagę na pewien mechanizm...
ale nie jest tak źle - na pewno maja i inne imiona, niech zaczną ich używać w miejsce 'Jakuba'
;-)
pozdrawiam
We've all been raised on television to believe that one day we'd all be millionaires, and movie gods, and rock stars. But we won't. And we're slowly learning that fact. And we're very, very pissed off.
Awatar użytkownika
Alganothorn
Monarcha
Monarcha
 
Posty: 5085
Rejestracja: pn 06.01.2003 23:02
Lokalizacja: point of no return

Postautor: Jakub Cieślak » pn 03.11.2003 16:25

I co, może jeszcze ja mam zmienić imię? ;-)
Ja nie ukrywam się pod żadnymi pseudonimami. I nie mam zamiaru. Niech każdy wie, że Jakub Cieślak jest jedynym pośród tych, którzy boją się przyznać do swoich prawdziwych imion i nazwisk. :-)
Obrazek
Mistrz Gimli powiada:
Cisza nie leży w naturze krasnoludów. Jednakże w lochach pełnych orków jest ona jak najbardziej wskazana.
Awatar użytkownika
Jakub Cieślak
Prefekt
Prefekt
 
Posty: 4010
Rejestracja: czw 12.12.2002 22:24
Lokalizacja: JózefOFF k. Otwocka

Postautor: Alganothorn » pn 03.11.2003 16:46

Jakub Cieślak pisze: Niech każdy wie, że Jakub Cieślak jest jedynym pośród tych, którzy boją się przyznać do swoich prawdziwych imion i nazwisk. :-)

wydaje mi się, że tych, co się boją, to jest więcej...i Ty nie jesteś pośród nich jedynym...
no chyba, że chodzi Ci o to, że jedynym Jakubem Cieślakiem - to masz rację
;-)
pozdrawiam
We've all been raised on television to believe that one day we'd all be millionaires, and movie gods, and rock stars. But we won't. And we're slowly learning that fact. And we're very, very pissed off.
Awatar użytkownika
Alganothorn
Monarcha
Monarcha
 
Posty: 5085
Rejestracja: pn 06.01.2003 23:02
Lokalizacja: point of no return

Postautor: Jakub Cieślak » pn 03.11.2003 17:48

A zastanawiałeś się na studiami prawniczymi Alg? ;-), ewentualnie ustawodastwo też przyjęłoby Ciebie w swoje ramiona z niekłamaną radością. Może naszych polityków nauczysz precyzyjniej się wysławiać, coby potem nie było nieścisłości ani w ustawach, ani w wypowiedziach... :-D
Obrazek
Mistrz Gimli powiada:
Cisza nie leży w naturze krasnoludów. Jednakże w lochach pełnych orków jest ona jak najbardziej wskazana.
Awatar użytkownika
Jakub Cieślak
Prefekt
Prefekt
 
Posty: 4010
Rejestracja: czw 12.12.2002 22:24
Lokalizacja: JózefOFF k. Otwocka

Postautor: Alganothorn » pn 03.11.2003 18:00

studia prawnicze dla mnie to pomysł mojej świętej pamięci babci...za mało znajomości, zbyt 'brudny' kierunek jeśli o mnie chodzi;
co do polityków, to jest takie powiedzenie: nie ruszaj gówna, bo śmierdzi - pasuje jak ulał do mojego podejścia do tej kwestii;
choć, może pewnego dnia znajdziecie mnie na kartach do głosowania
;-)
pozdrawiam
We've all been raised on television to believe that one day we'd all be millionaires, and movie gods, and rock stars. But we won't. And we're slowly learning that fact. And we're very, very pissed off.
Awatar użytkownika
Alganothorn
Monarcha
Monarcha
 
Posty: 5085
Rejestracja: pn 06.01.2003 23:02
Lokalizacja: point of no return

Postautor: Hifidelic » pn 03.11.2003 18:48

Don Vittorio Corleone mawiał, że jeden prawnik może więcej nakraść ze swoją teczką, niż caporegime z wszystkimi swoimi ludźmi.
Obrazek
Debian Sid i jest git!
Awatar użytkownika
Hifidelic
Spammer!!!
Spammer!!!
 
Posty: 1137
Rejestracja: ndz 13.07.2003 18:27
Lokalizacja: Uroczysko

Postautor: Jakub Cieślak » wt 04.11.2003 10:10

Cóż, z takim podejściem do polityki nie prędko znajdziesz się na karcie do głosowania, jeżeli jednak coś się w tej materii zmieni, chętnie na Ciebię zagłosuję- masz pomysł na kampanię wyborczą? Łatwo narzekać na stan polityki w Polsce, pytanie: co my, Polacy, mamy zamiar z tym zrobić?
Obrazek
Mistrz Gimli powiada:
Cisza nie leży w naturze krasnoludów. Jednakże w lochach pełnych orków jest ona jak najbardziej wskazana.
Awatar użytkownika
Jakub Cieślak
Prefekt
Prefekt
 
Posty: 4010
Rejestracja: czw 12.12.2002 22:24
Lokalizacja: JózefOFF k. Otwocka

Postautor: Alganothorn » wt 04.11.2003 10:16

JC, to chyba nie miejsce na odsłanianie swoich pomysłów na 'lepszą Polskę', choć chyba na to, to każde miejsce jest dobre
:-)
osobiście uważam, że w polityce jest potrzebna zmiana pokoleniowa - nie jakieś tam roszady, chodzi o wymianę gruntowną, bo tak naprawdę, to do żadnego z tych ludzi nie mam za grosz zaufania;
prezydent ma lepsze notowania, bo się nie musi w tym wszystkim babrać...
pomysł na Polskę znają wszyscy: trzeba ożywić gospodarkę; ożywić ją można jedynie odciążając tych, którzy to zrobią za pańśtwo, czyli przedsiębiorców - inaczej się nie da...a teraz są schody, bo pomysłów wiele, a błędy będą bardzo kosztowne; jedyne, czego boją się robić kolejne rządy, a trzeba będzie to zrobić, to skasować sporą ilość przywilejów branżowych, a także przetrzebić administrację publiczną - znam pracę w ministerstwach z obu stron, z żadnej nie prezentuje się dobrze
:-(
to tyle na temat...OT
;-)
pozdrawiam
We've all been raised on television to believe that one day we'd all be millionaires, and movie gods, and rock stars. But we won't. And we're slowly learning that fact. And we're very, very pissed off.
Awatar użytkownika
Alganothorn
Monarcha
Monarcha
 
Posty: 5085
Rejestracja: pn 06.01.2003 23:02
Lokalizacja: point of no return

Postautor: Jakub Cieślak » wt 04.11.2003 10:31

Dobra, niepotrzebnie zaczynam wątek polityczny, bo i mi się w zasadzie ruszać tego nie chce. Jak sam dobrze widzisz, jedynym wyjściem byłoby spakowanie wszystkich obecnych polityków do jednej paczki i wysłanie jej na Alaskę. Może wraz ze zmianą pokolenia polityków coś się zmieni.
Obrazek
Mistrz Gimli powiada:
Cisza nie leży w naturze krasnoludów. Jednakże w lochach pełnych orków jest ona jak najbardziej wskazana.
Awatar użytkownika
Jakub Cieślak
Prefekt
Prefekt
 
Posty: 4010
Rejestracja: czw 12.12.2002 22:24
Lokalizacja: JózefOFF k. Otwocka

Postautor: Hifidelic » wt 04.11.2003 10:46

Ja bym raczej wysłał ich na dno oceanu. Niech pośpią z rybkami!!
Obrazek
Debian Sid i jest git!
Awatar użytkownika
Hifidelic
Spammer!!!
Spammer!!!
 
Posty: 1137
Rejestracja: ndz 13.07.2003 18:27
Lokalizacja: Uroczysko

Postautor: Alganothorn » wt 04.11.2003 11:31

hifidelicu, jako zwolennik ekologii i greenpeacu (w pewnym zakresie) jestem przeciwny zaśmiecaniu oceanów
:-)
pozdrawiam
ps. może evergreen, czyli Madagaskar? Czy będziemy humanitarni i nie zrobimy im tego...mieszkańcom Madagaskaru oczywiście
;-)
We've all been raised on television to believe that one day we'd all be millionaires, and movie gods, and rock stars. But we won't. And we're slowly learning that fact. And we're very, very pissed off.
Awatar użytkownika
Alganothorn
Monarcha
Monarcha
 
Posty: 5085
Rejestracja: pn 06.01.2003 23:02
Lokalizacja: point of no return

Postautor: Hifidelic » wt 04.11.2003 11:41

Nie bardzo jest co z nimi zrobić... Może pasza dla świń? Ponoć świnie są wszystkożerne.
Obrazek
Debian Sid i jest git!
Awatar użytkownika
Hifidelic
Spammer!!!
Spammer!!!
 
Posty: 1137
Rejestracja: ndz 13.07.2003 18:27
Lokalizacja: Uroczysko

Postautor: Jakub Cieślak » wt 04.11.2003 12:06

Szkoda świń. Na Alasce, albo na dalekiej Syberii znajdzie się dal nich miejsce. Niech sobie tam sobą rządzą i kierują.
Obrazek
Mistrz Gimli powiada:
Cisza nie leży w naturze krasnoludów. Jednakże w lochach pełnych orków jest ona jak najbardziej wskazana.
Awatar użytkownika
Jakub Cieślak
Prefekt
Prefekt
 
Posty: 4010
Rejestracja: czw 12.12.2002 22:24
Lokalizacja: JózefOFF k. Otwocka

Postautor: Alganothorn » wt 04.11.2003 13:10

jesteśmy już bardzo OT, wiem jeszcze bardziej zboczę z tematu;
świnie kojarzą mi się z jednym filmem i jednym tekstem:

You're always gonna have problems lifting a body in one piece. Apparently the best thing to do is cut up a corpse into six pieces and pile it all together. And when you got your six pieces, you gotta get rid of them, because it's no good leaving it in the deep freeze for your mum to discover, now is it? Then I hear the best thing to do is feed them to pigs. You got to starve the pigs for a few days, then the sight of a chopped-up body will look like curry to a pisshead. You gotta shave the heads of your victims, and pull the teeth out for the sake of the piggies' digestion. You could do this afterwards, of course, but you don't want to go sievin' through pig shit, now do you? They will go through bone like butter. You need at least sixteen pigs to finish the job in one sitting, so be wary of any man who keeps a pig farm. They will go through a body that weighs 200 pounds in about eight minutes. That means that a single pig can consume two pounds of uncooked flesh every minute. Hence the expression, "as greedy as a pig."

jeśli ktoś jeszcze nie kojarzy filmu, to koleś, który to mówi nazywa się Brick Top
;-)
pozdrawiam
We've all been raised on television to believe that one day we'd all be millionaires, and movie gods, and rock stars. But we won't. And we're slowly learning that fact. And we're very, very pissed off.
Awatar użytkownika
Alganothorn
Monarcha
Monarcha
 
Posty: 5085
Rejestracja: pn 06.01.2003 23:02
Lokalizacja: point of no return

Postautor: Hifidelic » wt 04.11.2003 13:17

Ten film nasunął mi pomysł :)
Aczkolwiek nie jestem jego wiernym fanem (filmu, a nie pomysłu, rzecz jasna)[/u]
Obrazek
Debian Sid i jest git!
Awatar użytkownika
Hifidelic
Spammer!!!
Spammer!!!
 
Posty: 1137
Rejestracja: ndz 13.07.2003 18:27
Lokalizacja: Uroczysko

Postautor: Jander » wt 04.11.2003 14:07

Drastyczne odrzucenie polityków od władzy mogłoby doporowadzić do serii samobójstw, gdyż są od niej uzależnieni. Najlepiej byłoby wysłać ich do rządzenia w jakimś więzieniu o zaostrzonym rygorze. Więźniowie poczuliby swoją karę bardzo mocno i także odbiłoby się to na ich psychice-jak tylko wyjdą z paki to będą wzorowymi obywatelami. Najlepiej nagrać cały "pobyt" polityków jako reality show i za zarobioną kasę uratować Polskie kopalnie.
Awatar użytkownika
Jander
Czujnik ;-)
Czujnik ;-)
 
Posty: 1504
Rejestracja: sob 09.11.2002 23:07
Lokalizacja: Wrocław / Mysłowice

Postautor: Jakub Cieślak » wt 04.11.2003 15:44

Myślę, że cały topic zatracił swój pierwotny sens... chyba w ogóle nie ma tu sensu.
Obrazek
Mistrz Gimli powiada:
Cisza nie leży w naturze krasnoludów. Jednakże w lochach pełnych orków jest ona jak najbardziej wskazana.
Awatar użytkownika
Jakub Cieślak
Prefekt
Prefekt
 
Posty: 4010
Rejestracja: czw 12.12.2002 22:24
Lokalizacja: JózefOFF k. Otwocka

Postautor: Hifidelic » wt 04.11.2003 15:57

statystyka pokazuje, że to typowe dla wszystkich topiców "najgłupsze pytanie na forum" na tym forum. ;)
Obrazek
Debian Sid i jest git!
Awatar użytkownika
Hifidelic
Spammer!!!
Spammer!!!
 
Posty: 1137
Rejestracja: ndz 13.07.2003 18:27
Lokalizacja: Uroczysko

Postautor: Alganothorn » wt 04.11.2003 16:37

myślę, że powinniśmy prowadzic tu dysputy na granicy inteligencji przez wzgląd na założyciela topicu
;-)
pozdrawiam
We've all been raised on television to believe that one day we'd all be millionaires, and movie gods, and rock stars. But we won't. And we're slowly learning that fact. And we're very, very pissed off.
Awatar użytkownika
Alganothorn
Monarcha
Monarcha
 
Posty: 5085
Rejestracja: pn 06.01.2003 23:02
Lokalizacja: point of no return

Postautor: Vampdey » wt 04.11.2003 17:50

No to może wyjaśnimy odwieczną zagadkę... Mianowicie jak orzechy wpycha się do łupin ;)... (tekst z Garfielda)
Tymczasem ;).
Obrazek
Awatar użytkownika
Vampdey
Katedralny Malkontent
 
Posty: 3946
Rejestracja: sob 16.11.2002 20:34
Lokalizacja: Bełchatów/Łódź

Postautor: Hifidelic » wt 04.11.2003 18:37

Na granicy inteligencji ogrodowego szlaucha, rzecz jasna...
Obrazek
Debian Sid i jest git!
Awatar użytkownika
Hifidelic
Spammer!!!
Spammer!!!
 
Posty: 1137
Rejestracja: ndz 13.07.2003 18:27
Lokalizacja: Uroczysko


Wróć do Offtopicownia

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 48 gości

cron