:/

Czyli tutaj rozmawiamy o wszystkim i o niczym... ;)

:/

Postautor: Vampdey » wt 14.10.2003 16:35

Zaznaczam, że nie tworze tego topicu z chęci siania kłótni dla samej rozrywki. I prosze tez, aby topic nie został unicestfiony przy pierwszej wizycie admina. Ja pewnien problem widzę, chcę, żeby inni użyktownicy wypowiedzieli się.

Miałem szczerą nadzieję, że angbadzier da sobie spokój po tym jak miesiąc temu dostał bana. Ja niechciałbym pisać na forum, gdzie wcześniej kilka użyktowników pisało 'wypierdalaj, bo takiego chłamu nam nie trzeba'... Angbadzier produkuje dalej dumny z siebie, założył topic w którym przeprasza nas i jest git (wcześniej na swoim własnym forum - zajrzyjcie, świetny poziom - pisał o tej sprawie, że 'kto żałuje automatycznie zasługuje na przebaczenie'... jeszcze co!).
Nie jest git, bo Angbadzier produkuje dalej i dalej jest to beznadziejny bełkot. Moich prób uświadomienia go było kilka, ale Angbadzier jest wyraźnie dumny z siebie. Nie będe rzucał cytatami, wiele razy to robiłem, sensu chyba nie ma. Ale tekstów o tym jak nasz dumny ze swoich 'orginalnych i wyrafilnowanych' pije za zdrowie bin ladena, uwaza że fantastycy to elitarna kasta, że naród niemiecki to nieroby i debile (zapraszam do topicu avathara o śmierci!) - nigdy nie zapomne i takie jego "przepraszam :D i git" to za przeproszeniem właśnie może sobie wsadzić. :evil: :evil: :evil:

Z napisaniem tego tekstu zwlekałem bo miałem nadzieje, że to coś sie zmieniło. A tu nie. Użyłem tak ostrej formy jak osobny topic, bo nie mam ochoty się kłócić któryś raz w nieprzeznaczonych do tego miejscach i któryś raz słyszeć 'ja mam poglady orginalne i nie wstydze się ich ogłaszać :D'. Chce by wypowiedziało się tu pare osób po wcześniejszym zapoznaniem sie ze sprawą...
Ostatnio zmieniony wt 14.10.2003 18:19 przez Vampdey, łącznie zmieniany 2 razy
Awatar użytkownika
Vampdey
Katedralny Malkontent
 
Posty: 3946
Rejestracja: sob 16.11.2002 20:34
Lokalizacja: Bełchatów/Łódź

Postautor: Alganothorn » wt 14.10.2003 16:42

a ja sądzę jednak, że lepiej najpierw ze sprawą się zapoznać, a potem wygłaszać opinie...
napiszę w skrócie: Anbandriderowi udało się zrobić coś, co nie udało sie zrobić tutaj nikomu innemu: zrobił mi cholernie dużą przykrość...
nie zmienia to faktu, że nie pozwalam, aby moje relacje z kimkolwiek wpływały na pracę i działanie całości - drugi raz już tego nie zrobi i tyle;
a co do jego obecności na forum - dopóki nie łamie regulaminu, jest ok...a przynajmniej zgodnie z zzasadami
ot i tyle
pozdrawiam
We've all been raised on television to believe that one day we'd all be millionaires, and movie gods, and rock stars. But we won't. And we're slowly learning that fact. And we're very, very pissed off.
Awatar użytkownika
Alganothorn
Monarcha
Monarcha
 
Posty: 5085
Rejestracja: pn 06.01.2003 23:02
Lokalizacja: point of no return

Postautor: Avathar » wt 14.10.2003 16:54

Zgadzam się z Algim. Temat z 11.XI. był klęską...choć ja nie byłem lepszy podczas mojej bezsensownej kłotni z Sztickinem :(
W każdym razie Ang czasem ma zdanie ... hmm ... kontrowersyjne ... delikatnie mówiąc. Jednakże dopóki nie popełni żadnego błędu , doputy wszystko będzie ok. Jak przegnie - drugi Wietnam. Chociaż nie ma w tym większego sensu.
Choć musze dodać ,że ostatnio miewam ,że Ang nie myśli pisząc. Nie mam przez to na myśli ,że wogóle nie myśli , ale niektóre jego wypowiedzi sprawiają wrażenie nieprzymyślanych. Toasty za Bin Ladena i Żywe Trupy ... Są to rzeczy , które mnie brzydzą :evil:

Pozdrawiam.
Obrazek
Avathar
Lord
Lord
 
Posty: 1245
Rejestracja: sob 02.11.2002 0:18
Lokalizacja: Gdynia / Poznań

Postautor: Sztickin » wt 14.10.2003 17:33

choć ja nie byłem lepszy podczas mojej bezsensownej kłotni z Sztickinem
Każda kłótnia ze mną jest bezsensowna.

Poważniej: Ang jest troszkę dziwny. Te osobliwe poglądy głoszone przez niego, radykalność ich ociera się o obrzydliwość. Nie będę się tu prodokował, uświadamiał, takie mam tylko zdanie. Cóż, może teraz się zmieni i jego posty nie bedą wywoływać u mnie rozbawienia, tak jak te związane z 11.09. Amen.
Sztickin
Rycerz
Rycerz
 
Posty: 482
Rejestracja: pn 14.07.2003 17:10
Lokalizacja: jestem?

Postautor: Vampdey » wt 14.10.2003 17:39

Też tak myślałem. Myliłem się :evil: .
Awatar użytkownika
Vampdey
Katedralny Malkontent
 
Posty: 3946
Rejestracja: sob 16.11.2002 20:34
Lokalizacja: Bełchatów/Łódź

Postautor: Wampirek » wt 14.10.2003 17:51

Może i jestem nowy, może i moje zdanie sie nie liczy, ale to co robi Ang to się nie mieści w żadnych ramach. Mówicie o kontrowersyjnych poglądach ?? Według mnie poglądy to myśl i działanie według niej. A tu w wypowiedzi Anga widze że on pisze że jest źle, ale nic nie robi żeby to zmienić. Jak dotąd uznawałem to forum za jedno z inteligentniejszych w necie. Ludzie na nim myślą, argumentują i są otwarci na inne poglądy. A tu nagle widze Anga który pierdzieli głupoty tylko po to żeby coś napisać (chyba uczy się pisać na klawiaturze :twisted: ) wszystko by było w porządku gdyby jeszcze napisał coś sensownego a tu takie pierdoły i myśli że aż szkoda mi wstawiać cytaty bo się wstydze że żyje z takimi ludźmi na jednej planecie. :( :(
Statsuje ?? Pisz na gg ...
- - - - - - - - - - - -

"...Aniołami nie jesteśmy - aniołami czasem bywamy..."
Awatar użytkownika
Wampirek
Najemnik
Najemnik
 
Posty: 87
Rejestracja: sob 27.09.2003 18:26
Lokalizacja: Z krainy pomiędzy niebem a ziemią...

Postautor: Sorden » wt 14.10.2003 18:17

A ja dalbym mu szanse !!!
Love, Trance & Psychedelic !
Awatar użytkownika
Sorden
Pretorianin
Pretorianin
 
Posty: 1238
Rejestracja: wt 05.11.2002 23:34
Lokalizacja: Gliwice

Postautor: bejzkik » wt 14.10.2003 18:33

to ja wystepie w roli obrońcy

nie zauwazylem jakos zeby miał bardzo odmienny sposób wyrazania od sporej grupy osób na tym forum
ma jakies poglądy słucszne czy nie nie będe teraz oceniał

czy podpadł jakoś personalnie?
bo nie znam historii
bejzkik
Lord
Lord
 
Posty: 1581
Rejestracja: sob 10.05.2003 11:27
Lokalizacja: sosnowiec/krakow

Postautor: Angbandrider » wt 14.10.2003 20:30

Jak zobaczyłem :/ już wiedziałem o kogo chodzi, i nie zdziwił mnie gość który założył topa, na temat osoby autora nie będe mówił nic chociaż moje super ego prosi o kasację.

Przegiołem no i co, przeprosiłem odpokutowałem, do tej pory żal mi, ale przepraszam ile razy mam pokutować za swoje winy; do końca życia a może dłużej...
I am the fallen angel who will punish you for all your sins
Awatar użytkownika
Angbandrider
Rycerz
Rycerz
 
Posty: 252
Rejestracja: pn 30.06.2003 20:11
Lokalizacja: prosto z piekła

Postautor: Klarkash-ton » wt 14.10.2003 20:49

Ja tez w sumie nie mam nic do Angbandrider. Co prawda do wiekszosc dzialow na katedrze nie zagladam - postuje tylko w wybranych, ale w tych wybranych jak np. muzyka jakos specjalnie Angbandrider nie namieszal. Z drugiej strony nie czytalem tych wszystkich kontrowersyjnych postow, zapewne ze szczesiciem dla Angbandrider. :mrgreen:
Ale dajmy mu jeszcze szanse. :)
YOG-SOTHOTH NAFL'FTHAGN !!! Hail 159 !
Awatar użytkownika
Klarkash-ton
Pretorianin
Pretorianin
 
Posty: 660
Rejestracja: wt 05.11.2002 0:45
Lokalizacja: Dolina Muminków

Postautor: Sztickin » wt 14.10.2003 20:55

W sumie teraz to nawet takich głupot nie pisze, narazie...
Co przyjdzie później?
Ale dać mu szansę, po Chrześcijańsq.
Sztickin
Rycerz
Rycerz
 
Posty: 482
Rejestracja: pn 14.07.2003 17:10
Lokalizacja: jestem?

Postautor: Codringer » wt 14.10.2003 20:56

Ja znam Anga osobiście. Również uważam że jego poglądy są dosyć niekonwencjonalne i czasami mamy z tego powodu nieporozumienia. Przyznam też że na topicu 11.września i innych zrobił niezły kwas ale...

Od czasu gdy wrócił nie wypowiedział się w specjalnie brutalny czy kontrowersyjny sposub. Założenie tego topicu jest chyba (nie obrażając niekogo) wywołane zwykłą niechęcią Vampdey`a do Anga i tyle, a nie mówie tego jako przyjaciel Angbandridera tylko osoba obiektywna (mam nadzieje :roll: ).
Nie ma jutra bez komputra !!!
Codringer
Pustelnik
Pustelnik
 
Posty: 15
Rejestracja: ndz 28.09.2003 19:13

Postautor: Angbandrider » wt 14.10.2003 21:08

Dać szansę I jak ja mam być normalny? Szansę dostałem od administratora i to właściwie jedyna osoba która mogła lub też nie, dać mi ją lub odebrać.

Rozumiem jeszcze jakbyście napisali przebaczam ci bo źle uczyniłeś, ale sposub w jaki piszecie traktuje mnie bardzo z "góry" - proszę nie róbcie tego więcej. Doceniam wasze miłosierdzie ale...

Nie rzucam się że wogóle taki topic powstał, a piszcie sobie do woli, chętnie poznam wasze zdanie na mój temat, ale nielubie szeroko zakrojonej megalomanii, zwłaszcza jak jest skierowana przeciwko mnie.

Buziaczek Vampday - kocham cię dziubasku :D
I am the fallen angel who will punish you for all your sins
Awatar użytkownika
Angbandrider
Rycerz
Rycerz
 
Posty: 252
Rejestracja: pn 30.06.2003 20:11
Lokalizacja: prosto z piekła

Postautor: Vampdey » wt 14.10.2003 21:21

Buziaczek Vampday - kocham cię dziubasku


To świadczy że poczuleś sie bezpiecznie. Teraz stać cię na troche zadziory, ta?
Jeszcze sie przejedziesz, ostro. Na tyle że będziesz stąd zwiewał sam. Pisz dalej i tak jak robisz to narazie.
Awatar użytkownika
Vampdey
Katedralny Malkontent
 
Posty: 3946
Rejestracja: sob 16.11.2002 20:34
Lokalizacja: Bełchatów/Łódź

Postautor: Alganothorn » wt 14.10.2003 21:23

nie będę powtarzał całego postu, ale podkreślę tylko, że jedynie regulamin i jego złamanie może stanowić podstawę wykluczenia; nie ma złamania - nie ma problemu...
wydaje mi się, że jakieś 'oczekiwanie' na takie wydarzenie nie świadczy najlepiej o czekających...
;-)
pozdrawiam
We've all been raised on television to believe that one day we'd all be millionaires, and movie gods, and rock stars. But we won't. And we're slowly learning that fact. And we're very, very pissed off.
Awatar użytkownika
Alganothorn
Monarcha
Monarcha
 
Posty: 5085
Rejestracja: pn 06.01.2003 23:02
Lokalizacja: point of no return

Postautor: Avathar » wt 14.10.2003 21:31

Alganothorn pisze:nie będę powtarzał całego postu, ale podkreślę tylko, że jedynie regulamin i jego złamanie może stanowić podstawę wykluczenia; nie ma złamania - nie ma problemu...
wydaje mi się, że jakieś 'oczekiwanie' na takie wydarzenie nie świadczy najlepiej o czekających...
;-)
pozdrawiam


I Agree With Mr. Alganothorn Jones :P

Pozdrawiam.
Obrazek
Avathar
Lord
Lord
 
Posty: 1245
Rejestracja: sob 02.11.2002 0:18
Lokalizacja: Gdynia / Poznań

Postautor: Angbandrider » wt 14.10.2003 21:57

Vampdey pisze:To świadczy że poczuleś sie bezpiecznie. Teraz stać cię na troche zadziory, ta?


Już dawno, jak byś tak nie zauważył.

Co do czychania, czychaj sobie - byle bym ja cie pierwszy nie dorwał, bo puki co ja jestem opanowany, sądząc po twoim ostatnim poście ty nie :D Reszta teraz już nie ma złudzeń że cokolwiek piszesz w moim kierunku - robisz to z czystej nienawiści i dziękuje ci za odsłonienie się - nawet nie wiesz jak mi ułatwiłeś sprawę - bo teraz ja jestem ten dobry a ty ten zły.

From Angbandrider with love :D
I am the fallen angel who will punish you for all your sins
Awatar użytkownika
Angbandrider
Rycerz
Rycerz
 
Posty: 252
Rejestracja: pn 30.06.2003 20:11
Lokalizacja: prosto z piekła

Postautor: Avathar » wt 14.10.2003 22:08

Angbandrider pisze:(...) bo teraz ja jestem ten dobry a ty ten zły.

From Angbandrider with love :D


Kłóciłbym się i to bardzo poważnie. Po Twoim poście widać ,że jesteś wredny. Chamem można nazwać. Prowokujesz przeciwnika i zachowujesz sie zbyt pewnie siebie. To ,że masz szanse nie znaczy ,że Cię wszyscy kochają i zawsze będą popierać. To ,że Vamp Cię nie lubi wiedzą wszyscy , ale za Tobą też nie przepadają. So Be Careful. There's No Second Chance.

Pozdrawiam.
Obrazek
Avathar
Lord
Lord
 
Posty: 1245
Rejestracja: sob 02.11.2002 0:18
Lokalizacja: Gdynia / Poznań

Postautor: Sorden » wt 14.10.2003 22:24

SKONCZCIE KURWA TA KLUTNIE !!! Zalosni jestescie !
Poprostu nie mam pytan...

Vamp- ty juz nie przesadzaj ! Robisz z igly widly... To ze go nie lubisz, to nie znaczy ze wszyscy inni maja go nie lubiec !
Pozatym jakim prawem wyrabiasz nowym zla opinie o Angbandrider ! kazdy wie jaki jest, ale to nie powod do bluzganiago na forum !

Avathar- tez bys skonczyl... A pozatym kto tu kogo prowokuje
Angbandrider- Ty tez nie cwaniakoj... bo naprawde latwo cie z tego forum wyrzucic ! tak jak kazdego z nas !

Wiec panowie... Skonczcie ten temat ! DO NICZEGO NIE PROWADZI !
Albo przeniescie sie na PM
Nerka !
Love, Trance & Psychedelic !
Awatar użytkownika
Sorden
Pretorianin
Pretorianin
 
Posty: 1238
Rejestracja: wt 05.11.2002 23:34
Lokalizacja: Gliwice

Postautor: Codringer » śr 15.10.2003 10:51

Zdecydowanie zgadzam się z powyższym postem w 100% :!: Nie ma sensu kontynuować tego topicu bo do niczego on nie prowadzi. Jedynie napsuje co niektórym krwi.
Nie ma jutra bez komputra !!!
Codringer
Pustelnik
Pustelnik
 
Posty: 15
Rejestracja: ndz 28.09.2003 19:13

Postautor: Alganothorn » śr 15.10.2003 11:11

to, że niektóre wymiany zdań wydawać się mogą żałosnymi nie znaczy, że nic nie dają i do niczego nie prowadzą...
ja sobie wyrabiam zdanie o uczestnikach tej rozmnowy i nie powiem, żeby na tym bardzo zyskiwali...
jeśli mają dość rozumu, to po prostu przestaną, dla własnego dobra; jeśli nie - dopóki regulaminu nie zgwałcą, niech sobie gadają, skoro to właśnie ich 'kręci'...
ja i tak to będę czytał, taka wrodzona ciekawskość
swojego stanowiska powtarzać sensu nie widzę
pozdrawiam
We've all been raised on television to believe that one day we'd all be millionaires, and movie gods, and rock stars. But we won't. And we're slowly learning that fact. And we're very, very pissed off.
Awatar użytkownika
Alganothorn
Monarcha
Monarcha
 
Posty: 5085
Rejestracja: pn 06.01.2003 23:02
Lokalizacja: point of no return

Postautor: Angbandrider » śr 15.10.2003 11:30

Może to głupio zabrzmi ale odchodzimy od tematu. Osobiście nie traktuje tego tematu na poważnie (właściwie tylko kłótni, bo wasze opinie jak najbardziej mnie interesują) - bo tego typu kłótnia jest z założenia głupia, miast tego spróbujcie do niej podejść z przymrużeniem oka, Dalajlama podchodzi do całego życia z uśmiechem i dzięki temu jest w stanie osiągnąć nirvanę. Przecież to tylko Offtopicownia, nie żebym nie miał szacunku, ale sami przyznacie że nie pisuje się tutaj z taką pompą jak gdzie indziej.

Czekam na wasze dalsze opinie, kto wie może dzięki nim się zmienie (małoprawdopodobne ale na pewno w jakiś sposób na mnie wpłyną).

Pozdrawiam
I am the fallen angel who will punish you for all your sins
Awatar użytkownika
Angbandrider
Rycerz
Rycerz
 
Posty: 252
Rejestracja: pn 30.06.2003 20:11
Lokalizacja: prosto z piekła

Postautor: Avathar » śr 15.10.2003 14:10

Więc może zauważmy co "nas" (uogólniłem to ciut) denerwuje w postępowaniu Angbandridera.
Vampdey i parę innych osób oskarża go o "bełkot". Jednakże bardziej wskazuje to na to , iż posty nie są przemyślane. Nie chodzi o to ,że są głupie ( chociaż zdażają sie takie )ale o to ,że Ang pisze je szybko i czasem może kogoś urazić (np. 11.IX. ; "żywe trupy") lub popełnić jakiś bląd , który może kogoś zdziwić bądź rozśmieszyc (np.Umberto Ekko).
To ,że Angbandrider sam mówi ,że nasze opinie niespecjalnie na niego wpłyną ,jest raczej postawą złą , gdyż ten topic powstał by zwrócić mu uwagę i aby sie zmienił.

Sorden <--- Oskarżasz mnie o prowokacje. Ja postępuje tak Angbandrider. Odwracam kota ogonem. Temat prowadzi do osiągnięcia kompromisu. Nie chcemy przecież aby w jakimś topicu jedni z drugimi sie kłócili tylko dlatego ,że sie nie lubią i tym samym niszczyli temat. A to naprawdę będzie skutencznie niweczyło całą frajdę jaką daje to forum.

Pozdrawiam.
Ostatnio zmieniony śr 15.10.2003 14:40 przez Avathar, łącznie zmieniany 1 raz
Obrazek
Avathar
Lord
Lord
 
Posty: 1245
Rejestracja: sob 02.11.2002 0:18
Lokalizacja: Gdynia / Poznań

Postautor: Chaon » śr 15.10.2003 14:32

Kilka słów ode mnie:
Vampdey - nie denerwuj się tak i nie rób sceny.
Angbandraider - nie denerwuj Vampa i bardziej myśl nad tym czy to co piszesz nikogo nie urazi.
Reszta niepotrzebnie dała się wciągnąć w ten konflikt.
To wszystko co mam do powiedzenia.
Pozdrawiam
Czy nie czujesz całą swoją duszą jak staliśmy się niczym bogowie?
Awatar użytkownika
Chaon
Lord
Lord
 
Posty: 1065
Rejestracja: pn 16.12.2002 23:20
Lokalizacja: Szczecin

Postautor: Angbandrider » śr 15.10.2003 14:49

Chaon pisze:Vampdey - nie denerwuj się tak i nie rób sceny.
Angbandraider - nie denerwuj Vampa ...


Wyczówam lekką stronniczość :D => twój osąd nie jest obiektywny.

Wasze opinie przyjmuje do wiadomości i są one dla mnie cenne, ale i tak zrobie tak jak uważam za słuszne - wyciągam wnioski ale nic poza tym.
I am the fallen angel who will punish you for all your sins
Awatar użytkownika
Angbandrider
Rycerz
Rycerz
 
Posty: 252
Rejestracja: pn 30.06.2003 20:11
Lokalizacja: prosto z piekła

Postautor: Avathar » śr 15.10.2003 14:58

Angbandrider pisze:Wasze opinie przyjmuje do wiadomości i są one dla mnie cenne, ale i tak zrobie tak jak uważam za słuszne - wyciągam wnioski ale nic poza tym.

Więc nawet gdyby całe forum się darło ,że powinnieneś coś w sobie zmienić nie będzie Cię to obchodziło ?? Czy Ty nie potrafisz działać w grupie ?? Gdy mnie Sorden ,bądź Shzim , upomnieli to ja żyłem w strachu. Nie chciałem dawać im powodów do kolejnych oskarżeń , gdyż każde oskarżenie jest dla mnie wielką naganną. Tymczasem z Twojego postępowania można wywnioskować ,że masz nas poprostu w dupie. Inaczej sie tego ująć nie da. Możemy sobie mówić co chcemy , ale Twoje zdanie jest ostatnie , najlepsze i niepodważalne. Jeśli sprawa ma sie tak to faktycznie ten topic nie ma sensu. Mówisz ,że wyciągasz tylko wnioski ... ale skoro nie zamierzasz robić nic innego więc zapewne będą to wnioski typu : 'Ten jest spoko bo mnie poparł , ten jest głupi bo nie , a ten (...)'.
Ktoś się na Ciebie poskarżył. Otrzymał jakieś poparcie. Część użytkowników sie z nim zgodziła. A Ty nie wyciągasz wniosków. Nie zmieniasz sie. Nadal pewien siebie piszesz byle -jak -szybko.

Bardzo zasmucił mnie fakt braku solidarności między nami. Wszyscy starzy bywalcy znają Vampdeya i żaden nie zwraca uwagi na to ,że jest on wyśmiewany ( "teraz ja jestem ten dobry a ty ten zły.'). Wspaniała mi solidarność. :evil:

Pozdrawiam
Obrazek
Avathar
Lord
Lord
 
Posty: 1245
Rejestracja: sob 02.11.2002 0:18
Lokalizacja: Gdynia / Poznań

Postautor: Chaon » śr 15.10.2003 15:13

Angbandrider pisze:Wyczówam lekką stronniczość :D => twój osąd nie jest obiektywny.


Żaden nie jest, a nie możesz tworzyć wniosków na podstawie własnych przeczuć. Widzę, że Ty chcesz się ze wszystkimi pokłócić i nawet mnie wciągnąć do którejś ze stron.
A ja nie chcę. Nie mam ochoty się kłócić i apeluję do Was obydwu, abyście nie poruszali więcej tej sprawy. Dajcie sobie spokój. Kto dalej będzie się przy tym upierał, ten jest prowokatorem i szuka zwady.
Pozdrawiam
Czy nie czujesz całą swoją duszą jak staliśmy się niczym bogowie?
Awatar użytkownika
Chaon
Lord
Lord
 
Posty: 1065
Rejestracja: pn 16.12.2002 23:20
Lokalizacja: Szczecin

Postautor: rabbi » śr 15.10.2003 15:20

Ja Panowie radziłbym spotkać się na ircu/gg/czacie/etc. i nie zaśmiecać forum. Angbandrider zaśmieca forum, którego moderatorem jest Vampdey, tak więc nie dziwię się jego złości. Najlepiej jeśli pogadacie in real time i się ładnie pogodzicie. :wink:
rabbi
Karczmarz
Karczmarz
 
Posty: 159
Rejestracja: czw 14.11.2002 18:35
Lokalizacja: Włocławek

Postautor: Angbandrider » śr 15.10.2003 15:24

Do Avathara - W tym co napisałeś jest jedno zdanie zgodne z moim rozumowaniem, moje zdanie jest ostatnie - głupie, mądre czy nijakie ale to moje zdanie - moje własne i zrodzone z mojego umysłu, zgodnie z regulaminem do takowego zdania mam prawo. Nie jestem malutkim dzieckiem które wytacza oskarżenia bez argumentacji; nie dam się również kopać tylko dlatego bo kopie mnie moderator.

Kogo lubie kogo nie lubie ? Nikogo nie lubie, do jednych mam duży szacunek, do innych nie mam wogóle, ot co.

Avathar pisze:Bardzo zasmucił mnie fakt braku solidarności między nami. Wszyscy starzy bywalcy znają Vampdeya i żaden nie zwraca uwagi na to ,że jest on wyśmiewany ( "teraz ja jestem ten dobry a ty ten zły.'). Wspaniała mi solidarność.


Wyśmiewany? Wybacz ale pomyliłeś osoby, to nie ja założyłem o sobie topic, jeżeli myślisz że będe się przyglądał bezczynnie, to myślisz niepoprawnie.

Dobra ja pasuje do jutra
Ostatnio zmieniony śr 15.10.2003 15:42 przez Angbandrider, łącznie zmieniany 1 raz
I am the fallen angel who will punish you for all your sins
Awatar użytkownika
Angbandrider
Rycerz
Rycerz
 
Posty: 252
Rejestracja: pn 30.06.2003 20:11
Lokalizacja: prosto z piekła

Postautor: Vampdey » śr 15.10.2003 15:32

nie dam się również kopać tylko dlatego bo kopie mnie moderator.


Jeden wielki brecht. Świetny argument. Co do tego ma że jestem modem? Bo ja na to uwagi nie zwracam.

Wyśmiewany? Wybacz ale pomyliłeś osoby, to nie ja założyłem o sobie topic, jeżeli myślisz że będe się przyglądał bezczynnie, to myślisz niepoprawnie.


Ja nie zamierzam wyśmiewać: 'Zaznaczam, że nie tworze tego topicu z chęci siania kłótni dla samej rozrywki. (...) Ja pewnien problem widzę, chcę, żeby inni użyktownicy wypowiedzieli się. ' Założyłem topic w sprawie dyskusji i pewnego ciebie poskromienia bo kolejne twoje posty przechodzą same siebie. Z tekstami typu 'buziaczek vamp' 'teraz ja jestem ten dobry a ty ten zły' dajesz kolejne przykłady. Śmiej sie dalej, naprawde dopinasz swego takim gadaniem.
Awatar użytkownika
Vampdey
Katedralny Malkontent
 
Posty: 3946
Rejestracja: sob 16.11.2002 20:34
Lokalizacja: Bełchatów/Łódź

Postautor: bejzkik » śr 15.10.2003 16:16

Chaon pisze:Reszta niepotrzebnie dała się wciągnąć w ten konflikt.


fakt
zaraz wywalę wątek z obserwowanych

życzę spokoju dusz
bejzkik
Lord
Lord
 
Posty: 1581
Rejestracja: sob 10.05.2003 11:27
Lokalizacja: sosnowiec/krakow

Postautor: Torgarn » śr 15.10.2003 17:01

Też zgadzam się z Sordenem, po co ten TOP ?

Ja myśle tak - że Vampday po prostu dupsko liże władzon na tym forum, bo po co zakłada takiego topa który z założenia ma na celu wywołanie kłutni ? Gdyby nie było tak jak mówię pogadali by na GG albo Mailu, ale przecież wszyscy muszą widziec praworządność Vampa.

PS. Ang także nie jest bez winy (11.IX).

PS2. R3sp3ct 4 4ll :-]

PS3. Proponuję EOT bo to sensu nie ma, poza tym że liczniki nabijacie(my) i wałkujecie(my) w kółko to samo.

PS4. :twisted:
Obrazek
Awatar użytkownika
Torgarn
Wędrowiec
Wędrowiec
 
Posty: 34
Rejestracja: czw 31.07.2003 9:08

Postautor: Vampdey » śr 15.10.2003 17:07

wow :lol: ....
Szczerze wątpie żeby którykolwiek admin pochwalił topic podoby. Masz szczerą rację, wszystko to żeby uszczęśliwić rafa :/. Powiem wprost: żałosny tekst. kolejny.
I proszę ang nie ściągaj tu całej redakcji swojego prześwietnego serwisu który prowadzisz na pomoc po kolei.

PS. Proponuje eot, bo kolejne argumenty powalają. (a to kope bo modem jestem, a to bo liże dupy władzom). I proponuje żeby angbadzier przestał produkować.
Awatar użytkownika
Vampdey
Katedralny Malkontent
 
Posty: 3946
Rejestracja: sob 16.11.2002 20:34
Lokalizacja: Bełchatów/Łódź

Postautor: Torgarn » śr 15.10.2003 17:14

Wybiłeś mnie z rytmu a moje wszystkie argumenty poszły w c**j.

Także proponuję EOT 'a (ponownie).

Pozatym Vamp, wyjaśnij mi (nam) po co ten top ? Jeżeli to jest forum to każdy ma prawo do wygłaszania własnych opini (poza tymi zabronionymi w regulaminie - w wypadku Anga 11.IX) dlatego nie wybijaj mu ich z głowy.

LOL

PS. Nie mam zamiaru się z tobą kłucic, a jeżeli chcecie z Angiem tak dalej to proponuje real.
Ostatnio zmieniony śr 15.10.2003 17:15 przez Torgarn, łącznie zmieniany 1 raz
Obrazek
Awatar użytkownika
Torgarn
Wędrowiec
Wędrowiec
 
Posty: 34
Rejestracja: czw 31.07.2003 9:08

Postautor: Angbandrider » śr 15.10.2003 17:14

Ja przynajmniej mam swój serwis :D. Z którego mogę być dumny bo zajmuje czwarte miejsce na Fantasy Topliście - ach znowu ta ludzka zazdrość, to cie kiedyś zabije Vamp :D.
I am the fallen angel who will punish you for all your sins
Awatar użytkownika
Angbandrider
Rycerz
Rycerz
 
Posty: 252
Rejestracja: pn 30.06.2003 20:11
Lokalizacja: prosto z piekła

Następna

Wróć do Offtopicownia

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 20 gości