:/

Czyli tutaj rozmawiamy o wszystkim i o niczym... ;)

Postautor: Avathar » śr 15.10.2003 18:02

Angbandrider pisze:Ja przynajmniej mam swój serwis :D. Z którego mogę być dumny bo zajmuje czwarte miejsce na Fantasy Topliście - ach znowu ta ludzka zazdrość, to cie kiedyś zabije Vamp :D.


Mr.Prowokacja niech nie będzie za mądry. Naprawde Ang Twoje wożenie się i zgrywanie twardziela może się źle skończyć.
O forum sie nie wypowiem bo go nie znam , ale szczerze mówiąc zapewne sie nie umywa do Katedry.

Pozatym Vamp, wyjaśnij mi (nam) po co ten top ?

Respectfully , ale ja jestem tu żeby dyskutować. A nie żeby jakieś bzdury czytać. Angbandrider naprawde robi solidny burdel na forum. Gdzie nie patrze tam on. Zauważcie ile ten człowiek pisze postów i ile z nich ma sens.

Torgarn pyta sie po co ten topic ?? Po to ,żeby Ang nauczył się czegoś , a mianowicie uczyć sie na własnych błędach. Dostał bana. Ban minął , a on dalej pierdzieli głupoty. Skoro ban okresowy jest naganą , brak chęci zmiany (i zarazem zgrywanie twardziela , wożenie sie i granie ofiary + pisanie bez sensu ) powinny automatycznie bana zmienić na dożywotni. Nie chce tego , ale skoro Ang chce wprowadzić swoje zasady uważam ,że Administracja powinna wyprowadzić swoje.

Pozdrawiam.
Obrazek
Avathar
Lord
Lord
 
Posty: 1245
Rejestracja: sob 02.11.2002 0:18
Lokalizacja: Gdynia / Poznań

Postautor: Wampirek » śr 15.10.2003 18:17

Ang napisał:
.....Z którego mogę być dumny bo zajmuje czwarte miejsce na Fantasy Topliście - ach znowu ta ludzka zazdrość, to cie kiedyś zabije Vamp .....

Przyszedłeś się chwalić ???? bez jaj stary a tą pewność siebie i bezsensowne pisanie ktoś ci kiedyś z głowy wybije, przynajmniej ja mam taką nadzieję....

Chaon napisał:
Vampdey - nie denerwuj się tak i nie rób sceny.
Angbandraider - nie denerwuj Vampa ...


Wyczówam lekką stronniczość => twój osąd nie jest obiektywny.


A tu kolejną osobę o coś posądzasz zupełnie nie wiadomo po co ....
Oj chłopie zmień się, dobrze ci radzę ....
Statsuje ?? Pisz na gg ...
- - - - - - - - - - - -

"...Aniołami nie jesteśmy - aniołami czasem bywamy..."
Awatar użytkownika
Wampirek
Najemnik
Najemnik
 
Posty: 87
Rejestracja: sob 27.09.2003 18:26
Lokalizacja: Z krainy pomiędzy niebem a ziemią...

Postautor: Sztickin » śr 15.10.2003 18:35

Jak ja lubię takie forumowe konflikty... wreszcie coś się dzieje, nie ma smętów. :)
Dla mnie ta dyskusja nie jest jałowa, wręcz przeciwnie.
:P
Sztickin
Rycerz
Rycerz
 
Posty: 482
Rejestracja: pn 14.07.2003 17:10
Lokalizacja: jestem?

Postautor: Torgarn » śr 15.10.2003 18:40

Myślę tak - top nie jest po to aby wytykać tu komuś błędy, bo wg. mnie to nie pomorze, i nie wiem czy wyjdzie to na dobre czy złe, jest to top-rozluźniający który pozwala wyładować panujące napięcie :]

Dlatego proponuję aby wszyscy dali sobie przysłowiową (???) sztamę i będzie git. Bo po co psuć klimat na forum ?

PS. To jest forum dlatego kontrowersja będzie panowała zawsze.

PS2. I tak nie wierzę żeby mój post coś wniósł.

Pozdro.
Obrazek
Awatar użytkownika
Torgarn
Wędrowiec
Wędrowiec
 
Posty: 34
Rejestracja: czw 31.07.2003 9:08

Postautor: Avathar » śr 15.10.2003 18:43

Torgarn !! Masz rację !! Twój post ABSOLUTNIE NIC NIE WNOSI !!
Sztamy sobie nie damy , bo uważam ,że u Anga były solidne przejawy chamstwa , za które powinien zostać ukarany. :evil: :evil: Ja proponuje poczekać na RaFa ! On przyjdzie , posprząta i rozgoni towarzycho , a zarazem ukarze winnych.

Pozdrawiam.

P.S... Ech ... Angbandrider już kolegów ściągnął ... ech ... szkoda gadać
P.S.2. EOT - ja już sie nie odzywam. I prosze Was o to samo. Jak coś to piszcie skargi , pozwy i plujcie sie do RaFa , ja także do niego jak coś to napisze odpowiedznie pismo. RaF przyjdzie i sprawa sie zakończy.
Ostatnio zmieniony śr 15.10.2003 18:47 przez Avathar, łącznie zmieniany 1 raz
Obrazek
Avathar
Lord
Lord
 
Posty: 1245
Rejestracja: sob 02.11.2002 0:18
Lokalizacja: Gdynia / Poznań

Postautor: Sztickin » śr 15.10.2003 18:44

Dlatego proponuję aby wszyscy dali sobie przysłowiową (???) sztamę i będzie git. Bo po co psuć klimat na forum ?

Dlaczego Torgarn? Takie sprawy powinny byc załatwiane publicznie i na forum, bo o nie przecież chodzi.
Sztickin
Rycerz
Rycerz
 
Posty: 482
Rejestracja: pn 14.07.2003 17:10
Lokalizacja: jestem?

Postautor: Codringer » śr 15.10.2003 18:45

Vampdey, a co ty chcesz od reszty redakcji Antaremy :?: Nie wpisaliśmy się na tym topicu żeby bronić Anga gdyż sami uważamy że głupio zrobił. Poza tym on nas tu nie ściągał (tak dla twojej informacji).

Powiem też to co napisałem wcześniej, a mianowicie nie ma sensu kontynuować tego topicu, bo pogłębia on tylko konflikt pomiędzy Angbandriderem i Vampdeyem. Więkrzość wypoowiedzi tutaj jest zwykłym chwytaniem za słówka co nie prowadzi do porozumienia, a wręcz przeciwnie, dlatego ja też prosze o EOT :!:
Nie ma jutra bez komputra !!!
Codringer
Pustelnik
Pustelnik
 
Posty: 15
Rejestracja: ndz 28.09.2003 19:13

Postautor: Torgarn » śr 15.10.2003 18:47

Spox, ja tu nic do nikogo nie mam, a o tym sciąganiu kolegów już było - w końcu chyba po ma się kumpli...

Ja się zmywam z tego forum, CyA.
Obrazek
Awatar użytkownika
Torgarn
Wędrowiec
Wędrowiec
 
Posty: 34
Rejestracja: czw 31.07.2003 9:08

Postautor: Vampdey » śr 15.10.2003 18:49

Mną a angbadzierem? No nie jest nielubienie się ot. Chodzi o wszystko co on pisze. I 'sztamy' nie będzie, z wiadomych powodów.
Co mam do redakcji? Nic.
Mój ostatni post bo nie widze sensu przepychanki 10 stron. Jak narazie koniec :evil: .
Awatar użytkownika
Vampdey
Katedralny Malkontent
 
Posty: 3946
Rejestracja: sob 16.11.2002 20:34
Lokalizacja: Bełchatów/Łódź

Postautor: Codringer » śr 15.10.2003 18:52

W końcu coś sensownego (mówe o tej przepychance) :!:
Nie ma jutra bez komputra !!!
Codringer
Pustelnik
Pustelnik
 
Posty: 15
Rejestracja: ndz 28.09.2003 19:13

Postautor: Chaon » śr 15.10.2003 19:48

Angbandrider pisze:Ja przynajmniej mam swój serwis :D. Z którego mogę być dumny bo zajmuje czwarte miejsce na Fantasy Topliście - ach znowu ta ludzka zazdrość, to cie kiedyś zabije Vamp :D.


Mówiłem, żebyś przestał bo to do niczego nie prowadzi... ale nie, Ty musiałeś to dalej ciągnąć. Widzę, że to Ci przyjemność sprawia.

Angbandrider pisze:teraz ja jestem ten dobry a ty ten zły.


Teraz to Ty jesteś ten głupi, bo właśnie jak głupek się zachowujesz.
Z mojej strony EOT, nie będę więcej sprawdzał tego tematu, więc niech nikt się nie wysila by odpisać.
Pozdrawiam
Czy nie czujesz całą swoją duszą jak staliśmy się niczym bogowie?
Awatar użytkownika
Chaon
Lord
Lord
 
Posty: 1065
Rejestracja: pn 16.12.2002 23:20
Lokalizacja: Szczecin

Postautor: RaF » śr 15.10.2003 19:52

Dzięki Avi, że mnie zawiadomiłeś o konflikcie. Na wstępie wielkie sorry dla wszystkich, że nie upilnowałem wszystkiego, ale miałem duże zaległości na forum, głównie dzięki kochanej tepsie, która znów odcięła mnie (zapewne nie z własnej winy...) od sieci. Net odzyskałem jakiś tydzień temu, akurat jak zwaliła się na mnie edukacja i nawet nie miałem zbytnio czasu przglądać te kilka tysięcy postów, które wysmażyliście... Jeszcze raz przepraszam.

Wracając do tematu. Poproszę też zawczasu, aby ktoś mnie ewentualnie poprawił, bo nie wiem, czy dokładnie zrozumiałem sytuację. Otóż jest tu konflikt Vampa i Anga, do którego swoje trzy słowa dorzucić postanowili inni. Ang podpada poziomem swoich postów, Vamp nie może go przekonać, żeby się poprawił. Nie wiem, czy jest to jeszcze powód do jakiejś poważnej wojny, ale obie strony mają swoje argumenty (i, niestety, "argumenty") i żadna nie chce ustąpić. Powiem tak - po trochu rację macie obaj (mówię tu o Vampie i Angu, bo to w zasadzie na nich skupia się ten topic). Ang z tym, że każdy wypowiadać może swoje myśli, a Vamp w tym, że wszyscy byśmy chcieli, aby nasze forum trzymało poziom. Kompromisu, wydaje mi się, nie można nie dostrzec - trzeba wypowiadać swoje mądre myśli, głupie zostawiając dla siebie, ewentualnie na priva. Nie mówię tutaj o ubieraniu ich w jakieś wyszukane słowa (wielu z nas tego nie robi, ale jednak ciekawą uwagę rzucić potrafi), ale jednak poziom jakiś mieć powinny. Wydaje mi się, Ang, że twoja niechęć do zmieniania samego siebie, nie jest czymś zasługującym na bycie z tego dumnym. Pomijając już inne implikacje tego, chcę tylko zauważyć, że zwykle coś piszesz (tudzież pisałeś) bez dalszego spojrzenia na ewentualne konsekwencje swoich słów - i skończyło się to miesięcznym banem, który, jak widzę, niewiele cię nauczył. Wybacz, ale posty typu "
Angbandrider pisze:Ja przynajmniej mam swój serwis . Z którego mogę być dumny bo zajmuje czwarte miejsce na Fantasy Topliście - ach znowu ta ludzka zazdrość, to cie kiedyś zabije Vamp

nie znajdują u mnie żadnego uznania, a i u innych z pewnością też nie. Pamiętaj, że raz już podpadłeś, więc teraz każdy będzie krytyczniej cię oceniał i patrzył przez pryzmat owej niesławnej wpadki z '11.IX'. Na twoim miejscu postarałbym się najpierw odrobić reputację, pokazać, że tamte słowa były tylko nieszczęsną głupotą, za którą wzięło się odpowiedzialność bez szemrania, jak na człowieka honoru przystało. Widzę, że jednak nie robisz sobie z tego wiele. Pomyśl, do czego może to dalej doprowadzić.
Vamp może rzeczywiście trochę przesadza, wzywając całe forum na świadka swojej opinii o Angu - rzecz jednak w tym, że ja (i bardzo wielu spośród forumowiczów) mu ufam, znam go i mam wyrobioną o nim spójną opinię. O tobie, Ang, jeszcze nie. Problem polega na tym, że wcale nie starasz się (przynajmniej ja tego nie zauważyłem) wyrobić w nas opinii człowieka godnego zaufania.
Nie jest to bynajmniej żaden atak na twoją osobę, bo ja nie zwykłem takich rzeczy czynić, ale chciałbym tylko, żebyś przemyślał sobie to, co napisałem. Jeżeli ci się nie podobają pewne - nieformalne nawet - reguły panujące na tym forum, nikt cię tu przecież siłą nie trzyma i zawsze możesz poszukać sobie towarzystwa, które będzie reprezentowało taką samą postawę, jak ty obecnie. Ale jeśli zechcesz tu z nami zostać i współtworzyć to forum, weź sobie do serca moje słowa i postaraj się o trochę krytycyzmu względem własnej osoby. Jak sam powiedziałeś, dałem ci szansę zrehabilitowania się. Szkoda, że jak na razie wcale jej nie wykorzystujesz.
Następnej może nie być.


Ten wątek zostawię do jutra wieczór, jak dalej będzie tu wrzało od kłótni, zostanie zamknięty. Ja wiem, że historia tego forum to historia konfliktów, w tym kilku takich, o których co poniektórzy chcieliby pewnie dawno zapomnieć... :P Ale nie zapominajmy, że jakoś owe spory zostały rozwiązane, a niegdysiejsi wrogowie są teraz na forum dobrymi kumplami. Chciałbym, aby tak było i tym razem.
"Diese nadmierne sformalizowanie starożytnego prawa zeigt Jurisprudenz jako rzecz tego samego rodzaju, als d. religiösen Formalitäten z B. Auguris etc. od. d. Hokus Pokus des znachorów der savages" -- Karol Marks
Awatar użytkownika
RaF
Katedralny Malkontent
 
Posty: 3498
Rejestracja: pt 04.10.2002 22:24
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Angbandrider » śr 15.10.2003 19:59

Powoli panowie nie tak spontanicznie, po malutku, tyle tych moich wad że już sam się połapać nie mogę :D, no więc tak:

Avathar pisze:O forum sie nie wypowiem bo go nie znam , ale szczerze mówiąc zapewne sie nie umywa do Katedry.


No fakt troszeczke brakuje, nigdy nie poddawałem tego wontpliwości ale tam nie muszę "być twardzielem" - jak to ładnie określiłeś, bo jestem jednym z równych, tu natomiast niektóre tematy mnie interesują i wypowiedzi niektórych osób ot co.

Avathar pisze:Torgarn pyta sie po co ten topic ?? Po to ,żeby Ang nauczył się czegoś , a mianowicie uczyć sie na własnych błędach.


Stosujesz podobną metodę jak mój dziadek - chciał żebym został fizykiem jądrowym - jakoś mu nie wyszło :D. Kolejny przykład megalomanii i co czujesz sie teraz lepszy :D.

Wampirek pisze: Przyszedłeś się chwalić ????


Po pierwsze jakbym chciał to mam czym, po drugie to Vampday rzucił hasło apropos mojego serwisu, jakżebym mógł niezripostować - muszę się zachować jak matka broniąca swego dziecka inaczej cóżby ze mnie za matka była.


Sztickin pisze:Jak ja lubię takie forumowe konflikty... wreszcie coś się dzieje, nie ma smętów


Też jestem tego zdania


Avathar pisze: Sztamy sobie nie damy , bo uważam ,że u Anga były solidne przejawy chamstwa , za które powinien zostać ukarany.


Pare postów wyżej mówiłeś coś o jakiejś solidarności hmmm....a może mi się zdawało.

Oj moje siły powoli się kończą - "Nec hercules contra plures" - za dużo was, chyba przestanę tu pisać to mnie wykańcza nerwowo ojej, czas na małą przerwę, przynajmniej na razie.
I am the fallen angel who will punish you for all your sins
Awatar użytkownika
Angbandrider
Rycerz
Rycerz
 
Posty: 252
Rejestracja: pn 30.06.2003 20:11
Lokalizacja: prosto z piekła

Postautor: Avathar » śr 15.10.2003 20:02

No i racja RaF ... ale znająć Anga ( i czytając jego posty ) oleje on to. Przecież jego zdanie jest ostateczne , prawdziwe i nieodwołalne. Niestety , niektórzy sie poprostu nie zmieniają. Choć mam nadzieje ,że będę mógł wkrótce już ze spokojem czytać wszystkie posty.

Pozdrawiam.
Obrazek
Avathar
Lord
Lord
 
Posty: 1245
Rejestracja: sob 02.11.2002 0:18
Lokalizacja: Gdynia / Poznań

Postautor: Angbandrider » śr 15.10.2003 20:08

Sorry ale nie zauważyłem postu Rafa bo pisałem swój. No cuż "na władze nie poradze" - jak to się mówi, nie pozostaje mi nic innego jak zaprzestać pisania w tym temacie, bo racji wam nie przyznam.

Pozdrawiam
I am the fallen angel who will punish you for all your sins
Awatar użytkownika
Angbandrider
Rycerz
Rycerz
 
Posty: 252
Rejestracja: pn 30.06.2003 20:11
Lokalizacja: prosto z piekła

Postautor: Alganothorn » śr 15.10.2003 20:22

nie wkraczałem w ten konflikt, zostałem w niego wciągnięty w jego 'początkowej', czyli 'przedbanowej' fazie;
nie uważam, żeby było koniecznym pisać co myślę o którymkolwiek z użytkowników forum, bo jest to sprawa między mną a nim, czasami jeszcze dochodzi admin;
nie uważam też, że powinienem manifestować poparcie dla kogokolwiek - osoby zainteresowane znają moje zdanie i nie potrzebują jakichś pisemnych deklaracji, któe czasami wyglądaja dość śmiesznie;
opuszczam topic
pozdrawiam
We've all been raised on television to believe that one day we'd all be millionaires, and movie gods, and rock stars. But we won't. And we're slowly learning that fact. And we're very, very pissed off.
Awatar użytkownika
Alganothorn
Monarcha
Monarcha
 
Posty: 5085
Rejestracja: pn 06.01.2003 23:02
Lokalizacja: point of no return

Postautor: RaF » śr 15.10.2003 20:34

Angbandrider pisze:Sorry ale nie zauważyłem postu Rafa bo pisałem swój. No cuż "na władze nie poradze" - jak to się mówi, nie pozostaje mi nic innego jak zaprzestać pisania w tym temacie, bo racji wam nie przyznam.

Pozdrawiam

Chyba nie zrozumiałeś. Tu nie chodzi tylko o ten temat. Chodzi o CAŁE forum, co zresztą zaznaczyłem w swoim poście. Tak więc ostateczny wybór - albo "our way", albo "highway", że się tak wyrażę.
"Diese nadmierne sformalizowanie starożytnego prawa zeigt Jurisprudenz jako rzecz tego samego rodzaju, als d. religiösen Formalitäten z B. Auguris etc. od. d. Hokus Pokus des znachorów der savages" -- Karol Marks
Awatar użytkownika
RaF
Katedralny Malkontent
 
Posty: 3498
Rejestracja: pt 04.10.2002 22:24
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Vampdey » śr 15.10.2003 20:38

W takim razie określenie mojej rodziny żywymi trupami, którzy powinni już nie żyć, a koszt ich leczenia i egzystencji powinien być wyslany głodującym ludziom sie do tego liczy? :evil:
Awatar użytkownika
Vampdey
Katedralny Malkontent
 
Posty: 3946
Rejestracja: sob 16.11.2002 20:34
Lokalizacja: Bełchatów/Łódź

Postautor: Sorden » czw 16.10.2003 0:00

PANOWIE
LOL
Dzieki temu tematowi, zobaczylem z kim mam doczynienia na forum...
Pozdrawiam !
Koniec...
Love, Trance & Psychedelic !
Awatar użytkownika
Sorden
Pretorianin
Pretorianin
 
Posty: 1238
Rejestracja: wt 05.11.2002 23:34
Lokalizacja: Gliwice

Postautor: Jakub Cieślak » czw 16.10.2003 11:50

Angbandrider jest kontrowersyjną postacią na naszym forum. Jednak ludzkiego wymiaru i własnego poczucia wartości przydaje mu fakt, że powrócił na nasze forum po banicji i dalej ma odwagę z nami rozmawiać i prosi nas o wybaczenie mu błędów. Wybaczyć możemy, ale nie zapomnimy o Twoich błędach. Ty też o nich nie zapominaj, bo człowiek uczy się na błędach. Taka lekcja życia ma Cię kształtować jako wartościowego człowieka, jeżeli nie odnajdujesz w tym żadnej lekcji dla siebie, to tylko źle świadczy o Tobie. Pamiętajmy o błędach, ale nie zatracajmy się w ich rozdrapywaniu i rozgryzaniu. Cała sytuacja wygląda tak, że mam wrażenie, że obcujemy z przestępcą, którego grzechy (za które już swoje odsiedział) zasłaniają nam obraz jego jako człowieka, z którym można współistnieć.
Obrazek
Mistrz Gimli powiada:
Cisza nie leży w naturze krasnoludów. Jednakże w lochach pełnych orków jest ona jak najbardziej wskazana.
Awatar użytkownika
Jakub Cieślak
Prefekt
Prefekt
 
Posty: 4010
Rejestracja: czw 12.12.2002 22:24
Lokalizacja: JózefOFF k. Otwocka

Postautor: Angbandrider » czw 16.10.2003 12:01

No cóż takie argumenty przemawiają do mnie w stu procentach, postaram się do nich zastosować.
Jednocześnie proszę o zamknięcie topiku i wykasowanie postów po moim, mam już dosyć bzdetów i złośliwości jakich się tu nasłuchałem, a cel założony czy też nie, jak mniemam osiągnęliście - a o to chyba chodziło.

Pozdrawiam
I am the fallen angel who will punish you for all your sins
Awatar użytkownika
Angbandrider
Rycerz
Rycerz
 
Posty: 252
Rejestracja: pn 30.06.2003 20:11
Lokalizacja: prosto z piekła

Poprzednia

Wróć do Offtopicownia

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości

cron