Kobiety

Czyli tutaj rozmawiamy o wszystkim i o niczym... ;)

Postautor: Jakub Cieślak » pt 28.11.2003 7:35

Niektórzy potrafią się kłócić ze sobą nieustająco i jakoś im to kompletnie nie przeszkadza w byciu szczęśliwą parą. Zupełnie dla mnie niezrozumiały ewenement.
Odnośnie omawiania swoich wątpliwości: to wszystko zależy tylko i wyłącznie od osobowości, jakie problemy będziemy chcieli unaocznić, a jakie przemilczymy jako zbyt błache.
Odnośnie związania się ze starszą rudowłosą Joanną mogę jedynie stwierdzić, że jesteś niewątpliwie szczęśliwym człowiekiem.
Obrazek
Mistrz Gimli powiada:
Cisza nie leży w naturze krasnoludów. Jednakże w lochach pełnych orków jest ona jak najbardziej wskazana.
Awatar użytkownika
Jakub Cieślak
Prefekt
Prefekt
 
Posty: 4010
Rejestracja: czw 12.12.2002 22:24
Lokalizacja: JózefOFF k. Otwocka

Postautor: Shizm » pt 28.11.2003 22:41

JC:
Jak sobie moge wyobrazic szczescie to tylko z nia, ale jak to mowia: "KAZDA ZMORA ZNAJDZIE SWOJEGO AMATORA" :mrgreen:

Co do klotni, to moze to i nie przeszkadza, ale czasami w uniesieniu mozna powiedziec za duzo, albo nie tak jak by sie chciale (znamy to z forumowej autopsji :mrgreen: ) i bedzie wiele przykrosci. osobiscie jestem typem klotliwym, ale jakos z Asia nie mam tematu do klutni. Ja nawet rozumiem to, ze takie zachowanie czasami jest uznawane za wlezienie pod pantofel, ale nawte jezeji tak jest to ja sie tak nie czuje i jest mi dobrze.

A skoro juz tak mowie o sposobach kobiet na nas facetow, to chcialbym wiedziec ilu takim zabiegom zostaliscie poddani i jakie byly tego skutki?

Pozdrawiam!!!!!!
A dream that will come true is not a real dream
Obrazek
Awatar użytkownika
Shizm
Pretorianin
Pretorianin
 
Posty: 939
Rejestracja: wt 12.11.2002 11:09
Lokalizacja: Guild Wars [MARS]

Postautor: Jakub Cieślak » sob 29.11.2003 8:28

Kilkakrotnie byłem poddany swataniu, czasem tajnemu. Straszny moment, kiedy odkrywasz, że jesteś przedmiotem jakiegoś spisku. Jednak wolę to niż jak jestem na siłę swatany z istotą, która kompletnie nie mieści się w ramach mojego typu. Doznałem raz usilnego swatania z koleżanką, która nie była w moim typie i myślałem, że zatłukę swatkę.
A bycie podrywanym przez kobiety to chyba najmilszy komplement jaki może otrzymać mężczyzna. Hihi, raz to było nawet bardzo niebezpieczne...
Obrazek
Mistrz Gimli powiada:
Cisza nie leży w naturze krasnoludów. Jednakże w lochach pełnych orków jest ona jak najbardziej wskazana.
Awatar użytkownika
Jakub Cieślak
Prefekt
Prefekt
 
Posty: 4010
Rejestracja: czw 12.12.2002 22:24
Lokalizacja: JózefOFF k. Otwocka

Postautor: Shizm » sob 29.11.2003 23:58

Troche sie niezrozumielismy JC, mi bardziej chodzilo o sposoby kobiet na partnerow. Jak np. chca pójsc na zakupy, ty jestes zeczony, a tu nagle sam proponujesz, ze z nia pojdziesz. Albo proponujesz, ze pujdziecie gdzies z jej znajomymi.

My faceci myslimy, ze to nasze pomysly i propozycje, a czesto jest tak, ze to kobiety nami MANIPULUJA. Tak Panowie, nie mozna czasami wszystkiego przemilczec. musimy mowic :mrgreen:

Pozdrawiam!!!!!!!!!
A dream that will come true is not a real dream
Obrazek
Awatar użytkownika
Shizm
Pretorianin
Pretorianin
 
Posty: 939
Rejestracja: wt 12.11.2002 11:09
Lokalizacja: Guild Wars [MARS]

Postautor: Jakub Cieślak » ndz 30.11.2003 3:34

Ach, taka manipulacja odbywa się w obydwu kierunkach i my tu nie jesteśmy bez winy. Wstyd więc o tym mówić.
Obrazek
Mistrz Gimli powiada:
Cisza nie leży w naturze krasnoludów. Jednakże w lochach pełnych orków jest ona jak najbardziej wskazana.
Awatar użytkownika
Jakub Cieślak
Prefekt
Prefekt
 
Posty: 4010
Rejestracja: czw 12.12.2002 22:24
Lokalizacja: JózefOFF k. Otwocka

Postautor: Shizm » ndz 30.11.2003 3:55

Ja jakos nie zauwazylem takiej manipulacji ze srony facetow.

Jestem czlowiekiem i nic co ludzkie nie jest mi obce JC, nie wstydze sie niczego :mrgreen:

No to sie tera przyznawaj manipulancie, cozes zrobil, ze sie wstydzisz :mrgreen:

Pozdrawiam!!!!!!!!!!!!!!!
A dream that will come true is not a real dream
Obrazek
Awatar użytkownika
Shizm
Pretorianin
Pretorianin
 
Posty: 939
Rejestracja: wt 12.11.2002 11:09
Lokalizacja: Guild Wars [MARS]

Postautor: Jakub Cieślak » ndz 30.11.2003 10:42

Do niczego się nie przyznam.
Taki już jestem,
Zimny Drań.
Obrazek
Mistrz Gimli powiada:
Cisza nie leży w naturze krasnoludów. Jednakże w lochach pełnych orków jest ona jak najbardziej wskazana.
Awatar użytkownika
Jakub Cieślak
Prefekt
Prefekt
 
Posty: 4010
Rejestracja: czw 12.12.2002 22:24
Lokalizacja: JózefOFF k. Otwocka

Postautor: Seven » pt 20.02.2004 15:40

Kobieta inteligentną być musi przede wszystkim nie zbiorem tempych myśli w stylu która torebka pasuje mi do włosów czy też fajny macho może postawi mi drina. Nie próbuje uogólniać ale sporo takich się spotyka. Jeśli chodzi o sam wygląd to:
NISKA
RUDA
NIEZACHUDA
PIEGOWATA
I CYCATA hehe
To moja mała rymowanka na temat preferencji co do urody kobiecej.

pozdrowionka :twisted:
Blood
Only that is sweet
Awatar użytkownika
Seven
Pustelnik
Pustelnik
 
Posty: 10
Rejestracja: wt 21.10.2003 9:21
Lokalizacja: whitestock

Postautor: Chiii » śr 17.03.2004 10:46

taa może jeszcze przeprowadzicie ankiete wsród forumowiczek , która jak wygląda :twisted:
I get lost in the nothingness inside of me
Awatar użytkownika
Chiii
Lady
Lady
 
Posty: 35
Rejestracja: ndz 15.02.2004 0:43
Lokalizacja: Olsztyn

Postautor: Tyhagara » śr 17.03.2004 14:28

Chiii świetny pomysł, proponuje podać wymiary, zainteresowania i dołączyć zdjęcie. A My faceci zrobimy ankietę i zagłosujemy. NAJSEKSOWNIEJSZA FORUMOWICZKA KATEDRY. Wygraną może być jakiś fajowy obrazek nad nikiem, (zamiast tych dziwnych czerwonych ust).
Co wy na to chłopaki?
Tyhagara
Paladyn
Paladyn
 
Posty: 704
Rejestracja: ndz 11.01.2004 15:30

Postautor: Hifidelic » śr 17.03.2004 14:44

He, he... Pomysł mi się podoba :)
Obrazek
Debian Sid i jest git!
Awatar użytkownika
Hifidelic
Spammer!!!
Spammer!!!
 
Posty: 1137
Rejestracja: ndz 13.07.2003 18:27
Lokalizacja: Uroczysko

Postautor: Jakub Cieślak » śr 17.03.2004 14:50

Wiecie, nie kierujmy się w stronę seksistowskiego podejścia do użytkowniczek forum. Żarty żartami, ale wejdzie jakiś niezorientowany i zacznie szczekać. Nie trujmy zdrowej atmosfery. Bo zaraz ktoś wpadnie na konkurs mokrego podkoszulka. Ten akurat konkurs chętnie ogłosiłbym względem wszystkich użytkowników forum- mogłaby być niezła zabawa i dużo śmiechu...
Obrazek
Mistrz Gimli powiada:
Cisza nie leży w naturze krasnoludów. Jednakże w lochach pełnych orków jest ona jak najbardziej wskazana.
Awatar użytkownika
Jakub Cieślak
Prefekt
Prefekt
 
Posty: 4010
Rejestracja: czw 12.12.2002 22:24
Lokalizacja: JózefOFF k. Otwocka

Postautor: Alganothorn » śr 17.03.2004 15:10

JC => wszelkie zarzuty o seksizm mogą być uciszone jednym posunięciem: równoczesnym wyborem najseksowniejszego użytkownika płci tzw. brzydkiej...
;-)
pozdrawiam
ps. i co, nie ma kontrargumentu, prawda? :D
We've all been raised on television to believe that one day we'd all be millionaires, and movie gods, and rock stars. But we won't. And we're slowly learning that fact. And we're very, very pissed off.
Awatar użytkownika
Alganothorn
Monarcha
Monarcha
 
Posty: 5085
Rejestracja: pn 06.01.2003 23:02
Lokalizacja: point of no return

Postautor: Hifidelic » śr 17.03.2004 15:14

Co JC, chyba nie wymiękniesz?
:D
Obrazek
Debian Sid i jest git!
Awatar użytkownika
Hifidelic
Spammer!!!
Spammer!!!
 
Posty: 1137
Rejestracja: ndz 13.07.2003 18:27
Lokalizacja: Uroczysko

Postautor: Jakub Cieślak » śr 17.03.2004 15:49

Algu, Twój pomysł jest w zasadzie rozwinięciem pomysłu konkursu mokrego podkoszulka. Więc czemu miałbym składać jakieś kontrargumenty, kontrpropozycje, kontrapunkty i inne kontry? Proponuję pierwszy pokaz w stroju wieczorowym, galowym...
Obrazek
Mistrz Gimli powiada:
Cisza nie leży w naturze krasnoludów. Jednakże w lochach pełnych orków jest ona jak najbardziej wskazana.
Awatar użytkownika
Jakub Cieślak
Prefekt
Prefekt
 
Posty: 4010
Rejestracja: czw 12.12.2002 22:24
Lokalizacja: JózefOFF k. Otwocka

Postautor: Hifidelic » śr 17.03.2004 16:31

Wchodzę w to :D
Prześlę Ci, Drogi JC (ale rym) zdjęcie konkursowe na skrzynkę :D
Obrazek
Debian Sid i jest git!
Awatar użytkownika
Hifidelic
Spammer!!!
Spammer!!!
 
Posty: 1137
Rejestracja: ndz 13.07.2003 18:27
Lokalizacja: Uroczysko

Postautor: Jakub Cieślak » śr 17.03.2004 16:36

Przesyłaj, po pracy wrzucę na serwer i podrzucę na stronę. Moje pseudo galowe jest z imprezy a'la lata 70. Chyba, że ma być pełna gala. To trzeba będzie poszukać.
Obrazek
Mistrz Gimli powiada:
Cisza nie leży w naturze krasnoludów. Jednakże w lochach pełnych orków jest ona jak najbardziej wskazana.
Awatar użytkownika
Jakub Cieślak
Prefekt
Prefekt
 
Posty: 4010
Rejestracja: czw 12.12.2002 22:24
Lokalizacja: JózefOFF k. Otwocka

Postautor: Alganothorn » śr 17.03.2004 17:16

serio:
jeśli ustalamy takie wybory, to w grę wchodzą wszystkie zdjęcia z właściwego topicu, można dorzucać, można pozostać przy obecnych, ale głosowania w odrębnym trzeba by zrobić...
hmmm, do tego może jeszcze miss i mister publiczności?
;-)
pozdrawiam
We've all been raised on television to believe that one day we'd all be millionaires, and movie gods, and rock stars. But we won't. And we're slowly learning that fact. And we're very, very pissed off.
Awatar użytkownika
Alganothorn
Monarcha
Monarcha
 
Posty: 5085
Rejestracja: pn 06.01.2003 23:02
Lokalizacja: point of no return

Postautor: bejzkik » śr 17.03.2004 18:07

aaaaaaaaaaaaaa

hifi!



ty

ty

ty ratmanie!!!!!
bejzkik
Lord
Lord
 
Posty: 1581
Rejestracja: sob 10.05.2003 11:27
Lokalizacja: sosnowiec/krakow

Postautor: Chaon » czw 18.03.2004 0:27

Ja proponuję zrobić konkurs na mistera spoconego podkoszulka. Już nikt na to forum nie zajrzy.
Co do innych konkursów - ja mógłbym dać swoje najnowsze fotki, ale chcę żeby w tym konkursie inni też mieli szansę ;-)
Czy nie czujesz całą swoją duszą jak staliśmy się niczym bogowie?
Awatar użytkownika
Chaon
Lord
Lord
 
Posty: 1065
Rejestracja: pn 16.12.2002 23:20
Lokalizacja: Szczecin

Postautor: Alganothorn » czw 18.03.2004 8:56

zasadniczo zależy to Chaonie wszystko od tego jak kto się prezentuje...
...może takie fotki przyciągną tu zupełnie nowych użytkowników...
:D
pozdrawiam
ps. jak dla mnie kwestia zdjęć i wyborów jest na inny topic, więcej tutaj o tym pisać nie będę - mam wyrzuty sumienia, że śmiecę... :-(
We've all been raised on television to believe that one day we'd all be millionaires, and movie gods, and rock stars. But we won't. And we're slowly learning that fact. And we're very, very pissed off.
Awatar użytkownika
Alganothorn
Monarcha
Monarcha
 
Posty: 5085
Rejestracja: pn 06.01.2003 23:02
Lokalizacja: point of no return

Poprzednia

Wróć do Offtopicownia

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości

cron