Azirafala, Alganothorna i Wotana wyprawy po Warszawie...

Czyli tutaj rozmawiamy o wszystkim i o niczym... ;)

Postautor: Chaon » sob 24.07.2004 20:39

Zgadzam się z Jakubem - zdjęcia są super! Berenika wygląda przepięknie. Wotanie, jesteś szczęściarzem (ale na pewno o tym wiesz :wink: ). Alganothornie, nie wiem skąd Twoje obawy, dobrze wyszedłeś na tych zdjęciach :) Właściwie to wyglądasz tak jak sobie Ciebie wyobrażałem. A do tego kojarzysz mi się z Hektorem z Iliady - w sumie to sam nie wiem czemu :) Ty zaś Jakubie wyglądasz bardzo sympatycznie, przynajmniej na tych zdjęciach :wink: Szkoda tylko że zostały one zrobione w takim otoczeniu - od samego patrzenia na to słońce i piasek ogarnia mnie zmęczenie i znużenie czterdziestostopniowego upału :wink:
Czy nie czujesz całą swoją duszą jak staliśmy się niczym bogowie?
Awatar użytkownika
Chaon
Lord
Lord
 
Posty: 1065
Rejestracja: pn 16.12.2002 23:20
Lokalizacja: Szczecin

Postautor: Tullaris » sob 24.07.2004 21:55

spytam wprost : czy grono warszawskich podróżników to zamknięty krąg ??
Stan : "Oh my God! They killed Kenny"
Kyle : "You bastards!"
Awatar użytkownika
Tullaris
Pretorianin
Pretorianin
 
Posty: 70
Rejestracja: czw 10.04.2003 18:25
Lokalizacja: Cynazja

Postautor: Wotan » sob 24.07.2004 22:03

odpowiem wprost: raczej nie
http://www.allsecrets.co.uk
moj film...
http://www.well-known-artist.com
Moja nowa odkurzona www, zapraszam!
http://www.vimeo.com/1271372 - moj showreel
Wotan
Pretorianin
Pretorianin
 
Posty: 1160
Rejestracja: pt 04.10.2002 23:52
Lokalizacja: Varsovia

Postautor: RaF » ndz 25.07.2004 2:20

Jasne, że nie. A żeby to udowodnić, w dniu bliżej nieokreślonym ma się odbyć bliżej nieokreślona impreza o bliżej nieokreślonych atrakcjach (choć główną atrakcją wydaje się być urżnięcie się do nieprzytomności przez co poniektórych radosnych ircowników). Kto by zechciał, mógłby wpaść (choć wieść niesie coś o lasach, więc mogłoby być niebezpiecznie). Jakby pojawiły się w międzyczasie jakieś szczegóły (może jutro, znaczy dzisiaj), to je tu podam. O ile oczywiście pierwej mnie nie zlinczując, chcąc zachować jak najwięcej produktów fermentacji wszelakiej dla siebie.

Cholera późno już. Jak ja na jutro... na dzisiaj wstanę? :(
"Diese nadmierne sformalizowanie starożytnego prawa zeigt Jurisprudenz jako rzecz tego samego rodzaju, als d. religiösen Formalitäten z B. Auguris etc. od. d. Hokus Pokus des znachorów der savages" -- Karol Marks
Awatar użytkownika
RaF
Katedralny Malkontent
 
Posty: 3498
Rejestracja: pt 04.10.2002 22:24
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Jakub Cieślak » ndz 25.07.2004 8:28

Tak, część ludków może się spotka w przeciągu najbliższych dwóch tygodni (Azi, Hifi- nawijajcie tutaj), ja będę organizował jakiś pożądny spęd dopiero po swoim urlopie, czyli po 14tym sierpnia. Zapraszam wszystkich serdecznie!
Obrazek
Mistrz Gimli powiada:
Cisza nie leży w naturze krasnoludów. Jednakże w lochach pełnych orków jest ona jak najbardziej wskazana.
Awatar użytkownika
Jakub Cieślak
Prefekt
Prefekt
 
Posty: 4010
Rejestracja: czw 12.12.2002 22:24
Lokalizacja: JózefOFF k. Otwocka

Postautor: Alganothorn » pn 26.07.2004 7:50

albo Fish, albo Hektor...
...z tych dwóch wybieram Hektora
;-)
choć to może mało optymistyczna wróżba na koniec żywota
:-)
rozbroił mnie Chaon: Ty zaś Jakubie wyglądasz bardzo sympatycznie, przynajmniej na tych zdjęciach ...
:D
zapewniam: w oryginale prezentuje się równie sympatycznie
:-)
szczerze powiem, że na zdjęciach, które mnie obawami obdarzyły wypadłem znacznie, znacznie gorzej - stąd taki popłoch z mej strony
pozdrawiam
We've all been raised on television to believe that one day we'd all be millionaires, and movie gods, and rock stars. But we won't. And we're slowly learning that fact. And we're very, very pissed off.
Awatar użytkownika
Alganothorn
Monarcha
Monarcha
 
Posty: 5085
Rejestracja: pn 06.01.2003 23:02
Lokalizacja: point of no return

Postautor: Jakub Cieślak » pn 26.07.2004 9:36

Chaon nie może niestety być pewnym, czy jestem równie sympatyczny poza zdjęciami. Cieszę się więc Twoją opinią, Algu. Generalnie staram się być miły non stop dla każdego i nie tylko na zdjęciach. Zapraszam, Chaonie, na spęd katedralny po moim urlopie. Będziesz miał okazję sprawdzić słowa Alga i poznać sympatyczność pozostałej bandy katedrowców, którzy piszą się na wypad.
Obrazek
Mistrz Gimli powiada:
Cisza nie leży w naturze krasnoludów. Jednakże w lochach pełnych orków jest ona jak najbardziej wskazana.
Awatar użytkownika
Jakub Cieślak
Prefekt
Prefekt
 
Posty: 4010
Rejestracja: czw 12.12.2002 22:24
Lokalizacja: JózefOFF k. Otwocka

Postautor: Alganothorn » pn 26.07.2004 9:40

nie strasz, nie strasz: sporządź zaproszenia, podaj lokalizację czasoprzestrzenną, coby ludzie mogli zacząć czas rezerwować, jeśli zostaną zaliczeni w pcozet gości...
...ciekawym zwłaszcza jednego 'elementu' potencjalnego spotkania, ale jakiego - zatrzymamdla siebie...
;-)
pozdrawiam
ps. potwierdzam raz jeszcze, JC stara się być miły i na ogół mu to wychodzi...ba, rzekłbym, że anwet naturalnie mu z sympatycznością się wygląda :-)
We've all been raised on television to believe that one day we'd all be millionaires, and movie gods, and rock stars. But we won't. And we're slowly learning that fact. And we're very, very pissed off.
Awatar użytkownika
Alganothorn
Monarcha
Monarcha
 
Posty: 5085
Rejestracja: pn 06.01.2003 23:02
Lokalizacja: point of no return

Postautor: Louen » pn 26.07.2004 12:34

Jakub Cieślak pisze:Nie potwierdzam też tego, że szczekacz powstał na podstawie mojego własnego wyglądu. Mam mniejsze zęby, mniejsze oczy i nie mam takiej czapeczki.

no ale czapeczkę to akurat mógłbyś mieć... ;)
co do podobieństwa to chyba każdy przede wszystkim jest podobny do siebie...
no i jak na wycieczke rowerową to trochę mało tych rowerów widać... a jeżeli już to stoicie w bezpiecznej od nich odległości ;)
wzorem dla mnie są zimą misie...
Awatar użytkownika
Louen
Rycerz
Rycerz
 
Posty: 412
Rejestracja: wt 02.09.2003 9:28
Lokalizacja: Łódź

Postautor: Alganothorn » śr 28.07.2004 8:04

rowerów było tyle, co uczestników;
a fotografowani stoją zdala od rowerów, bowiem w innym wypadku wszyscy by zwracali uwagę na pojazdy, nie ludzi...
...na pewno el draque jest ciekawszym obiektem do fotografowania ode mnie
:D
pozdrawiam
We've all been raised on television to believe that one day we'd all be millionaires, and movie gods, and rock stars. But we won't. And we're slowly learning that fact. And we're very, very pissed off.
Awatar użytkownika
Alganothorn
Monarcha
Monarcha
 
Posty: 5085
Rejestracja: pn 06.01.2003 23:02
Lokalizacja: point of no return

Postautor: Jakub Cieślak » śr 28.07.2004 21:55

Terminy będę ustalał jak się dowiem, jaki rozkład jazdy będę miał w sierpniu, po urlopie. Może uda mi się jeszcze przed urlopem coś zapodać. Jak nie, to będziemy myśleć o końcówce sierpnia.
Obrazek
Mistrz Gimli powiada:
Cisza nie leży w naturze krasnoludów. Jednakże w lochach pełnych orków jest ona jak najbardziej wskazana.
Awatar użytkownika
Jakub Cieślak
Prefekt
Prefekt
 
Posty: 4010
Rejestracja: czw 12.12.2002 22:24
Lokalizacja: JózefOFF k. Otwocka

Postautor: Jakub Cieślak » czw 29.07.2004 23:27

A o to i terminy, kiedy ja mogę moderować spotkanie typu "Spęd leśny katedralny" w lasach warszawskich:

17 wtorek, 19 czwartek, 20 piątek

22 niedziela

26 czwartek

Wszyscy zainteresowani niech wpisują terminy, kiedy oni mogliby w tym czasie się pobawić. Podliczymy średnią i wybierzemy dzień, który będzie najbardziej odpowiadał grupie zainteresowanych. Mowa tu o spędzie leśnym z alkoholem ewentualnym w ręku. Godzina zboru to pewnie jakieś godziny wczesne popołudniowe, lub coś w pobliżu. Dołączenie w późniejszych godzinach jak najbardziej możliwe.
Obrazek
Mistrz Gimli powiada:
Cisza nie leży w naturze krasnoludów. Jednakże w lochach pełnych orków jest ona jak najbardziej wskazana.
Awatar użytkownika
Jakub Cieślak
Prefekt
Prefekt
 
Posty: 4010
Rejestracja: czw 12.12.2002 22:24
Lokalizacja: JózefOFF k. Otwocka

Postautor: RaF » pt 30.07.2004 13:27

Mnie tam wszystkie powyzsze pasują. Trzeba by tylko miejsce ustalić jeszcze.
"Diese nadmierne sformalizowanie starożytnego prawa zeigt Jurisprudenz jako rzecz tego samego rodzaju, als d. religiösen Formalitäten z B. Auguris etc. od. d. Hokus Pokus des znachorów der savages" -- Karol Marks
Awatar użytkownika
RaF
Katedralny Malkontent
 
Posty: 3498
Rejestracja: pt 04.10.2002 22:24
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Alganothorn » pt 30.07.2004 14:57

more details bitte...
ile czasu, lokalizacja itp, itd - to zdeterminuje ewentualne deklaracje z mojej strony
pozdrawiam
We've all been raised on television to believe that one day we'd all be millionaires, and movie gods, and rock stars. But we won't. And we're slowly learning that fact. And we're very, very pissed off.
Awatar użytkownika
Alganothorn
Monarcha
Monarcha
 
Posty: 5085
Rejestracja: pn 06.01.2003 23:02
Lokalizacja: point of no return

Postautor: Jakub Cieślak » pt 30.07.2004 15:07

Najchętniej zbiórkę zarządziłbym w okolicach godziny 14:00/ 15:00 w jakimś dobrym miejscu startowym względem wybranego lasu. HiFi, miałeś jakieś ciekawe propozycje leśne. Przyblisz nam swoją koncepcję. Bo ja myślałem o naszej puszczy bliskiej. Z placu Wilsona bodajże suną tam autobusy.
Więcej szczegółów po urlopie.
Obrazek
Mistrz Gimli powiada:
Cisza nie leży w naturze krasnoludów. Jednakże w lochach pełnych orków jest ona jak najbardziej wskazana.
Awatar użytkownika
Jakub Cieślak
Prefekt
Prefekt
 
Posty: 4010
Rejestracja: czw 12.12.2002 22:24
Lokalizacja: JózefOFF k. Otwocka

Postautor: Azirafal » pt 30.07.2004 15:23

Ja do przyszłego czwartku (włącznie) jestem non-stop w robocie. Na piątek już jestem umówiony, niestety. Ale potem jak zawsze - wolne poniedziałki, piątki i niedziele po południu (koniec roboty o 15, gotowy do drogi od jakiejś 16). A że teraz wyrobiłem nadgodziny, to mogę kiedyś wziąść sobie dzień wolny w jakiś inny dzień :)
If you don't stand for something you'll fall for anything.
Awatar użytkownika
Azirafal
Arcypryk
 
Posty: 1938
Rejestracja: wt 07.01.2003 15:33
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: RaF » ndz 01.08.2004 19:06

eee w puszczy? toć to daleko straszliwie :?
"Diese nadmierne sformalizowanie starożytnego prawa zeigt Jurisprudenz jako rzecz tego samego rodzaju, als d. religiösen Formalitäten z B. Auguris etc. od. d. Hokus Pokus des znachorów der savages" -- Karol Marks
Awatar użytkownika
RaF
Katedralny Malkontent
 
Posty: 3498
Rejestracja: pt 04.10.2002 22:24
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Alganothorn » pn 02.08.2004 14:10

to niech każdy upubliczni swoje typy lokalizacyjne, może jakiś concensus się wypracuje...
:D
pozdrawiam
We've all been raised on television to believe that one day we'd all be millionaires, and movie gods, and rock stars. But we won't. And we're slowly learning that fact. And we're very, very pissed off.
Awatar użytkownika
Alganothorn
Monarcha
Monarcha
 
Posty: 5085
Rejestracja: pn 06.01.2003 23:02
Lokalizacja: point of no return

Postautor: Azirafal » pn 02.08.2004 18:49

Mnie tam bez raznicy (czyli "A nam wsio rawno!" :D ). Byleby byli fajni ludzie i dało się urżnąć :P

A tak serio - wszystko jedno, byleby w tym miesiącu i bylebyście podali czas i miejsce z wyprzedzeniem, to będę mógł sobe naładzić zastępswto w robocie na ten czas.

Przede wszystkim optowałbym za jakąś niedzielą lub czwartkiem, ale może być też jakiś piątek, lub poniedziałek. Inne dni mi zupełnie nie pasują :? A miejsce... Też bez różnicy - mogę u kogoś na chacie, mogę w lesie na alkotrekkingu, mogę w pubie, a mogę pod murkiem lub w bramie. Wybierajcie sobie, byleby niezbyt daleko od W-wy, bo mi się nie będzie chciało wyjeżdżać :P
If you don't stand for something you'll fall for anything.
Awatar użytkownika
Azirafal
Arcypryk
 
Posty: 1938
Rejestracja: wt 07.01.2003 15:33
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Saquariabdin » wt 03.08.2004 0:11

A może by tak w Katowicach, autostradą nie jest daleko:):) To skoro wy organizujecie w Warszawie, to ja szukam jakichś chętnych na leśne party z rusałkami w Katowicach, np: na Dolinie 3ech Stawów. Wszyscy zainteresowani zgłaszać się.
What Doesn't Kill Us Makes Us Stronger
Saquariabdin
Pustelnik
Pustelnik
 
Posty: 15
Rejestracja: pn 12.07.2004 1:19

Postautor: Alganothorn » wt 03.08.2004 8:14

dobra, jak widać dzielimy sie na ludzi, którzy zaakceptują niemal każdą opcję i takich, któzy maja jakąś konkretną wizję spotkania - tak lokalizacyjnie, jak i czasowo
;-)
propozycja do tych drugich: piszcie konkretnie jakie miejsca wam chodzą po głowie i jakie terminy...
można przyjąć, że Kabaty by odpadły z racji zatłoczenia, ale np. 'zameczek' bramny pod Wilanowem chyba już nie jest taką złą opcją? co do dojeżdżania - i tak umówimy się gdzieś w lewobrzeżnej stolicy
:-)
aha, spotkanie jest otwarte dla wszystkich chętnych - tak jakby ktoś miał wątpliwości
:D
pozdrawiam
ps. wreszcie ktoś kombinuje z jakimiś spotkaniami poza stolicą...
We've all been raised on television to believe that one day we'd all be millionaires, and movie gods, and rock stars. But we won't. And we're slowly learning that fact. And we're very, very pissed off.
Awatar użytkownika
Alganothorn
Monarcha
Monarcha
 
Posty: 5085
Rejestracja: pn 06.01.2003 23:02
Lokalizacja: point of no return

Postautor: Wotan » wt 03.08.2004 8:51

byłbym raczej za niedzielą 22drugiego
bo w tygodniu jeszcze nie wiem jak się z pracą ułoży

ale umawianie się o 15:00???
cóż to za wycieczka - 3 godzinna??
powinniśmy umówić się o 9:00 i cały dzień pochodzić w tym lesie, a nie 'szybko bo się robi ciemno'


poza tym grilla można zrobić, jak każdy weźmie coś do jedzenia i picia z sobą
http://www.allsecrets.co.uk
moj film...
http://www.well-known-artist.com
Moja nowa odkurzona www, zapraszam!
http://www.vimeo.com/1271372 - moj showreel
Wotan
Pretorianin
Pretorianin
 
Posty: 1160
Rejestracja: pt 04.10.2002 23:52
Lokalizacja: Varsovia

Postautor: Saquariabdin » wt 03.08.2004 10:39

A może by tak po 14stym września (wtedy chyba zamknę sesję :) ) zrobić sobie 3dniowy spęd pod namiotami, np nad jeziorem żywieckim. Okolica ładna, jest się gdzie wykąpać, dużo lasów i ryb i rusałek:):)Ja mówię poważnie. Gdybym zebrał grupę ok 6 osób lub więcej (wskazane), mógłbym się zająć organizacją tego. Może by się jeszcze jakieś atrakcje wymyśliło :twisted: !!!!!
What Doesn't Kill Us Makes Us Stronger
Saquariabdin
Pustelnik
Pustelnik
 
Posty: 15
Rejestracja: pn 12.07.2004 1:19

Postautor: RaF » wt 03.08.2004 12:48

ze spotkań stołecznych Wilanów mi leży jak najbardziej - najlepiej w tygodniu bo wtedy mam najlepszy dojazd (359 nie chodzi w weekendy, niestety)

co do propozycji Saqua, to jeżeli się spotkacie, to raczej beze mnie - bo któregoś-nastego września to ja edukację niestety zaczynam ;)
"Diese nadmierne sformalizowanie starożytnego prawa zeigt Jurisprudenz jako rzecz tego samego rodzaju, als d. religiösen Formalitäten z B. Auguris etc. od. d. Hokus Pokus des znachorów der savages" -- Karol Marks
Awatar użytkownika
RaF
Katedralny Malkontent
 
Posty: 3498
Rejestracja: pt 04.10.2002 22:24
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Azirafal » śr 11.08.2004 23:12

Tak się rozejrzałem, pomyślałem i przemyślałem wszystko, skonfrontowałem owe przemyślenia z datami podanymi nam przez JC i oto co mi wyszło. Najlepsze dni (te w których na 99% wziąłbym udział) to: 19 czwartek, 22 niedziela, 26 czwartek. Ostatecznie mógłbym się przejść w: 20 piątek. I to by było na tyle.

Niech reszta Warszawiaków (a także niw-warszawiaków, którzy mają zamiar jednak się z nami spotkać :D ) wpiszą "swoje" daty, w których najlepiej by im było się spotkać. 8)
If you don't stand for something you'll fall for anything.
Awatar użytkownika
Azirafal
Arcypryk
 
Posty: 1938
Rejestracja: wt 07.01.2003 15:33
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: RaF » śr 11.08.2004 23:24

Z puli Aziego najbardziej leżałyby mi 19 czwartek, 26 czwartek i 20 piątek. 22 niedziela od biedy też.

Trzeba tylko ustalić raz a dobrze miejsce :P
"Diese nadmierne sformalizowanie starożytnego prawa zeigt Jurisprudenz jako rzecz tego samego rodzaju, als d. religiösen Formalitäten z B. Auguris etc. od. d. Hokus Pokus des znachorów der savages" -- Karol Marks
Awatar użytkownika
RaF
Katedralny Malkontent
 
Posty: 3498
Rejestracja: pt 04.10.2002 22:24
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Alganothorn » czw 12.08.2004 8:29

wstępnie wszystkie daty są akceptowalne;
dokładna decyzja uzależniona jest od godziny i miejsca
;-)
pozdrawiam
We've all been raised on television to believe that one day we'd all be millionaires, and movie gods, and rock stars. But we won't. And we're slowly learning that fact. And we're very, very pissed off.
Awatar użytkownika
Alganothorn
Monarcha
Monarcha
 
Posty: 5085
Rejestracja: pn 06.01.2003 23:02
Lokalizacja: point of no return

Postautor: Jakub Cieślak » pn 16.08.2004 12:29

Panie i Panowie- niech zatem będzie to piątek 20ego. Godzina 11:00 pasuje wszystkim? Lokalizacja.... hmm. Lasu kabackiego nie polecam- raczej mały i tłoczny. Znam go nieźle i rzeczywiście wygodnie by było, ale średnio atrakcyjnie. Myślałem o Kampinosie. Nie tak daleko, duży to obszar, jednak dawno tam nie byłem i nie bardzo jestem zorientowany w kwestii dojazdu. Kiedyś była jakaś komunikacja z pl. Wilsona, ale to było dawno temu i nie jestem tego pewny. Może ktoś jest lepiej zorientowany? Hifi- ty coś proponowałeś, gdzie się teraz podziewasz?
Ostatnio zmieniony pn 16.08.2004 13:11 przez Jakub Cieślak, łącznie zmieniany 1 raz
Obrazek
Mistrz Gimli powiada:
Cisza nie leży w naturze krasnoludów. Jednakże w lochach pełnych orków jest ona jak najbardziej wskazana.
Awatar użytkownika
Jakub Cieślak
Prefekt
Prefekt
 
Posty: 4010
Rejestracja: czw 12.12.2002 22:24
Lokalizacja: JózefOFF k. Otwocka

Postautor: Wotan » pn 16.08.2004 13:08

jestem za. najlepiej jak jakos przed poludniem wyruszymy.

podajcie gdzie
http://www.allsecrets.co.uk
moj film...
http://www.well-known-artist.com
Moja nowa odkurzona www, zapraszam!
http://www.vimeo.com/1271372 - moj showreel
Wotan
Pretorianin
Pretorianin
 
Posty: 1160
Rejestracja: pt 04.10.2002 23:52
Lokalizacja: Varsovia

Postautor: Azirafal » pn 16.08.2004 13:40

Ehem... A ja właśnie miałem pisać, że piątek mi raczej odpadnie :)

W czwartek najpewniej idę do Parku na Hardzone :D I nie wiem w jakim stanie będę w piątek z rana (najpewniej wymęczony, poobijany, z obolałymi plecami i głową bolącą od nadmiernego stężenia decybeli w powietrzu:? ). Ale zobaczymy. Może wszystko jeszcze jakoś się uwinie ładnie :)

Podajcie miejsce, a postaram się wpaść. 8)
If you don't stand for something you'll fall for anything.
Awatar użytkownika
Azirafal
Arcypryk
 
Posty: 1938
Rejestracja: wt 07.01.2003 15:33
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Jakub Cieślak » pn 16.08.2004 14:00

Azi, wybrałem termin występujący w Waszych postach, więc bądź łaskaw nie robić teraz odwrotu, ok? Możesz do nas dotrzeć w późniejszej godzinie dla przykładu- o czym też już pisałem.
Ja chciałbym udać się do Kampinosu, jeżeli jednak wszystkim będzie odpowiadać las kabacki to nie ma problemu- możemy się umówić na pętli autobusu 519, albo na metrze Kabaty. Zwycięży najpopularniejsza opcja.
Obrazek
Mistrz Gimli powiada:
Cisza nie leży w naturze krasnoludów. Jednakże w lochach pełnych orków jest ona jak najbardziej wskazana.
Awatar użytkownika
Jakub Cieślak
Prefekt
Prefekt
 
Posty: 4010
Rejestracja: czw 12.12.2002 22:24
Lokalizacja: JózefOFF k. Otwocka

Postautor: Alganothorn » pn 16.08.2004 14:12

ja tam jestem leniwy i stawiam na kabaty...
...bo jakby co mozna na rowerkach chwile pomykac, a i dojazd na rowerze znacznie bardziej cywilizowany
;-)
pozdrawiam
We've all been raised on television to believe that one day we'd all be millionaires, and movie gods, and rock stars. But we won't. And we're slowly learning that fact. And we're very, very pissed off.
Awatar użytkownika
Alganothorn
Monarcha
Monarcha
 
Posty: 5085
Rejestracja: pn 06.01.2003 23:02
Lokalizacja: point of no return

Postautor: Jakub Cieślak » pn 16.08.2004 14:21

Algi, lenistwo nie jest tu żadnym argumentem. Dla mnie też będzie bardzo wygodnie odnośnie Kabat. Ale o zgubieniu się w lesie w tym przypadku nie ma mowy. Ja wyobrażałem sobie właśnie ten wypad jako wypad w lekką głuszę. Jeżeli jednak zwycięży lenistwo to nie będę płakał. Liczę, że pojawi się Hifi. Liczę na dobrą frekwencję. Czekam na potwierdzenia.
Obrazek
Mistrz Gimli powiada:
Cisza nie leży w naturze krasnoludów. Jednakże w lochach pełnych orków jest ona jak najbardziej wskazana.
Awatar użytkownika
Jakub Cieślak
Prefekt
Prefekt
 
Posty: 4010
Rejestracja: czw 12.12.2002 22:24
Lokalizacja: JózefOFF k. Otwocka

Postautor: Alganothorn » pn 16.08.2004 14:33

w Kabatach jest wiele ścieżek - wystarczy isć w mniej uczęszczane rejony nie drogami, ale właśnie węższymi duktami;
gubić się w głuszy?
oki, ale co potem?
;-)
pozdrawiam
We've all been raised on television to believe that one day we'd all be millionaires, and movie gods, and rock stars. But we won't. And we're slowly learning that fact. And we're very, very pissed off.
Awatar użytkownika
Alganothorn
Monarcha
Monarcha
 
Posty: 5085
Rejestracja: pn 06.01.2003 23:02
Lokalizacja: point of no return

Postautor: Jakub Cieślak » pn 16.08.2004 14:48

Co potem? To różnie bywa, ale ja uwielbiam gubić się i nie przejmować się drogą. Iść przed siebie i nie zastanawiać się nad kierunkiem. Taki już mam styl włóczykijowski. Potem dość sprawnie się znajduję i wracam do domu :).
Obrazek
Mistrz Gimli powiada:
Cisza nie leży w naturze krasnoludów. Jednakże w lochach pełnych orków jest ona jak najbardziej wskazana.
Awatar użytkownika
Jakub Cieślak
Prefekt
Prefekt
 
Posty: 4010
Rejestracja: czw 12.12.2002 22:24
Lokalizacja: JózefOFF k. Otwocka

PoprzedniaNastępna

Wróć do Offtopicownia

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 48 gości