dlaczego chomik

Czyli tutaj rozmawiamy o wszystkim i o niczym... ;)

Postautor: Alganothorn » pt 25.07.2003 11:22

jest czas siania i czas zbierania plonó jak piszą w jednej pozycji książkowej...
a co to ma do rzeczy?
ano tyle, że są topiki predystynowane do dłuższych postów, a są i takie, w któych krótsze pasują; chodzi jedynie o to, żeby naprawdę starać się napisać coś wnoszącego do rozmowy...nie lubię króciutkich postów, zwłąszcza, keidy widzę, że ktoś pisze takie same na co drugim topiku;
serial telewizyjny o Gąbce do pięt nie dorasta książce..chociaż Bartolini Bartłomej herbu Zielona Pietruszka (do usług!) i reszta mięli głosy dobrze dobrane moim zdaniem, a Don Pedro i Mżawka byli świetni
:-)
natchneinie dopadło Chaona, strach się bać o kim jeszcze napisze...
;-)
Azi - gratuluję
pozdrawiam
We've all been raised on television to believe that one day we'd all be millionaires, and movie gods, and rock stars. But we won't. And we're slowly learning that fact. And we're very, very pissed off.
Awatar użytkownika
Alganothorn
Monarcha
Monarcha
 
Posty: 5085
Rejestracja: pn 06.01.2003 23:02
Lokalizacja: point of no return

Postautor: Chaon » pt 25.07.2003 15:21

Grimfangu, tak to bywa... ale przynajmniej miałeś 10 zgrzewek piwa :wink:

Pisać mogę o wszystkich i o wszystkim, tylko muszę mieć jakiś powód do napisania. Teraz niech będzie wierszych okolicznościowy:
Cieszmy się wszyscy bo dziś nasz przyjaciel
Dokonał tego o czym wielu marzy
Dzięki wytrwałej i solidnej pracy
Wstąpił do grona piętnastu statsiarzy!

Azirafalu! Wyczyn Twój jest wielki
Dzięki niemu w sale chwały wstąpiłeś
Czekają na Ciebie piwa butelki
Tyle ile w życiu chyba nie wypiłeś!

Więc niech się rozpocznie radosna biesiada
W Katedrze, piękniejszej od komnat Wersalu
Niech krzyknie radośnie dziś nasza gromada:
"Statsuj nam długo, o Azirafalu!"


:mrgreen:
Czy nie czujesz całą swoją duszą jak staliśmy się niczym bogowie?
Awatar użytkownika
Chaon
Lord
Lord
 
Posty: 1065
Rejestracja: pn 16.12.2002 23:20
Lokalizacja: Szczecin

Postautor: Azirafal » pt 25.07.2003 16:50

Wypiłem w swym życiu niejedną butelkę
A trunki w nich bywały przeróżne
Teraz dałbym sobie uciąć rękę
By Twe obietnice nie okazały się próżne

Już nie raz obiecałem Ci, drogi Chaonie
Że gdy wpadniesz do mego miasta pięknego
Usiądziemy sobie na chłodnym betonie
I wypijemy razem niejednego głębszego

Ze swojej, Chaonie, strony życzę Ci
Byś jak najwyżej wspiął się na drabinę
Statsiarzy na Katedrze w te przyszłe dni
I tylko na mnie na szczycie poczekaj odrobinę


:mrgreen:
If you don't stand for something you'll fall for anything.
Awatar użytkownika
Azirafal
Arcypryk
 
Posty: 1938
Rejestracja: wt 07.01.2003 15:33
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Jakub Cieślak » sob 26.07.2003 6:30

Dyskusja o chomikach i ich wartościach odżywczych, przepraszam- edukacyjnych przerodziła się w konkurs recytatorski pomieszany z atakami na statsiarzy. Tak ogólnie to o czym tu gadacie?
Chomik ładny, wolałbym jednak jakiegoś rysunkowego bobra nadającego dwuznaczności Twemu avatharowi, Chaon. Co do sympatycznych bajek, kiedyś miałem okazję obejrzeć kawałek Teletubisiów i mało nie oszalałem- taki był poziom cukru i zagłupienia tej serii. Od tego czasu wystrzegam się wszystkiego, co jest miłe, dobre dla dzieci, bardzo edukacyjnie poprawne i pełne miłych futerkowych stworzeń (jeszcze przypominają mi się Troskliwe Misie, brrrrrrr....). Ale faktem jest, że lepsze to niż zasyp bajek nasyconych makabreską i przemocą. Może zrobimy listę bajek dla dzieci, które nie nadają się kompletnie dla dzieci?
Obrazek
Mistrz Gimli powiada:
Cisza nie leży w naturze krasnoludów. Jednakże w lochach pełnych orków jest ona jak najbardziej wskazana.
Awatar użytkownika
Jakub Cieślak
Prefekt
Prefekt
 
Posty: 4010
Rejestracja: czw 12.12.2002 22:24
Lokalizacja: JózefOFF k. Otwocka

Postautor: Menthorn... » sob 26.07.2003 10:08

Dobra dobra już z tym kończe po prostu jak to zawsze sprawdzam reakcjie:) tak już mam:) ale luz poprostu wyrosłem z bajeczek i tyle:) wole świstaki:)
Najwytrwalsze twory człowiecze wywodzą się z nienawiści,
najczyściej lśni ostrze w ciemności nocy
Awatar użytkownika
Menthorn...
Wojownik
Wojownik
 
Posty: 139
Rejestracja: ndz 13.07.2003 14:45
Lokalizacja: Negerath

Postautor: Chaon » sob 26.07.2003 10:42

Jakubie, tak ogólnie to tu rozmawiamy o... o czym popadnie :wink:
Teletubisiów to ja cholernie nienawidzę! Nie wiem czego uczy ta bajka - przecież tam w ogóle nie ma fabuły - w każdym odcinku teletubisie przez większość czasu się tylko witają i żegnają (heja!) no i zamawiają telegrzanki, które zawsze spadają na podłogę i odkurzacz je zżera. Przepraszam, ale ja nie widzę tu żadnej wartości edukacyjnej - to jest chyba tylko po to, aby 2 letnie dzieci się patrzały w telewizorze na kolory i rodzice mieli spokój... :?
A "Hamtaro" uczy! Uczy, że trzeba sobie pomagać, być dobrym dla innych... same pozytywy!
Co do listy "bajek" których dzieci nie powinny oglądać:
- Dexter
- Johny Bravo
- Krowa i Kurczak
- Jam Łasica
- Atomówki
- Ed, Edd & Eddy

I tego typu "nowoczesne" kreskówki, które można zobaczyć na cartoon network. Więcej tytułów nie podam, bo cartoona nie mam już od kilku lat.
Czy nie czujesz całą swoją duszą jak staliśmy się niczym bogowie?
Awatar użytkownika
Chaon
Lord
Lord
 
Posty: 1065
Rejestracja: pn 16.12.2002 23:20
Lokalizacja: Szczecin

Postautor: Azirafal » sob 26.07.2003 11:48

Mnie się wydaje, że ogólnie kreskówki typu Johnny Bravo, Dexter, czy 3 Edy są zrobione raczej dla bardziej dorosłej widowni. Zwłaszcza Ed, Edd i Eddy - tu jest przedstawiona typowa logika dzieciaków! :twisted: Jak ja sobie to obejrzę raz na jakiś czas... :D Ale dzieciaki tego nie powinny oglądać, bo potem będą akcje typu: "bo ja myślałem, że on ma jeszcze 3 życia!" albo "ale Edom spadające na głowę cegły nic nie robiły..." :?
If you don't stand for something you'll fall for anything.
Awatar użytkownika
Azirafal
Arcypryk
 
Posty: 1938
Rejestracja: wt 07.01.2003 15:33
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Chaon » sob 26.07.2003 13:20

Zgadzam się, że to są kreskówki dla starszej widowni, ale nie dlatego, że jakieś cegły spadają na głowę i nic nikomu nie jest - w "Tom&Jerry" też tak jest, ale ta kreskówka jest ok :) W wymienionych przeze mnie seriach nie podoba mi się to, że są zbyt agresywne, czasem nawet wulgarne, a w prawie wszystkich pojawia się jakiś kretyn (np. pawian) który ma rozśmieszać swoim niskim zachowaniem. Zresztą tam główni bohaterowie wcale nie są pozytywni i dają dziecom zły przykład.
Czy nie czujesz całą swoją duszą jak staliśmy się niczym bogowie?
Awatar użytkownika
Chaon
Lord
Lord
 
Posty: 1065
Rejestracja: pn 16.12.2002 23:20
Lokalizacja: Szczecin

Postautor: Alganothorn » sob 26.07.2003 15:27

to są kreskówki nie tyle dla starszych, ile bardziej dojrzałych osób...
chodzi o pewien zasób wiedzy, który jest niejako niezbędny do pełnego odbioru serialu pokroju 'Johnny Bravo'...
może dla kogoś będzie to przypisywanie zbyt wielu wartości i wagi do kreskówek, ale projekty genndy'ego tartakowsky'ego są właśnie dla nieco dojrzalszych odbiorców
pozdrawiam
We've all been raised on television to believe that one day we'd all be millionaires, and movie gods, and rock stars. But we won't. And we're slowly learning that fact. And we're very, very pissed off.
Awatar użytkownika
Alganothorn
Monarcha
Monarcha
 
Posty: 5085
Rejestracja: pn 06.01.2003 23:02
Lokalizacja: point of no return

Postautor: Lechu » sob 26.07.2003 21:21

yhy, swego czasu nastąpił dziwny bum na takie bajki jak Dexter czy Cow and Chicken. Taki New Age w animacji amerykańskiej. Pamiętam było ich tyle, że CN dawało pierwsze odcinki, i widzowie wybierali które chcą widzieć jako serię - tak zaczynał Coward, the Cowardly Dog i inni.
To oczywiście nic złego, chociarz nagły wysyp tych produkcji trochę denerwował widzów przyzwyczajonych do skubi du i jogiego, tudziez dżetsonów.
Mi tam się podobało - Cow and Chicken było najlepszą kreskówka na CN, zaraz potem I am Weasel - bo w obydwu był Red Guy :P A dalej Dexter i Johnny.

A teraz na temat - Chaon, świrze!!!!! :twisted: :twisted: :wink:
Szanuję twój gust i Twoje zdanie - ale Hamutarou to już zboczenie :P Wystarczyło 10 sekund tego "czegoś" na słynnej dojczlandzkiej TV zwanej RTL2, i mam awersję do chomików. A to źle, bo sam miałem kilka (żywych) i bardzo lubię te zwierzęta. Ale widok kolejnej cukierkowej kreskówki z niemieckim dubbingiem na tej głupiej telewizji (ramówka reklamowa mnie zabija), sprawił że omijam ten kanał z daleka.
Może tam i ta bajka jest moralizatorska, świetna dla dzieci, itp, ale ja mam swoje "bajki", i od hamutara bede się trzymał z daleka.

Aha! Teletubisie? Swego czasu nawet nie miałem odwagi na to spojrzeć. Ostatnio trafiłem jednak na nich na C+. Do tej pory nie mogę dojśc do siebie - widok tego dzieciaka - słońca mnie poraził i umarłem ze trzy razy. Koszmar. Teletubisie się ściskają - minuta dzieciaka strzelajacego minki - Teletubisie ćwiczą podskoki - znów głupi bachor - teletubisie robią papa - znów dzieciak. Ahhh the horror!!!!!

hyhy to se nawymyślałem.
Anyway, Hamtaro to dobra bajka, tylko ja na nią trafiłem w złym wydaniu. A Fox Kids nie mam, więc nie przekonam się na własnej skórze. Póki co pozostane pod złym wrażeniem wersji niemieckiej.
My new Home:
Heroes Home
Obrazek
Awatar użytkownika
Lechu
Lord
Lord
 
Posty: 1638
Rejestracja: pt 06.12.2002 12:41
Lokalizacja: Guild Wars / Heroes Home

Postautor: Chaon » sob 26.07.2003 22:05

Lechu... :cry:
Serce mi się kraje jak czytam takie posty... :cry:
Nie lubisz Hamtaro...
Idę sobie pojeść pestki słonecznika w samotności :cry:

<wraca po 10 minutach>
:wink:

Dobra, dobra, każdy ma swoje zdanie, ale może jak zobaczysz w polskiej wersji językowej, to Ci się spodoba. Jak nie to trudno... ominie Cię najlepsza kreskówka dla dzieci, jaką widziałem :wink:
Twoje szczęście, że napisałeś na końcu, że Hamtaro to dobra bajka. Wiesz, inkwizycja nie śpi... ;-)
Czy nie czujesz całą swoją duszą jak staliśmy się niczym bogowie?
Awatar użytkownika
Chaon
Lord
Lord
 
Posty: 1065
Rejestracja: pn 16.12.2002 23:20
Lokalizacja: Szczecin

Postautor: Lechu » sob 26.07.2003 22:29

Chaon - hamtaro to anime, a ja wychodzę z założenia, że złego anime nie ma - jest tylko anime nie trafiające w gust :P
Ale akurat nie o gust tu chodzi, oglądało się trochę bajek w tym stylu. Chodzi o kosmiczną mieszankę - bajka, dubbing, niemiecka telewizja.
RTL2 beszcześci KAŻDE anime które wyświetla, odbierając połowe zabawy z oglądania. A to ucinają endingi, a to zamiast openingu dają jakieś durne, dojczlandzkie techno (vide Sailormoon), a to dają tragiczny dubbing, a to zanim obejrzysz jeden odcinek, musisz przebrnąc przez końcówkę tych głupich wiewiórek z elektronicznymi głosikami, potem przez najidiotyczniejszą ramówkę reklam na świecie (kto widział ten wie - ta durna "japonka" machająca nogami, albo pokraczny "songo" - koszmar), potem przez jakiś durny programik młodziezowy z udziałem szkaradnych kukiełek. I nie zapominajmy o reklamach w międzyczasie. A potem właśnie dostajemy skaszaniony odcinek czegoś, co normalnie powinno być dobrym anime. Aż strach pomysleć, że ja swoją przygodę z anime zacząłem właśnie od oglądania RTL2. Teraz już jednak nie mam sił na to, i olewam każde anime które oni pokazują - nawet jakby to był Wolf's Rain czy nie daj boże hack//SIGN, to bym nie oglądał, właśnie ze względu na przeszkody o których wspomniałem.
Hamtaro, gdyby trafił do mnie w innej formie, pewnie by się spodobał na tyle, że pooglądałbym od czasu do czasu w wolnej chwili. Wspominałem chyba że lubię chomiki? Pestki też :D

O, oglądałem np Mikana (ten pomarańczowy kot) na TV4 - świetne anime, doskonały polski dubbing.
Nie, Super Świnki nie oglądałem, aż tak nisko nie upadłem :P

Aha, co mnie bardzo cieszy, Polacy w dubbingu wypadają o niebo lepiej od właśnie Niemców czy nawet potentata anime w juropie - francuzów. Że o Włochach (Yattaman :) ) nie wspomnę.
My new Home:
Heroes Home
Obrazek
Awatar użytkownika
Lechu
Lord
Lord
 
Posty: 1638
Rejestracja: pt 06.12.2002 12:41
Lokalizacja: Guild Wars / Heroes Home

Postautor: Chaon » sob 26.07.2003 23:46

:shock:
RTL2 nie mam już od roku, ale przypomniałeś mi te chwile grozy... Rzeczywiście ta stacja jest zapchana gównem i też nigdy nie lubiłem tego oglądać...
Dubbing w anime, albo w kreskówkach przeważnie jest ok, ale są takie produkcje, w których Polacy dają ciała, że szok. Chodzi mi o....
POWER RANGERS!!! Denny serial (te gumowe potwory, ci skretyniali wrogowie, te wybuchu przy uderzeniach... :roll: ) i równie beznadziejny dubbing. Chyba trójka ludzi go nagrywała na dyktafonie, pijąc wódkę na działce :P
Z dobrych polskich dubbingów to podobał mi się dub w pokemonie i dexterze, że o Hamtaro nie wspomnę :)
Swoją drogą to trochę dziwne uczucie, gdy oglądasz anime z dubbingiem, a potem w oryginale, po japońsku, albo na odwrót. Te same postacie, a głosy inne... :?
Czy nie czujesz całą swoją duszą jak staliśmy się niczym bogowie?
Awatar użytkownika
Chaon
Lord
Lord
 
Posty: 1065
Rejestracja: pn 16.12.2002 23:20
Lokalizacja: Szczecin

Postautor: Vampdey » pn 28.07.2003 9:43

Ludzie!
Czy zapomniejliście o najwspanialszej kreskówce jaka ujrzała światło dzienne?! Jak w tej dyskusji mogliście nie wspomnieć o South Parku?? :) Nie jest to może serial edukacyjny dla dzieci, ale ja przekładam to nie tylko nad CN'owe kreskówski, ale nad wszystkie filmowe komedie! To kult :twisted: ...

Obecnie z kazy sse odcinki, mam dwa pierwsze sezony całe już :)... Zamierzam uzbierać wszystko :).
Awatar użytkownika
Vampdey
Katedralny Malkontent
 
Posty: 3946
Rejestracja: sob 16.11.2002 20:34
Lokalizacja: Bełchatów/Łódź

Postautor: Chaon » pn 28.07.2003 10:27

Ja tam nie lubię south parku :P
Nie ma w niej ani dobrej animacji, ani ciekawej fabuły, ani żadnych głębszych przesłań...
Dla mnie to tylko kolejna z kreskówek nowego typu, która w moich oczach nie przedstawia żadnej wartości, taka tandetna rozrywka...
No, ale to moje zdanie, jak komuś się podoba to ok :wink:
Czy nie czujesz całą swoją duszą jak staliśmy się niczym bogowie?
Awatar użytkownika
Chaon
Lord
Lord
 
Posty: 1065
Rejestracja: pn 16.12.2002 23:20
Lokalizacja: Szczecin

Postautor: Vampdey » pn 28.07.2003 10:29

Chaonie, czy wszystko co czytamy/oglądamy musi mieć głębie, przesłania, musi edukować? Te rzeczy swoją drogą, ale nie wplatajmy ich do wszystkiego. SP to przecież komedia, chodzi w tym o rozrywkę :).
Awatar użytkownika
Vampdey
Katedralny Malkontent
 
Posty: 3946
Rejestracja: sob 16.11.2002 20:34
Lokalizacja: Bełchatów/Łódź

Postautor: Chaon » pn 28.07.2003 11:32

Nie wszystko musi mieć głębię i przesłania, ale jeżeli mam do wyboru obejrzeć coś co ma, a coś co nie ma, to wybiorę to pierwsze.
Wiem, że chodzi o rozrywkę, ale po prostu taka rozrywka, jaką prezentuje southpark mi nie odpowiada :)
Czy nie czujesz całą swoją duszą jak staliśmy się niczym bogowie?
Awatar użytkownika
Chaon
Lord
Lord
 
Posty: 1065
Rejestracja: pn 16.12.2002 23:20
Lokalizacja: Szczecin

Postautor: Hifidelic » pn 28.07.2003 12:31

polski homik i angielski hamster również mają ten sam źródłosłów.
wywodzi się z indoeuropejskiego prajęzyka.
Co do długości posta - dlaczego mam się silić na 1200 znaków, kiedy mogę wyrazić wszystko w 250?
Poza tym wolę czytać krótkie, zwięzłe myśli, niż przydługie elaboraty.
Awatar użytkownika
Hifidelic
Spammer!!!
Spammer!!!
 
Posty: 1137
Rejestracja: ndz 13.07.2003 18:27
Lokalizacja: Uroczysko

Postautor: Vampdey » pn 28.07.2003 12:37

South park jest genialny, śmieszny, orgnialny, świetnie zanimowany, sympatyczny, rozbrajający.... Coś jescze? :)
Cynizm, odniesienia do naszej rzeczywistości, bardzo sympatyczna i charakterystyczna grafika. 'Amerykańskość', na którą wielu narzeka tez jest dla mnie plusem - nadaje bardzo ciekawy klimat. No i brak cenzury :): tutaj powiedziane może być wszystko, urażone mogą być uczucia każdego z nas. Ale czy należy to brać do siebie? :)...

Jestem w trakcie szukania odpowiedniego siga i avatara z SP :)
Awatar użytkownika
Vampdey
Katedralny Malkontent
 
Posty: 3946
Rejestracja: sob 16.11.2002 20:34
Lokalizacja: Bełchatów/Łódź

Postautor: Jakub Cieślak » pn 28.07.2003 21:14

Cóż, South Park jest ważnym wydarzeniem w życiu amerykanów. Takim wentylem bezpieczeństwa- kiedy amerykanie są za bardzo nadęci, upuszcza się im powietrza. Ale gdy SP jest wentylem dużego kalibru, wręcz zaworem w tamie, to jednak Simpsonowie to prawdziwy wentyl. Dobrze dopasowany, subtelny, pełen finezji i świetnie zaaranżowanego dowcipu. Tu nie ma takiej besczelności i klepania prosto w mordę. Wolę Simpsonów.
Obrazek
Mistrz Gimli powiada:
Cisza nie leży w naturze krasnoludów. Jednakże w lochach pełnych orków jest ona jak najbardziej wskazana.
Awatar użytkownika
Jakub Cieślak
Prefekt
Prefekt
 
Posty: 4010
Rejestracja: czw 12.12.2002 22:24
Lokalizacja: JózefOFF k. Otwocka

Postautor: Chaon » pn 28.07.2003 21:26

Ja też wolę simpsonów od south parku, z takich samych powodów, jakie wymieniłeś Jakubie. Z amerykańskich kreskówek najbardziej lubię jednak serial "Bobby kontra wapniaki" :) Szkoda, że już nie leci... Simpsonów też szkoda.
Czy nie czujesz całą swoją duszą jak staliśmy się niczym bogowie?
Awatar użytkownika
Chaon
Lord
Lord
 
Posty: 1065
Rejestracja: pn 16.12.2002 23:20
Lokalizacja: Szczecin

Postautor: Alganothorn » pn 28.07.2003 22:24

Lechu - piesek miał na imię (i ma) Courage...
:-)
co do długości postów hifidelicu - jeśli pijesz do moich uwag, to zauważyłeś przy nich onformację, że chodzi mi o formę dłuższą, niż 3 linie...nie jest to chyba nawoływanie do sporządzania elaboratów;
nie wszystko musi mieć trzecie i czwarte dna, żeby się podobało i trudno tego wszystkiego oczekiwać od kreskówek...a w moich ulubionych zawsze kilka 'den' odnajdę
;-)
pozdrawiam
We've all been raised on television to believe that one day we'd all be millionaires, and movie gods, and rock stars. But we won't. And we're slowly learning that fact. And we're very, very pissed off.
Awatar użytkownika
Alganothorn
Monarcha
Monarcha
 
Posty: 5085
Rejestracja: pn 06.01.2003 23:02
Lokalizacja: point of no return

Postautor: Lechu » czw 31.07.2003 19:22

Simpsoni mają swoje zalety, Southpark ma swoje - oba mi odpowiadają, chociarz Simpsonów dawno nie widziałem.
A propos dla fanów SP - "Simpsons already did it" :D

Algi - no i widzisz, powaliło mi się. Takie podobne (w brzmieniu, w znaczeniu zupełnie przeciwne) słowa - courage i coward. A i widziałem tylko pierwszy pilotowy odcinek za czasów gdy Courage the Cowardly Dog debiutował na CN. To było trochę czasu temu :D UGABUGA :twisted: :twisted:
My new Home:
Heroes Home
Obrazek
Awatar użytkownika
Lechu
Lord
Lord
 
Posty: 1638
Rejestracja: pt 06.12.2002 12:41
Lokalizacja: Guild Wars / Heroes Home

Postautor: Alganothorn » czw 31.07.2003 22:36

odcinek z maską dziadka jest chyba najlepszym ever...
ugabugauga jest moim ulubionym tekstem do kotów, kiedy chce je wypłoszyć...działa zawsze...szkoda, że tej maski nie mam
:-)
pozdrawiam
We've all been raised on television to believe that one day we'd all be millionaires, and movie gods, and rock stars. But we won't. And we're slowly learning that fact. And we're very, very pissed off.
Awatar użytkownika
Alganothorn
Monarcha
Monarcha
 
Posty: 5085
Rejestracja: pn 06.01.2003 23:02
Lokalizacja: point of no return

Postautor: Jakub Cieślak » sob 13.09.2003 15:37

Algu, kotki straszysz? Nieładnie, oj nieładnie. Jestem zdecydowanie wielbicielem kotów jako zwierząt domowych. Zdecydowanie wolę je od psów (które lubię, ale uważam za...mhm.... upierdliwe). Więc w moim towarzystwie nie czyń żadnego ugabuga do żadnych kotów.
Tak przy okazji.
Topic żyje, a chomik znikł...
Obrazek
Mistrz Gimli powiada:
Cisza nie leży w naturze krasnoludów. Jednakże w lochach pełnych orków jest ona jak najbardziej wskazana.
Awatar użytkownika
Jakub Cieślak
Prefekt
Prefekt
 
Posty: 4010
Rejestracja: czw 12.12.2002 22:24
Lokalizacja: JózefOFF k. Otwocka

Postautor: Azirafal » sob 13.09.2003 16:52

Chomik żyje, tylko wypoczywa. Innymi słowy - Chaon wróci, ale kiedy? hmmm... nikt nie spodziewa się Hiszpańskiej Inkwizycji!!! :twisted:
If you don't stand for something you'll fall for anything.
Awatar użytkownika
Azirafal
Arcypryk
 
Posty: 1938
Rejestracja: wt 07.01.2003 15:33
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Alganothorn » pn 15.09.2003 17:29

Jakubie, mam w domu 6 (słownie: sześć) futrzków, więc siłą rzeczy czasami muszę je zmuszać do poprzemieszczania się...
'ugabugauga' jest idealne do przyspieszenia ich ruchu...
;-)
pozdrawiam
We've all been raised on television to believe that one day we'd all be millionaires, and movie gods, and rock stars. But we won't. And we're slowly learning that fact. And we're very, very pissed off.
Awatar użytkownika
Alganothorn
Monarcha
Monarcha
 
Posty: 5085
Rejestracja: pn 06.01.2003 23:02
Lokalizacja: point of no return

Postautor: Jakub Cieślak » pn 15.09.2003 20:10

Tworzy się w moim umyśle wizja Alganothorna, które wszelakie kontakty ze zwierzętami ogranicza do wydawania superuniwersalnego komunikatu. Ugabuga i wszystko jasne- zwierzęta już wiedzą, gdzie jest ich miejsce. :-)
Obrazek
Mistrz Gimli powiada:
Cisza nie leży w naturze krasnoludów. Jednakże w lochach pełnych orków jest ona jak najbardziej wskazana.
Awatar użytkownika
Jakub Cieślak
Prefekt
Prefekt
 
Posty: 4010
Rejestracja: czw 12.12.2002 22:24
Lokalizacja: JózefOFF k. Otwocka

Postautor: Alganothorn » pn 15.09.2003 23:28

aż tak dobrze nie jest...ani mi, ani zwierzętom
;-)
pozdrawiam
We've all been raised on television to believe that one day we'd all be millionaires, and movie gods, and rock stars. But we won't. And we're slowly learning that fact. And we're very, very pissed off.
Awatar użytkownika
Alganothorn
Monarcha
Monarcha
 
Posty: 5085
Rejestracja: pn 06.01.2003 23:02
Lokalizacja: point of no return

Postautor: Alganothorn » czw 18.09.2003 22:45

w Happy Meal w Złotych Łukach są teraz labo transformery, albo hamtaro...
kupiłem specjalnie zestaw, żeby moje koty miały zabawkę - wybrałem takiego z brązową mordką - Chaon na pewno wie jak ma na imię i może podać krótką (500 znaków) charakterystykę postaci...ja nie potrafię, profan i laik w tej materii jestem
;-)
pozdrawiam
We've all been raised on television to believe that one day we'd all be millionaires, and movie gods, and rock stars. But we won't. And we're slowly learning that fact. And we're very, very pissed off.
Awatar użytkownika
Alganothorn
Monarcha
Monarcha
 
Posty: 5085
Rejestracja: pn 06.01.2003 23:02
Lokalizacja: point of no return

Postautor: Chaon » pt 19.09.2003 1:52

Taki w żółtym kasku? Jeżeli tak, to jest to Boss. :)
A świadek jest zobowiązany wejść na www.hamtaro.com i samodzielnie rozpoznać podejrzanego chomika :wink:
Pozdrawiam
Czy nie czujesz całą swoją duszą jak staliśmy się niczym bogowie?
Awatar użytkownika
Chaon
Lord
Lord
 
Posty: 1065
Rejestracja: pn 16.12.2002 23:20
Lokalizacja: Szczecin

Postautor: Alganothorn » pt 19.09.2003 12:31

who's the boss?
yep, he's the Boss...
;-)
dzięki Chaonie, teraz wiem, że moja koty rozszarpują Bossa...
:-)
pozdrawiam
We've all been raised on television to believe that one day we'd all be millionaires, and movie gods, and rock stars. But we won't. And we're slowly learning that fact. And we're very, very pissed off.
Awatar użytkownika
Alganothorn
Monarcha
Monarcha
 
Posty: 5085
Rejestracja: pn 06.01.2003 23:02
Lokalizacja: point of no return

Postautor: Chaon » pt 19.09.2003 16:36

Coooo????

Za karę Twoje koty będą przeżywać wieczne męczarnie...
http://www.plejaderna.nu/torget/katt3.jpg
:twisted:
Pozdrawiam
Czy nie czujesz całą swoją duszą jak staliśmy się niczym bogowie?
Awatar użytkownika
Chaon
Lord
Lord
 
Posty: 1065
Rejestracja: pn 16.12.2002 23:20
Lokalizacja: Szczecin

Postautor: Alganothorn » pt 19.09.2003 19:01

znając charakter i umiejętności swoich kotów, to one będą po bezpiecznej stronie ognia piekielnego...
;-)
pozdrawiam
We've all been raised on television to believe that one day we'd all be millionaires, and movie gods, and rock stars. But we won't. And we're slowly learning that fact. And we're very, very pissed off.
Awatar użytkownika
Alganothorn
Monarcha
Monarcha
 
Posty: 5085
Rejestracja: pn 06.01.2003 23:02
Lokalizacja: point of no return

Postautor: Jakub Cieślak » pt 19.09.2003 22:18

A dzisiaj Algan przepędzał kruki i wrony z drogi przed nami się otwierającej. I ani razu nie użył Ugabuga... Jestem zawiedziony.
Obrazek
Mistrz Gimli powiada:
Cisza nie leży w naturze krasnoludów. Jednakże w lochach pełnych orków jest ona jak najbardziej wskazana.
Awatar użytkownika
Jakub Cieślak
Prefekt
Prefekt
 
Posty: 4010
Rejestracja: czw 12.12.2002 22:24
Lokalizacja: JózefOFF k. Otwocka

PoprzedniaNastępna

Wróć do Offtopicownia

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 38 gości