dlaczego chomik

Czyli tutaj rozmawiamy o wszystkim i o niczym... ;)

Postautor: Alganothorn » sob 20.09.2003 17:19

ponieważ 'UgaBugaUga' jest jak najlepsza broń w filmie sensacyjnym/mandze/sf: używasz, gdy wszystko inne zawiedzie
;-)
nie używasz mega zaklęć na początku walki, jeśli jesteś bohaterem filmu czy komiksu/książki - robisz tak tylko grając samemu
;-) ;-) ;-)
na te monstra nawet 'Uga' by wystarczyło, jednakowoż byłem łaskaw i nie naraziłem je na zawał serc
pozdrawiam
We've all been raised on television to believe that one day we'd all be millionaires, and movie gods, and rock stars. But we won't. And we're slowly learning that fact. And we're very, very pissed off.
Awatar użytkownika
Alganothorn
Monarcha
Monarcha
 
Posty: 5085
Rejestracja: pn 06.01.2003 23:02
Lokalizacja: point of no return

Postautor: Jakub Cieślak » ndz 21.09.2003 17:39

Secret weapon of Algantothorn. Strzeżcie się algowego ugabuga. Kiedyś złapią cię, Algu ci z animalsów i poniesiesz srogą karę...
Obrazek
Mistrz Gimli powiada:
Cisza nie leży w naturze krasnoludów. Jednakże w lochach pełnych orków jest ona jak najbardziej wskazana.
Awatar użytkownika
Jakub Cieślak
Prefekt
Prefekt
 
Posty: 4010
Rejestracja: czw 12.12.2002 22:24
Lokalizacja: JózefOFF k. Otwocka

Postautor: Alganothorn » pn 22.09.2003 14:19

'to se ne da' jak mawiają Pepicki...
;-)
'UgaBugaUga' działą też i na ludzi - prawie jak broń jakże plastycznie zaprezentowana w 'Diunie' by Lynch
:-)
żeby nie było OT: chmików jest do wyboru 4; po określeniu jednego jako 'Boss' zostały 3 do identyfikacji...Chaon, leć do 'złotych łuków' i sprawdź co tam mają...
;-)
pozdrawiam
We've all been raised on television to believe that one day we'd all be millionaires, and movie gods, and rock stars. But we won't. And we're slowly learning that fact. And we're very, very pissed off.
Awatar użytkownika
Alganothorn
Monarcha
Monarcha
 
Posty: 5085
Rejestracja: pn 06.01.2003 23:02
Lokalizacja: point of no return

Postautor: Vampdey » śr 19.11.2003 19:18

Chaonie, coś specjalnie dla ciebie ;) :
http://gg3d.com/index.php?s=&mod=catalo ... 6&code=rid
Obrazek
Awatar użytkownika
Vampdey
Katedralny Malkontent
 
Posty: 3946
Rejestracja: sob 16.11.2002 20:34
Lokalizacja: Bełchatów/Łódź

Postautor: Azirafal » śr 19.11.2003 23:31

Coś pięknego, Vamp! :lol: Łzy wzruszenia i radości cisną się do mych oczu! Jestem pewien, że do Chaona również napłyną! :wink: no już, Chaon, płacz! bo się Vampdey obrazi! :P
If you don't stand for something you'll fall for anything.
Awatar użytkownika
Azirafal
Arcypryk
 
Posty: 1938
Rejestracja: wt 07.01.2003 15:33
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Sorden » śr 19.11.2003 23:58

Hehe... Zajebiste !
Nie wiedzialem ze sa stronki z skinami do gg :shock:
Love, Trance & Psychedelic !
Awatar użytkownika
Sorden
Pretorianin
Pretorianin
 
Posty: 1238
Rejestracja: wt 05.11.2002 23:34
Lokalizacja: Gliwice

Postautor: Alganothorn » czw 20.11.2003 0:56

a mnie zawsze zastanawiało skąd biorą ludzie czas i na robienie takich rzecz i na szukanie ich w sieci...
;-)
ale, tak jak Sorden, zaskoczony jestem możliwościami personalizacji gg...
pozdrawiam
We've all been raised on television to believe that one day we'd all be millionaires, and movie gods, and rock stars. But we won't. And we're slowly learning that fact. And we're very, very pissed off.
Awatar użytkownika
Alganothorn
Monarcha
Monarcha
 
Posty: 5085
Rejestracja: pn 06.01.2003 23:02
Lokalizacja: point of no return

Postautor: Chaon » czw 20.11.2003 11:00

Ja dla odmiany już widziałem takie rzeczy :P Dzięki Vamp za linka, choć przyznam, że taki skin nie pasowałby do mojego obecnego pulpitu :wink: Niestety nie mogłem znaleźć odpowiedniego skina dla siebie, więc zostanę przy standardowym GG3D... :/
Pozdrawiam
Czy nie czujesz całą swoją duszą jak staliśmy się niczym bogowie?
Awatar użytkownika
Chaon
Lord
Lord
 
Posty: 1065
Rejestracja: pn 16.12.2002 23:20
Lokalizacja: Szczecin

Postautor: Manwe » czw 20.11.2003 13:48

Dlaczego chomik? Milutkie to, sliczniutkie :), dzieci lubią takie stworzonka :D,a kreskówka jak dla dzieci, naprawde na poziomie.
Awatar użytkownika
Manwe
Najemnik
Najemnik
 
Posty: 113
Rejestracja: pt 25.07.2003 13:29
Lokalizacja: t-Quetil

Poprzednia

Wróć do Offtopicownia

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 32 gości

cron