Poszukuję rysownika...

Czyli tutaj rozmawiamy o wszystkim i o niczym... ;)

Poszukuję rysownika...

Postautor: Azirafal » pn 21.07.2003 17:06

No cóż... To że piszę opowiadania i insze rzeczy tajemnicą dla nikogo raczej nie jest. Natomiast nowością jest, że poszukuję kogoś z talentem rysowniczym (rodzaj rysunku dowolny - zarówno standardowy komiks, jak i manga... byle realistyczny!). Chętnych zapraszam na azirafal@interia.pl Szczegółów wiele na razie nie ma... To jest raczej "rozeznanie w terenie", ale nie przeczę, że zamiary mam dość poważne. Zobaczymy co z tego wyniknie...

P.S. Oczywiście najlepszy byłby ktoś z W-wy, ale nie odrzucę nikogo spoza tylko ze względu na miejsce zamieszkania...

P.P.S. Zamieszczam to "ogłoszenie" na M&A, Komiksie i Offtopicowni, bo wiem, że często ludzie nie zaglądają na niektóre z tych trzech działów...
If you don't stand for something you'll fall for anything.
Awatar użytkownika
Azirafal
Arcypryk
 
Posty: 1938
Rejestracja: wt 07.01.2003 15:33
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Menthorn... » czw 24.07.2003 17:13

ja niestety takowego talentu nie mam ale moja kumpela z wawy ma :D postaram się ją namówić ... aaa to że piszesz to dla mnie akurat tajemnica była.... gdzie je masz?? :twisted:
Najwytrwalsze twory człowiecze wywodzą się z nienawiści,
najczyściej lśni ostrze w ciemności nocy
Awatar użytkownika
Menthorn...
Wojownik
Wojownik
 
Posty: 139
Rejestracja: ndz 13.07.2003 14:45
Lokalizacja: Negerath

Postautor: Azirafal » pt 25.07.2003 16:58

Jedno już zostało zamieszczone na głównej stronie Katedry, drugie czeka (chociaż na co, to ja nie wiem :P )
If you don't stand for something you'll fall for anything.
Awatar użytkownika
Azirafal
Arcypryk
 
Posty: 1938
Rejestracja: wt 07.01.2003 15:33
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Menthorn... » sob 26.07.2003 10:10

dobra to lece czytać:) a koleżanka się nie zgadza bo stwierdz że rysuje dla pszyjemności a nie dla kogoś(eh.. a dla mnie to rysowała... ale co tam kobieta zmienną jest...)
Najwytrwalsze twory człowiecze wywodzą się z nienawiści,
najczyściej lśni ostrze w ciemności nocy
Awatar użytkownika
Menthorn...
Wojownik
Wojownik
 
Posty: 139
Rejestracja: ndz 13.07.2003 14:45
Lokalizacja: Negerath


Wróć do Offtopicownia

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości