Blogownia

Czyli tutaj rozmawiamy o wszystkim i o niczym... ;)

Blogownia

Postautor: Menthorn... » sob 19.07.2003 16:33

czyli żucamy adresy swych blogów :)
Mój blogas
Najwytrwalsze twory człowiecze wywodzą się z nienawiści,
najczyściej lśni ostrze w ciemności nocy
Awatar użytkownika
Menthorn...
Wojownik
Wojownik
 
Posty: 139
Rejestracja: ndz 13.07.2003 14:45
Lokalizacja: Negerath

Postautor: Otorek » ndz 20.07.2003 23:36

coż mimo że jestem zagorzałym anty-fanem Blogów to twój wygląda przyzwicie. Inna grafika, więcej treści. Mimo to i tak wole solidne strony WWW ale sam blog jest niezły gratuluje i życze dalszego newsowaniaa :D
Festina Lente
Awatar użytkownika
Otorek
Paladyn
Paladyn
 
Posty: 750
Rejestracja: pn 07.04.2003 10:16
Lokalizacja: Świnoujście

Postautor: hops » śr 23.07.2003 19:02

Ja się tam reklamować nie będę :P
"There is nothing amazing. Just the norm." - Naota, FLCL
http://www.stalin-vs-hitler.w.pl
Awatar użytkownika
hops
Paladyn
Paladyn
 
Posty: 524
Rejestracja: śr 09.10.2002 19:01
Lokalizacja: Gdańsk

Postautor: Chaon » śr 23.07.2003 21:14

hajhops, Twój blog jest na tyle sławny, że nie potrzebuje żadnej reklamy
:wink:
Czy nie czujesz całą swoją duszą jak staliśmy się niczym bogowie?
Awatar użytkownika
Chaon
Lord
Lord
 
Posty: 1065
Rejestracja: pn 16.12.2002 23:20
Lokalizacja: Szczecin

Postautor: Menthorn... » czw 24.07.2003 17:05

dzięki otorek (wiesz jakbym miał neta w domu to bym se strone zrobił)

chaon co ty nie powiesz a ja tam nie słyszałem o blogu hejhops(fajna ksywa :D )
Najwytrwalsze twory człowiecze wywodzą się z nienawiści,
najczyściej lśni ostrze w ciemności nocy
Awatar użytkownika
Menthorn...
Wojownik
Wojownik
 
Posty: 139
Rejestracja: ndz 13.07.2003 14:45
Lokalizacja: Negerath

Postautor: Lechu » czw 24.07.2003 17:22

Taa, hops sie reklamować nie musi, i tak zaraz pół forum się tu zleci wychwalać jego bloga :D :D

O, na przykład ja :P
Blog hopsa to jest najlepszy blog jaki widziałem, jest ładny, schludny, ciekawy, delikatny, pełen wyrazu, świetnie zakomponowany, ułożony, ekstra dobrane kolory, a zawartoś tekstowa powala z nóg, wali o ziemię, urywa głowę i gra nią w piłkę i wogóle hops ma najlepsze notki wśród polskich blogów, a nie kurde tego notką się nie da nazwać bo NOTKI to piszą szczęsliwe trzynastolatki gdzie narzekają że "je stara wqrwia" i na koniec dodają "nio spoxik papatki 3m sie narazqa" a hopsa to są DZIEŁA literackie i wstyd na całego tego nie czytać i wogóle dużo się traci bo hops to jest mastah w pisaniu NOTEK, tfu DZIEŁ literackich, i do tego pisze je często, i na świetnym poziomie i nawet błędów ortograficznych nie robi i nie pisze "jush", "tesh" i tym podobnych debilizmów więc czytanie jego notek to pure pleasure i niezły ubaw nieraz chociarz nigdy nie komentowałem ich ale zawsze bym chciał wiecie jak to jest. Więc poszli czytać bloga hopsowego niech chłopak ma trzy miliony czterysta pięćdziesiąt osiem tysięcy dziewięćset dwanaście odwiedzin na minutę i żeby wszysy wiedzieli że jego blog jest zajebisty (mogę napisać zajebisty bo i tak już nikt nie doczytał tak daleko i nie zauważy, a poza tym Admini na urlopie).

Uwaga ten post wcale nie był sponsorowany w żaden sposób i hops wcale nie dał mi stu milionów osmiuset tysięcy dwusty czterdziestu jeden złotych za ten tekst.

Dziękuję, idę do banku bo muszę sobie merca nowego kupić wcale nie za pieniądze za tego posta.

PS hops drugą ratę możesz już wpłacać, znalazłem bank który przyjmie cztery miliardy pięćset dwadzieścia osiem milionów czterysta trzydzieści dwa tysiące siedemset jedenascie złotych i trzydzieści dwa grosze.


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Uh

hops.blog.pl dla tych co jeszcze nie wiedzą 8)
My new Home:
Heroes Home
Obrazek
Awatar użytkownika
Lechu
Lord
Lord
 
Posty: 1638
Rejestracja: pt 06.12.2002 12:41
Lokalizacja: Guild Wars / Heroes Home

Postautor: Menthorn... » czw 24.07.2003 17:24

hehe :) a Lechu skąd wytrzasnąłes ten Avar?? smieszny jakaś gościówa macha cycami...
Najwytrwalsze twory człowiecze wywodzą się z nienawiści,
najczyściej lśni ostrze w ciemności nocy
Awatar użytkownika
Menthorn...
Wojownik
Wojownik
 
Posty: 139
Rejestracja: ndz 13.07.2003 14:45
Lokalizacja: Negerath

Postautor: Lechu » czw 24.07.2003 17:28

Kupiłem za trzysta pięcdziesiąt osiem tysięcy czterysta dwanaście złotych od hopsa. Nawet awatary też mi sponosruje za tego posta wyzej.

A właśnie, hops, widziałem ostatnio nową wersię tego awatara. Upgrejd kosztuje tylko dziewiętnaście tysiecy osiemset cztredzieści trzy zeta. Poproszę na poniedziałek :D

PS smieszny? co jest śmiesznego w "gościówie machającej cycami"? :P
My new Home:
Heroes Home
Obrazek
Awatar użytkownika
Lechu
Lord
Lord
 
Posty: 1638
Rejestracja: pt 06.12.2002 12:41
Lokalizacja: Guild Wars / Heroes Home

Postautor: Menthorn... » czw 24.07.2003 17:34

oj dużo ... szkoda że to tylko manga... :twisted:
Najwytrwalsze twory człowiecze wywodzą się z nienawiści,
najczyściej lśni ostrze w ciemności nocy
Awatar użytkownika
Menthorn...
Wojownik
Wojownik
 
Posty: 139
Rejestracja: ndz 13.07.2003 14:45
Lokalizacja: Negerath

Postautor: Chaon » czw 24.07.2003 17:57

Menthornie, skoro tak uważasz, to pooglądaj hentai - pękniesz ze śmiechu... :shock:

Po tym co napisał Lechu chyba zacznę odwiedzać bloga hopsa. Po szybkim przejrzeniu mogę potwierdzić słowa Lecha - jest to chyba najlepszy blog jaki widziałem. Jak dotej pory czytałem regularnie tylko jednego bloga, którego właścicielka pisała wierszami (podobało mi się to, że to nie były opisy codzienności, ale właśnie jakieś przemyślenia i emocje) ale już tego nie robię z powodów osobistych.
Te nagrody dla Lecha, których hejhops wcale mu nie dał ( :wink: ) to pewnie sponsorowałby z licznie mu przyznanych nagród literackich? :)
Czy nie czujesz całą swoją duszą jak staliśmy się niczym bogowie?
Awatar użytkownika
Chaon
Lord
Lord
 
Posty: 1065
Rejestracja: pn 16.12.2002 23:20
Lokalizacja: Szczecin

Postautor: Menthorn... » czw 24.07.2003 18:06

jobla mu :D !!!!
Najwytrwalsze twory człowiecze wywodzą się z nienawiści,
najczyściej lśni ostrze w ciemności nocy
Awatar użytkownika
Menthorn...
Wojownik
Wojownik
 
Posty: 139
Rejestracja: ndz 13.07.2003 14:45
Lokalizacja: Negerath

Postautor: Vampdey » czw 24.07.2003 19:12

Kurde, tu naprawdę wypadało by posprzątać po niektórych osobach :shock: ...
Awatar użytkownika
Vampdey
Katedralny Malkontent
 
Posty: 3946
Rejestracja: sob 16.11.2002 20:34
Lokalizacja: Bełchatów/Łódź

Postautor: Menthorn... » sob 26.07.2003 9:59

no dobra nic nie mówie bo jesce mnie pobijecie... a hentai mowa ja moge żucić z 20 stron tego typu... ale to było dawno znudziło mi sie...
Najwytrwalsze twory człowiecze wywodzą się z nienawiści,
najczyściej lśni ostrze w ciemności nocy
Awatar użytkownika
Menthorn...
Wojownik
Wojownik
 
Posty: 139
Rejestracja: ndz 13.07.2003 14:45
Lokalizacja: Negerath

Postautor: Vampdey » wt 19.08.2003 21:00

www.avathar.blog.as zapraszam nablog avathara :D
Obrazek
Awatar użytkownika
Vampdey
Katedralny Malkontent
 
Posty: 3946
Rejestracja: sob 16.11.2002 20:34
Lokalizacja: Bełchatów/Łódź

Postautor: Avathar » wt 19.08.2003 21:13

Vampdey pisze:www.avathar.blog.as zapraszam nablog avathara :D

Mała erratta.
Blog jeszcze niegotowy.Założyłem go wczoraj i nic nie zdążyłem przygotowac , wiec prosze sie powstrzymac narazie od komentarzy.

Dziękuje.

P.S. I Hejt Vamp :twisted: :twisted:
Obrazek
Avathar
Lord
Lord
 
Posty: 1245
Rejestracja: sob 02.11.2002 0:18
Lokalizacja: Gdynia / Poznań

Postautor: Vampdey » wt 19.08.2003 21:19

P.S. I Hejt Vamp :twisted: :twisted:


Eee, a czemu to? Nie raz na Ircu mnie cmokaleś a tu taki wyraz nienawiści 8) 8)
Obrazek
Awatar użytkownika
Vampdey
Katedralny Malkontent
 
Posty: 3946
Rejestracja: sob 16.11.2002 20:34
Lokalizacja: Bełchatów/Łódź

Postautor: Otorek » wt 19.08.2003 21:44

Trochępowagi BLogi są di Du** mówiąc szczerze już lepsze sąstronki niż te martwe notki te same szablony i "wejdź na moją księge gości" :P
Festina Lente
Awatar użytkownika
Otorek
Paladyn
Paladyn
 
Posty: 750
Rejestracja: pn 07.04.2003 10:16
Lokalizacja: Świnoujście

Postautor: Avathar » wt 19.08.2003 21:51

Otorek pisze:Trochępowagi BLogi są di Du** mówiąc szczerze już lepsze sąstronki niż te martwe notki te same szablony i "wejdź na moją księge gości" :P


Z całym szacunkiem Otorku , ale nie wszyscy traktują Twoje zdanie jako ostatnio i prawdziwe. Trochę tolerancji , a przede wszystkim troche powagi.

Ja Blogów też nie lubiłem , ale mój powstał do wyższych celów. Jakich ? Ino zobaczycie wkrótce :D Napewno Was poinformuje :D :twisted: :twisted:

Pozdrawiam.
Obrazek
Avathar
Lord
Lord
 
Posty: 1245
Rejestracja: sob 02.11.2002 0:18
Lokalizacja: Gdynia / Poznań

Postautor: Otorek » śr 20.08.2003 0:38

wolę strone można zamieszcać więcej swojego a nei trzymać się tych szablonów linków itd. Najbardziej polecam program Dreamweaver MXsam w nim pracuje a nie znam html i jakoś mi idzie :)
Festina Lente
Awatar użytkownika
Otorek
Paladyn
Paladyn
 
Posty: 750
Rejestracja: pn 07.04.2003 10:16
Lokalizacja: Świnoujście

Postautor: Lechu » śr 20.08.2003 5:12

Aż napiszę, mimo że za 10 minut do roboty spadam.

Nie chcę być chamski, ale Otorek, zastanów się trochę co piszesz. Jesteś już chyba wystarczająco długo na forum dyskusyjnym, żeby wiedzieć, jak wypowiadać swoje opinie. Powiem ci tylko tyle:
Wszystko jest do dupy, tylko pasta do zębów. Już qrwa mogłeś chociaz błędów nie robić.

Nie ma to jak wpier***ić wszystko do jednego worka, zaszufladkować i skomentować zaj****ą wypowiedzią na poziomie inteligencji cegły dziurawki.
Idę czytać bloga hopsa, który jest do dupy.

Żegnam. I ty chcesz mieć moda. Phi :evil:
My new Home:
Heroes Home
Obrazek
Awatar użytkownika
Lechu
Lord
Lord
 
Posty: 1638
Rejestracja: pt 06.12.2002 12:41
Lokalizacja: Guild Wars / Heroes Home

Postautor: hops » śr 20.08.2003 9:02

Raz się tu wpisałem po czym całkowicie zapomniałem o istnienie tego wątku, ba!, o istnieniu tego forum [jakoś nigdy mnie nie ciągnęło do pisania "nie na temat" :)]. Ale dziś, zupełnie przypadkiem [no dobra, za sprawą Avathara - masz chłopie reklamę :)], wróciłem w miejsce gdzie "zostawiłem ślad mojej bytności i wrodzonej skromności" i zaskoczony niezmiernie komentarzami, postanowiłem na nie odpowiedzieć. Tak w myśl zasady "Nic o Nas bez Nas" - wybaczcie, że wrzucam wszystko do jednego posta, ale nie przywykłem do forumowego statsowania.

Chaon pisze:hajhops, Twój blog jest na tyle sławny, że nie potrzebuje żadnej reklamy ;)

1. Mów mi hejhops [z naciskiem na "e" po pierwsze literze :P], albo, jeżeli lubisz tendencję do uekonomiczniania języka - hops ;)
2. Mój blog sławny nie był, nie jest i nigdy raczej nie będzie. Nie wszyscy lubują się w takim grafomaństwie i kiczowatych szablonach - tylko wytrwali i nierozważni śledzą uważnie moje poczynanania spisane na blogu :)

Menthorn... pisze:chaon co ty nie powiesz a ja tam nie słyszałem o blogu hejhops(fajna ksywa :D )

Ależ dziękuję, dziękuję :) A wszsytko winą Papcio Chmiela :)

Lechu pisze:Taa, hops sie reklamować nie musi, i tak zaraz pół forum się tu zleci wychwalać jego bloga :D :D O, na przykład ja :P [cut]

Lechu - mistrz ironii :) Nigdy nie czytałem tak nieprawdziwej opinii na ten temat - dzięki, rozbawiłeś mnie do łez :) A dzień zapowiadał się tak smutno :)

Lechu pisze:Uwaga ten post wcale nie był sponsorowany w żaden sposób i hops wcale nie dał mi stu milionów osmiuset tysięcy dwusty czterdziestu jeden złotych za ten tekst.

Na raz nie :) Wypłacam mu w ratach rozłożonych na następne 45 lat :P

Lechu pisze:PS hops drugą ratę możesz już wpłacać, znalazłem bank który przyjmie cztery miliardy pięćset dwadzieścia osiem milionów czterysta trzydzieści dwa tysiące siedemset jedenascie złotych i trzydzieści dwa grosze.

Cichaj :P Nie miałeś nikomu mówić, że podpisaliśmy też umowę offsetową :P

Lechu pisze:A właśnie, hops, widziałem ostatnio nową wersię tego awatara. Upgrejd kosztuje tylko dziewiętnaście tysiecy osiemset cztredzieści trzy zeta. Poproszę na poniedziałek :D

Wybacz, nie było mnie na forum :) Ale kolejna rata powinna być już na Twoim koncie w Szwajcarii. Tym, o którym wiemy tylko ja i Ty :P

Chaon pisze:Po tym co napisał Lechu chyba zacznę odwiedzać bloga hopsa. Po szybkim przejrzeniu mogę potwierdzić słowa Lecha - jest to chyba najlepszy blog jaki widziałem.

Co ten Lechu narobił :P Kolego Chaonie, blog ten na pewno nie jest najlepszy jaki widziałeś. Hmmm, on chyba nawet nie zasługuje na miano dobrego. A jeśli już zdarzy mi się napisać coś lepszego, wtedy nie ma nikogo kto mógłby to przeczytać :)

Chaon pisze:Te nagrody dla Lecha, których hejhops wcale mu nie dał ( ;) ) to pewnie sponsorowałby z licznie mu przyznanych nagród literackich? :)

Nie umiem pisać. Z matury dostałem 3.

Vampdey pisze:www.avathar.blog.as zapraszam na blog avathara :D

Ja też zapraszam. Chłopak dopiero zaczyna, ale widzę i odczuwam niepohamowaną wolę zrobienia z bloga czegoś lepszego. Będę uważnie śledzić jego [bloga] rozwój :)

Lechu pisze:Idę czytać bloga hopsa, który jest do dupy.

Wreszcie jakaś szczera opinia :)

Jeszcze raz proszę o wybaczenie mi wrzucenia wszystkich wypowiedzi do jednego posta. Jeżeli za kilka godzin/dni/tygodni przypomnę sobie o tym subforum, to może jeszcze pogadamy :)
"There is nothing amazing. Just the norm." - Naota, FLCL
http://www.stalin-vs-hitler.w.pl
Awatar użytkownika
hops
Paladyn
Paladyn
 
Posty: 524
Rejestracja: śr 09.10.2002 19:01
Lokalizacja: Gdańsk

Postautor: Lechu » śr 20.08.2003 21:25

:D :D :D
hops, w cycaty pobawię sie potem, jak nie bede tak zmęczony.

Napisze tylko tyle.

Dla mnie w wiekszości przypadków liczy się TREŚĆ a nie super yebitna bajerancka grafa z flashem, tysiącem skryptów i bóg wie czym jeszcze. Dlatego: psioczę na BlOgOwy JenZyyK, na amatorskie stronki zawalone bajerami, a z przyjemnością czytam, prosty, acz ciekawy treścią blog hopsa (który jest do dupy).
A ty Avi pamiętaj - najpierw treść, potem grafa. Dreamweavera nie potrzebujesz :D

PS: Spójrzcie na stronkę słynnego Radka Teklaka ze streszczeniami do Wiedzmina - grafiki zero, za to jest to jedna z najlepszych stron jakie widziałem w necie - ze względu na TREŚĆ.
My new Home:
Heroes Home
Obrazek
Awatar użytkownika
Lechu
Lord
Lord
 
Posty: 1638
Rejestracja: pt 06.12.2002 12:41
Lokalizacja: Guild Wars / Heroes Home

Postautor: Otorek » śr 20.08.2003 22:43

Pzrepraszam za ogólni kpowinienem napisać większość choć tak jak mówisz wszystko zależy od twórcy bloga i jego twórczości. Jeśłi chodzi o najlepszą stronę z bajerami to to jest mój typ :
http://www.2advanced.com/flashindex.htm
Festina Lente
Awatar użytkownika
Otorek
Paladyn
Paladyn
 
Posty: 750
Rejestracja: pn 07.04.2003 10:16
Lokalizacja: Świnoujście

Postautor: Fett » śr 03.03.2004 18:30

Mój blog (jeszcze nad nim pracuję, ale lay jest): http://fett.eblog.pl :P
Obrazek
Awatar użytkownika
Fett
Rycerz
Rycerz
 
Posty: 322
Rejestracja: pt 16.05.2003 13:54
Lokalizacja: jestem?

Postautor: Mag_Arden » śr 03.03.2004 18:39

a ja tam mam swój prawie zwykly bloguś http://magarden.blog.onet.pl
To jest omoim życku itd. Z małym szczegułem. Po ulicy łażą sobie ludzie z toporami laskami itp. Sa gildie magów. Wilkołaki, wampiry (jeszcze do nich nie doszłem :)). Najlepsze jest to, żę tu ludzie tłuką sie kulami ognia ( tego tez jeszcze nie miałem okazji spotkac). A zreszta co tam bede pisał. Wejdźcie to zobaczycie 8)
"Życie jest tylko przechodnim półcieniem
Nędznym aktorem, który gra swoją rolę
Przez parę godzin wygrawszy na scenie
W nicość przepada - powieścią idioty
Głośną, wrzaskliwą, a nic nie znaczącą"
Makbet
Awatar użytkownika
Mag_Arden
Wędrowiec
Wędrowiec
 
Posty: 58
Rejestracja: pt 16.05.2003 13:36
Lokalizacja: Lodowy dwór pólnocy

Postautor: Avathar » ndz 01.08.2004 0:04

Ja wiem, ze tego nikt nie czyta ale zareklamuje powrót mojego bloga

http://katedra-avathar.blogspot.com/ :mrgreen:

Blog.As upadł wiec kij im w oczy :D

Pozdrawiam
Obrazek
Avathar
Lord
Lord
 
Posty: 1245
Rejestracja: sob 02.11.2002 0:18
Lokalizacja: Gdynia / Poznań

Postautor: Tyhagara » ndz 01.08.2004 0:26

A ja mam takie pytanie. Po co robicie te wszystkie Blogi?
Tyhagara
Paladyn
Paladyn
 
Posty: 704
Rejestracja: ndz 11.01.2004 15:30

Postautor: Chaon » ndz 01.08.2004 1:55

Avathar, znów założyłeś bloga na jakimś afgańskim serwerze! :P Nawet księgi gości nie ma, trzeba się rejestrować żeby móc się podpisać w komentarzu i same komentarze pojawiają sie z opóźnieniem. Po prostu farmerskie! :P No ale skoro już jesteś w swoim ( farmerskim :roll: ) żywiole to może będziesz częściej pisał niż ostatnio ;-)

Tyhagaro, powody z pewnością są różne ;-) Ja np. założyłem bloga aby mieć miejsce ekspresji w każdej chwili.
Czy nie czujesz całą swoją duszą jak staliśmy się niczym bogowie?
Awatar użytkownika
Chaon
Lord
Lord
 
Posty: 1065
Rejestracja: pn 16.12.2002 23:20
Lokalizacja: Szczecin

Postautor: Vampdey » ndz 01.08.2004 10:10

A ja dla czystych jaj :D.
To miejsce (czarne tło z czerwoną czcionką i ślicznym pentagramem robionym w Paincie) pozwala mi pobluzgać na panią marczać, popisać troche smutów jak mi sie raz na dwa miesiące nudzi :).

A nazwy domyście sie sami :lol:
Obrazek
Awatar użytkownika
Vampdey
Katedralny Malkontent
 
Posty: 3946
Rejestracja: sob 16.11.2002 20:34
Lokalizacja: Bełchatów/Łódź

Postautor: Avathar » ndz 01.08.2004 12:04

Cóz, ja założyłem zeby miec komu sie wygadac. Bo tak IRL to nikt nie słucha albo nie chce słuchac.

Pozdrawiam
Obrazek
Avathar
Lord
Lord
 
Posty: 1245
Rejestracja: sob 02.11.2002 0:18
Lokalizacja: Gdynia / Poznań

Postautor: Lilly » czw 27.01.2005 14:12

Avathar pisze:Cóz, ja założyłem zeby miec komu sie wygadac. Bo tak IRL to nikt nie słucha albo nie chce słuchac.


Hehe... to chyba musze tam wrocic ;-)

Przeczytalam Twojego bloga Avi i juz wiem skad takie nastroje w Twoich opisach na gg. Nie wiem, czy Cie to pocieszy, ale ja tez mam nienormalna rodzine... a zasadzie to juz jej praktycznie nie mam... to znaczy niby mam ale w czesciach... Coz... predzej czy pozniej i tak by sie to tak skonczylo...

I jeszcze co do blogow...
Powoli zaczynam rozumiec, co to i po co to...
Coz... jak mi sie kiedys bedzie bardzo nudzic (pewnie nie predko :P ) to moze tez sobie zaloze... Tylko ze wtedy przestane sie wywnetrzac na forach... To moze lepiej nie :D
Obrazek
Awatar użytkownika
Lilly
Lady
Lady
 
Posty: 941
Rejestracja: wt 09.09.2003 10:13
Lokalizacja: Wrocław/Częstochowa (Moonglade)

Postautor: Avathar » czw 27.01.2005 19:53

Wow... ktoś to właściwie czyta :P
WowX2 - ktos mnie w ogole pamieta! :P

Mam nadzieje, ze moje uczucia zwiazane z rodzina sa tylko etapem w moim zyciu. Bez sensu jest, ze ja wole przebywac w szkole, bo czuje tam sie przyjemniej niz w domu ;-)

Istne szaleństwo ;-)

Pozdrawiam
Obrazek
Avathar
Lord
Lord
 
Posty: 1245
Rejestracja: sob 02.11.2002 0:18
Lokalizacja: Gdynia / Poznań

Postautor: RaF » czw 27.01.2005 20:09

wow x3 - Avi zyje! :D

(przepraszam za OT, ale nie mogłem się powstrzymać ;))
"Diese nadmierne sformalizowanie starożytnego prawa zeigt Jurisprudenz jako rzecz tego samego rodzaju, als d. religiösen Formalitäten z B. Auguris etc. od. d. Hokus Pokus des znachorów der savages" -- Karol Marks
Awatar użytkownika
RaF
Katedralny Malkontent
 
Posty: 3498
Rejestracja: pt 04.10.2002 22:24
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Vampdey » czw 27.01.2005 20:55

Korzystając z okazji że ktoś odświerzył, ten wiekowy wątek...
zapraszam na blog szanowanego i poważanego usera, jakim jest Lubek! :)
http://www.lubek.blog.pl/
Wrażenia niezapomniane :D
Obrazek
Awatar użytkownika
Vampdey
Katedralny Malkontent
 
Posty: 3946
Rejestracja: sob 16.11.2002 20:34
Lokalizacja: Bełchatów/Łódź

Postautor: Alganothorn » pt 28.01.2005 8:57

po pierwsze: zdziwiłbyś się Avi ile osób 'to czyta'
;-)
po drugie: JC, wrażenia zaiste niezwykłe...
:D
pozdrawiam
We've all been raised on television to believe that one day we'd all be millionaires, and movie gods, and rock stars. But we won't. And we're slowly learning that fact. And we're very, very pissed off.
Awatar użytkownika
Alganothorn
Monarcha
Monarcha
 
Posty: 5085
Rejestracja: pn 06.01.2003 23:02
Lokalizacja: point of no return


Wróć do Offtopicownia

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości