Poszukiwany rysownik!

Czyli tutaj rozmawiamy o wszystkim i o niczym... ;)

Poszukiwany rysownik!

Postautor: Joker » ndz 28.12.2014 22:01

Cześć wszystkim!

Zakładam ten temat ponieważ, no cóż... skłoniła mnie do tego kolej rzeczy. Zacznę może od tego kim jestem, otóż jestem młodym studentem, który już od dobrych kilku lat tworzy scenariusze wszelakiego rodzaju. Ostatnio zabrałem się za komiksy i rodzą mi się w głowie nawet całkiem niezłe pomysły (tak wiem nie jestem skromny). Czas zabrać się do pracy!
No właśnie tutaj rozpoczynają się schody. Dlaczego? Otóż w ogóle nie potrafię rysować, Bóg obdarzył mnie tylko talentem do wymyślania historyjek... Nie moja wina. Dlaczego w ogóle zakładam ten temat? Mam nadzieję, że na tym forum istnieją młode zdolne osoby (najlepiej z okolic Wrocławia), które nie boją się nowych wyzwań, mają trochę wolnego czasu i bardzo ładnie rysują (preferowałbym styl noir). Powiem szczerze, że przed tym wszystkim miałem już dwie osoby, ale przy tworzeniu pierwszych stron wycofywały się z projektów.
Jeśli jest tutaj osoba, która nie boi pokazać się swoich prac, to zapraszam na PW (prosiłbym o wysłaniu jednej czy dwóch prac) ;)

Pozdrawiam.
Joker
Pustelnik
Pustelnik
 
Posty: 1
Rejestracja: ndz 28.12.2014 14:50

Wróć do Offtopicownia

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 23 gości