facet sam w domu :)

Czyli tutaj rozmawiamy o wszystkim i o niczym... ;)

Postautor: Alganothorn » pt 26.09.2003 11:52

Jakubie, bez przesady...
w końcy kultura masowa karmina jest wzorcami genialnego naukowca i jego pomocnika...mógłbyś mieć ksywkę 'Igor' (w tej roli nie trzeba zbyt wiele mówić, właściwie mamrotanie jest bardzo na miejscu...;-) ), a ja, hmmm, Dr. Algantohronstein...
;-)
poza tym możemy dodać warstwę muzyczną i zrobić 'Qchnia DJ Algi & JC MC' (wersja dla AfroAmerykanów i Afro- mieszkańców reszty świata), albo 'Dark Alg i Spooky Kooba w kuchni' (w wersji gothic)
co do działy na katedrze: systemy kulinarne...
;-)
pozdrawiam
We've all been raised on television to believe that one day we'd all be millionaires, and movie gods, and rock stars. But we won't. And we're slowly learning that fact. And we're very, very pissed off.
Awatar użytkownika
Alganothorn
Monarcha
Monarcha
 
Posty: 5085
Rejestracja: pn 06.01.2003 23:02
Lokalizacja: point of no return

Postautor: Jakub Cieślak » pt 26.09.2003 13:05

Zachrypniętym, sepleniącym głosem: Taaaa, paaaanieee.... Postać nieco przygarbiona, z jednym okiem bardziej i z głupią miną na brzydkiej gębie kołysze się na niezgrabnych chudych nogach. Szalony Algstein nerwowo podrygując swoją rozstrzeloną fryzurą siwych włosów sięga po kolejną fiolkę. Buch! Substancja zamienia się w parę. Algsteina opanowuje szaleńczy śmiech: - Igorze, ten dzień jest przełomem w naszym nikczemnym dąrzeniu do przejęcia kontroli nad światem!
Ewentualnie wersja pop- kulturowa "Jay i Cichy Alg gotują". W pewnych kręgach właśnie wołają na mnie Jay.
Obrazek
Mistrz Gimli powiada:
Cisza nie leży w naturze krasnoludów. Jednakże w lochach pełnych orków jest ona jak najbardziej wskazana.
Awatar użytkownika
Jakub Cieślak
Prefekt
Prefekt
 
Posty: 4010
Rejestracja: czw 12.12.2002 22:24
Lokalizacja: JózefOFF k. Otwocka

Postautor: Wampirek » sob 27.09.2003 19:02

Jako jednostka prawie samowystarczalna (do szczęśliwej egzystencji potrzebuje kobiety :) ) powiem krótko. Starych nie ma w domu, umiem prać, prasować, gotować, zmywać, sprzątać itp. Tylko po co mi to ??? Ja wole sie dobrze bawic :twisted:
Statsuje ?? Pisz na gg ...
- - - - - - - - - - - -

"...Aniołami nie jesteśmy - aniołami czasem bywamy..."
Awatar użytkownika
Wampirek
Najemnik
Najemnik
 
Posty: 87
Rejestracja: sob 27.09.2003 18:26
Lokalizacja: Z krainy pomiędzy niebem a ziemią...

Poprzednia

Wróć do Offtopicownia

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 34 gości