1000

Czyli tutaj rozmawiamy o wszystkim i o niczym... ;)

1000

Postautor: Lechu » pn 26.05.2003 14:37

Nadejszla wielkopomna chwila :mrgreen:
Tym tysięcznym postem, pierwszym czterocyfrowym na tym forum, chciałem podziękować Wam wszystkim, z którymi dyskutowałem, rozmawiałem, kłóciłem się, spierałem, żartowałem. Z Wami spędziłem blisko pół roku mego życia, i to dzięki Wam wszystkim te 1000 postów powstało.
Dziękuję w szczególności Shizmowi. Kuba, Ty mnie w te bagno wciągnąłeś, przez Ciebie tu jestem i gdyby nie Ty, nie napisał bym tutaj nic. Nie chciałem się rejestrować, ale Ty mnie przekonałeś. Aż sam się sobie dziwię, bo jeszcze pół roku temu przez myśl mi nie przeszło że dojdę tak daleko. A dzięki tobie ta wędrówka się rozpoczęła.
Dziękuję Adminom, za taki fajny plac zabaw, za to że na tym placu wiele się nauczyłem i tak wiele przeżyłem. A w szczególności dziękuję RaFowi i Chomskiemu.
Dziękuję Klarkowi, Sordenowi i Wiedźminowi, za to że jako starszyzna przyjęli mnie na Forum, i za to że dzięki nim trudny początek nie był taki trudny. To z Wami stawiałem pierwsze kroki, do Was dotarły moje pierwsze posty i to Wy byliście pierwszymi moimi net-kumplami.
Dziękuję hejhopsowi. Gdyby nie on, forum Mangi i Anime nigdy by nie było tym czym jest teraz. Ba, nawet nie wiem czy wogóle by było.
Dziękuję Avatharowi, za te długie godziny spędzone na rozmowach, za wszystko co wspólnie zrobiliśmy, za to że słuchał moich głupich wymózgów i że te pomógł mi przetrwać te ostatnie, zmulaszcze miesiące.
Dziękuję pozostałym użytkownikom tego forum, za wszystko. Nie chcę wymieniać każdego po kolei, bo jest Was zbyt wielu, ale myślę że każdy wie że to o nim mowa, każdy kto tylko czytał moje posty i na nie odpowiadał. A w szczególności dziękuję tym, którzy pomogli mi tworzyć forum M&A. Mam nadzieję że dalej będzie mi się tak dobrze z Wami statsowało :D

Również przepraszam każdego, kogo moje posty w jakikolwiek sposób uraziły, zdenerwowały i sprawiły przykrość. Zapewniam, że były to chwilowe błędy, i że staram się by było ich jak najmniej.

Dziękuję.

No i to tyle z mojej strony.
Voila, tysięczny post :mrgreen:
No to jak Panie i Panowie, teraz 10 000 trza wyciągnąć :twisted:

EDIT - ciała dalem, napisałem "pierwszym trzycyfrowym" a jak powinno być każdy wie :D Że też nikt mnie nie poprawił, jak wy czytacie moje posty :wink: :P
Ostatnio zmieniony wt 27.05.2003 21:16 przez Lechu, łącznie zmieniany 1 raz
My new Home:
Heroes Home
Obrazek
Awatar użytkownika
Lechu
Lord
Lord
 
Posty: 1638
Rejestracja: pt 06.12.2002 12:41
Lokalizacja: Guild Wars / Heroes Home

Postautor: Alganothorn » pn 26.05.2003 14:43

napisze krótko: gratuluję...
cóż, nie będę pisał dłużej, bo dłużej będą pisać wymienieni z imienia ;-)
pozdrawiam
We've all been raised on television to believe that one day we'd all be millionaires, and movie gods, and rock stars. But we won't. And we're slowly learning that fact. And we're very, very pissed off.
Awatar użytkownika
Alganothorn
Monarcha
Monarcha
 
Posty: 5085
Rejestracja: pn 06.01.2003 23:02
Lokalizacja: point of no return

Postautor: Lechu » pn 26.05.2003 15:03

Nie chciałem wymieniać każdego, bo bym tu do rana siedział, a szybciej koniecznie chciałem zobaczyć tę śliczną cyferkę pod awatarem :D

Ale powiem wam że czuję się jak nowo narodzony. Myślałem że po 1000 odechce mi się pisać, a tu nagle jakbym dostał ostrego kopa i powracają siły. Hihi haha hehe hoho normalnie już nie muszę sie martwić że jak napiszę łupiego spamerskiego posta to ktoś mnie posądzi o to że specjalnie statsuję zeby mieć tysiąc.
Ups, teraz statsuję żeby mieć 10 000. MUAHAHAHAHAHAHAHA :mrgreen:

EDIT - dopiero teraz zauważyłem nową rangę :shock: Jestem Lordem :oops:

Lord Lechu jak to ładnie brzmi 8)

EDIT 2- ślepnę już chyba :wink: I gwiazdka mi się zmieniła pierwsza, hihi, to chyba znaczy że to jeszcze nie koniec, i trza zdobyć teraz 5 gwiazdek takich jak ta pierwsza :twisted:

EDIT 3- Lord Turkey się zdziwi jak tysiąca przekroczy. Lord Lord Turkey. Hłe hłe
My new Home:
Heroes Home
Obrazek
Awatar użytkownika
Lechu
Lord
Lord
 
Posty: 1638
Rejestracja: pt 06.12.2002 12:41
Lokalizacja: Guild Wars / Heroes Home

Postautor: Ryan O'Connell » pn 26.05.2003 15:20

Gratuluję. Ciekawa sparawa jest z tą połyskującą gwiazdką. Tego się nikt nie spodziewał, huh? :D Spisek adminow - i to jakże interesujący! :)
Awatar użytkownika
Ryan O'Connell
Rycerz
Rycerz
 
Posty: 270
Rejestracja: wt 29.04.2003 12:44
Lokalizacja: Częstochowa / Wrocław

Re: 1000

Postautor: Avathar » pn 26.05.2003 15:57

Lechu pisze:Dziękuję Avatharowi, za te długie godziny spędzone na rozmowach, za wszystko co wspólnie zrobiliśmy, za to że słuchał moich głupich wymózgów i że te pomógł mi przetrwać te ostatnie, zmulaszcze miesiące.

:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( Wzruszyłem się :(:(:(:(:(:(:(:(:(:( Chlip.... Chlip...wspaniałe !!

:silly: Ja też dziekuję !!
:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( Chlip... Oczywiście teraz tylko czekac jak inni (
Klarki , Algi , Shizm , Wiedźmin , Raf , Lubek , Ja no i Vampdey) Cię dogonią :) Wtedy to bedą ryki ! No cholera...ja tu MM słucham i sie normalnie wzruszyłem !!

P.S. Rozumiem ,że po otrzymaniu jeszcze wiekszej ilości postów wiecej gwiazdek sie zapali ?
Obrazek
Avathar
Lord
Lord
 
Posty: 1245
Rejestracja: sob 02.11.2002 0:18
Lokalizacja: Gdynia / Poznań

Postautor: Azirafal » pn 26.05.2003 16:11

No i cóż ja (niewymieniony z imienia) mogę tutaj powiedzieć/napisać/dodać? Nic wielkiego... Gratulacje, życzę kolejnych 1000-nych postów, wszystkiego najlepszego... :) Moim wystarczającym chyba wkładem i uznaniem dla (Lorda) Lecha był wierszyk stworzony na jego cześć, który mam zaszczyt oglądać teraz przy każdym Lecha ponad tysięcznym postem :twisted:
If you don't stand for something you'll fall for anything.
Awatar użytkownika
Azirafal
Arcypryk
 
Posty: 1938
Rejestracja: wt 07.01.2003 15:33
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Vampdey » pn 26.05.2003 16:12

No oczywiście Avatharku, jeszcze wszyscy zobaczycie :). Póki co mam spore problemy z Tobą i lubkiem, który radzi sobie nie wiadomo jak, bo licznik mu rośnie, a jego działalności nie widać :P...

Tobie Lechu gratuluje i życze jak najszybciej 10000 posta :).
Obrazek
Awatar użytkownika
Vampdey
Katedralny Malkontent
 
Posty: 3946
Rejestracja: sob 16.11.2002 20:34
Lokalizacja: Bełchatów/Łódź

Postautor: Alganothorn » pn 26.05.2003 16:50

ponieważ wszyscy i tak uważają, że się czepiam, to i przyczepię się teraz: zakładam, że chciałeś pod awatarkiem zobaczyć nie cyferkę, ale liczbunię...
;-)
pozdrawiam
We've all been raised on television to believe that one day we'd all be millionaires, and movie gods, and rock stars. But we won't. And we're slowly learning that fact. And we're very, very pissed off.
Awatar użytkownika
Alganothorn
Monarcha
Monarcha
 
Posty: 5085
Rejestracja: pn 06.01.2003 23:02
Lokalizacja: point of no return

Postautor: Jander » pn 26.05.2003 17:50

Pewnie jak bedziesz mial 10000 postow to bedzie ranga: STATSIARZ!!!!!!!
Teraz policz ile postow w jakich dzialach pisales, pewnie offtopiocwnia bedzie miala 999 postow :lol:
Skoro nie chcialo ci sie pisac wczesniej calych podziekowan to zrob edit i dorzuc pare 8)
Ale ze mnie cham, nawet nie pogratulowalem :P
No ale to jeszcze nie koniec. Teraz napisze bajke: (mam nadzieje, ze nikt nie zostanie urazony gdyz mala tu role odgrywaja adminowie)
Za siedmioma gorami, za siedmioma lasami zylo dosyc mlode krolestwo ktorym rzadzil zly czarnoksieznik Klarkash-Ton. Rzadzil on nad wszystkimi (iloscia postow) i jego tyrania dlugo trwala. W utrzymywaniu wladzy pomogli mu Mroczny Rycerz bedacy zeSHIZowaly, Sorden udreczajacy poddanych ciagla mocna muzyka i Wiedzmin bedacy wcieleniem diabla. Wielka Rada Nadzorcza nie probowala sprzeciwic sie tyranii. Potajmnie osadnicy zaczeli spisek by obalic zlego maga. Z pomoca Shizma ktory chcial takze obalic tyrana sprowadzili z krainy wiecznego Anime rycerza o wiele dzis mowiacym imieniu LECHU. Z poczatku wydawalo sie, ze nic on nie wskora, nie spotykal sie czesto z Klarkiem. Gdy nawiedzala ta kraine zabojcza choroba przez ktora wydawalo sie, ze forum umieralo wtedy ukazala sie nowa sila zwana 0 postowcy. Lecz oni nie majac glosu nic nie wskorali. Zaniedlugo Lechu zdecydowal sie na przejecie panstwa wraz z wiernymi towarzyszami. Zaczal STATSOWAC a, ze zly ag byl zajety przygotowaniem sie do testu Wielkich Uczonych zwanego matura odwaznemu Lechowi udalo sie pod nieobecnosc wroga przejac wladze. Pomogli mu w tym jego towarzysze dzieki ktorym prowadzil olbrzymie dyskusje: Alganothorn, zeshizowaly Shizm, Jander bedacy nawet starszym mieszkancem od Shizma, i jegociagle wierny przyjaciel broni Sancho Pancha...(eee nie ta bajka, aaaa)tzn. Avathar. Pod nowa wladza Forum odrodzilo sie na nowo. Co prawda tyran zajmuje ciagle wysokie stanowisko lecz duzo mu sily brakuje do Lecha. W trakcie nowych rzadow pod nadzorem WRN przeprowadzono m.in. konkurs w ktorym wielka nagroda byl MIECZ MISTRZOW. Lecz potrzeba bylo olbrzymiej cierpliwosci i inteligencji by temu sprostac. Jander wraz z pomoca Lecha wygral turniej oraz Wielki Status Mistrza Miecza. Po dlugim odbudowaniu Forum (zdarzyl sie nawet jeden atak ze strony sasiadow, ktory sparalizowal cale krolestwo). W koncu za zaslugi dla Forum Wielka Rada Nadzorcza dala Lechowi tytul lorda. LORD LECHU.
The end :D
Gratuluje LECHU :!:
Awatar użytkownika
Jander
Czujnik ;-)
Czujnik ;-)
 
Posty: 1504
Rejestracja: sob 09.11.2002 23:07
Lokalizacja: Wrocław / Mysłowice

Postautor: '//iedzmin » pn 26.05.2003 19:10

Lechu dzieki ze jestes... mi nie musisz za nic dziekowac - tyle z mojej strony jesli chodzi o dzienxy. Czuje sie doceniony.

Gratulacje tej ilosci postow mha fajna masz gwiazdke ;) - moze teraz sobie odpoczniesz ? :D
Obrazek
Awatar użytkownika
'//iedzmin
Pretorianin
Pretorianin
 
Posty: 694
Rejestracja: ndz 06.10.2002 9:44
Lokalizacja: Currahee

Postautor: Avathar » pn 26.05.2003 20:09

No jakoś teraz mnie wzieło żeby coś poważniejszego napisać...

No wiec Lechu był dla mnie świetnym kumplem. Nie wiem czemu pisze BYŁ , ale jakiś ten topic A'la pogrzeb. Doszedłem do wniosku ,że jest on dla mnie jak starszy , mądrzejszy brat , którego opinie zawsze brałem pod uwagę. Nie wiem czemu pisze w takim nastorju , ale może dlatego ,że omało sie nie ropłakałem jak czytałem ten topic i jak karmiłem małego kociaczka !! ... Taki nastrój...

Mam nadzieje ,że Lechu bedzie tym pierwszym który osiągnie 2 000 postów i dalej.

Pozdrawiam.
Obrazek
Avathar
Lord
Lord
 
Posty: 1245
Rejestracja: sob 02.11.2002 0:18
Lokalizacja: Gdynia / Poznań

Postautor: Lubek » pn 26.05.2003 20:43

Gratulacje, Lordzie Lechu. Co prawda ciekawsza wydawała mi się propozycja Thrilla (Lady Lechu, tudzież seksowniejsza wersja: Lechu Lady), ale nic to. Nie wiem, mogę jedynie życzyć Ci kolejnych tysięcy postów i większego ruchu na forum M&A, co niniejszym czynię.
I może okolicznościowy emoticon (a przynajmniej dość zbliżony ;)) :new-bday:

Vampdey pisze:i lubkiem, który radzi sobie nie wiadomo jak, bo licznik mu rośnie, a jego działalności nie widać ...

Zhakowałem Katedrę, ale nikomu ani mru mru ;).


lubek
Awatar użytkownika
Lubek
Wojownik
Wojownik
 
Posty: 209
Rejestracja: czw 13.03.2003 17:17

Postautor: RaF » pn 26.05.2003 21:33

Aż się wzruszyłem normalnie no :cry: To już tyle czasu jesteśmy ze sobą... niedługo będzie rok! Nawet nie zauważyłem, kiedy to upłynęło. A skoro tak dziękczynnie się tutaj zrobiło, przeto dziękuję Wam wszystkim, moi drodzy Forumowicze, za to, że jesteście - bo to mówi za wszystko. Tworzycie tu naprawdę jedno z najlepszych fantastycznych for, jakie dane mi było oglądać - i mówię to zupełnie poważnie. Mam nadzieję, że będzie jeszcze lepiej :)
No i gratuluję, Lordzie Lechu, Pierwszy Szlachcicu, Władco M&A, Królu Statsiarzy, Krzewicielu Dyskusji, etc. etc. ;) Powodzenia w zapalaniu kolejnych gwiazdek na swojej drodze, która wiedzie do... Ale to tajemnica, której odkrycię pozostawię dzielnym, nie lękającym się mądrej dyskusji Forumowiczom. I nie wyjawię jej nawet gdybyście mnie na tortury wzięli! O.
lubek - będziesz Piratem Hakiem, co ty na to? ;)
"Diese nadmierne sformalizowanie starożytnego prawa zeigt Jurisprudenz jako rzecz tego samego rodzaju, als d. religiösen Formalitäten z B. Auguris etc. od. d. Hokus Pokus des znachorów der savages" -- Karol Marks
Awatar użytkownika
RaF
Katedralny Malkontent
 
Posty: 3498
Rejestracja: pt 04.10.2002 22:24
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Alganothorn » pn 26.05.2003 21:37

'na swej drodze, ktoa wiedzie do...' zatracenia ;-)
cóż, poziom dyskusji nie zależy tylko od Lorda L, ale i nas, maluczkich...to jak, podyskutujemy sobie? ;-)
pozdrawiam
We've all been raised on television to believe that one day we'd all be millionaires, and movie gods, and rock stars. But we won't. And we're slowly learning that fact. And we're very, very pissed off.
Awatar użytkownika
Alganothorn
Monarcha
Monarcha
 
Posty: 5085
Rejestracja: pn 06.01.2003 23:02
Lokalizacja: point of no return

Postautor: Shizm » wt 27.05.2003 10:58

Ja tam ze swojej strony to chcialem powiedziec, ze te 1000 postow to wielki przelom na forum, za co jestem bardzo wdzieczny Lechowi i bardzo bym chcial, aby tak dalej trzymal.

Co do kwestii 10000 postow, to jak najbardziej bedzie to robota Algiego i wtedy Xywa statsiarz nie bedzie na miejscu. raczej proponowalbym wszechpiszacy lub cusik podobnego :D

Pozdrawiam!!!!!
A dream that will come true is not a real dream
Obrazek
Awatar użytkownika
Shizm
Pretorianin
Pretorianin
 
Posty: 939
Rejestracja: wt 12.11.2002 11:09
Lokalizacja: Guild Wars [MARS]

Postautor: Lechu » wt 27.05.2003 14:45

Skoro Algi chce podyskutować, hihi to ja jeszcze pare rzeczy dorzucę :wink:

Ryan -> to fakt, tego się nie spodziewałem. Ale dlatego nie jestem jako moderator oznaczony, przynajmniej wiemy wcześniej że jest Lord i nowa gwiazdka :D
Azi -> ładny ten nóż, i tych panów bez szyi możesz już odesłać :D
Vampdey -> teraz to z górki, 10 000 będzie już niedługo 8)
Algi -> liczbunię czterocyfrową :P jesli to do mnie była ta uwaga
Jander -> jeśli cię to ciekawi, to w M&A ponad 300, w offtopikach trochę mniej, reszta forów gdzieś koło 100. A co do twojej bajki - wtedy jak mnie Shizm sprowadził byłem pustelnikiem, nie rycerzem, a STATSOWAŁEM (jak to ładnie wyrózniłeś) od samego początku, ale i tak ładnie ci to wyszło. Hłe hłe.
Wiedzmin -> ja, odpocznę? Never :twisted: (chyba że mnie zmuszą)Dopóki wy będziecie pisać, ja też będę, MUAHAHAHAHAHA
Avathar -> nie płacz, bo ja też będe :cry: Wiem że to wygląda jak pogrzeb, ale to jest pogrzeb starego Lecha, i narodziny nowego :D Aha, był, jest i będzie :D
lubek -> mój birthday we wrześniu, ale ujdzie ta ikonka. A co do tej Lady, to to jest internet, nie wiesz kto siedzi po drugiej stronie :wink:
RaF -> "krzywdzicielu dyskusji" chyba :wink:
Shizm -> 10 000 Algiego? Ty mnie chyba kolego nie doceniasz :P :wink:

No kończymy te rozczulenia, trza iść dyskutować dalej. Więc dzięki raz jeszcze idę statsnę przyzwoicie :mrgreen:
My new Home:
Heroes Home
Obrazek
Awatar użytkownika
Lechu
Lord
Lord
 
Posty: 1638
Rejestracja: pt 06.12.2002 12:41
Lokalizacja: Guild Wars / Heroes Home

Postautor: Lubek » wt 27.05.2003 19:01

Lechu - ta jedna świeczka na torcie miała symbolizować pierwszy tysiąc postów ;)
RaF - Kapitan Hak brzmi doprawdy kusząco, aczkolwiek jestem już prawie na półmetku do tytułu "Lord Lubek" i tego się trzymajmy ;)


lubek (półLord ;))
Awatar użytkownika
Lubek
Wojownik
Wojownik
 
Posty: 209
Rejestracja: czw 13.03.2003 17:17

Postautor: Alganothorn » wt 27.05.2003 21:08

oj Shizmie, jestem naprawdę wzruszony...;-)
Lechu - tak, 'liczbunia' była do Ciebie ;-)
pozdrawiam
ps. ciekawe, czy każdy będzie tu zamieszczał swój tysięczny post...:-)
We've all been raised on television to believe that one day we'd all be millionaires, and movie gods, and rock stars. But we won't. And we're slowly learning that fact. And we're very, very pissed off.
Awatar użytkownika
Alganothorn
Monarcha
Monarcha
 
Posty: 5085
Rejestracja: pn 06.01.2003 23:02
Lokalizacja: point of no return

Postautor: Chomski » wt 27.05.2003 22:04

Przyłączam się do gratulacji! Muszę przyznać, że nie spodziewałem się takiej chwili, dawno dawno temu, kiedy nasze forum startowało i miało tygodniowo mniej postów niż teraz jest dziennie :)

Właśnie dzięki takim ludziom jak Lechu udało nam się stworzyć niezapomnianą atmosferę forum, która przyciąga coraz to nowych forumowiczów.

:drinking: za zdrowie Lecha :!:
[miejsce na mądrą mądrość :-) ]
http://chaosgate.waw.pl/~chomski/
--Obrazek
Awatar użytkownika
Chomski
Prefekt
Prefekt
 
Posty: 598
Rejestracja: pt 04.10.2002 22:27
Lokalizacja: Nigdzie (Kolorado)

Postautor: rabbi » wt 27.05.2003 22:22

Z góry serca życzę wszystkiego najlepszego, nowego, stylu w formie anime, skrzynki piwa od adminów i wesołego klepania w klawiaturę. :D


:new-bday: :drinking:

Pozdrawiam
rabbi
Karczmarz
Karczmarz
 
Posty: 159
Rejestracja: czw 14.11.2002 18:35
Lokalizacja: Włocławek

Postautor: Sorden » pn 09.06.2003 21:26

Dziękuję Klarkowi, Sordenowi i Wiedźminowi, za to że jako starszyzna przyjęli mnie na Forum, i za to że dzięki nim trudny początek nie był taki trudny. To z Wami stawiałem pierwsze kroki, do Was dotarły moje pierwsze posty i to Wy byliście pierwszymi moimi net-kumplami.

hmm... Jestem wzruszony... Nie sadzilem ze ktos o mnie tu jeszcze pamieta... Mlodzi pewnie nie wiedza o kogo chodzi :p
Wogule gratuluje 1000 postu... Moze gdybym byl czesciej na necie to bysmy sie o niego scigali, ale i tak jeszcze cie dogonie :P
JESZCZE RAZ DZIEKI
POZDRAWIAM !
Love, Trance & Psychedelic !
Awatar użytkownika
Sorden
Pretorianin
Pretorianin
 
Posty: 1238
Rejestracja: wt 05.11.2002 23:34
Lokalizacja: Gliwice

Re: 1000

Postautor: hops » wt 10.06.2003 21:58

Lechu pisze:Dziękuję hejhopsowi. Gdyby nie on, forum Mangi i Anime nigdy by nie było tym czym jest teraz. Ba, nawet nie wiem czy wogóle by było.

Oh, zostałem wyróżniony. Cieszę się, że mogłem się na coś przydać :)

I z mojej strony również gratulacje :) Nigdy nie osiągnę takiego poziomu jak Twój. Trzymaj formę ponad normę, jak mówi slogan :)

Ah, jeszcze życzę 100.000 postów :) Inaczej niż inni :D
"There is nothing amazing. Just the norm." - Naota, FLCL
http://www.stalin-vs-hitler.w.pl
Awatar użytkownika
hops
Paladyn
Paladyn
 
Posty: 524
Rejestracja: śr 09.10.2002 19:01
Lokalizacja: Gdańsk

Postautor: Alganothorn » ndz 15.06.2003 22:09

pozdrawiam raz jeszcze, ale tym razem z innej perspektywy
;-)
faaajnie jest mieć bardziej świetlistą gwiazdkę, prawda Lechu?
:-)
pozdrawiam
We've all been raised on television to believe that one day we'd all be millionaires, and movie gods, and rock stars. But we won't. And we're slowly learning that fact. And we're very, very pissed off.
Awatar użytkownika
Alganothorn
Monarcha
Monarcha
 
Posty: 5085
Rejestracja: pn 06.01.2003 23:02
Lokalizacja: point of no return

Postautor: Nain Wieczny Tułacz GM » pn 16.06.2003 8:30

tu panowie za te 1000 postów powinni dostac rangę "zyjąca legenda" trudno dorobic sie tak niesamowitego wyniku...gratulacje :wink:
There is nothin' as sure in the world as the glitter of gold and the treachery of Elves."
- Old Dwarf Saying
Awatar użytkownika
Nain Wieczny Tułacz GM
Wojownik
Wojownik
 
Posty: 141
Rejestracja: czw 17.04.2003 11:57
Lokalizacja: Olsztyn

Postautor: Lechu » pn 16.06.2003 15:56

Algi pisze:faaajnie jest mieć bardziej świetlistą gwiazdkę, prawda Lechu?


FAAAAAAAJNIE !!!!!!

Sorden -> kombinuj tego neta szybciej :twisted:
hops -> nawet nie wiesz jak bardzo się przydałeś. Wejdź czasem na forum M&A i pomyśl sobie, że to dzięki Tobie forum tak wygląda 8) Jeszcze raz dzięki :D
Nain -> sam Lord wystarczy, Legenda to może koło 10 000. Kto wie jaka jest ostatnia ranga (Adminów nie liczę :P )
My new Home:
Heroes Home
Obrazek
Awatar użytkownika
Lechu
Lord
Lord
 
Posty: 1638
Rejestracja: pt 06.12.2002 12:41
Lokalizacja: Guild Wars / Heroes Home

Postautor: Chaon » pn 28.07.2003 23:38

No, na mnie też nadszedł czas. Oto mój tysięczny post dzięki któremu stałem się trzecim lordem na forum Katedry.
Chciałbym podziękować wszystkim osobom z którymi miałem przyjemność rozmawiać na Forum Katedry i bez których napisanie tylu postów byłoby niemożliwe.
Specjalne podziękowania dla:
-Udzielających się na tym forum członków Rady Plemiennej Badlands: Aldariona, Shakala i '//iedźmina za wspólne tworzenie Badlands, wciągnęcie mnie na to forum, dodatkowe podziękowania dla Shakala za liczne i ciekawe dyskusje na forum WFRP, liście wfrp-l oraz zaufanie do mnie
- Dzielnego oddziału WBKP w składzie: lubek, miszczu_jan, Nain Wieczny Tułacz, SIN i Tullaris za ich nieocenioną pomoc w przesiewie i dyskusje warhammerowe, dodatkowe podziękowania i wyrazu szacunku dla Naina za jego nieskazitelną krasnoludzkość i przyjacielskie rozmowy
- Arkona, Chomskiego, Elthana i RaFa za stworzenie tego wspaniałego forum
- Alganothorna za wiele wspaniałych rozmów i mądrych słów, oraz dawanie przykładu jak pisać dużo i jednocześnie dobrze
- Lechowi za rozmowy o Cowboyu, wskazanie drogi do "Call me, call me" oraz za to, że go spotkałem i zajarzyłem jak napisać postów tysiąc
- Azirafalowi za wspólną sesję w karczmie, kilka bardzo dobrych utworów i LoK'owe rozmowy
- Grimfangowi, za liczne i ciekawe dyskusje filozoficzne
- Szczurowi za dzielenie się swoim doświadczeniem w WFB i WFRP
- Lordowi Turkey za prowadzenie sesji (którą niedługo wznowimy)
Pozdrawiam!
Czy nie czujesz całą swoją duszą jak staliśmy się niczym bogowie?
Awatar użytkownika
Chaon
Lord
Lord
 
Posty: 1065
Rejestracja: pn 16.12.2002 23:20
Lokalizacja: Szczecin

Postautor: Azirafal » wt 29.07.2003 1:53

No no no! :shock: Nasz drogi Chaon dotarł na sam szczyt hierarchii użytkowników Forum Katedry - 3 Lord, proszę proszę... :D Gratulacje wielkie, drogi Chaonie!!! Życzę Ci kolejnego tysiaka post'ów, dużo spokoju (lub rozrywki - w zależności co wolisz ;) ), mnóstwa piwa (lub innych trunków) i udanego prowadzenia Badlands :) Jakieś drętwe te życzenia :? To żczę CI jeszcze więcej piwa :twisted: (od razu lepiej! :wink: )

P.S. Wspomóż pamięć biednego, zżartego alkoholem Azi'ego - co to jest LoK ??? :roll:
If you don't stand for something you'll fall for anything.
Awatar użytkownika
Azirafal
Arcypryk
 
Posty: 1938
Rejestracja: wt 07.01.2003 15:33
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Chaon » wt 29.07.2003 8:32

Musiało Ci wypaść z pamięci, że LoK = Legacy of Kain :wink:
Dzięki za takie wspaniałe życzenia, zwłaszcza za to piwo :)
Czy nie czujesz całą swoją duszą jak staliśmy się niczym bogowie?
Awatar użytkownika
Chaon
Lord
Lord
 
Posty: 1065
Rejestracja: pn 16.12.2002 23:20
Lokalizacja: Szczecin

Postautor: Alganothorn » wt 29.07.2003 15:48

napiszę tylko: gratuluję
oraz po chwili dodam: całą przyjemność po mojej stronie...
pozdrawiam
ps. do zobaczenie przy kolejnej 'dużej gwiazdce'...
;-)
We've all been raised on television to believe that one day we'd all be millionaires, and movie gods, and rock stars. But we won't. And we're slowly learning that fact. And we're very, very pissed off.
Awatar użytkownika
Alganothorn
Monarcha
Monarcha
 
Posty: 5085
Rejestracja: pn 06.01.2003 23:02
Lokalizacja: point of no return

Postautor: bejzkik » śr 30.07.2003 22:25

chaon mnie wymienił
chlip
dziękuje
moje życie nabrało sensu
chlip
gratuluje
bejzkik
Lord
Lord
 
Posty: 1581
Rejestracja: sob 10.05.2003 11:27
Lokalizacja: sosnowiec/krakow

Postautor: Lechu » czw 31.07.2003 19:10

A ja sięwzruszam jak widzę kolejne osoby przekraczające 1000, kto by pomyślał pół roku temu że te forum tak się rozwinie....
Gratuluję Lordzie Chaonie, trzeci z Trójki Drombo, przykro mi że to były tylko dyskusje o CB, obiecuję że jak tylko znów będę miał czas to spotkamy się i w innych topikach. No i napisałeś swoje podziękowania w moim topiku, to również mnie wzruszyło.....
a potem mnie przegonisz
będę trzeci
buuuuuuuuuuu

Kongratulejszyns :D
My new Home:
Heroes Home
Obrazek
Awatar użytkownika
Lechu
Lord
Lord
 
Posty: 1638
Rejestracja: pt 06.12.2002 12:41
Lokalizacja: Guild Wars / Heroes Home

Postautor: Alganothorn » czw 31.07.2003 22:34

nie płacz Lechu - będzies zmiał powód, jak Cię wyprzedzi grimfang...
;-)
pozdrawiam
We've all been raised on television to believe that one day we'd all be millionaires, and movie gods, and rock stars. But we won't. And we're slowly learning that fact. And we're very, very pissed off.
Awatar użytkownika
Alganothorn
Monarcha
Monarcha
 
Posty: 5085
Rejestracja: pn 06.01.2003 23:02
Lokalizacja: point of no return

Postautor: bejzkik » pt 01.08.2003 9:47

ym razem to nie grimfang ale ja
Z nim jest coraz gorzej więc jak dobije na jego konto do 500 to zmieni się celę na taką z grubszymi ścianami a ja założę własne konto
bejzkik
Lord
Lord
 
Posty: 1581
Rejestracja: sob 10.05.2003 11:27
Lokalizacja: sosnowiec/krakow

Postautor: Alganothorn » pt 01.08.2003 16:59

biedny grim, coraz więcej gróźb pod jego adresem pomyka...
;-)
pozdrawiam
We've all been raised on television to believe that one day we'd all be millionaires, and movie gods, and rock stars. But we won't. And we're slowly learning that fact. And we're very, very pissed off.
Awatar użytkownika
Alganothorn
Monarcha
Monarcha
 
Posty: 5085
Rejestracja: pn 06.01.2003 23:02
Lokalizacja: point of no return

Postautor: bejzkik » pt 01.08.2003 17:14

Doigrał się
bejzkik
Lord
Lord
 
Posty: 1581
Rejestracja: sob 10.05.2003 11:27
Lokalizacja: sosnowiec/krakow

Następna

Wróć do Offtopicownia

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości

cron