1000

Czyli tutaj rozmawiamy o wszystkim i o niczym... ;)

Postautor: Lord Turkey » sob 23.12.2006 0:04

Wyłamię się z nazwy tematu i poświęcę posta czemuś mniej doniosłemu, powiedzmy jednemu z etapów dążenia do celu :wink:
Tą wiadomością tworzę 800 posta w historii mojego udziału w życiu forum. Mam nadzieję, że już za jakiś czas - oby jak najkrótszy - będę mógł pochwalic się przepisową liczbą 1000 postów, jaka wydaje się byc jedyną tolerowaną w tym topiku :wink:

Pozdrawiam!

PS - nie mogło mnie spotkac nic lepszego dla uczczenia tej chwilii - nowa strona tematu! :roll:
Obrazek
Krzysztof Kozłowski
Lord Turkey
Książę
Książę
 
Posty: 2549
Rejestracja: sob 15.02.2003 12:41
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Alganothorn » sob 23.12.2006 0:10

świętowanie numeru 800 to jak mierzenie zamiaru podług sił - mierz siły na zamiary, szampana trzymaj na tysięcznego posta
;-)
ale gratulacje, życzę kolejnych 800
:-)
pozdrawiam
We've all been raised on television to believe that one day we'd all be millionaires, and movie gods, and rock stars. But we won't. And we're slowly learning that fact. And we're very, very pissed off.
Awatar użytkownika
Alganothorn
Monarcha
Monarcha
 
Posty: 5085
Rejestracja: pn 06.01.2003 23:02
Lokalizacja: point of no return

Postautor: RaF » sob 23.12.2006 1:43

Nie bój nic, Turkey. Swoim postem dałeś Algiemu szansę do nabicia sobie licznika, więc, jak sądzę, zostanie ci wybaczone to odstępstwo :D
"Diese nadmierne sformalizowanie starożytnego prawa zeigt Jurisprudenz jako rzecz tego samego rodzaju, als d. religiösen Formalitäten z B. Auguris etc. od. d. Hokus Pokus des znachorów der savages" -- Karol Marks
Awatar użytkownika
RaF
Katedralny Malkontent
 
Posty: 3498
Rejestracja: pt 04.10.2002 22:24
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Alganothorn » śr 27.12.2006 12:56

RaF pisze:Nie bój nic, Turkey. Swoim postem dałeś Algiemu szansę do nabicia sobie licznika, więc, jak sądzę, zostanie ci wybaczone to odstępstwo :D

Nie sądźcie, abyście nie byli sądzeni...
..ale i tak będziecie, więc sądźcie sobie do woli
:D
pozdrawiam
ps. co do wybaczania - przecież o wspaniałomyślności władcy (czy innego monarchy ;-) ) świadczy zdolność do wybaczania...
We've all been raised on television to believe that one day we'd all be millionaires, and movie gods, and rock stars. But we won't. And we're slowly learning that fact. And we're very, very pissed off.
Awatar użytkownika
Alganothorn
Monarcha
Monarcha
 
Posty: 5085
Rejestracja: pn 06.01.2003 23:02
Lokalizacja: point of no return

Postautor: Azirafal » śr 27.12.2006 13:37

A będziemy sądzić, nie myśl sobie :P Co nam monarcha? Monarchii w Polsce już od pewnego czasu monarchii nie ma, więc królowie i inni władcy nie mają tu nic do gadania :)

Inna sprawa, że ostatnio próbowano nam na tron polski koronować jakiegoś Jezusa, ale chyba ostatecznie jego żydowskie pochodzenie udaremniło tę próbę ;)
If you don't stand for something you'll fall for anything.
Awatar użytkownika
Azirafal
Arcypryk
 
Posty: 1938
Rejestracja: wt 07.01.2003 15:33
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Jander » śr 27.12.2006 18:12

To masoni udaremnili tę próbę, ale nie martw się Azi - jakbyś nie wiedział to mamy królową od 1656 roku :wink:
Ja optuję za monarchią w Polsce, oczywiście w stolicy Polski, czyli w Krakowie. Bo Zygmunt III Waza nigdy nie wydał uchwały o przeniesieniu stolicy do Warszawy.
Awatar użytkownika
Jander
Czujnik ;-)
Czujnik ;-)
 
Posty: 1504
Rejestracja: sob 09.11.2002 23:07
Lokalizacja: Wrocław / Mysłowice

Postautor: Vampdey » pt 29.12.2006 13:03

Kurde, a mi w liczniku już dawno temu stuknął dwusetny krzyżyk i zauważyłem dopiero teraz :P
Ostatnio zmieniony sob 30.12.2006 10:37 przez Vampdey, łącznie zmieniany 1 raz
Obrazek
Awatar użytkownika
Vampdey
Katedralny Malkontent
 
Posty: 3946
Rejestracja: sob 16.11.2002 20:34
Lokalizacja: Bełchatów/Łódź

Postautor: RaF » pt 29.12.2006 23:36

Cholera, Vamp, nie przesadzaj z tą długowiecznością, bo cię namierzą... ;)
"Diese nadmierne sformalizowanie starożytnego prawa zeigt Jurisprudenz jako rzecz tego samego rodzaju, als d. religiösen Formalitäten z B. Auguris etc. od. d. Hokus Pokus des znachorów der savages" -- Karol Marks
Awatar użytkownika
RaF
Katedralny Malkontent
 
Posty: 3498
Rejestracja: pt 04.10.2002 22:24
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Jakub Cieślak » sob 30.12.2006 10:58

Vamp, trzymaj tak dalej.
Obrazek
Mistrz Gimli powiada:
Cisza nie leży w naturze krasnoludów. Jednakże w lochach pełnych orków jest ona jak najbardziej wskazana.
Awatar użytkownika
Jakub Cieślak
Prefekt
Prefekt
 
Posty: 4010
Rejestracja: czw 12.12.2002 22:24
Lokalizacja: JózefOFF k. Otwocka

Postautor: Lord Turkey » sob 30.12.2006 19:36

Gratuluję, dobrze jest miec do kogo równac :wink: A na tym forum jest kilka takich osób :P
Obrazek
Krzysztof Kozłowski
Lord Turkey
Książę
Książę
 
Posty: 2549
Rejestracja: sob 15.02.2003 12:41
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Lilly » śr 10.01.2007 1:12

No i mamy 1000 :D

Tyle miesięcy już minęło od kiedy tu po raz pierwszy zajrzałam ... to było moje pierwsze forum i jedno muszę przyznać - drugiego takiego nigdzie nie spotkałam (a lubię się szlajać po forach, więc trochę miałam okazji odwiedzić). Szkoda tylko, że nie jest tu już tak gwarno, jak to bywało dawniej... wiele dyskusji się wyciszyło... Ale wspomnienia mam miłe i zawsze chętnie tutaj wracam :)
Obrazek
Awatar użytkownika
Lilly
Lady
Lady
 
Posty: 941
Rejestracja: wt 09.09.2003 10:13
Lokalizacja: Wrocław/Częstochowa (Moonglade)

Postautor: RaF » śr 10.01.2007 1:32

No to jako pierwszy spieszę ze spam... z gratulacjami, oczywiście ;) Oby tak dalej, niechaj licznik się kręci - aby coraz szybciej :)
"Diese nadmierne sformalizowanie starożytnego prawa zeigt Jurisprudenz jako rzecz tego samego rodzaju, als d. religiösen Formalitäten z B. Auguris etc. od. d. Hokus Pokus des znachorów der savages" -- Karol Marks
Awatar użytkownika
RaF
Katedralny Malkontent
 
Posty: 3498
Rejestracja: pt 04.10.2002 22:24
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Azirafal » śr 10.01.2007 1:36

Gratulejszynz.

Mi też żal starego klimatu i masy ludzi, którzy pousuwali się w cień, bądź wogóle poznikali :?

I bardzo mi przykro, że wciągnęło Cię bagienko chamstwa i trollostwa, jakim ostatnio stały się komentarze do newsów komiksowych :?
If you don't stand for something you'll fall for anything.
Awatar użytkownika
Azirafal
Arcypryk
 
Posty: 1938
Rejestracja: wt 07.01.2003 15:33
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Lord Turkey » śr 10.01.2007 8:56

Gratuluję i życzę kolejnego tysiąca in spe!

Kiedyś bywało znacznie lepiej - jeżeli już jesteśmy w klimacie wspominkowym :wink: - gry PBF, Pod Katedrą, Arkona... DF3...
Ech, wielki żal, wielki... ale wspomnienia piękne! :P
Obrazek
Krzysztof Kozłowski
Lord Turkey
Książę
Książę
 
Posty: 2549
Rejestracja: sob 15.02.2003 12:41
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Jakub Cieślak » śr 10.01.2007 10:10

A więc jest jeszcze nadzieja, lilly, jest jeszcze nadzieja. :) Brawo.
Obrazek
Mistrz Gimli powiada:
Cisza nie leży w naturze krasnoludów. Jednakże w lochach pełnych orków jest ona jak najbardziej wskazana.
Awatar użytkownika
Jakub Cieślak
Prefekt
Prefekt
 
Posty: 4010
Rejestracja: czw 12.12.2002 22:24
Lokalizacja: JózefOFF k. Otwocka

Postautor: Lilly » śr 10.01.2007 11:26

Azirafal pisze:I bardzo mi przykro, że wciągnęło Cię bagienko chamstwa i trollostwa, jakim ostatnio stały się komentarze do newsów komiksowych :?

Azi, trollstwo i chamstwo zawsze prędzej czy później przemija ... to forum trzyma się już tak długo, że nawet jeśli się trochę wyciszy to i tak przetrwa :)

I tak jeszcze wspominkowo.
Pamiętam jak tutaj zaczynałam pisać - na początku zaglądałam tylko do działów o RPG i Świecie Mroku ... oba niestety trochę świecą pustkami ostatnio (w sensie aktywności), no ale w sumie sama muszę się przyznać, że się tym mniej zajmuję na co dzień (chociaż chyba dobrym jest, że mimo wszystko od czasu do czasu gram ;) - RPG nie jest czymś z czego można "wyrosnąć" ;) ).

To co jednak wspominam najlepiej to dyskusje w dziale filozoficznym. Jako, że z wykształcenia jestem ścisłowcem, czyli w kwestiach humanistycznych moja edukacja zakończyła się na liceum, to właśnie udzielając się w tym dziale uczyłam się dyskutować. Cieszę się bardzo, że miałam tyle dobrych przykładów - jak czasami patrzę na młodsze pokolenie forumowe, to szczerze im wszystkim by się chociaż poznać podstawy dobrej dyskusji przydało. Za wielką mówczynię się bynajmniej nie uważam ... za bardzo się plączę w dywagacjach i rozmyślaniach i gubię te właściwe argumenty w morzu słów. Jednak ostatnio jak próbuje w jakichś innych miejscach szukać dobrych partnerów do dyskusji, z przykrością stwierdzam, że dobrzy dyskutanci to gatunek wymierający ... poza starymi wygami nikogo nowego :P A bez nowej krwi ciężko jest w kółko wałkować te same tematy...
Obrazek
Awatar użytkownika
Lilly
Lady
Lady
 
Posty: 941
Rejestracja: wt 09.09.2003 10:13
Lokalizacja: Wrocław/Częstochowa (Moonglade)

Postautor: bejzkik » śr 10.01.2007 16:25

gratuluje pomimo kaca
bejzkik
Lord
Lord
 
Posty: 1581
Rejestracja: sob 10.05.2003 11:27
Lokalizacja: sosnowiec/krakow

Postautor: Lord Turkey » śr 10.01.2007 22:55

Panie i Panowie!

Mamy kolejnego 1000'cznęgo forumowicza! I nikt jeszcze nie zauważył, mogę być pierwszy w gratulacjach :wink:

A więc: gratulacje Wotan! Niech Twoje filmy kręcą się równie dobrze jak Twój licznik !!! :D
Obrazek
Krzysztof Kozłowski
Lord Turkey
Książę
Książę
 
Posty: 2549
Rejestracja: sob 15.02.2003 12:41
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Jander » śr 10.01.2007 23:39

Podwójne gratulacje - dla Lilly i Wotana :)
Ja tam dalej pamiętam czasy, jak Alg miał 200 postów, wtedy mniej ode mnie. I czasy, kiedy się jeszcze patrzyło na takie rzeczy :D Czyżby był ze mnie stary pryk? :(
Awatar użytkownika
Jander
Czujnik ;-)
Czujnik ;-)
 
Posty: 1504
Rejestracja: sob 09.11.2002 23:07
Lokalizacja: Wrocław / Mysłowice

Postautor: Azirafal » śr 10.01.2007 23:45

Jander pisze:Czyżby był ze mnie stary pryk? :(


Nawet nie próbój ze mną zadzierać, młody :P ;)
If you don't stand for something you'll fall for anything.
Awatar użytkownika
Azirafal
Arcypryk
 
Posty: 1938
Rejestracja: wt 07.01.2003 15:33
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Lilly » czw 11.01.2007 0:31

Jander pisze:Ja tam dalej pamiętam czasy, jak Alg miał 200 postów, wtedy mniej ode mnie.

To Algi miał 200 postów ... nie wierzę :lol:
Obrazek
Awatar użytkownika
Lilly
Lady
Lady
 
Posty: 941
Rejestracja: wt 09.09.2003 10:13
Lokalizacja: Wrocław/Częstochowa (Moonglade)

Postautor: Azirafal » czw 11.01.2007 1:05

Algi zaczynał dzień przede mną, czy po mnie na DF3 jeszcze :D Ja go pamiętam, jak miał 5 postów :D :D :D
If you don't stand for something you'll fall for anything.
Awatar użytkownika
Azirafal
Arcypryk
 
Posty: 1938
Rejestracja: wt 07.01.2003 15:33
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Lord Turkey » czw 11.01.2007 9:03

Potwierdzam! Za mnie w DF3 miał już nieco więcej, ale do tak absurdalnego wyniku, który wykracza poza racjonalne granice epistemologii - wtedy jeszcze nie doszedł :wink:

Czekamy na stanowisko zainteresowanego? :roll:
Obrazek
Krzysztof Kozłowski
Lord Turkey
Książę
Książę
 
Posty: 2549
Rejestracja: sob 15.02.2003 12:41
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Alganothorn » czw 11.01.2007 14:34

Co ta praca robi z człowieka, nawet na dyskusje się spóźnia...
:D
Lilly: gratuluję pierwszego tysiąca, życzę kolejnych tysięcy postów i dyskusji, które będziesz wspominać z przyjemnością
:-)
Wotan: jak powyżej, gratulacje z powodu pierwszego tysiąca, czekam na kolejne...
Co do mojej osoby: tak, miałem kiedyś nawet 1 posta, nie tylko 5; co więcej, moja pamięć pozwala mi np. podziękować niejakiemu Lechowi, który napisał do mnie historycznego, pierwszego PM'a na forum (jak dobrze pamiętam, to mam go wciąż zachowanego; nawet bez tego pamiętam o czym traktował, co jest najlepszym przykładem tego, że ludzie czasam pamiętają dziwne rzeczy...:-) )
To forum jest żywe i to jest dla mnie najważniejsze; nie jestem na nim od jego zarania, przyszedłem, kiedy była tu już grupa 'forumowych wyjadaczy', którzy w dużej mierze nadawali ton temu miejscu (kto nadaje ton widać najlepiej w OCC ;-) - lektura archiwów pokazuje ewolucję składu Grupy Trzymającej Władzę :D) i cieszę się widząc, że nie umarło, że się zmienia - może jest mniej skierowane na samą fantastykę w typie rpg, może więcej teraz literatury (w tym obrazkowej), filmu, ogólnych rozmów itp, ale to wciąż to samo forum i w dużej mierze ci sami ludzie, dla których większość z nas tu jest - nie dla jakiegoś tam portalu, ale dla znajomych, którzy czytają nasze posty, odpisują bądź nie, ale w jakimś stopniu sobie gadamy...
...to dopiero monolog pryka, co?
:D
piszcie dalej, kiedyś musimy założyć topic '1000000'
;-)
pozdrawiam
We've all been raised on television to believe that one day we'd all be millionaires, and movie gods, and rock stars. But we won't. And we're slowly learning that fact. And we're very, very pissed off.
Awatar użytkownika
Alganothorn
Monarcha
Monarcha
 
Posty: 5085
Rejestracja: pn 06.01.2003 23:02
Lokalizacja: point of no return

Postautor: Lilly » czw 11.01.2007 15:29

To ja może jeszcze tak wspominkowo dodam. Nie jest to żadne podlizywanie się :P (zresztą nawet nie miałabym powodu) jednak czasami miewałam wrażenie jakby Algi był moją forumową bratnią duszą (czy to rzeczywiście brzmi tak dziwnie, jak mi się wydaje? 8) ) Już śpieszę wyjaśnić, o co mi chodzi.

Otóż w bardzo wielu dyskusjach, w których braliśmy udział w przynajmniej 90% wyrażaliśmy te same bądź bardzo zbliżone poglądy ... tylko Algi wyrażał je "lepiej" :lol: Zawsze kiedy czytałam jego posty prześladowała mnie ta myśl "czemu ja tak nie napisałam" :D Mimo moich usilnych prób, mój styl wyrażania myśli jest nadal trochę chaotyczny ... a wszystko dlatego, że jak piszę jedno zdanie to już myślę o pięciu następnych aspektach :P
Obrazek
Awatar użytkownika
Lilly
Lady
Lady
 
Posty: 941
Rejestracja: wt 09.09.2003 10:13
Lokalizacja: Wrocław/Częstochowa (Moonglade)

Postautor: Lord Turkey » czw 11.01.2007 19:00

Wspominkowo (ostatnio to modne :wink: ) - pierwszą osobą na forum, która wyciągnęła do mnie rękę i zarazem wprowadziła w arkana DF3, był Algi. Co do dyskusji - zawsze rozwijają, zwłaszcza z takimi ludźmi jak Wy (i ogólnie wielu forumowiczów). Właśnie zacząłem udzielac się w temacie Philo i naprawdę miło to odbieram, daje satysfakcje i pozwala ujrzec nowe aspekty. Lękiem napawaja tylko posty "wiodącego licznikowy prym", bo choc pisze rzadko, to jak już - to albo przywali albo się zgodzi, zawsze na całego. Tertium non datur :wink:

Co do bratnich dusz - na razie bronię swoich poglądów, atakowany ze wszech stron. Ciężko w takiej sytuacji mówic o braterstwie myśli. Mogę miec tylko nadzieję, że dobrze argumentuję swoje stanowisko i nie jestem przy tym naiwny...
Obrazek
Krzysztof Kozłowski
Lord Turkey
Książę
Książę
 
Posty: 2549
Rejestracja: sob 15.02.2003 12:41
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: RaF » czw 11.01.2007 21:17

Lord Turkey pisze:Lękiem napawaja tylko posty "wiodącego licznikowy prym", bo choc pisze rzadko, to jak już - to albo przywali albo się zgodzi, zawsze na całego.

Tak bardzo rzadko, że ma największy... licznik na całym forum :D:D
"Diese nadmierne sformalizowanie starożytnego prawa zeigt Jurisprudenz jako rzecz tego samego rodzaju, als d. religiösen Formalitäten z B. Auguris etc. od. d. Hokus Pokus des znachorów der savages" -- Karol Marks
Awatar użytkownika
RaF
Katedralny Malkontent
 
Posty: 3498
Rejestracja: pt 04.10.2002 22:24
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Lord Turkey » czw 11.01.2007 21:42

Mam wrażenie, że ostatnio Algi pisze jakby mniej, niż kiedyś. Stąd ta paradoksalnie brzmiąca myśl :wink:
Obrazek
Krzysztof Kozłowski
Lord Turkey
Książę
Książę
 
Posty: 2549
Rejestracja: sob 15.02.2003 12:41
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Alganothorn » czw 11.01.2007 23:48

RaF pisze:
Lord Turkey pisze:Lękiem napawaja tylko posty "wiodącego licznikowy prym", bo choc pisze rzadko, to jak już - to albo przywali albo się zgodzi, zawsze na całego.

Tak bardzo rzadko, że ma największy... licznik na całym forum :D:D

ba, to dopiero trudna sztuka, prawda?
;-)
a że piszę rzadziej to fakt - czasami mam tak szczerze dość kompa po pracy, że nie odpalam domowego przez kilka dni, zaległości rosną i stats podumiera...
...ale trzeba mieć rękę na pulsie i cieszyć stare oczy nowymi postami
:D
pozdrawiam
ps. Lilly> komplement miły, acz nie do końca zasłużony...:-)
We've all been raised on television to believe that one day we'd all be millionaires, and movie gods, and rock stars. But we won't. And we're slowly learning that fact. And we're very, very pissed off.
Awatar użytkownika
Alganothorn
Monarcha
Monarcha
 
Posty: 5085
Rejestracja: pn 06.01.2003 23:02
Lokalizacja: point of no return

Postautor: Lilly » czw 11.01.2007 23:55

Alganothorn pisze:ps. Lilly> komplement miły, acz nie do końca zasłużony...:-)

Ależ ja całkowicie szczerze napisałam, co myślę :D
Obrazek
Awatar użytkownika
Lilly
Lady
Lady
 
Posty: 941
Rejestracja: wt 09.09.2003 10:13
Lokalizacja: Wrocław/Częstochowa (Moonglade)

Postautor: Wotan » pt 12.01.2007 0:28

aaa ja tez mam juz ponad tysiac postow z okazji pietnastomiliardolecia wszechswiata! Choc jestem tu od poczatku istnienia topicu 'O co chodzi' w statsie, jak i w zyciu tabun ludzi mnie wyprzedza : /
http://www.allsecrets.co.uk
moj film...
http://www.well-known-artist.com
Moja nowa odkurzona www, zapraszam!
http://www.vimeo.com/1271372 - moj showreel
Wotan
Pretorianin
Pretorianin
 
Posty: 1160
Rejestracja: pt 04.10.2002 23:52
Lokalizacja: Varsovia

Postautor: RaF » pt 12.01.2007 0:41

Widzisz Wotanie - znak że coś z tobą nie tak ;)
"Diese nadmierne sformalizowanie starożytnego prawa zeigt Jurisprudenz jako rzecz tego samego rodzaju, als d. religiösen Formalitäten z B. Auguris etc. od. d. Hokus Pokus des znachorów der savages" -- Karol Marks
Awatar użytkownika
RaF
Katedralny Malkontent
 
Posty: 3498
Rejestracja: pt 04.10.2002 22:24
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Azirafal » pt 12.01.2007 9:55

Wotan pisze:Choc jestem tu od poczatku istnienia topicu 'O co chodzi' w statsie, jak i w zyciu tabun ludzi mnie wyprzedza : /


Tak to już niestety bywa, man. Zawsze jest ktoś przed Tobą - w liczbach mniejszych, bądź większych. Ale to tylko od Ciebie zależy, czy dogonisz braci w statsie (i siostry... siostrę?). Po prostu - statsuj ile wlezie!!! :D
If you don't stand for something you'll fall for anything.
Awatar użytkownika
Azirafal
Arcypryk
 
Posty: 1938
Rejestracja: wt 07.01.2003 15:33
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Alganothorn » pt 12.01.2007 13:05

Wotan pisze:aaa ja tez mam juz ponad tysiac postow z okazji pietnastomiliardolecia wszechswiata! Choc jestem tu od poczatku istnienia topicu 'O co chodzi' w statsie, jak i w zyciu tabun ludzi mnie wyprzedza : /

Wotanie, co się przejmować tabunami wyprzedzającymi, popatrz na te tabuny za Tobą
:D
poza tym, jak to już napisał Azi: szybkość dogonienia zależy w dużej mierze od Ciebie, u can do it, man
;-)
Lilly> nie wchodząc w szczegóły: dziękuję
:-)
pozdrawiam
We've all been raised on television to believe that one day we'd all be millionaires, and movie gods, and rock stars. But we won't. And we're slowly learning that fact. And we're very, very pissed off.
Awatar użytkownika
Alganothorn
Monarcha
Monarcha
 
Posty: 5085
Rejestracja: pn 06.01.2003 23:02
Lokalizacja: point of no return

Postautor: Lilly » pt 12.01.2007 13:54

Azirafal pisze:(i siostry... siostrę?)

Z mojej dość ogólnej wiedzy na temat innych forumowiczów wynika, że jestem pierwszą przedstawicielką płci przeciwnej, która dotarła do 1000 ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
Lilly
Lady
Lady
 
Posty: 941
Rejestracja: wt 09.09.2003 10:13
Lokalizacja: Wrocław/Częstochowa (Moonglade)

PoprzedniaNastępna

Wróć do Offtopicownia

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości