Alganothorn

Czyli tutaj rozmawiamy o wszystkim i o niczym... ;)

Postautor: Alganothorn » śr 14.07.2004 7:49

wrzucajcie wszelkie pomysły - może trafi się (bynajmniej nie ślepemu) grimowi sukces (bo przecież nie ziarno...)
dla jasności: film jest polski, jak kto wrzuci obce tytuły, to pomyślę, że statsuje
:D
pozdrawiam
We've all been raised on television to believe that one day we'd all be millionaires, and movie gods, and rock stars. But we won't. And we're slowly learning that fact. And we're very, very pissed off.
Awatar użytkownika
Alganothorn
Monarcha
Monarcha
 
Posty: 5085
Rejestracja: pn 06.01.2003 23:02
Lokalizacja: point of no return

Postautor: bejzkik » śr 14.07.2004 16:33

nie, bo u mnie pada

a co do orzecha to glupio bym tu wygladal
bejzkik
Lord
Lord
 
Posty: 1581
Rejestracja: sob 10.05.2003 11:27
Lokalizacja: sosnowiec/krakow

Postautor: Louen » wt 03.08.2004 8:34

Hydrozagadka
wzorem dla mnie są zimą misie...
Awatar użytkownika
Louen
Rycerz
Rycerz
 
Posty: 412
Rejestracja: wt 02.09.2003 9:28
Lokalizacja: Łódź

Postautor: Alganothorn » wt 03.08.2004 9:06

brawo, brawo...
...at last
:-)
z cyklu ciekawostki: wiem kiedy będę miał następną rangę...
...ba, nawet wiem jaka ona będzie
:D
pozdrawiam
We've all been raised on television to believe that one day we'd all be millionaires, and movie gods, and rock stars. But we won't. And we're slowly learning that fact. And we're very, very pissed off.
Awatar użytkownika
Alganothorn
Monarcha
Monarcha
 
Posty: 5085
Rejestracja: pn 06.01.2003 23:02
Lokalizacja: point of no return

Postautor: Hifidelic » wt 03.08.2004 9:11

Mamy zwycięzcę!
Choć mogła tu pomóc podpowiedz z orzeszkiem (podajcie szyszak, bedę taranował podwodny bunkier)
Obrazek
Debian Sid i jest git!
Awatar użytkownika
Hifidelic
Spammer!!!
Spammer!!!
 
Posty: 1137
Rejestracja: ndz 13.07.2003 18:27
Lokalizacja: Uroczysko

Postautor: Louen » wt 03.08.2004 12:58

no zagadka była wyzwaniem dla prawdziwego Asa... ;)

Alganothorn pisze:z cyklu ciekawostki: wiem kiedy będę miał następną rangę...
...ba, nawet wiem jaka ona będzie

no i po niespodziance, dreszczyk emocji i ciekawości został zamieniony w dreszczyk niecierpliwości...

a ten cytacik kojarzycie:
"Wszelkie podejrzenia panów sa bezpodstawne. Ta Pani w tym futrze przyszła i w nim wychodzi."
chyba mój ulubiony...
wzorem dla mnie są zimą misie...
Awatar użytkownika
Louen
Rycerz
Rycerz
 
Posty: 412
Rejestracja: wt 02.09.2003 9:28
Lokalizacja: Łódź

Postautor: Hifidelic » wt 03.08.2004 13:08

Hahahaaaa :D
Pewnie :D jak z kartki czytał :D hahahha :D
Obrazek
Debian Sid i jest git!
Awatar użytkownika
Hifidelic
Spammer!!!
Spammer!!!
 
Posty: 1137
Rejestracja: ndz 13.07.2003 18:27
Lokalizacja: Uroczysko

Postautor: Alganothorn » wt 03.08.2004 13:38

'jaki niesmiały...jak za mną chodził...a kobieta lubi być adorowana...'
:D
czy emocji, czy niecierpliwości, ważne, że dreszczyk
;-)
od czytania z kartki bardziej mi sie podoba legitymacja, która upoważniła do wejścia na teren ośrodka
:D
pozdrawiam
ps 'tylko nie mały, tylko nie mały!' :-)
We've all been raised on television to believe that one day we'd all be millionaires, and movie gods, and rock stars. But we won't. And we're slowly learning that fact. And we're very, very pissed off.
Awatar użytkownika
Alganothorn
Monarcha
Monarcha
 
Posty: 5085
Rejestracja: pn 06.01.2003 23:02
Lokalizacja: point of no return

Postautor: Alganothorn » czw 18.11.2004 16:48

miałem nie pisać, ale co tam, w końcu i tak wszyscy uważają, że jestem bardzo próżny
:D
na okładce nowej 'Polski Zbrojnej' jest moja fotka - znaczy zrobiona przeze mnie, nie przedstawiająca mnie...
moja pierwsza okładka w życiu
:-)
to tak, w ramach chwalenia się...
pozdrawiam
We've all been raised on television to believe that one day we'd all be millionaires, and movie gods, and rock stars. But we won't. And we're slowly learning that fact. And we're very, very pissed off.
Awatar użytkownika
Alganothorn
Monarcha
Monarcha
 
Posty: 5085
Rejestracja: pn 06.01.2003 23:02
Lokalizacja: point of no return

Postautor: Lechu » czw 18.11.2004 16:54

Ta?
http://www.polska-zbrojna.pl/gazeta.html?id_gazeta=351

Ładna :D Skąd Twoje zdjęcie na niej byś chociaż opowiedział, inni by wiedzieli co zrobić zeby też tak fajnie mieć :P

PS A jak nie ta to która?
PS2 Następny będzie Nijusłik czy Tajms? ;)
My new Home:
Heroes Home
Obrazek
Awatar użytkownika
Lechu
Lord
Lord
 
Posty: 1638
Rejestracja: pt 06.12.2002 12:41
Lokalizacja: Guild Wars / Heroes Home

Postautor: Alganothorn » czw 18.11.2004 17:03

ta i jeszcze ta:
http://www.polska-zbrojna.pl/artykul.ht ... tykul=1686
zdjęcie stąd, że potrzebowali fotografa, żeby pojechał z dziennikarzem na pokaz, a ja się nawinąłem...
tiaa, takie tam tajemnice
;-)
wiesz: jakbym Ci powiedział, musiałbym Cie zabić, a nie chce mi się tak daleko jechać
:D
co do dalszego ciągu to wątpię, żeby był, bo mnie interesuje fotografia innego typu, ale miłe doświadczenie, a i próżność/ego łechce
;-)
pozdrawiam
We've all been raised on television to believe that one day we'd all be millionaires, and movie gods, and rock stars. But we won't. And we're slowly learning that fact. And we're very, very pissed off.
Awatar użytkownika
Alganothorn
Monarcha
Monarcha
 
Posty: 5085
Rejestracja: pn 06.01.2003 23:02
Lokalizacja: point of no return

Postautor: Jander » czw 18.11.2004 17:19

Phi, nawet nie podpisane...
I jeszcze mówi, że Białystok to "tak daleko", jakby mieszkał gdzieś w Bangladeszu czy innym Nowym Jorku...
Nawet nie pozdrawiam, bo po co..
Aaa, no chyba że Lecha
pozdrawiam :wink:
Awatar użytkownika
Jander
Czujnik ;-)
Czujnik ;-)
 
Posty: 1504
Rejestracja: sob 09.11.2002 23:07
Lokalizacja: Wrocław / Mysłowice

Postautor: Tyhagara » czw 18.11.2004 17:48

Oba zdjęcia bardzo udane. Wypada pogratulować, bo dostać się na okładkę to nie byle co. I życzyć dalszych sukcesów.
Tyhagara
Paladyn
Paladyn
 
Posty: 704
Rejestracja: ndz 11.01.2004 15:30

Postautor: -WasyL- » czw 18.11.2004 18:29

No ,tylko pogratulowac 8)
z natury jestem dosc ciekawy(swiata ? :P ) wiec musze zapytac : fot. innego typu ,jakiego ?

Greteengs
Obrazek
Awatar użytkownika
-WasyL-
Rycerz
Rycerz
 
Posty: 351
Rejestracja: sob 20.03.2004 17:02
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Alganothorn » czw 18.11.2004 19:20

-WasyL- pisze:z natury jestem dosc ciekawy(swiata ? :P ) wiec musze zapytac : fot. innego typu ,jakiego ?

natura (zwłaszcza krajobraz), architektura, człowiek - w tej kolejności
:-)
jeśli chodzi o ogólne preferencje, bo np. dla nośnika czarno białego na pierwszym miejscu będę stawiał architekturę, a na drugim, równorzędnie, portret i naturę, ale, niezależnie od wszystkiego, fotografia reporterska mało mi leży
pozdrawiam
We've all been raised on television to believe that one day we'd all be millionaires, and movie gods, and rock stars. But we won't. And we're slowly learning that fact. And we're very, very pissed off.
Awatar użytkownika
Alganothorn
Monarcha
Monarcha
 
Posty: 5085
Rejestracja: pn 06.01.2003 23:02
Lokalizacja: point of no return

Postautor: Alganothorn » śr 26.01.2005 16:07

generalnie jest to dość humorystyczne, więc mógłbym to wrzucić do odpowiedniego topicu...
...ale ejst o mnie i może innych nie będzie bawić;
oto, co na swoim blogu zamieściła jedna osoba pisząc o mnie:
'Niejaki <mój inny nick> jest osobnikiem, który uwielbia pisać kilometrowe elaboraty, w których sedno stanowi w najlepszym wypadku jedno zdanie. Reszta jest pierdzieleniem par exellance* kotka za pomocą młotka. Jest w mojej opinii utożsamieniem francuskiej literatury. Zbyt grube księgi na zbyt cienkie tematy. Myślę, że w biegu dziejów za późno urwał się z choinki i zamiast w baroku znalazł się wniezbyt przyjaznym dla siebie środowisku postmodernistycznym. Moja alergia wynika prawdopodobnie z faktu, że nienawidzę partyjnej nowomowy i lania wody. Lubię konkret i jasne stawianie spraw, o których się pisze. Kolejnym kamyczkiem do tego ogródka jest fakt, że gość udziela się na forum przeznaczonym dla ludzi przed trzydziestką, a sam ma prawdopodobnie grubo po czterdziestce i to forum traktuje chyba jako zastępczą terapię hormonalną, bo innego wytłumaczenia nie widzę.'
dodam tylko, że pojawiłem się w jednym szeregu osób wyprowadzających z równowagi samą obecnością' z matką piszącego i jakimś innym kolesiem z netu...
bardzo mnie to rozbawiło, nawet nie wiem co bardziej: podejrzenia o wiek, czy zarzuty o brak wyrazistości...
człowiek mnie nie znosi, bo był ulubieńcem forum, a jakoś miałem czelność się z nim nie zgodzić kilka razy...a podyskutować sobie lubię, a co i jakoś odpuszczać nie mam w zwyczaju
pozdrawiam
PS. a może on ma rację? może ja mam 40 na karku, tylko dobrze się maskuję? i jestem istotą bez wyrazu? barokowym Francuzem zagubionym w mrokach postmodernistycznej rzeczywistości? :D
* powinno się pisać par excellence, ale to ja jestem iiiiiwil francuski literat barokowy i się czepiam ;-)
We've all been raised on television to believe that one day we'd all be millionaires, and movie gods, and rock stars. But we won't. And we're slowly learning that fact. And we're very, very pissed off.
Awatar użytkownika
Alganothorn
Monarcha
Monarcha
 
Posty: 5085
Rejestracja: pn 06.01.2003 23:02
Lokalizacja: point of no return

Postautor: Lilly » śr 26.01.2005 16:43

Nie ma co... zabawny czlowiek ... z kompleksami (ewidentnie :P)
Coz... a z tym pisaniem elaboratow, to chyba przypadlosc wieksci katedrowiczow. Ja przez ten czas, co tutaj sobie dyskutuje tez juz nie potrafie napisac krotkiego posta ;-)
Niedawno na jednym forum w odpowiedzi przeczytalam: "co chce za to wypracowanie" :D (Tylko ze tam to bylo raczej z sympatii... mam nadzieje ;-) )
Obrazek
Awatar użytkownika
Lilly
Lady
Lady
 
Posty: 941
Rejestracja: wt 09.09.2003 10:13
Lokalizacja: Wrocław/Częstochowa (Moonglade)

Postautor: Zuhar » czw 27.01.2005 9:49

Przywołuję kolegę Alganothorna do porządku. Kolega Alganothorn ma pisać posty krótkie. Z szacunku dla wtórnych analfabetów, co nie potrafią nic poza "hej ziomale" wyjąkać. I niech kolega Alganothorn pamięta, że dla takich godnych szcunku ludzi poważnym problemem może być przeczytanie i zrozumienie tekstu dłuższego od jednej linijki. Z upośledzeń śmiać się nie należy i dlatego ponownie przywołuję kolegę Alganothorna do porządku - ułatwiajmy takim życie.

;)

PS. Ktoś kiedyś powiedzał: ~ "Ten świat dlatego tak wygląda, że w mądrzy ustępują głupim". Tak jakoś mi się przypomniało.

Aaa - jeszcze jedno - prosiłbym o adres tego bloga - ostatniom mam takmało okazji do śmiechu, że szkoda taką przegapić.
Awatar użytkownika
Zuhar
Mechanik Pokładowy
Mechanik Pokładowy
 
Posty: 520
Rejestracja: śr 11.12.2002 14:13
Lokalizacja: Łódź

Postautor: Alganothorn » czw 27.01.2005 10:09

ów przemiły człowiek skasował tę wypowiedź po jakimś czasie - tak, żeby ci, co mieli przeczytać, przeczytali, ale żebym ja nie mógł się pluć, że coś o mnie napisał...
taki uczciwy człowiek po prostu
;-)
adres jest taki:
http://siedem-pestek-pomaranczy.blog.pl/
a lektura jest w sumie ciekawa, trochę mówi o człowieku...
:-)
pozdrawiam
We've all been raised on television to believe that one day we'd all be millionaires, and movie gods, and rock stars. But we won't. And we're slowly learning that fact. And we're very, very pissed off.
Awatar użytkownika
Alganothorn
Monarcha
Monarcha
 
Posty: 5085
Rejestracja: pn 06.01.2003 23:02
Lokalizacja: point of no return

Postautor: Gvynbleid » czw 27.01.2005 11:37

Cóż dodać zły z ciebie człowiek Algi i to ze wszechmiar, a w dodatku już nie taki młody jak z powyższego wynika, lejesz wodę zapewne nie aby być precyzyjnym a po to jedynie by wprowadzać wstrętną komunistyczną nowomowę tak w dzisiejszych czasach nielubianą, na twoim miejscu poszedłbym teraz do konta i się wstydził przynajmniej przez pół godziny :lol: .

Jak na mój gust wygląda to mniejwięcej tak, że na innym forum wybiłeś do końca tamtemu panu argumenty, bez punktu zaczepienia na ripostę bo wypowiedź zapewne była wyczerpująca i na tyle szczegółowa (rzekome lanie wody) że nijak było się przyczepić. Z braku pomysłów lub umiejętności debatanckich, erystycznych czy jakich tam jeszcze (bo możliwości niekoniecznie :D), ów gość dokonał ataku frontalnego nie na twórczość a na twoją własną osobę (wypowiedź typu - "co ty mi tu tak mędrkujesz") - co z miejsca jest niezgodne z definicją debaty (używam pojęcia debata jako że na forach chociażby pokroju Katedry poziom kultury rozmowy i emfaza kierowane są wyłącznie na treść a nie przeciwko debatantom - czyli tak jak powinno to wyglądać na debacie). Tak się zachowują dzieci w piaskownicy, gdy nie ma argumentów, zawsze można przydzwonić towarzyszowi zabawy łopatką :D
Obrazek
Awatar użytkownika
Gvynbleid
Paladyn
Paladyn
 
Posty: 808
Rejestracja: pn 16.02.2004 10:59
Lokalizacja: Silesia sweet Silesia

Postautor: Lilly » czw 27.01.2005 11:47

Zuhar pisze:PS. Ktoś kiedyś powiedzał: ~ "Ten świat dlatego tak wygląda, że w mądrzy ustępują głupim". Tak jakoś mi się przypomniało.


Heh... to moze by tak przestac :twisted:
Chociaz jak wiadomo, to chyba i tak by nie mialo sensu...

A co do linkow, to moze jeszcze Algi pochwalisz sie, coz to za forum ;-)
Obrazek
Awatar użytkownika
Lilly
Lady
Lady
 
Posty: 941
Rejestracja: wt 09.09.2003 10:13
Lokalizacja: Wrocław/Częstochowa (Moonglade)

Postautor: Gvynbleid » czw 27.01.2005 12:07

Obrazek
Awatar użytkownika
Gvynbleid
Paladyn
Paladyn
 
Posty: 808
Rejestracja: pn 16.02.2004 10:59
Lokalizacja: Silesia sweet Silesia

Postautor: Alganothorn » czw 27.01.2005 12:16

Gvyn podał właściwy adres
:-)
pozdrawiam
We've all been raised on television to believe that one day we'd all be millionaires, and movie gods, and rock stars. But we won't. And we're slowly learning that fact. And we're very, very pissed off.
Awatar użytkownika
Alganothorn
Monarcha
Monarcha
 
Posty: 5085
Rejestracja: pn 06.01.2003 23:02
Lokalizacja: point of no return

Postautor: Jander » czw 27.01.2005 12:18

" może ja mam 40 na karku, tylko dobrze się maskuję?"
A na spotkania katedralne wysyłałeś swojego młodszego brata :P
pozdrawiam :)
Awatar użytkownika
Jander
Czujnik ;-)
Czujnik ;-)
 
Posty: 1504
Rejestracja: sob 09.11.2002 23:07
Lokalizacja: Wrocław / Mysłowice

Postautor: Wotan » czw 27.01.2005 12:21

Algi na pewno wysyła swojego wnuka na spotkania katedralne :D
http://www.allsecrets.co.uk
moj film...
http://www.well-known-artist.com
Moja nowa odkurzona www, zapraszam!
http://www.vimeo.com/1271372 - moj showreel
Wotan
Pretorianin
Pretorianin
 
Posty: 1160
Rejestracja: pt 04.10.2002 23:52
Lokalizacja: Varsovia

Postautor: Alganothorn » czw 27.01.2005 12:35

Wotan pisze:Algi na pewno wysyła swojego wnuka na spotkania katedralne :D

i wszystko się wydało...
...na swoją obronę dodam tylko, że ciężko by mi było za wami młodymi z wózkiem z tlenem nadążyć
:D
pozdrawiam
We've all been raised on television to believe that one day we'd all be millionaires, and movie gods, and rock stars. But we won't. And we're slowly learning that fact. And we're very, very pissed off.
Awatar użytkownika
Alganothorn
Monarcha
Monarcha
 
Posty: 5085
Rejestracja: pn 06.01.2003 23:02
Lokalizacja: point of no return

Postautor: Tyhagara » czw 27.01.2005 12:38

A ja, jeśli się nie mylę, dostrzegam pewne podobieństwa w wypowiedziach osoby będącej tematem topiku i niejakiego el_coś tam... Wszystkie te sekundy i primy, dość długie (jak na tamte forum) wypowiedzi, ogólne pozytywne wrażenie. Zastanawia mnie tylko dlaczego Alganothorn, stara się utajnić swój/swoje inne pseudonimy, pisząc "<mój inny nick>" zamiast go po prostu podać?
Tyhagara
Paladyn
Paladyn
 
Posty: 704
Rejestracja: ndz 11.01.2004 15:30

Postautor: Breja » czw 27.01.2005 12:50

Pamietam jak kiedys dawno dawno temu [ho ho, panieeeeeeee, kiedy to było? :D ], pierwszy raz zwróciłem uwage na licznik postów Algiego[zanim, zacząłem kojarzyć jego osobe], pomyslałem sobie wtedy "Boże , ten gość o niewymawialnym nicku jest strasznym postojebcą*!!!!"
Dopiero gdy poczytałem kilka dyskusji, a nawet sam w niektórych wziałem udział, zmieniłem do Algiego diametralnie podejście.
Bo "problem" Algiego jest taki, że reprezentuje wymierający juz typ człowieka renesansu i mimo że czasem mozna odnieść wrażenie zadartego wysoko noska, to jest to mylne wrażenie[tak jak mylne było ocenianie na podstawie rozkładu statystycznego postów], bo ja Breja wiem że Algiemu bliska jest maksyma scio me nihil scire(dobrze gadam Algi?).
Niestety dla takich małych ludzików jak Egon renesansowe umysły które jeszcze na dokładke-nie-daj-Boże potrafią ubierać swoje mysli w słowo i mają swoje zdanie którego potrafią bronić są nie do strawienia.

pozdro

P.S. Na Seta i wszystkie demony! , co za pean spłodziłem,czuje sie jak po oświadczynach :oops: :10ton:

P.S.2. to forum jest cholernie nieczytelne, może mnie ktos skierowac na właściwą batalie?

*postojebca->wulgarne określenie statsiarza
Mamo !! Dzieci w szkole się ze mnie śmieją, że śmierdzę trupem - płacze Jasiu - mamo!!, mmaaamo, mamoooooo.....
Awatar użytkownika
Breja
Rycerz
Rycerz
 
Posty: 242
Rejestracja: czw 20.03.2003 0:34
Lokalizacja: z dupy

Postautor: Lilly » czw 27.01.2005 13:04

Breja pisze:P.S.2. to forum jest cholernie nieczytelne, może mnie ktos skierowac na właściwą batalie?


Hehe... mam ten sam problem... ale walcze.
BTW. to "kot w butach" :?: ;-) Bo mi sie wydawalo, ze "con" to z ;-) No ale moze w tym polaczeniu to bedzie w (dopiero pare miesiecy sie espanol ucze ... wlasnie dostalam 5 :D )

I jeszcze wracajac do Algiego ;-) We wszelkich dyskusjach zawsze jestem ciekawa wlasnie Twoich reakcji. Bo czesto wlasnie tak chcialabym cos wyrazic ... tylko nie umiem ... Sama za bardzo sie placze niekiedy w moich przemysleniach, co moze niestety nadawac chaotycznosci moim wypowiedziom. Jak Algi cos napisze, to juz nie ma sie czego przyczepic ;-) (przynajmniej mnie zawsze przekonuje :) )
Obrazek
Awatar użytkownika
Lilly
Lady
Lady
 
Posty: 941
Rejestracja: wt 09.09.2003 10:13
Lokalizacja: Wrocław/Częstochowa (Moonglade)

Postautor: Alganothorn » czw 27.01.2005 13:30

Tyhagara pisze:Zastanawia mnie tylko dlaczego Alganothorn, stara się utajnić swój/swoje inne pseudonimy, pisząc "<mój inny nick>" zamiast go po prostu podać?

nie staram się utajnić, jeśli kogoś interesują moje inne nicki, to służę uprzejmie, a w tej konkretnej sprawie nick był nieistotną kwestią
:-)
chodziło li tylko i wyłącznie o skupienie się na charakterystyce
jakby kogoś interesowały moje alternatywne ksywki, to nie ma sprawy, mogę podać; na tamtym forun, tak jak i na wszystkich 'gazetowych', jestem el_gato_con_botas
Lilly> to znaczy kot w butach, a nick, uprzedzając ewentualne pytania, wziął się od postaci nie tyle z klasycznej bajki, ile ze Shreka numer 2; w pewnym wywiadzie Antonio mówił długo a ciekawie o postaci, której użyczył głosu i powiedział, że w hiszpanii nazywa się właśnie tak; jako, że dażę tę postać (kotka) szczerym i czystym uczuciem, czego wyrazem jest np. mój awatarek, uznałem taki nick za bardzo interesujący, a przecież na katedrze nie będę kombinował, bo i po co tyle zamieszania...
Breja> jestem człowiekiem baroku, nie renesansu...co ciekawe, zawsze tak lubiłem o sobie mawiać, bo człowiek renesansu miał jeszcze szansę się na wielu rzeczach znać, w baroku mógł co najwyżej chcieć i się starać
:D
a co do stanu wiedzy - a i owszem, zdobywanie wiedzy to jak wdrapywanie się na wieżę - im wyżej, tym więcej widzisz miejsc, których zupełnie nie znasz...ależ metaforę strzeliłem :D
pozdrawiam
We've all been raised on television to believe that one day we'd all be millionaires, and movie gods, and rock stars. But we won't. And we're slowly learning that fact. And we're very, very pissed off.
Awatar użytkownika
Alganothorn
Monarcha
Monarcha
 
Posty: 5085
Rejestracja: pn 06.01.2003 23:02
Lokalizacja: point of no return

Postautor: Alganothorn » sob 09.09.2006 7:37

napisałem i gdzie indziej, napiszę i tu;
żenię się
:-)
o zaręczynach nie pisałem (miały miejsce kawałek czasu temu), o ślubie piszę bo...
...bo ponoć to wiele zmienia, choć specjalnie się tego nie spodziewam: lepiej nie będzie, bo już nie może, a gorzej też nie, bo podoba nam się jak jest
;-)
na forum wrócę po podróży poślubnej, a teraz, wybaczcie, wracam do przygotowywania kreacji...
:D
pozdrawiam
ps. o przebieg możecie wypytywać JC i Wotana, będą ją znali z pierwszej ręki; wybaczcie, że nie zaprosiłem wszystkich, ani, że nie pisałem o tym wcześniej, ale staraliśmy się o maksymalne ukameralnienie eventu, a jednakowoż ktoś z katedry być powinien
:-)
We've all been raised on television to believe that one day we'd all be millionaires, and movie gods, and rock stars. But we won't. And we're slowly learning that fact. And we're very, very pissed off.
Awatar użytkownika
Alganothorn
Monarcha
Monarcha
 
Posty: 5085
Rejestracja: pn 06.01.2003 23:02
Lokalizacja: point of no return

Postautor: Zuhar » sob 09.09.2006 9:02

Gratuluję I życzę Wam wiele szczęścia na nowej starej drodze życia.
Awatar użytkownika
Zuhar
Mechanik Pokładowy
Mechanik Pokładowy
 
Posty: 520
Rejestracja: śr 11.12.2002 14:13
Lokalizacja: Łódź

Postautor: RaF » sob 09.09.2006 9:13

Brawo! Jak to się mówi, wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia. Katedralna rodzina nam rośnie jak na drożdżach ;)
"Diese nadmierne sformalizowanie starożytnego prawa zeigt Jurisprudenz jako rzecz tego samego rodzaju, als d. religiösen Formalitäten z B. Auguris etc. od. d. Hokus Pokus des znachorów der savages" -- Karol Marks
Awatar użytkownika
RaF
Katedralny Malkontent
 
Posty: 3498
Rejestracja: pt 04.10.2002 22:24
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Azirafal » sob 09.09.2006 10:24

Nie wiem czy radować się z Twego szczęścia (i smyczy :P ), czy wkurzać, że nie zostałem zaproszony :D

CHyba zrobię to pierwsze - kongratki i czekamy na relacje/fotki. Wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia i boskiego miesiąca miodowego :) :drinking:
If you don't stand for something you'll fall for anything.
Awatar użytkownika
Azirafal
Arcypryk
 
Posty: 1938
Rejestracja: wt 07.01.2003 15:33
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Gvynbleid » sob 09.09.2006 14:30

Sto lat i dużo szczęścia Młodej Parze :P
Obrazek
Awatar użytkownika
Gvynbleid
Paladyn
Paladyn
 
Posty: 808
Rejestracja: pn 16.02.2004 10:59
Lokalizacja: Silesia sweet Silesia

PoprzedniaNastępna

Wróć do Offtopicownia

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 28 gości