Alganothorn

Czyli tutaj rozmawiamy o wszystkim i o niczym... ;)

Alganothorn

Postautor: '//iedzmin » pt 23.05.2003 14:34

ej ja dzisiaj wchodze czesto na forum.. ale ty mnie przebijasz w kazdym calu. Co nie wejde na jakies forum to pierwsze min 5 tematow z odpowiedziami Alganothorna :D. - i to do tego rzeczowe, sensowne i ciekawe... (raczej bez spamowate).
Moze zdradzisz ze 14 krasnolugkow pociska na twoim koncie ? :P... abloo alboo nie wiem - nudzi Ci sie ? :-)
Obrazek
Awatar użytkownika
'//iedzmin
Pretorianin
Pretorianin
 
Posty: 694
Rejestracja: ndz 06.10.2002 9:44
Lokalizacja: Currahee

Postautor: Alganothorn » pt 23.05.2003 15:18

dzisiejszy dzionek jest skopany przez pewną firmę, której nazwy nie podam, któa podesłała faktury na rozliczenie wyjazdu do Grecji wypisane na mnie osobiście, a nie na moje koło naukowe...efekt taki, że zamiast załatwiać podpisy, kwestura kazała załatwić nową fakturę, więc wróciłem do domu, coby być pod dwoma telefonami i mailem i czekać na wieści na temat faktur...
przez ten czas porządkuję dyski i 'trochę' piszę na forum...
no cóż, chyba jestem pierwszym użytkownikiem, który doczekałsię własnego topicu...
:-)
zaszczyta mnie kopnęła...i to nie od byle kogo, sam Wiedźmin go założył...
;-)
no, teraz wszyscy mogą mi nawrzucać tutaj, od statsiarzy i nudziarzy...a poza tym wykorzystuję moment, kiedy mogę coś popisać, a nie szlajać się po kinach, teatrach, imieninach, czy też śmigać na rowerku lub z aparatem lub grać w kosza...
krasnoludków nie mam, ale za to zręczne palce
że się tak wyrażę...
;-)
pozdrawiam
We've all been raised on television to believe that one day we'd all be millionaires, and movie gods, and rock stars. But we won't. And we're slowly learning that fact. And we're very, very pissed off.
Awatar użytkownika
Alganothorn
Monarcha
Monarcha
 
Posty: 5085
Rejestracja: pn 06.01.2003 23:02
Lokalizacja: point of no return

Postautor: Lechu » pt 23.05.2003 15:26

Alganothorn pisze:no, teraz wszyscy mogą mi nawrzucać tutaj, od statsiarzy i nudziarzy...

Algi.... chciałbym być takim statsiarzem i nudziarzem jak ty... :oops: :wink:

A tak na poważnie - co by nie gadać dobrze mieć takiego Algiego na forum, i własnie my, a nie kto inny, może z nim dyskutować (tak, trzeba tępić konkurencję) :D
Algi - dlaczego MY? Tak dobrze Ci z nami? 8)

Cóż, chyba jestem fanem Alganothorna
My new Home:
Heroes Home
Obrazek
Awatar użytkownika
Lechu
Lord
Lord
 
Posty: 1638
Rejestracja: pt 06.12.2002 12:41
Lokalizacja: Guild Wars / Heroes Home

Postautor: Alganothorn » pt 23.05.2003 15:41

Serdecznie witam w tym topicu Lecha, pierwszego użytkownika tego forum, który o mnie wspominał w tematach w których się nie wypowiadałem wcześniej ani razu...tak, jestem jak słoń: wielki i z niezłą pamięcią ;-)
pamiętam kto mi okazałżyczliwość, a kto wręcz przeciwnie i wdzięcznym będę Ci Lechu...zwłaszcza za te małe literki w Twoim poście ;-)
czy dobrze mi z Wami? cóż, jest jedna osoba z któą jest mi dużo lepiej, ale ona jest poza skalą, że się tak wyrażę...powiedzmy to tak...napiszmy to tak: jesteście w czołówce :-)
żeby była jasność, nie zapominam o wszystkich znajomych z df3, Lechu był pierwszym użytkownikiem forum niezwiązanym z df3...
pozdrawiam
We've all been raised on television to believe that one day we'd all be millionaires, and movie gods, and rock stars. But we won't. And we're slowly learning that fact. And we're very, very pissed off.
Awatar użytkownika
Alganothorn
Monarcha
Monarcha
 
Posty: 5085
Rejestracja: pn 06.01.2003 23:02
Lokalizacja: point of no return

Postautor: Azirafal » pt 23.05.2003 17:05

Hehehehe... Algi ma swój własny topic!!! Nie wierzę?!? :lol: Ale co mi tam... Spoko... I tak wiem, że ja jestem jego ulubionym forumowiczem... (przynajmniej ulubionym do zbijania argumentów i nabijania się :wink: )
If you don't stand for something you'll fall for anything.
Awatar użytkownika
Azirafal
Arcypryk
 
Posty: 1938
Rejestracja: wt 07.01.2003 15:33
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Alganothorn » pt 23.05.2003 19:16

zauważ, że nawet to nie ja go założyłem...
niesamowite, ciągle jestem pod wrażeniem
:-)
a Ty Azi jesteś postacią z kręgu df3, więc, tak jak np. władca drobiu, nie zostałeś wymieniony w gronie osób, które dażę cieplejszymi niż białe wino w dobrej restauracji uczuciami ;-)
pozdrawiam
ps. trzecia osoba sie wypowiada i ciągle nikt na mnie nie narzeka...dziwne...
We've all been raised on television to believe that one day we'd all be millionaires, and movie gods, and rock stars. But we won't. And we're slowly learning that fact. And we're very, very pissed off.
Awatar użytkownika
Alganothorn
Monarcha
Monarcha
 
Posty: 5085
Rejestracja: pn 06.01.2003 23:02
Lokalizacja: point of no return

Postautor: Detoks » pt 23.05.2003 22:48

coz jesli tak ładnie prosisz zeby na ciebie ponazekac to dobrze przychyle sie do prosby
coz do zarzucenia mam jedno:
czy dyskusja musi byc z toba tak trudna ;), wiem to dobra rzecz wysoki poziom kultury i wiedzy w poszczegolnych tematach ale ....hmm.... odpowiadnie na twoje posty jest jak stepowanie na kruchym lodzie, człowiek juz podzczas pisania postu wie ze bedzie go musiał poprawiac, sprostowac i odpowiadac na pytanie dotyczace tresci w nim zawartych ;)

a tak na powaznie to swietnie sie z toba dyskutuje
równiez statystycznie odpowiadasz na najwiecej moich postów,
i ogolnie ta wada na gorze to tez zaleta, takze sory ale mi sie nie udalo do konca cie zjechac :)))):)))
Powiedziałem, co chciałem powiedzieć
Ty zrobisz, co uważasz za słuszne
gdzie byli detoksi gdy przybyli obcy??
www.maskarada.republika.pl
Awatar użytkownika
Detoks
Wojownik
Wojownik
 
Posty: 192
Rejestracja: czw 14.11.2002 13:36
Lokalizacja: Arrakis

Postautor: Alganothorn » pt 23.05.2003 23:06

człowiek się stara, męczy, a tu nawet go zjechać nie chcą...
...a nawet jak chcą, to im się nie udaje i wychodzi zawolaowany, ale bądź co bądź komplement ;-)
nie robiłem sobie statystyki ile gdzie i komu odpisywałem, ale dyskutowanie z Wami wszystkimi na tym forum to naprawdę świetna rozrywka dla mojego zbetoniałego umysłu
pozdrawiam
We've all been raised on television to believe that one day we'd all be millionaires, and movie gods, and rock stars. But we won't. And we're slowly learning that fact. And we're very, very pissed off.
Awatar użytkownika
Alganothorn
Monarcha
Monarcha
 
Posty: 5085
Rejestracja: pn 06.01.2003 23:02
Lokalizacja: point of no return

Postautor: '//iedzmin » sob 24.05.2003 14:50

sa Wiedzmin hehehhe jak to brzmi :D
(z tymi krasnoludkami to nie wierze :) ) - przecsignales mnie :P

A co do topicow na temat ludzi... to Lesiu powinien byc kolejny... mha statz numba ONE ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
'//iedzmin
Pretorianin
Pretorianin
 
Posty: 694
Rejestracja: ndz 06.10.2002 9:44
Lokalizacja: Currahee

Postautor: Alganothorn » sob 24.05.2003 14:55

oj Wiedźminie, nie przejmuj się, w chwili obecnej prześcignąłem również Shizma i stanąłem na 'pudle' stając się jednym z tzw. trójki Drombo...
ale to na chwilę, Shimz obudzi się ze snu i postatsuje...;-)
pozdrawiam
ps. a co, sam Wiedźmin, wręcz Witcher himself ;-)
We've all been raised on television to believe that one day we'd all be millionaires, and movie gods, and rock stars. But we won't. And we're slowly learning that fact. And we're very, very pissed off.
Awatar użytkownika
Alganothorn
Monarcha
Monarcha
 
Posty: 5085
Rejestracja: pn 06.01.2003 23:02
Lokalizacja: point of no return

Postautor: '//iedzmin » sob 24.05.2003 16:19

nie przejmuje sie... cieszy mnie ze na naszym forum jest tak wiele ludzi ktorzy poswiecaja swoj wlasny czas na to aby poskrobac odrobine z net-kumplami ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
'//iedzmin
Pretorianin
Pretorianin
 
Posty: 694
Rejestracja: ndz 06.10.2002 9:44
Lokalizacja: Currahee

Postautor: Lokrez » sob 24.05.2003 18:41

Ja dodam, że nie spotkałem się jeszcze z postem pisanym przez Alganothorn'a, którego ów użytkownik nie zakończył pozdrowieniami, widać, że człowiek dobrze nastawiony do ludzi.

Pozdrawiam :D
Uczniowski Klub Sportowy REMUS Kościerzyna
Awatar użytkownika
Lokrez
Pustelnik
Pustelnik
 
Posty: 19
Rejestracja: czw 01.05.2003 12:56
Lokalizacja: Kościerzyna

Postautor: Alganothorn » sob 24.05.2003 21:47

generalnie jestem pozytywnie nastawiony do swiata, cechuje mnie nieżyciowy romantyzm i optymizm zabarwiony realizmem...gdybym nie był optymistą, chyba bym się pochlastał, ale to przemyślenia do 'samobójców' ;-)
a co do pozdrawiania - taki wypracowałem sobie też i styl...poza tym mam nadzieję, że wszyscy wiedzą, że to szczere pozdrowienia i tyle - trochę życzliwości dla bliźnich
pozdrawiam
We've all been raised on television to believe that one day we'd all be millionaires, and movie gods, and rock stars. But we won't. And we're slowly learning that fact. And we're very, very pissed off.
Awatar użytkownika
Alganothorn
Monarcha
Monarcha
 
Posty: 5085
Rejestracja: pn 06.01.2003 23:02
Lokalizacja: point of no return

Postautor: Zuhar » pn 26.05.2003 11:08

Algi ma też wady. Znam jedną. Jeszcze nie zdarzyło mu się napisać niczego z czym po krótkim namyśle nie musiałbym się coć częściowo zgodzić. To strasznie frustrujące.

Też pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Zuhar
Mechanik Pokładowy
Mechanik Pokładowy
 
Posty: 520
Rejestracja: śr 11.12.2002 14:13
Lokalizacja: Łódź

Postautor: Shizm » pn 26.05.2003 12:11

Chyba wiekszosc osob z forum wie, ze bez Algiego bym nie rozkrecil Swiata Mroku, wiec i w moim sercy jest dla niego miejsce.

Algi, jakos nie przejmuje sie, ze mnie ktos przesciga, bo to jestes ty i wiem ze to zasluzone wyroznienie. Ja po prostu juz swoje zrobilem dla tego forum i teraz sie zajmuje tulko kilkoma rzeczami, wiec pewnie z czasem spadne gdzies zupelnie nizej :(

Pozdrawiam!!!!
A dream that will come true is not a real dream
Obrazek
Awatar użytkownika
Shizm
Pretorianin
Pretorianin
 
Posty: 939
Rejestracja: wt 12.11.2002 11:09
Lokalizacja: Guild Wars [MARS]

Postautor: Alganothorn » pn 26.05.2003 14:47

Nie ma nic okropniejszego niż ludzie, którzy zawsze mają racje - tak uważałjuż Stendhal Zuharze...;-)
bardzo mi miło, żem został ciepło przyjęty, bo, szczerze mówiąc (a wręcz szczerze pisząc), miałem obawy przed napisaniem jakiegokolwiek posta poza df3 w któą grałem...
pozdrawiam
We've all been raised on television to believe that one day we'd all be millionaires, and movie gods, and rock stars. But we won't. And we're slowly learning that fact. And we're very, very pissed off.
Awatar użytkownika
Alganothorn
Monarcha
Monarcha
 
Posty: 5085
Rejestracja: pn 06.01.2003 23:02
Lokalizacja: point of no return

Postautor: RaF » pn 26.05.2003 21:05

Hy hy, to może ten topic trzeba będzie porozsyłać do tych nieszczęsnych 0-postowców i w ten sposób zachęcić ich do pisania, co, Algi? ;)
"Diese nadmierne sformalizowanie starożytnego prawa zeigt Jurisprudenz jako rzecz tego samego rodzaju, als d. religiösen Formalitäten z B. Auguris etc. od. d. Hokus Pokus des znachorów der savages" -- Karol Marks
Awatar użytkownika
RaF
Katedralny Malkontent
 
Posty: 3498
Rejestracja: pt 04.10.2002 22:24
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Alganothorn » pn 26.05.2003 21:15

podejrzewam raczej, że moje wypociny ludzi odstraszą, niż zachęcą do czegokolwiek...;-)
ale cóż, jeśli chcesz rozsyłać, przekazuje prawa autorskie na rzecz katedry :-)
pozdrawiam
We've all been raised on television to believe that one day we'd all be millionaires, and movie gods, and rock stars. But we won't. And we're slowly learning that fact. And we're very, very pissed off.
Awatar użytkownika
Alganothorn
Monarcha
Monarcha
 
Posty: 5085
Rejestracja: pn 06.01.2003 23:02
Lokalizacja: point of no return

Postautor: RaF » pn 26.05.2003 21:54

No co ty, w tym temacie wszyscy cię właśnie wychwalają. To może i taki zerowiak popatrzy na twój przykład, na to jak doszedłeś "od 0 do... do w chwili obecnej 765" ;)
"Diese nadmierne sformalizowanie starożytnego prawa zeigt Jurisprudenz jako rzecz tego samego rodzaju, als d. religiösen Formalitäten z B. Auguris etc. od. d. Hokus Pokus des znachorów der savages" -- Karol Marks
Awatar użytkownika
RaF
Katedralny Malkontent
 
Posty: 3498
Rejestracja: pt 04.10.2002 22:24
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Alganothorn » pn 26.05.2003 21:57

tiaaa, po prostu życzliwość nie pozwala napisać nic złego ;-)
a na koniec, jak już napiszę tego milionowego posta, zacznę tworzyć autobiografię...potem trochę muzyki i będzie przebój :-)
a jeśli bez muzyki, to napiszę książkę, jakoś sobie poradzę...
pozdrawiam
We've all been raised on television to believe that one day we'd all be millionaires, and movie gods, and rock stars. But we won't. And we're slowly learning that fact. And we're very, very pissed off.
Awatar użytkownika
Alganothorn
Monarcha
Monarcha
 
Posty: 5085
Rejestracja: pn 06.01.2003 23:02
Lokalizacja: point of no return

Postautor: Alganothorn » ndz 15.06.2003 22:07

witajcie,
tym uroczystym akcentem rozpoczynam tysięcznego posta...
wiem, zlikwidujecie jakiś topic, albo subforum na któryum się udzielałem i spadnie ilość, ale mam satysfakcję: jako drugi na tym forum mam cztery cyfry jako ilość postów...
:-)
chciałem podziekować tym wszystkim, któzy mi pomagali osiągnąć ten tysiąc:
Alvarezowi, który stworzył subforum dla graczy Dyplomacji Fantasy, edycji numer 3, co sprawiło, że się tu pojawiłem
Azirafalowi, Detoksowi i Lordowi Turkeyowi, graczom w DF 3, z którymi rozmawiam i na innch topicach, a w grze nie zawsze jesteśmy sprzymierzeńcami
Japako, który poza DF 3 chyba nic nie pisze
Lechowi, któy jako pierwszy wysłał do mnie PM'a i jako pierwszy wspominał mnie w swoich postach...tak, nie zapominam ani przysług, ani dogryzania ;-)
Shizmowi, którego subforum o WoD'zie było pierwszym na którym pisałem poza DF 3 i które ciągle darzę chyba największym sentymentem
Zuharowi, któy pisze niewiele, ale za to zawsze chętnie czytam Jego posty, któy zasługuje na specjalne wyróżnienie od włądz katedry za ich wysoki poziom
Wiedźminowi, któy poza wszystkim innym lubi fallouta i założył ten topic ;-)
Chaonowi, który ma odmienne poglądy w kilku kwestiach, jednakowoż potrafi o nich dyskutowaćw sposób cywilizowany i kulturalny, co bardzo cenię
Avatharowi, Chomskiemu, Klarkowi i RaF'owi, z którymi zdaża mi się dyskutować na Philosophii, moim ulubionym subforum
napisałbym o wielu innych, ale zostały tylko dwie postaci, o których nie mógłbym nie napisać:
Altamira i Ithilien, dwie piękne damy, przedstawicielki NPP na katedrze, z których jedna posunęła się do napisania, że znane jej kobiety zabiłyby się dla mnie na miejscu...
pozostaje mi tylko cieszyć się, że takich nie znam, bo byłbym podejżany o wielokrotne morderstwo
;-)
dziękuje Wam wszystkim
dziękuje nie wymienionym z imienia, jak Jakub C., czy grimfang, ale nie chciałem, żeby ten post ptzypominał 'Naverending Story'...
pozdrawiam serdecznie
We've all been raised on television to believe that one day we'd all be millionaires, and movie gods, and rock stars. But we won't. And we're slowly learning that fact. And we're very, very pissed off.
Awatar użytkownika
Alganothorn
Monarcha
Monarcha
 
Posty: 5085
Rejestracja: pn 06.01.2003 23:02
Lokalizacja: point of no return

Postautor: Alganothorn » ndz 15.06.2003 22:13

oddzielne pozdrowienia dla Jandera:
doczekasz się, wystarczy, że będziesz czekał w odpowiedni sposób
:-)
wiesz, o czym mówię...
dziękuję Ci za te wszystkie dyskusje
pozdrawiam
We've all been raised on television to believe that one day we'd all be millionaires, and movie gods, and rock stars. But we won't. And we're slowly learning that fact. And we're very, very pissed off.
Awatar użytkownika
Alganothorn
Monarcha
Monarcha
 
Posty: 5085
Rejestracja: pn 06.01.2003 23:02
Lokalizacja: point of no return

Postautor: hops » pn 16.06.2003 14:26

Alganothorn pisze:(...) rozpoczynam tysięcznego posta... (...)

/me bije pokłony. Gratulacje.

Dygresja: ale się statsiarzy teraz narobi, żeby dorównać elicie :)
"There is nothing amazing. Just the norm." - Naota, FLCL
http://www.stalin-vs-hitler.w.pl
Awatar użytkownika
hops
Paladyn
Paladyn
 
Posty: 524
Rejestracja: śr 09.10.2002 19:01
Lokalizacja: Gdańsk

Postautor: Lechu » pn 16.06.2003 15:47

Noooooooooooooooooooooooooooooooo Algi, co tak długo to trwało? :P :wink: Już mi się nudno samemu robiło w tej jElicie siedzieć :lol:
Gratulacje Lordzie Alganothornie !!!!!!!!!
Teraz pozostało nam do 10 000 dążyć :twisted:

PS Muszę sobie przypomnieć, co to ja za PMa Ci wysłałem, bo ja przeciwnie, nie mam pamięci do takich rzeczy :P
My new Home:
Heroes Home
Obrazek
Awatar użytkownika
Lechu
Lord
Lord
 
Posty: 1638
Rejestracja: pt 06.12.2002 12:41
Lokalizacja: Guild Wars / Heroes Home

Postautor: Chaon » pn 16.06.2003 16:04

Dziękuję, za wymienienie mnie w creditsach ( :wink: ) i życzę przyjmenego rezydowania w Izbie Lordów :)

Jako, że pisałeś o możliwości skasowania for i utracie ilości postów oto specjalna okolicznościowa piosenka:
Niech mu pierwsza z pięciu gwiazdek nigdy nie zagaśnie!
Nigdy nie zagaśnie!
A kto posty mu skasuje
Tego... piorun trzaśnie!
:twisted:
Czy nie czujesz całą swoją duszą jak staliśmy się niczym bogowie?
Awatar użytkownika
Chaon
Lord
Lord
 
Posty: 1065
Rejestracja: pn 16.12.2002 23:20
Lokalizacja: Szczecin

Postautor: RaF » pn 16.06.2003 16:19

Jego postów nie trzeba kasować, bo zawsze trzymają poziom, nawet kiedy zbaczają z tematu ;) (co zresztą nie zdarza się nazbyt często). Dziękuję za pamięć i życzę kolejnego tysiąca! A może raczej - kolejnej rangi, która już jest specjalnie dla największych statsiarzy Trójki Drombo przygotowana :twisted:
"Diese nadmierne sformalizowanie starożytnego prawa zeigt Jurisprudenz jako rzecz tego samego rodzaju, als d. religiösen Formalitäten z B. Auguris etc. od. d. Hokus Pokus des znachorów der savages" -- Karol Marks
Awatar użytkownika
RaF
Katedralny Malkontent
 
Posty: 3498
Rejestracja: pt 04.10.2002 22:24
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Zuhar » wt 17.06.2003 8:17

Alganothorn pisze:Zuharowi, któy pisze niewiele, ale za to zawsze chętnie czytam Jego posty, któy zasługuje na specjalne wyróżnienie od włądz katedry za ich wysoki poziom



Mam nadzieję, że władze słyszały ;)

Dziękuję, za wyrazy uznania. Piszę niewiele, bo uważam, że jeśli nie wniosę niczego nowego do dyskusji, powtarzanie czyichś argumentów mija się z celem.

Gratuluję Lordzie Alganothornie. Nie dość, że dużo piszesz, to jeszcze na bardzo wysokim poziomie. Zawsze miło z Tobą podyskutować. No dobra, wystarczy tego miodu ;) :lol:
Awatar użytkownika
Zuhar
Mechanik Pokładowy
Mechanik Pokładowy
 
Posty: 520
Rejestracja: śr 11.12.2002 14:13
Lokalizacja: Łódź

Postautor: RaF » wt 17.06.2003 14:05

Zuhar pisze:
Alganothorn pisze:Zuharowi, któy pisze niewiele, ale za to zawsze chętnie czytam Jego posty, któy zasługuje na specjalne wyróżnienie od włądz katedry za ich wysoki poziom



Mam nadzieję, że władze słyszały ;)

Nie tylko słyszały, ale i same dawno już temu do podobnego wniosku doszły ;)
A co do pisania, to pisz chociaż, że popierasz czyjeś-tam zdanie i dlaczego, inni z chęcią (prawda? :evil: ) się tego dowiedzą... ;)
"Diese nadmierne sformalizowanie starożytnego prawa zeigt Jurisprudenz jako rzecz tego samego rodzaju, als d. religiösen Formalitäten z B. Auguris etc. od. d. Hokus Pokus des znachorów der savages" -- Karol Marks
Awatar użytkownika
RaF
Katedralny Malkontent
 
Posty: 3498
Rejestracja: pt 04.10.2002 22:24
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Alganothorn » wt 17.06.2003 19:39

wnosić dodyskusji można coś na dwa sposoby: albo piszesz coś merytorycznego, kiedy dyskutuje się z użyciem faktów, albo przedstawiasz swoje zdanie fakty owe interpretując - ten drugi sposób to praktycznie cała katedra, więc Zuharze spokojnie możesz pisać więcej...jednakowoż Twoja powściągliwość w tej materii jest jednym z powodów mego uznania dla Twojej osoby
pozdrawiam
We've all been raised on television to believe that one day we'd all be millionaires, and movie gods, and rock stars. But we won't. And we're slowly learning that fact. And we're very, very pissed off.
Awatar użytkownika
Alganothorn
Monarcha
Monarcha
 
Posty: 5085
Rejestracja: pn 06.01.2003 23:02
Lokalizacja: point of no return

Postautor: Chaon » wt 24.06.2003 18:07

Nie chcę słać PM, bo może kogoś jeszcze (a raczej na pewno) to interesuje, a to najlepsze miejsce żeby zadać te pytania. Alganothornie, ile masz lat i co studiowałeś?
Czy nie czujesz całą swoją duszą jak staliśmy się niczym bogowie?
Awatar użytkownika
Chaon
Lord
Lord
 
Posty: 1065
Rejestracja: pn 16.12.2002 23:20
Lokalizacja: Szczecin

Postautor: Alganothorn » wt 24.06.2003 18:11

nie sądzę, żeby to było aż tak interesujące dla kogoś jeszcze, ale nie ma sprawy:
właśnie zdobyłem absolutorium w Instytucie Archeologii Wydziału Historycznego Uniwersytetu Warszawskiego;
urodzony 17 dnia miesiąca kwietnia roku pańskiego 1979 w przepięknym mieście Wrocław w którym nie mieszkam ;-)
jeśli ktoś jeszcze ma jakieś pytania - nie ma sprawy, nie widzę powodów dla któych miałbym nie odpowiadać
pozdrawiam
We've all been raised on television to believe that one day we'd all be millionaires, and movie gods, and rock stars. But we won't. And we're slowly learning that fact. And we're very, very pissed off.
Awatar użytkownika
Alganothorn
Monarcha
Monarcha
 
Posty: 5085
Rejestracja: pn 06.01.2003 23:02
Lokalizacja: point of no return

Postautor: Alganothorn » pt 04.07.2003 7:42

witam,
chciałem powiedzieć, że przez jakiś czas będę chyba nieco rzadziej na forum...
mówiąc wprost, zmarła mi wczoraj rano kotka, po dosyć krótkiej, ale ciężkiej chorobie i jakkolwiek może się to komuś wydać śmieszne, potrzebuję nieco czasu...
z drugiej strony może będę pisał jak szalony
:-)
aha, mało mnie obchodzi, czy ktoś zarzuci mi statsy takim postem - akurat mało mnie to...
nie oczekuję kondolencji - znam na tyle dobrze kilka osób z tego forum, że wiem, że będą współczuć, a opinia reszty mniej mnie rusza
pozdrawiam
We've all been raised on television to believe that one day we'd all be millionaires, and movie gods, and rock stars. But we won't. And we're slowly learning that fact. And we're very, very pissed off.
Awatar użytkownika
Alganothorn
Monarcha
Monarcha
 
Posty: 5085
Rejestracja: pn 06.01.2003 23:02
Lokalizacja: point of no return

Postautor: Alganothorn » wt 29.07.2003 23:32

witajcie,
nadeszła chwila może nie wiekopomna, ale poniekąd dla mnie ważna - tym postem wbijam sie w post 1.5 kilo, co ponoć wiąże się z dodatkową błyszczącą gwiazdką...
jeszcze trochę i będę jak ruski generał przed przewrotem z Gwiazdami Bohatera Związku Radzieckiego (a order to był 'słusznej' wielkości, jak i ta błyszcząca gwiazdka...)
no nic, powinienem, a raczej chciałbym podziękować kilku osobom, których nie wymieniłem wcześniej:
- grim, wspomniałem o Tobie jedynie na dole, teraz dziękuję Ci w 'sekcji głownej' za dyskusje, które angażują wiedzę częściej, niż tylko refleks
- hifidelic: za przywrócenie wiary w to, że nowi userzy będą cenni nie tylko dla forum, ale i dla Philosophii i Offtopom w szczególności
cieszę się, że dyskusje trzymają poziom, że nie obrażamy się na siebie tylko z powodu odmiennych poglądów, że potrafimy o nich, na ogół, kulturalnie dyskutować;
dziękuje Wam wszystkim, których wymieniłem w poście tysięcznym, bez Was nie byłoby i tego...
pozdrawiam serdecznie
ps. do zobaczenia na spędzie w Warszawie...:-)
We've all been raised on television to believe that one day we'd all be millionaires, and movie gods, and rock stars. But we won't. And we're slowly learning that fact. And we're very, very pissed off.
Awatar użytkownika
Alganothorn
Monarcha
Monarcha
 
Posty: 5085
Rejestracja: pn 06.01.2003 23:02
Lokalizacja: point of no return

Postautor: Alganothorn » wt 29.07.2003 23:36

jakaś bryndza z tymi gwiazdkami
:-)
czyli - nie ma dodatkowej dużej a świecącej...
no nic, podziękowania ciągle w mocy
aha, odpisując publicznie na PM'a w kwestii mojego wyglądu
194 cm, 94 kg, pozostałych danych nie udzielam...
;-)
pozdrawiam
We've all been raised on television to believe that one day we'd all be millionaires, and movie gods, and rock stars. But we won't. And we're slowly learning that fact. And we're very, very pissed off.
Awatar użytkownika
Alganothorn
Monarcha
Monarcha
 
Posty: 5085
Rejestracja: pn 06.01.2003 23:02
Lokalizacja: point of no return

Postautor: Chaon » śr 30.07.2003 9:23

Kurcze, RaF mnie oszukał... :? :Już przygotowałem dla niego specjalny stos ;-) Czyżby więc nowy status był od... 2000? :shock: A potem 4000, 8000 i 16000 ? :shock: :shock: :shock:
Czy nie czujesz całą swoją duszą jak staliśmy się niczym bogowie?
Awatar użytkownika
Chaon
Lord
Lord
 
Posty: 1065
Rejestracja: pn 16.12.2002 23:20
Lokalizacja: Szczecin

Następna

Wróć do Offtopicownia

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 50 gości